PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTR Evolution



SiNO22
26-08-2008, 23:00
Šta mislite o novom nastavku jedne od najboljih simulacija....

mislim da je najveca greska to sto se vozi samo prvenstvo wtcc...kao race07 dok nam je GTR2 ponudio vise mogucnosti kao lemans, skola voznje,razne cup utrke od lakseg prema tezem....morali su neku "karijer" opciju ubaciti...od amaterskih trka doci do profesionalnih al opet nista....

komentirajte...

pozdrav

Snake
02-09-2008, 09:39
uopće mi se nije svidjela igra. ali prvenstveno zbog toga što sam napravio krivu pretpostavku i mislio da je to u biti GTR 3, a na kraju se ispostavilo da je zapravo ekspanzija za race07.
da, fali kupova i općenito svega u odnosu na GTR2. Igra ima jednu uvodnu pjesmu i to je sve, grafika je zastarjela užasno.
ipak, simulacijski dio nije razočarao, nova staza nordschliffe ili kako se već piše, zaista je pravi izazov.

Tonach
06-09-2008, 08:35
jel ko zna može li se na početku prvenstva podesit AI protivnika da budu kompetitivni kao u kvalifikacijama ili blizu tome.

Naučim se voziti da budem prvi u kvalifikacijama, a u utrci su jadni....pa samo skužim stazu u zagrijavanju i sljedeće put samo idem ravno na utrku....

Ementaler
25-09-2008, 14:13
Evo i prve HRV recenzije:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=272&select=18

ČLudno mi je kako se nisu potrudili barem neka osvjetljanja i sjene ubaciti u igri da bi začinili malo grafičku stranu. Uglavnom, prosjek...

downforce3d
30-09-2008, 09:53
ČLudno mi je kako se nisu potrudili barem neka osvjetljanja i sjene ubaciti u igri da bi začinili malo grafičku stranu. Uglavnom, prosjek...

Sjene su previse ubijale perfomanse, pogotovo na stazi tipa Nordschleife.

ivan
12-11-2008, 20:14
i jel igra itko? hamachi runda? :)

edit:
mislim, može i gtr2... :thumbs2: