PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najveci šok u gamingu? WTF!



Stranica : [1] 2

Sickmanno1
26-08-2008, 22:35
Koji vam je najveci sok u gejmingu, ono kad ste dosli WTF?

Npr. meni je jedan od najvecih u KOTOR-u dok sam saznao da sam ja Raven :shock:

Ili dok sam vidio po prvi put u Half Life 2 trileru gravity gun :shock: ...onak bio sam WTF, kak predobro...

Kuzite na sta ciljam :D?

narf
26-08-2008, 22:39
kužim :D

gravity gun je itekako bio inovacija, al meni je Homeworld bio i ostao.. svaki detalj, zvuk te igre.. :D

I CoD 2 SP kampanja, jer sam veliki fan pa.. :oops:

+ prvi put kad sam zaigrao CoD 1.. to nikad ne bum zaboravio :D ona misija kad padobranom napadaš Sant. Marie Englise il kak već :D

Sickmanno1
26-08-2008, 22:40
Nisi skuzio....mislim na jedan trenutak, kad si ono igrajuci neku igru zbunjeno, sa suzom u oku (sretnom) rekao WTF! a u sebi mislio, eh, zato volim gaming....

Deadwalker
26-08-2008, 22:41
dok sam prvi put na trailer-u vidio dx10 grafiku od Crysis-a. fakat sam ostal zapanjen...steta sto sam je onda vidio i zadnji put :wink: ...

Death By Sexy
26-08-2008, 22:43
bullet time u max payneu.. kolko put sam kliknuo desni klik to nije normalno

kamikaze u serious samu

soldier of fortune rezuckanje

narf
26-08-2008, 22:44
Nisi skuzio....mislim na jedan trenutak, kad si ono igrajuci neku igru zbunjeno, sa suzom u oku (sretnom) rekao WTF! a u sebi mislio, eh, zato volim gaming....

ahaaa..
kad kao da osjetiš strahopoštovanje prema developerima kak su dobar posao obavili :D

MoH: Allied Assault, naravno Dan D.. tako preebeno napravljeno iskrcavanje, da je svaka sekunda posebna :D

nitko do sad nije uspio u igri izvesti bolju repliku istog.

Sickmanno1
26-08-2008, 22:48
bullet time u max payneu.. kolko put sam kliknuo desni klik to nije normalno

kamikaze u serious samu

soldier of fortune rezuckanje

O da...slazem se u potpunosti :pray: :pray:

pogotovo SoF...predobro nesto...

Jopax
26-08-2008, 22:48
Kada sam vidio stotine, tisuće unita na ekranu u Supreme Commanderu, kada sam vidio HOMMV, kada sam vidio priču u Warcraftu, kada sam vidio intro Dawn of wara, kada sam igrao gorespomenutu misiju u MoH-u, kada sam vidio krajolik u WoW-u, kada sam prvi put vidio igru na kompjuteru...

narf
26-08-2008, 22:51
Kada sam vidio stotine, tisuće unita na ekranu u Supreme Commanderu, kada sam vidio HOMMV, kada sam vidio priču u Warcraftu, kada sam vidio intro Dawn of wara, kada sam igrao gorespomenutu misiju u MoH-u, kada sam vidio krajolik u WoW-u, kada sam prvi put vidio igru na kompjuteru...

eeee da, intro DoW-a.. jesi vidio ovaj, za dvojku? Yu4ABhVd28U

Death By Sexy
26-08-2008, 22:52
e i u hitmanu na kraju dok se "probudi iz mrtvih" dok je usporeno i dok ih okidaš eeeeeeeeeee :pray:

sjetit ću se još... treba vremena :D

narf
26-08-2008, 22:53
e i u hitmanu na kraju dok se "probudi iz mrtvih" dok je usporeno i dok ih okidaš eeeeeeeeeee :pray:

sjetit ću se još... treba vremena :D

eee, a kraj CoD-a 4? :pray:

Deadwalker
26-08-2008, 22:56
zadnji cinematic na diablu 2:lod...kad tyrael unisti worldstone...smrc, kad sam vidio to prvi put bilo je presavrseno :pray: :pray: :pray:

###DK###
26-08-2008, 22:59
Kad sam tek upalio Supreme Commander i vidio onu borbu u pozadini. :pray:
Još onog Monkeylorda kako ih sve siječe laserom. :pray:

Jopax
26-08-2008, 23:00
Kada sam vidio stotine, tisuće unita na ekranu u Supreme Commanderu, kada sam vidio HOMMV, kada sam vidio priču u Warcraftu, kada sam vidio intro Dawn of wara, kada sam igrao gorespomenutu misiju u MoH-u, kada sam vidio krajolik u WoW-u, kada sam prvi put vidio igru na kompjuteru...

eeee da, intro DoW-a.. jesi vidio ovaj, za dvojku? Yu4ABhVd28U

Da ali i dalje mislim da je onaj za jedinicu bolji, jednostavno je savršen, također svi Blizzovi cinematicsi, oni ownaju sve :pray:

Bartuc
26-08-2008, 23:02
Naj WTF trenuci:

1) Kada sam u CoD 4 vidio dizajn onog Snajperista u Pripyat misiji. Najlijepše dizajnirano odjelo u povjesti FPS gaminga.

2) Kada sam na kraju Witchera prekopao truplo i našao amulet koji sam par dana prije dao "posinku" da mu obuzdam moči.S-> Možebitni BIG SPOILER

3) Kada sam se u Assassins Creedu popeo na najvišu crkvu u igri i pao ko pica sa nje pokraj sjenika :D Ajme koliko sam dugo padao :D Ali nije to bitno, bitan je pogled sa crkve :pray:

4) Kada sam u Prince of Persia The Warrior Within skužio da sam zapravo JA onaj lik kojega sam sretao kroz čitavu igru, ali u drugoj "perspektivi".

... dalje se nemrem sjetiti

Herr Schnitzel
26-08-2008, 23:03
Kad sam u svojim ranijim danima vidio uvodnu animaciju od AoEII... Nesto prefenomenalno.

W3DR4N
26-08-2008, 23:11
Wood chopping aka rušenje drveća za resurse u strategijama. Detalj koji me oborio s nogu, tamo negdje, prije 15 godina.

Bartuc
26-08-2008, 23:15
Kada je izašao Soldier of Fortune 1, pa kad sam lika prvi put zveknuo sačmaricom u trbuh... Vrlo efektno.

bezimeni
26-08-2008, 23:19
Far Cry...kada sam nakon prvih 5 minuta izašao na obalu.Igra i za današnje standarde ima fenomenalno dizajniran okoliš.Kada sam vidio da ptice lete poput pravog jata, more koje se pjeni i ima vlastitu fiziku.Kada sam skužio da nisam ograđen nikakvim zidovima.To je bilo to.Sve igre iza toga su mi se činile kao da se nalazim u kutiji šibica.Poslje kada sam vidio da sa zmajem mogu letjeti...igra me jednostavno oduševila.

Deadwalker
26-08-2008, 23:25
Star Wars Republic Commando...kad sam sa pola metra sa sačmaricom rastepel geonosiana, a njegove iznutrice zavrsile na mojem vjetrobranu...prejebeno :rambo:

narf
26-08-2008, 23:31
Far Cry...kada sam nakon prvih 5 minuta izašao na obalu.Igra i za današnje standarde ima fenomenalno dizajniran okoliš.Kada sam vidio da ptice lete poput pravog jata, more koje se pjeni i ima vlastitu fiziku.Kada sam skužio da nisam ograđen nikakvim zidovima.To je bilo to.Sve igre iza toga su mi se činile kao da se nalazim u kutiji šibica.Poslje kada sam vidio da sa zmajem mogu letjeti...igra me jednostavno oduševila.

tak je i meni bilo :D

đubrad, stavili su onu kanalizaciju na početku, već sam dobio onaj osjećaj tipičnog fps-a.. al kad sam izašao.. :oops:

Lord Jambrek
27-08-2008, 00:13
Kada sam vidio kraj od Thief 3, onak 5 minuta ostanem buljit u nevjerici i onda skužim da sam doživio jedan od najboljih završetaka igara ikada napravljen.

Sickmanno1
27-08-2008, 00:41
Sjetio sam se jos i Bioshocka napocetku kad zavrsi animacija, tj. pad aviona, prvih 10 secundi uopce nisam skuzio da je animacija gotova dok nisam bezveze stisno W i kreno unaprijed...bilo je onak Ma no faking way....

Constantine
27-08-2008, 01:36
To je i meni bilo predivno gaming iskustvo.

ScorpiuS
27-08-2008, 07:02
Kad sam otkrio tko je Strelok.

Edi Sm187
27-08-2008, 08:43
BiA: Road to Hill 30- misija koja započinje pokraj vojnika sa otvorenim apetitom i njegovim iznutricama razbacanima oko njega, a nastavlja se trčanjem kroz zadimljenu poljanu.
CoD2- ona misija u kojoj nakon obrane brežuljka počnu padati bombe, a vi niste stigli pronaći zaklon.
GTA:SA- skok sa najviše zgrade i preživljavanje tog skoka.

EDIT: Kraj Portala, kad se sve soba s bossom počne dizati u vanjski svijet.

Electromaster
27-08-2008, 08:58
C&C: Kad sam čuo rečenicu: ''Kane Lives!''
Supreme Commander: Eksperimentalne jedinice, sve do zadnje, legendarne...
Hitman Blood Money: Zadnja misija...leave no witness...
F.E.A.R.: Svaka sekunda igre...

Ima toga još...

Bartuc
27-08-2008, 09:18
Kada sam vidio kraj od Thief 3, onak 5 minuta ostanem buljit u nevjerici i onda skužim da sam doživio jedan od najboljih završetaka igara ikada napravljen.

E, pokušavam se sjetiti kraja i nema šanse, totalna kmica :o

Daj mi na PP pošalji kaj se desi na kraju, da se sjetim :D

Snake
27-08-2008, 11:39
Cake is a lie! Torta je laž!
,Portal
e da, i ona situacija u Penumbri Black Plague kad sam pročito da je osnivač jednog tajnog društva bio ljubavnik Leonarda da Vincija.

IGoR_2803
27-08-2008, 11:45
nista mi ne pada na pamet osim napada smjeha kad sam prvi puta zaigrao warcraft 2 (demo sa jednog od prvih bugovih cda), kad je neki random critter eksplodirao nakon sto sam par puta kliknuo na njega... a od novih igara, recimo ovo kaj je sickmanno spomenuo, uvodna cut scena iz bioshocka...

Arbiter of Change
27-08-2008, 12:31
Koji vam je najveci sok u gejmingu, ono kad ste dosli WTF?
Npr. meni je jedan od najvecih u KOTOR-u dok sam saznao da sam ja Raven :shock:

Sad ja moram citirati 1. post, ali mene to nije pretjerano iznenadilo jer se to da zaključiti, ako se potrudiš, oko razgovora sa HK-47 i donekle sa Bastillom, a i da ne napominjem kako si u singleplayer SW igrama ti uvijek na kraju netko važan, a Revan se spominje kao lud tako da... za mene je bilo kao 2+2=4 i kusur za kojeg nisam bio siguran.

Moj WTF trenutka? Iskreno, pojma nemam... ali vjerojatno je iz nekog JRPG naslova (budući da se palim na dramatične priče, jel'te).
Vjerojatno kad Nanami umire u Suikodenu 2... :(

croat1gamer
27-08-2008, 12:59
zadnji video u ra2:yuris revenge, kada se ponavlja uvodni intro samo promijenjen, i vidim gen. carrvile umjesto yuria, ja samo bio WTF?

R@pt0r
27-08-2008, 15:07
Čitam sad ove tri strane... E tako ste mi probudili želju za nekim igrama da ih završim još po koj put!
...Odoh instalirat ^^

Bartuc
27-08-2008, 15:08
Čitam sad ove tri strane... E tako ste mi probudili želju za nekim igrama da ih završim još po koj put!
...Odoh instalirat ^^

Koje to?

Meni je Jambrek probudio želju za Thieftom :D

Durin
27-08-2008, 15:24
Brothers in Arms Hell's Highway-kada sam gledao trailer prije 2 godine, grafika je bila predivna, savznički vojnici koji se ponašaju kao pravi ljudi, njemački vojnici koji sa flakom gađaju savezničke avione, sve je izgledalo tako stvarno i ultrarealistično.

Rome:Total War-kada sam vidio kako je grafika dobra i da mogu kontrolirati toliki broj vojnika.

R@pt0r
27-08-2008, 15:25
@Bartuc

Slijedi popis :D

Kao prvo, Supreme Commander. Velik sam fan RTS-a pa reko zaš ne...

Witcher, tebi zahvaljujem... :D

Assassins Creed, moram završit, još nisam :(

Thief 3, za ovo me kaznite nekako (molim vas xD), nisam nikad igro. =(
A znam da je igra fenomenalna. Toliko sam puta to čuo/pročitao.

Bioshock, oujea, na ovoj igri (upravo kako je sick reko), ono ostao sam par sec bez daha na početku. Još sam ju prešao sa 7600GT-jkom i svejedno je, zahvaljujuć lijepo optimiziranom U3 engineu, grafika bila zapanjujuća. E sad bum zaigro na DX10 (maksimala) na sadašnjem ljubimcu.

Bartuc
27-08-2008, 15:35
Ja sam također ostao sjediti i gledati zakaj mi stoji animacija u Bioshocku :D Tek sam valjda minutu poslije skužio da je to InGame dio i da se mogu kretati :D

Jako dobar WTF trenutak.


PS: Thief 3 si obavezno odigraj, fenomenalan je.

Grim
27-08-2008, 15:45
1) Kada sam u S.T.A.L.K.E.R. - uskuzio sa sam ja Sterlok
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )
3) Kada sam krenuo igrat WOW i mislio sam najbolja igra ikad napravljena i onda sam osto zapanjen i gledo u ekran s cudnim izrazom lica nakon 5 minuta igre i cudio se kako je moguce da je ova igra takvo smece
4) Kraj Portala "The cake is not a lie!!!!!!!!!!!"

Bartuc
27-08-2008, 15:59
1) Kada sam u S.T.A.L.K.E.R. - uskuzio sa sam ja Sterlok

Jedna od onih scena koja te doslovce naježi :pray:

Constantine
27-08-2008, 16:02
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.

Jopax
27-08-2008, 16:45
E ljudi od sad spoilere stavljajte malim slovima, sjebete nekim ljudima(meni iako nisam ljud) taj wtf trenutak, STALKER na primjer :(

Flippy
27-08-2008, 16:47
Kraj System Shocka 2.

Nije dobar wtf nego razočarajuč WTF.

vex
27-08-2008, 16:47
...



Igram stalkera i upravo ste mi pokvarili igru..

:thumbs1:

Arbiter of Change
27-08-2008, 16:52
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.
Stvarno, kraj me iskreno iznenadio u ovom vremenu generic FPS igara... dobro odrađeno, sa izvrsnim filmskim dodirom (kao i čitava igra). Ipak, nema meni do one misije sa mlađim Priceom po Černobilu kad snajperaš kao lud i kasnije ono pravo drugarski spašavaš co-sniperista... vjerojatno najatmosferičnija misija u igri. :)

Constantine
27-08-2008, 16:58
Ja bi da je cijela igra skidanje ljudi snajperom u černobilu u onom odijelu.

IGoR_2803
27-08-2008, 19:20
1) Kada sam u S.T.A.L.K.E.R. - uskuzio sa sam ja Sterlok


vec kad spominjete stalkera, jedan poseban trenutak za mene, ne znam zakaj, i ovo bude treći puta da se ponavljam u razl. temama (sorry) ali u baru kad onaj frajer veli: "let's drink to him once more..." -> zakon. nije "wtf" trenutak ali to me tolko ufuralo u atmosferu... cak sam znao cekati po par minuta i vracati se iznova u bar samo da to cujem... btw. moram naci negdje to na jubitou ili negdje... :D :pray:

narf
27-08-2008, 20:36
1) Kada sam u S.T.A.L.K.E.R. - uskuzio sa sam ja Sterlok

Jedna od onih scena koja te doslovce naježi :pray:

dajte pazite na te spoilere, nisam igrao igru do sada..

Deadwalker
27-08-2008, 20:45
Kraj Half-Life 2 episode 2...skoro sam se rasplako...genijalno, nema sta...

###DK###
27-08-2008, 21:00
Kraj Assassin's Creeda.
Prezakon. :pray:

narf
27-08-2008, 21:04
CoD 1 Stalingrad, kad sam shvatio da pola misije prelazim bez gotovo ikakvog oružja.. štuke prelijeću, za to vrijeme golemo bojište, sve razrušeno, a iza tebe brodovi s novim trupama, sveprisutno sivilo.. :pray:

PuuGEihglf8

Deadwalker
27-08-2008, 21:13
CoD 1 Stalingrad, kad sam shvatio da pola misije prelazim bez gotovo ikakvog oružja.. štuke prelijeću, za to vrijeme golemo bojište, sve razrušeno, a iza tebe brodovi s novim trupama, sveprisutno sivilo.. :pray:

PuuGEihglf8

e sjećam se te misije...to je bilo iskrcavanje s broda, dobio si pusku ali bez municije ak se dobro sjećam i onda trk na bojiste, a oko tebe frće more metaka...pregenijalno :pray:

Ixy
27-08-2008, 21:22
SPOILER ALERT!!

BioShock, dva trenutka - onaj trenutak kad je objašnjena "Would you kindly" fraza (nikad nisam pomislio da bi me igra mogla tako varati cijelo vrijeme :) ) i trenutak nakon odjavne špice kad su se sve kockice u glavi posložile te sam shvatio kompletnu priču. Predobro.

narf
27-08-2008, 21:24
SPOILER ALERT!!

BioShock, dva trenutka - onaj trenutak kad je objašnjena "Would you kindly" fraza (nikad nisam pomislio da bi me igra mogla tako varati cijelo vrijeme :) ) i trenutak nakon odjavne špice kad su se sve kockice u glavi posložile te sam shvatio kompletnu priču. Predobro.

da znaš kako označiti spoiler ubuduće viewtopic.php?f=7&t=21539 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=7&t=21539)S;)

Rang€r
28-08-2008, 22:38
ufff, kad sam vidio bfme 1&2... pregenijalno.... AC sve od 2 godne čekanja do igranja igre je pravi wtf remek djelo nikad viđeno... isto ko bartuc kad sam u witcheru dozno...ono xD i sve ostalo također u witcheru... priča warcrafta...lotr rotk, kak su dobro napravili te bitke svaka im čast al uz malo truda moglo je i bolje, al svejedno je :pray: codovi sp, MOH:AA(uglavnom d day), WoW...njegova ogrmnost, dubina(no ispod kože je sranje jbg)... oblivion, onaj početak, pa izlazak iz sewersa i pogled na onaj lijep prevelik svijet, arena u Imeprial cityu, jedan od zadnjih questova u main questu, kad se ispred brume boriš protiv daedra koja izlazi na 3 velika gatea, nevjerojatan flashback na lotr3 i black gate :) i još mnogo toga al neda mi se sad nabrajat xD

Cthulhu
28-08-2008, 22:43
kad sam u vampire the masquerade bloodlines došao u onu prostoriju na konačni obračun sa vladom.isuste odvratno....

CHOLIK
28-08-2008, 22:50
Gorespomenuta fraza "Would you kindly",te cijela priča u Clive Barker Jerichou.Naprosto genijalno!
Cole:"They said it cannot be killed."
Delgado:"WATCH ME!!"

Peyo
31-08-2008, 17:38
1. Bullet time u Max Payne-u (Neopisivo dobar osjećaj kada sam prvi puta to vidio)

2. Kraj u COD4 (kada mi lik doda gun dok ležimo na podu..... neću dalje)

3. Početak u BioShocku (mislio sam da je animacija... a kad ono gameplay WTF... počeo sam buncat a frend me čudno gleda :) )

4. Kraj u Crysisu (Let's nuke this son of a b****)

5. U MGS-u prije borbe sa Metal Gear Rex-om (kada ga Snake slučajno aktivira i baci u pogon)

6. Driver Parallel Lines (kada se New York iz 70-e pretvori u sadašnjost, nešto predobro i prvi puta viđeno)

7. STALKER (Čekao sam sa nestrpljenjem da vidim nuklearnu elektranu)

8. NFS MW ( Utrka protiv Razor-a i getaway na kraju od 30 policijskih Corvetta)


....nemogu se sjetit dalje....

Constantine
31-08-2008, 17:40
Driver parallel lines,kakva je to igra,dobra ili loša?

Flippy
31-08-2008, 17:49
Savršena. GTA kopija ali predobra igra. Samo ima malo oružja.

narf
31-08-2008, 18:09
Driver parallel lines,kakva je to igra,dobra ili loša?

naspram driver-a 3, odlična.. isplati se isprobati.

Constantine
31-08-2008, 19:15
Jel ima puno zabavne vožnje i bježanja od policije?

narf
31-08-2008, 19:39
Jel ima puno zabavne vožnje i bježanja od policije?

po meni je oboje bolje izvedeno nego u San Andreasu.. a sad ovisi kak će se tebi dopast :D

ScorpiuS
31-08-2008, 19:44
Nisu je baš pohvalili na internetu, pa je baš i ne žečlim isprobat. Ali ako je hvališ, možda. Jeli ju je još netko probao?

narf
31-08-2008, 19:50
VpjtS0Bw ... re=related (VpjtS0BwukY&feature=related)

nije neki video, al ne mogu naći bolji :cry:

nosferatu25
31-08-2008, 23:21
1. Quest u Ocean House Hotelu u VtM: Bloodlines-u :shock:
2. Prvi dašak gameplaya u DMoM&M :pray:

Constantine
01-09-2008, 05:29
Svi u cod-u četvorki:
1.Kad sam snajperom malo pobliže pogledao jednog onog terorista,bio sam šokiran ljepotom crvene marame
2.Kad sam vidio padanje helikoptera,jednostavno predivno
3.Nuklearno eksplozija,jednostavno nisam vjerovao da nešto može biti tako dobro.
4.Nakon nuklearne eksplozije,trenutak kad se ona zgrada uruši a ja umirem.
5.Misija u pripyatu prvi dio,tu sam se skoro rasplakao koliko sam bio oduševljen tim aspektom igre,snajper,pripyat,visoko raslinje,radijacija,divota.
6.Loading,onaj odličan koji prikazuje uvod u misiju me šokirao.
7.Kraj,kada vam dodaje pištolj,bio sam toliko šokiran tom scenom da sam buljio u monitor ko tele u šarena vrata.Tek sam iz trećeg pokušaja ubio ona dva.

Cijela igra je odrađena da izgleda kao hollywoodski spektakl u kojem ste vi glavni junak.

Freedom Station
01-09-2008, 07:31
u mene je wtf osjecaj izazvala Operation Flashpoint 2001.g , prva misija pa nadalje.... cinjenica da se "rat" odvija ,sudjelova ja u njemu ili pobiga u neku sumu i sakrija se (i u tom slucaju nakon zavrsetka bitke te zapovjednik izj.be u mozak) , je u to vrime bila gotovo pa nezamisliva ... nikad vise takvog osjecaja pa niti u Armed assaultu, a sumnjam da ce bit i u OPF 2.

Srle
02-09-2008, 08:15
Max Payne 2 : Tad sam cuo prvu psovku u igri.Kad V.Lem prica Payneu o Moni i na kraju kaze "I would fuck her"
Escape from monkey island: Bio sam mladji te sam se kvalitetno iznenadio kad je gradonacelnik u stvari Chuck Le Chuck.
K.O.T.O.R serial: Svaki dijalog sa HK-47.
Ima ih jos, samo ih se sad ne mogu sjetiti.

Flippy
02-09-2008, 10:25
K.O.T.O.R serial: Svaki dijalog sa HK-47.


:rotfl: :rotfl:

Carski dijalozi :pray:

Can I blast them now master? :rotfl:

Arbiter of Change
02-09-2008, 11:58
U rangu je sa Mortiem iz PS:T.

Bartuc
02-09-2008, 12:11
3.Nuklearno eksplozija,jednostavno nisam vjerovao da nešto može biti tako dobro.

Pre dobro, bome je uuuu-aaaa scena.



5.Misija u pripyatu prvi dio,tu sam se skoro rasplakao koliko sam bio oduševljen tim aspektom igre,snajper,pripyat,visoko raslinje,radijacija,divota.

Pre dobra atmosfera. Pokradeno iz Stalkera ali je i dalje najatmosferičnija misija u čitavoj igri. Po meni i najbolja misija u igri pošto me drito trnci hvataju od takve atmosfere :pray:

Nodakim
02-09-2008, 12:30
Ma nije pokradeno nego su to realistična mjesta u istome gradu...

###DK###
02-09-2008, 13:24
Svi u cod-u četvorki:
1.Kad sam snajperom malo pobliže pogledao jednog onog terorista,bio sam šokiran ljepotom crvene marame
2.Kad sam vidio padanje helikoptera,jednostavno predivno
3.Nuklearno eksplozija,jednostavno nisam vjerovao da nešto može biti tako dobro.
4.Nakon nuklearne eksplozije,trenutak kad se ona zgrada uruši a ja umirem.
5.Misija u pripyatu prvi dio,tu sam se skoro rasplakao koliko sam bio oduševljen tim aspektom igre,snajper,pripyat,visoko raslinje,radijacija,divota.
6.Loading,onaj odličan koji prikazuje uvod u misiju me šokirao.
7.Kraj,kada vam dodaje pištolj,bio sam toliko šokiran tom scenom da sam buljio u monitor ko tele u šarena vrata.Tek sam iz trećeg pokušaja ubio ona dva.

Cijela igra je odrađena da izgleda kao hollywoodski spektakl u kojem ste vi glavni junak.

CoD 4 je fenomenalan.
Dvojka mi nije bila nešto. Bila je ona dobra ali nikakva kad usporedim s četvorkom.
U CoD 4 mi je bilo fenomenalo kad sam sa snajperom u Pripyatu gađao neprijatelja na vrhu neke zgrade. Zapravo ne zgrade nego na vanjskim stepenicama pri vrhu zgrade. Pogodim ga u glavu a on padne preko ograde. :pray:

SiXo
02-09-2008, 14:21
Meni je se to uvjek dogača kad završim Final Fantsay ili Tomb Raider! Igre imaju pre dobre priče! I onda kad dođeš na kraj....

05-09-2008, 07:58
Avp2. Poćetni dio za marince. Nešto nenadj*****. Šok kada u mraku padne cijev kraj mene.

Fallout. Prvi critical koji je ćovjeku but odvalio. Izmamilo je usklik, sreću i zadovoljstvo.

Nekad, ali samo nekada TK u CS-u. To obozavm nekada raditi na njemackim fy serverima

Del@
05-09-2008, 10:36
definitivno zavrsetak u Mafii
ono ocekujes sve proslo mirno kad: "Mr Angelo, Mr Salieri sends his regards" prevelik sok, zbunjeno sam nakon toga gledao ekran jedno 10tak minuta :(
takodjer i BT u Max Paynu, uvodna animacija u Bioshock, voznja o po vodi u Half Lifeu, kraj Thiefa 3...

Flippy
05-09-2008, 10:47
Evo. Jučer pređem System Shock 2 opet. I najveći šok mi je uvijek kad saznam da je ona ženska kaj mi na početku pomaže, da to nije ženska tj. ona nije živa nego Shodan govori umjesto nje S:pray:

LV-426
05-09-2008, 13:19
Mislim da je meni najveći wtf u gamingu bio kad sam u pc-playu vidio recenziju za aliens vs. predator. Bio sam FAKAT ŠOKIRAN kad sam vidio da je izašla igra koja je spajala dva od mojih najdražih sf-ova!

A kad sam počeo igrat...WTF na svakom koraku, ko pokvarena ploča u mojoj glavi! Igram s marincom, prvi put čujem onaj zloglasni bip bip na radaru WTF, igram s alienom pičim ko mlazni avion po zidovima i stropovima, dođem do glupog marinca i pojedem mu mozak naglavačke WTF, igram s predatorom promijenim vision mode u infracrveni i raznesem lika sa shoulder-cannonom WTF!!! Uglavnom imao sam jako puno WTF-ova vezanih uz tu igru. :pray:

amirix
05-09-2008, 20:01
u Doom3 prvi susret sa onim psetom (znate na koga mislim)__kad počne lupat na vrata_onda uleti kroz staklo :o

Izgubljeni
05-09-2008, 20:30
cs kad sam prvi put zaigrao... tomba 2

Kostolomac
17-09-2008, 11:10
pa, ne mogu reć da me memorija baš previše služi ali probat ću se sjetit nečega...
e definitivno voda u far cry-ju, nešto najljepše što sam u nekoj igri vidio. ostao sam paf. i kad sam vidio morrowind s onim modom za realističnu vodu :o
dodam možda još kasnije :)

GeForce
17-09-2008, 16:42
kad sam prešao metal gear solid prvi dio po prvi puta sljedeća 2 sata sam samo sjedio za stolicom i buljio u tv jer nisam mogao vjerovati da tak savršena igra govori.

sve isto i za ostale meta gear solide stoji.

croat1gamer
17-09-2008, 18:05
kada sam uspio biti ne zadnji na jednome wolf serveru koji nema pradznak n00b, bas sam bio tada sretan, kad sam upoznao devastirajuc ucinak reedemera na mapi facing worlds kada leti odozdola i zabije se u bulju nekome sniperu ^^

Hellboy
17-09-2008, 19:00
redeemer u ut2k4, kišna noć u Morrowindu, gravity gun u hl2, Halo prsten, intro u warcraft 3, tft-u, wow-u i tbc-u, intro u dow-u...neke stvari su jednostavno riječima neopisive iako je riječ samo o igrama...ovo samo shvatite samo karikirajuće...

croat1gamer
17-09-2008, 19:54
Halo prsten, intro u warcraft 3
:pray: ti je isto epski, ali u halo je mnogo bolji dio gdje otkrivas floodove (ukljucujuci video od onofga tipa), onda borba po sumi u povlacenju prema onome "zatvoru", steta sto je bilo dosta alliesa i one drone, ali nvm.

josip_kraš
17-09-2008, 20:00
najveći šok mi je definitivno bio world in conflict, tako sjajna grafika, inovativan način dobavljanja jedinica, realnost, široka artiljerijska podrška...jednostavno jedinstveno, takva igra se sigurno neće ponoviti dvaput :pray:

Deadwalker
17-09-2008, 22:35
Dok sam prvi put na Oblivion-u izasao iz onog tunela na otvoreno...Fakat je bilo wau...

Dozer
18-09-2008, 11:46
Najveći šok mi je definitivno bio kad sam skužio da glavni protagonist Metal Gear Solida 2 nije Solid Snake već Raven

Srle
18-09-2008, 16:38
Sad se sjetih... SW: Republic Commando.
WTF 1: uvodna scena kad si jos samo mali klon i iz prvog lica posmatras sve oko sebe...
WTF 2: Misija na vuki planeti:Moras unistiti most koji spaja dva drveta kako bi sprecili invaizju?! Pa ljudi to je buducnost (iako je bila nekoc davna), ja mislim da droidi mogu i bez nekog mosta prelaziti sa drveta na drvo... (ovo je bio negativni WTF)
WTF3: Clone squad, od njihovog ponasanja, pa do onih swat poteza, plus u bojama su kao i nindza kornjace
WTF4: zasto je crveni klon morao da umre, pa on je bio najbolji
WTF5: Prva dobra SW igra u kojoj nema jedia (osim yode u zanjih pet sekundi igre ali to se ne racuna)

amirix
18-09-2008, 20:20
GTA VC kad zagospodariš Diaz-ovom vilom_stvarno ugodan šok

croat1gamer
19-09-2008, 06:57
zadnji dio u aquariji :pray:

Hellboy
19-09-2008, 11:04
WTF4: zasto je crveni klon morao da umre, pa on je bio najbolji
nije...imaš novele u kojima se otkriva njegova sudbina...

jackob
19-09-2008, 14:45
bullet time u max payneu :rambo:

Srle
19-09-2008, 14:49
WTF4: zasto je crveni klon morao da umre, pa on je bio najbolji
nije...imaš novele u kojima se otkriva njegova sudbina...
On je za mene mrtav...

E da sjetih se jos:
Splinter Cell serijal: Besramno reklamiranje, od mobilnih telefona pa do zvaka.
Ja velim da reklame ostanu smrdljivom EA sportsu, manje-vise drugdje nisu potrebne (nisu potrebne ni EA ali sportske igre i onako ne igram)

Cthulhu
19-09-2008, 15:34
kad sam zaigrao space siege i shvatio da to uopce nije tako losa igra,stovise,sasvim je solidna ak ne ocekujes dungeon siege u svemiru.

seahawk37
19-09-2008, 15:45
u Broken Sword 3, na kraju borba protiv zmaja :?

Constantine
19-09-2008, 19:09
Neznam kako sam zaboravio na još jedan ogroman šok u gamingu.Pocetak crysisa,scena u avionu,kad sam prvi put vidio one bore na licu ostao sam zapanjen.

Flippy
19-09-2008, 20:25
Najveći šok mi je bio i Bioshock. Krepao sam kad sam vidio kakvo je to zapravo smeće od igre. To je bio ŠOK na kvadrat

Cthulhu
19-09-2008, 20:33
Najveći šok mi je bio i Bioshock. Krepao sam kad sam vidio kakvo je to zapravo smeće od igre. To je bio ŠOK na kvadrat
ovo mi već ide na živce.ne voliš bioshock,skužili smo...
ocean house hotel level u vampire the masquerade bloodlines,kad tek ulaziš u kući i pogledaš desno,a onaj frik sa sjekirom bulji u tebe,dođe do kratkog spoja,svjetla se vrate,njega nema.najstrašnija scena u čitavoj igri.

Constantine
19-09-2008, 21:07
Najveći šok mi je bio i Bioshock. Krepao sam kad sam vidio kakvo je to zapravo smeće od igre. To je bio ŠOK na kvadrat
Ti si budala,nevolis Bioshock samo zato što obožavaš system shock.

Cthulhu
19-09-2008, 21:08
Najveći šok mi je bio i Bioshock. Krepao sam kad sam vidio kakvo je to zapravo smeće od igre. To je bio ŠOK na kvadrat
Ti si budala,nevolis Bioshock samo zato što obožavaš system shock.
ma pusti budalu...
inače,šokirao sam se i kad sam vidio zadnjeg bossa u serious samu.ono wtf!?!?
kako da ja ovo ubijem?

Anarion.Umarth
19-09-2008, 21:59
kad crvi ubiju alexina ćaću u hl2:ep2
i još onda creditsi
uff
a usra san se u fahrenheitu kad zatvori lik svrata ormarića u wc-u a ono iza neka beštija

seahawk37
19-09-2008, 22:10
isse kako ste jebeno dosadni... komentirate svaki njegov post, jedva cekate da ga popljujete. covjek svaki dan trpi vase "komplimente" a vi se osjecate jako mocno jer ce uvijek netko stat uz vas a on vam nece nikad uzvratit.. mda.. i onda je on budala..

flander
19-09-2008, 22:30
Parasite Eve 2, zadnji boss, as ti gospe nebi ga dobio da si Bog,na jedvite jade

croat1gamer
20-09-2008, 08:20
inače,šokirao sam se i kad sam vidio zadnjeg bossa u serious samu.ono wtf!?!?
kako da ja ovo ubijem?
ee, mental :pray: ja bio samo wtf kad ga vidio, najveca mrcina koju sam dosada neletio (a ona scena prije toga :rotfl: sa zvonjenjem)
i kraj kada oni u onome ufo-u kazuSda mental u opce ne postoji zapravo, samo na papiru, i onda gdje govore pretpostavke kako ga rjesiti, crko pri onome da moras prijeci na serious, jedva presao easy, a otkrit mentala na tome, no way

D.E.M.O.
24-09-2008, 19:58
kraj od metal gear solid jedinice..
rasplakao sam se :cry:

Cthulhu
24-09-2008, 20:41
vampire the masquerade bloodlines,in bed with jeanette...

Sickmanno1
24-09-2008, 21:16
kraj od metal gear solid jedinice..
rasplakao sam se :cry:

koji kraj :D?

Ima ih 2 :P

GeForce
25-09-2008, 01:44
igru sam prešao 13 puta(metal gear solid 1) i ima ta 2 kraja spasi curu ili spasi štrebera(baš se pitam koga sam više spasio haha :D )...no nebitno pati me jedna druga stvar.uvjek sam gledoa neke stvari oko te igre da ima i 3 kraj,.da kao stavljate C4 po cijeloj bazi od cijele igre i onda sve dignete u PM..jel to laž ili postoji i takva vrsta završetka*

Flippy
25-09-2008, 18:27
Postal Kraj: Zapravo saznaješ da si zapravo spasio čovječanstvo i shit like that. I na kraju kad ideš ubijat djecu a nemožeš ni jedno djete pogodit

T.N.T.
27-09-2008, 11:03
Kraj MGS-a 4. :(

Srle
27-09-2008, 14:07
Lego Star Wars: Em sto je Lego, em sto je Star Wars, dve najvece ljubavi djetinstva moga.

GeForce
27-09-2008, 18:07
dreamfall
kada je prvi put upala u onaj san i znate ona curica(kao iz kruga..) i onaj njezin glas...
sad ja sam tj glas slušao sam u ponoć na X530 zvučnicima..doslovno taj šaput kad sma čuo...onako stao sam..i ...WTF :D
prestrava je taj dio!

GaTa666
27-09-2008, 18:11
Nakon mjesec dana igranja morrowina i mnogih neprospavanih noci.
I was like: "wtf, im fucking addicted to this game"

Deadwalker
28-09-2008, 09:38
Kraj igre Star wars Empire at War: The Forces of Corruption...uglavnom, reci cu samo da već prema toj radnji iz igre bi mogli snimiti sljedeći serijal SW filmova tj. epizode 7, 8, 9...

nosferatu25
28-09-2008, 10:34
vampire the masquerade bloodlines,in bed with jeanette...

kakva li će tek biti tvoja reakcija na ovo?
Gw6ZiakHalc
:D

Cthulhu
30-09-2008, 18:48
heh,vidio sam to,u kineskoj četvrti...

Raz
01-03-2009, 18:26
1. Kada sam prvi put na sheep dog'n wolf izašao iz moje startne linije, a kad ono klavir mi padne na glavu i piše gameover...bio sam ono wtf? :rotfl:

2. Kada sam na SW-kotor saznao tko sam zapravo

3.cod4-mislim da se ne mora objašnjavati

4.psychonauts-kada sam našao skrivenu prostoriju u umu agentice Mille...još se uvijek ježim od toga

Insert
01-03-2009, 18:43
kad sam u stalkeru skontao da sam ja strelok

Bara
01-03-2009, 19:12
Kada sam vidio kako je GTA IV loše optimiziran, to mi je bilo nešto kao smak svijeta. Dobijemo stoljetni hit a oni ga ne znaju optimizirat...

Vedro
01-03-2009, 19:45
Kad sam na kraju igre Far cry skužio da mi pljuca može izbacivati granate :rotfl:

Insert
01-03-2009, 20:01
koja pljuca ako smijem znati? :D

Vedro
01-03-2009, 20:03
OICW i AG36 :)

serijski samoubojica
01-03-2009, 20:25
Kada sam Tony Hawks Underground prešao u manje od 24 sata. :(

Bara
01-03-2009, 21:16
Kada me Clear Sky izbacio na radnu površinu po 100. put :(

Insert
01-03-2009, 21:21
nabaci najnoviji patch :(

Ogg The Dogg
01-03-2009, 21:42
osto sam :shock: kad sam prvi put vidio kod fenda igru commandos 2.
igra mi je bila predivna! sanjo sam je slijedeće 3-4 noći....
zadivilo me sve, od jedinica, grafike pogotovo soundtrack. još uvijek rado igram tu igru, prešo ju nebrojeno puta i šta sve ne...
e da, i prvi put kad sam vidio SC jedinicu... ljubav na prvi pogled

Raz
01-03-2009, 21:48
Kad sam prvi puta na postalu zapalil čovjeka i onda ga išel gasit s pišalinom :rotfl:
bia-hell's highway-dio u flashbacku kada ti njemac puca u glavu, a kasnije shvatiš da ti se to samo pričinilo

ArcL!ght
02-03-2009, 10:56
kužim :D

gravity gun je itekako bio inovacija, al meni je Homeworld bio i ostao.. svaki detalj, zvuk te igre.. :D


Potpisujem :) Pogotovo hyperspace zvuk... nadam se da će ga ostavit i u HW3 :D

Najveći šok mi je inače bio u AvP1... Directors cut težina s marincem :)
Doslovno je ovakav filing:
http://www.citymommy.com/wp-content/uploads/2008/10/79eyes-in-the-dark.gif
A još su njih 6 s tobom u sobi :D. Municije taman tolko da ak dobro ciljaš imat ćeš MOŽDA okvir viška, baterije limitane, flare limitan.

Bara
02-03-2009, 10:59
Nisam znao da je u tome vrijeme ovakvo što bilo moguće, Postal 2, ubio sam crnca=ženu=policajku! WTF

Arbiter of Change
02-03-2009, 12:13
Ne nužno šok koliko "O_o WTH?" iznenađenje - Fahrenheit, druga polovica igre (da ne spoilam sad) kad priča dobija nepotreban i nepoželjan dodatak u vidu još jednog pomalo bizarnog negativca, a da ne spominjem kako nam glavni junak počinje naglo furati na Matrix (premda to nije toliko loše... zapravo je mnogo kul).

ScorpiuS
02-03-2009, 14:20
Ne nužno šok koliko "O_o WTH?" iznenađenje - Fahrenheit, druga polovica igre (da ne spoilam sad) kad priča dobija nepotreban i nepoželjan dodatak u vidu još jednog pomalo bizarnog negativca, a da ne spominjem kako nam glavni junak počinje naglo furati na Matrix (premda to nije toliko loše... zapravo je mnogo kul).
U dosta priča u filmovima i najviše u igrama oni negativci koji se na počteku čine gadni na kraju su zapravo sićušni naspram svih onih velikih koji se otkriju tek na kraju.

Electromaster
02-03-2009, 21:15
Ne nužno šok koliko "O_o WTH?" iznenađenje - Fahrenheit, druga polovica igre (da ne spoilam sad) kad priča dobija nepotreban i nepoželjan dodatak u vidu još jednog pomalo bizarnog negativca, a da ne spominjem kako nam glavni junak počinje naglo furati na Matrix (premda to nije toliko loše... zapravo je mnogo kul).
U dosta priča u filmovima i najviše u igrama oni negativci koji se na počteku čine gadni na kraju su zapravo sićušni naspram svih onih velikih koji se otkriju tek na kraju.
Legende o Ožujskoj Družini, anyone?^^

hrčak
02-03-2009, 21:17
Glupi kraj. :(

Arbiter of Change
02-03-2009, 21:18
Ne nužno šok koliko "O_o WTH?" iznenađenje - Fahrenheit, druga polovica igre (da ne spoilam sad) kad priča dobija nepotreban i nepoželjan dodatak u vidu još jednog pomalo bizarnog negativca, a da ne spominjem kako nam glavni junak počinje naglo furati na Matrix (premda to nije toliko loše... zapravo je mnogo kul).
U dosta priča u filmovima i najviše u igrama oni negativci koji se na počteku čine gadni na kraju su zapravo sićušni naspram svih onih velikih koji se otkriju tek na kraju.
Ne znam jesi li igrao Fahrenheit, ali nisam mislio na to da je taj novi negativac (više kao frakcija) uveden kao sredstvo kojim će se trivijalizirati svi ostali negativci, već da se zbog vlastite prirode jednostavno ne uklapa u igru ni najmanje.

Bara
02-03-2009, 21:20
Dosta mi je veliki zajeb koliko se ljudi pali na Diablo i koliko je vremena provelo uz njegea. (stvar je ukusa) Ja ne kažem da je igra smeće, igra je kvalitetna, ali mene nije mogla zavući u svoj svijet, igrao sam nekoliko jadnih sati, kada su mi kosturi počeli izlaziti na nos, prestao sam, ali Diabla 3 ću probat... :) Vjerojatno ne volim Hack & Slashove...

Vedro
02-03-2009, 21:25
Od mog frenda stari igra godinama samo Diablo,ovaj mu je dao HOMM,nakon čega je stari rekao "brzo se prođe" i nastavio dalje igrat Diablo :)

Babitz
02-03-2009, 21:31
Šokirao sam se kolko je Deus Ex 2 bio ipsodprosječan prema originalu. :(

Feanor
02-03-2009, 21:32
Jeli mogu fejspalmati Baru i hvedranan...hahaha pa nije šok u gejmingu sto svi vole diablo, a ti ne...Nego misle na situaciju u igri kad si reko wtf ovo je zakon situacija, grafika, efekt, priča...

Babitz
02-03-2009, 21:35
Sad si me sjetio da sam se pozitivno šokiro kako je grafika u HL2 uvjerljiva, a ne plastično i blještavo govno ko sve drugo.

I šokiro sam se masovno kod nekih spoznaja u Planescape Tormentu. Neću reć više da nekom ne spojlam ko bi mogo igrat jednom. :(

Bara
02-03-2009, 21:37
Jeli mogu fejspalmati Baru i hvedranan...hahaha pa nije šok u gejmingu sto svi vole diablo, a ti ne...Nego misle na situaciju u igri kad si reko wtf ovo je zakon situacija, grafika, efekt, priča...

Imaš pravo nije šok... danas sam nešto dekoncentriran, morao sam puno učiti za kontrolni rad iz hrvatskog i tako... a jbg...

Ali što me pravo šokiralo je kada sam vidio recenziju Obliviona u Gameplayu (oprosti mi Bože). Ja i moj prijatelj samo smo buljili u recenziju sa wtf izrazom na licu, a kada smo kupili igru igrali smo je cijelo ljeto, barem svaki dan po 5-6 sati. Osim što je to šok za tijelo, to mi je šok i na gamersko iskustvo :)

Babitz
02-03-2009, 21:40
Iako nije vezano s gamingom previše, šokiran sam što ovaj čita Gameplay. :(

I kako može igrat Oblivion 5-6 sati dnevno cijelo ljeto. ;_;

Bara
02-03-2009, 21:43
Ma znam, i ja sada kad sam stariji šokiran sam što sam čitao to sranje (svatko ima svoj ukus). Ali jedan period dok sam čitao Gameplay čitao sam i pc play, ofc, pa mi se grijesi napola praštaju. BIO SAM MLAD!

Feanor
02-03-2009, 21:44
Kad sam prvi put presao Planescape Tournament i ubio možda 40 cripova(sve su mi kripovi otkad igram DOTA-u he he) pa su mi kasnije govorili da sam ih i previše ubio...

Off Topic:Čuo sam da za Planescape navodno postoji neki mod s kojim se može povećat rezolucija, jer(l)bo je najveća bila koliko me pamćenje služi 800x600.A baš mi se sad igra opet.

Babitz
02-03-2009, 21:44
Sa sadašnjih 15 godina si vrlo zreo i na vrhuncu života. :(

Al ajde, uvidio si grešku. 5 zdravomarija i 10 dječaka siluj i oprošteno ti je.

Feanor
02-03-2009, 21:50
Pa ovako Gameplay je puno tanji od PC playa.Ali ima puno toga za pročitat, ako me shvaćate što oću reći. FOrma časopisa je takva da ga možeš čitati tjedan dana.Dok je kvaliteta teksta upitna..
PC play pročitam za 1 sat tj. jedan dobar odlazak na wc..

Bara
02-03-2009, 21:51
PC play pročitam za 1 sat tj. jedan dobar odlazak na wc..

Upravo tako... ja PC play i jedino čitam kada mi slijedi velika nužda, pritom mislim na veliku i na veliku :)

Vedro
02-03-2009, 21:59
on topic
kad sam u gemeplay-u vidio da obrađuju pc platformu,WTF :)

Feanor
02-03-2009, 22:01
http://www.icanhasmotivation.com/wp-content/uploads/2008/09/ichmfacepalm.jpg

Bara
02-03-2009, 22:02
Good point. A šta je, je, baš primjetiš da likovi 20 igara ne odigraju, pa kako i mogu jbt, recenziraju 60 igara po broju. A kada recenziraju za PC to je kao da.... ne znam...

Babitz
02-03-2009, 22:10
Kad sam prvi put presao Planescape Tournament i ubio možda 40 cripova(sve su mi kripovi otkad igram DOTA-u he he) pa su mi kasnije govorili da sam ih i previše ubio...

Off Topic:Čuo sam da za Planescape navodno postoji neki mod s kojim se može povećat rezolucija, jer(l)bo je najveća bila koliko me pamćenje služi 800x600.A baš mi se sad igra opet.
Ja sam isto čuo za taj "hi-res pack". Probaj guglat il nešto, sigurno ima nečeg.
Meni ej ta igra bila puna šokova. Tjednima kasnije sam još bio pod dojmovima. http://cro-gaming.com/forum/Smileys/Alpha/wildy.gif

Feanor
02-03-2009, 22:15
Evo baš si sad gledam svoju White Label kutijicu od PT-a(još jedan razlog zašto ga volim je taj što ima inicijale ko moje najdraže piće), i vjerujem da sam se šokiro kad sam ga prvi put dobio, jer je bila moja prva igra na četri cd-a...

kale
03-03-2009, 19:01
Rome tw:kad sam prvi put igro demo bitku kartaga-rim epic :)

Insert
03-03-2009, 19:10
to je jedna od omanjih bitki ako me sijećane ne vara

kale
03-03-2009, 23:30
demo :)

Raz
04-03-2009, 01:16
Dok sam na psx-u igral red alert 1 skirmish. Igrao sam ga tako dugo kaj je cd postal vreli, igra počela trzati, a čak se stvorila i nekakva "crna rupa" na ekranu koja je štitila neprijatelje od bilo kakvih vrsta napada. Na kraju sam cjeli dan potrošio na taj jedan skirmish kojeg nisam uspjel završiti zbog pregrijanosti cd-a :rotfl: . I da... ostala su mi samo dva tenka i jedna zgrada za uništiti :cry: .

ScorpiuS
04-03-2009, 16:55
Dok sam na psx-u igral red alert 1 skirmish. Igrao sam ga tako dugo kaj je cd postal vreli, igra počela trzati, a čak se stvorila i nekakva "crna rupa" na ekranu koja je štitila neprijatelje od bilo kakvih vrsta napada. Na kraju sam cjeli dan potrošio na taj jedan skirmish kojeg nisam uspjel završiti zbog pregrijanosti cd-a :rotfl: . I da... ostala su mi samo dva tenka i jedna zgrada za uništiti :cry: .
Pa zar to nebi bilo lakše igrat sa mišom?

Raz
04-03-2009, 17:07
Ma bi...ali onda još nisam imal kompa, tak da sam se trebal zadovoljiti tim.
Baš sam ga sad skinul pa ga idem probat i na PC-u :D

Insert
04-03-2009, 17:13
dakle, i ti si poceo kao konzolas poput mene

Raz
04-03-2009, 18:13
Yep. Najprije sam imao atari 2600( ili njegov klon... ne sjećam se ), zatim terminator console (klon nes-a i snes-a) pa ps1 i tek onda sam ušao u vode pc gaminga :D

Da nebude baš offtopic :negativan WTF- kad sam vidio kraj psychonautsa i pomislio... jedva čekam da izađe dvojka, a kasnije saznao da double fine za sada ne namjerava raditi nastavak :cry:

Insert
04-03-2009, 18:16
ja sam imao pc prije nego ps1 ali nisam tada igrao

Feanor
04-03-2009, 19:20
Lag, lag...

wildje
07-03-2009, 00:25
Kad sam prvi put zaigrao mp igru , tek sam onda shvatio što sam propuštao do onda. Od onda više gotovo ni ne igram sp

Norther
07-03-2009, 00:58
prelazenje diabla (rush) na bnetu u roku od 1 sat, normal nm i hell.

ZorgTheBorg
08-03-2009, 23:41
Kad sam u Notriumu (http://www.monkkonen.net/notrium.php)S(werivar expansion) aktivirao werivarov artifact i instant dobio oko 10,000 levela u usporedbi s do tad krvavo zarađenih 50.

ivan
09-03-2009, 01:22
u syberiji, kad ti onaj medvjed skoči pred facu nakon što otvoriš vrata... :)

The Jackal
09-03-2009, 17:44
Painkiller - Kad vidiš one amputirana čudovišta.. u čistom mraku.
Super Power 2 - Kad ispališ 500 ICBM raketa u Sloveniu i dobiješ report da si doslovno masakrirao cijelo stanovništvo sa samo jednom a ne 500... :D

Raz
09-03-2009, 18:20
Kraj PoP 2008, nisam to očekivao...jedva čekam nastavak :D

Crash0
09-03-2009, 18:29
1. U Duke Nukem 3D kad sam ko klinac okinuo prekidac na prvom levelu u projekcijskoj sobi onog kina i kad se otvorio zaslon s pornicima... haha...

2. Half Life 2, kad sam opicio lika na tornju u nogu sa nekom uzarenom sipkom iz samostrela, a on ostao visit zakacen za nogu s tornja...

3. CoD: UO (brijem), kraj igre kad osvajam njemacki glavni stab i onda ono postavljanje zastave...predobro...

mrs.croft
09-03-2009, 18:41
kad je, čini mi se Sub-Zero, napravio fatality na meni u MK 2 :shock: eh, bio sam balavac nesvjestan sadržaja igre...

ZorgTheBorg
10-03-2009, 00:00
Kada sam prvi puta pobjedio Zorga u DoW: Soulstormu :D
Uhh, ownao me na totalni skill bitch razaranja baze kad zvijer nije doma već praši drugoga ;)

ubern00b
10-03-2009, 10:33
1.kad sam otkrio mission editor u operation flashpointu i skuzio kolko je to zapravo veliko :D
2.kad sam prvi put skuzio kako se zapravo igra shogun:TW...nisam presto igrat 6 mjeseci ^^
3.kad sam igrao demo od medieval 2:TW...ona scena kad 600-tinjak archera puca s fire arrow abilitiyem u francuske vitezove...samo sam pauzirao i gledao scenu...nzlost jos uvijek nisam kupil full igru jer nemam dovoljno jaku konfu :cry:
4.kad sam vidio one kentaure i orcove u serious samu 2...mislio sam ono wtf kaj je ovo XD

Xero
10-03-2009, 12:32
kad sam prvi put cuo onu rusku radio stanicu u GTA IV :D

Del@
10-03-2009, 20:02
kraj Max Paynea 2, a ovo je jedan od mnostva predobrih citata mi se urezao u pamcenje

Max... dearest of all my friends... I was supposed to be the... hero...

serijski samoubojica
10-03-2009, 21:34
Danas kad sam zaigrao Tony Hawks Proving Ground. Ono čitao sam da je igra loše i sve i toliko me razočarale recenzije da je nisam niti probat htio. I danas ja i frend u igraoni, ne znamo što bi zaigrali i kažem ja: Ajmo ovaj zadnji Tony Hawk. I upali se igra kad ono...Horor!!!!! Grafika na razini THPS2 na PS1!! Uopće nema speciala!!! Onaj metar za ravnotežu skroz retardirano izgleda!!! Ono najveći šok koji sam ikad doživio...

Cookie monsta
12-03-2009, 13:06
Crysis warhead. Mislio sam da cu ga prelazit vječno al sam se prevario, preso sam ga u jednom danu kupio, instaliro, preso za dva sata. Nisam mogo vjerovat i to sam preso na hardu. :shock:

ScorpiuS
12-03-2009, 13:12
Crysis warhead. Mislio sam da cu ga prelazit vječno al sam se prevario, preso sam ga u jednom danu kupio, instaliro, preso za dva sata. Nisam mogo vjerovat i to sam preso na hardu. :shock:
Uvijek imaš veselog društva na multiplayeru spremnih da produže tvoje iskustvo u nedogled.

shane54
12-03-2009, 15:26
ja se sjećam prvog unreala negdje 1999 kad te prvi enemy napadne,svjetla se onako krenu gasit..bolesno i predobro za to vrijeme,usro sam se od straha :P

Frky
12-03-2009, 16:39
Kad sam križao slona s mravom u Impossible Creatures!
I to čisto iz zajebancij, mislio da će suxati, kad ono, s tom jedinicom rasturio neprijateljsku bazu u trenu, i to samo s par jedinica!
Mislim, ono, može se zakopavati, kad izleti ruši sve pred sobom!
Izgled je bio smješan! Vidiš slona s prednjim mravljim nogama!

Inače, to križanje životinja u toj igri je bilo "WTF!"! Prezanimljivo (meni)!

azrael
20-03-2009, 16:00
meni je bilo u CoD 4 zakon kad onaj tip aktivira nuklearku tam u arabiji.....
crveni ekran.... tvoj lik šepavi tetura, srce mu svakom sekundom sve sporije kuca.......ludilo.....

Deadwalker
20-03-2009, 16:15
Kada sam prvi puta prelazio Star Wars KOTOR i kada sam saznao tko je zapravo Revan. Ona animacija koja sve objasnjava...carski :pray:

The Jackal
20-03-2009, 16:17
Kada sam prvi puta prelazio Star Wars KOTOR i kada sam saznao tko je zapravo Revan. Ona animacija koja sve objasnjava...carski :pray:

A kad nađeš Revanovo odijelo? :D

Acid_BurnAK
20-03-2009, 22:03
Neznam meni svaki djelic Diablo 2,prica predobra a tek filmici... ajmeeeeeeeee :pray: :pray: :pray:
I da takodjer kad sam na PCPLAY dvdu otkrio Diablo 3 gameplay i pogledo cijeli,sat vremena poslije jos sam bio u soku :pray: :pray: :pray:
Nemogu vjerovat kako je igra prejebena jedva cekam da je kupim i zaigram preko battle-neta

Hoff
20-03-2009, 22:57
Pa bilo je šokova na početku gejmanja ali to bi se toga sjetio. Recimo šok je bio prvi facehugger u AvPu. :rotfl:

bananac
21-03-2009, 10:41
diablo 3 trejleri :D

Cookie monsta
22-03-2009, 15:21
Znam da ih uviijek ima na multiplayeru, svaki put kad uđem on meni izađe neznam al nije bitno ja se sad najviše nadam novom crysisu :) :D

Razzarach
22-03-2009, 15:22
Danas kad sam zaigrao Tony Hawks Proving Ground. Ono čitao sam da je igra loše i sve i toliko me razočarale recenzije da je nisam niti probat htio. I danas ja i frend u igraoni, ne znamo što bi zaigrali i kažem ja: Ajmo ovaj zadnji Tony Hawk. I upali se igra kad ono...Horor!!!!! Grafika na razini THPS2 na PS1!! Uopće nema speciala!!! Onaj metar za ravnotežu skroz retardirano izgleda!!! Ono najveći šok koji sam ikad doživio...
po meni je prooving ground najbolja simulacija skejta koja postoji :pray:

serijski samoubojica
22-03-2009, 20:57
Danas kad sam zaigrao Tony Hawks Proving Ground. Ono čitao sam da je igra loše i sve i toliko me razočarale recenzije da je nisam niti probat htio. I danas ja i frend u igraoni, ne znamo što bi zaigrali i kažem ja: Ajmo ovaj zadnji Tony Hawk. I upali se igra kad ono...Horor!!!!! Grafika na razini THPS2 na PS1!! Uopće nema speciala!!! Onaj metar za ravnotežu skroz retardirano izgleda!!! Ono najveći šok koji sam ikad doživio...
po meni je prooving ground najbolja simulacija skejta koja postoji :pray:

Zaigraj prva 4 dijela THPS-a pa onda reci koja je najbolja simulacija.

Razzarach
22-03-2009, 21:01
baš sve sam prešo
thps1 :yuck:
thps2 :yuck:
thps3 :yuck:
thps4 :roll:
thug :wink:
thug2 :thumbs2:
project8 :thumbs1:
thpg vgg :pray:

Herr Schnitzel
22-03-2009, 21:11
Jesam li ti već rekao da si loš?
THPS2 je iz raja izašla. Ah, gdje su dani kad sam to derao na PSX...

Razzarach
22-03-2009, 21:13
e da sam ja u to vrijeme igro thps
igro sam mgs :roll:
poćeo sam igrat TH igre u doba kad je crysis izašo
odtad rejpam joystick od plejke s thom :)

Sickmanno1
22-03-2009, 22:00
Jesam li ti već rekao da si loš?
THPS2 je iz raja izašla. Ah, gdje su dani kad sam to derao na PSX...

potpis...

THPS2 je najjaci Tony...

Herr Schnitzel
22-03-2009, 22:16
e da sam ja u to vrijeme igro thps
igro sam mgs :roll:
Ne, bio si u vrticu.

Ivan_87
23-03-2009, 09:04
moj primjer red alert

red alert 1 :wink: :pray: :bravo:

red alert 2 :o 8) :-x

red alert 3 :( :cry: :thumbs1:

eto jedinica dušu dala .. mogo sam ju igrat satima svaki dan da mi nebi dopizdilo

dvojka malo iz fantazirana i ništa posebno

trojka previše izfantazirane i nikakvi noviteti nemogu je vratit na staru slavu jedinice iz 1997 godine :toilet:

bezimeni
23-03-2009, 09:26
Meni trenutno jedna igra drži usta širom otvorena i isplažen jezik sa slinom koja kaplje...GRID .Tek sada ga zbog nedostatka vremena igram pošteno i prelazim.Igra je fenomenalna u svakom pogledu .Odlične kontrole preko chillstreama , raznovrsne , nabrijane i vrlo igrive utrke , fenomenalna i brza grafika koja se odlično izvodi na mom sasvim prosječnom pc-u...što bi jedan gamer mogao više poželjeti .

Raz
23-03-2009, 10:43
moj primjer red alert

red alert 1 :wink: :pray: :bravo:

red alert 2 :o 8) :-x

red alert 3 :( :cry: :thumbs1:

eto jedinica dušu dala .. mogo sam ju igrat satima svaki dan da mi nebi dopizdilo

dvojka malo iz fantazirana i ništa posebno

trojka previše izfantazirane i nikakvi noviteti nemogu je vratit na staru slavu jedinice iz 1997 godine :toilet:

Potpis na sve :bravo: . Jedinica mi je imala savršen omjer fantazije i stvarnosti. Definitivno najbolji Red Alert.

Feanor
23-03-2009, 10:47
Meni trenutno jedna igra drži usta širom otvorena i isplažen jezik sa slinom koja kaplje...GRID .Tek sada ga zbog nedostatka vremena igram pošteno i prelazim.Igra je fenomenalna u svakom pogledu .Odlične kontrole preko chillstreama , raznovrsne , nabrijane i vrlo igrive utrke , fenomenalna i brza grafika koja se odlično izvodi na mom sasvim prosječnom pc-u...što bi jedan gamer mogao više poželjeti .

Uf da kontrole preko kontrolera su predobre, osjetljivost analoga je predobro pogođena, osjećaj brzine iz kabine koji je i jedini pravi način da se igra, izazovni protivnici, pravi omjer simulacije i arkade... Jedini problem mi je bio što sam imao osjećaj kao da auto lebdi par centimetara iznad površine...

serijski samoubojica
23-03-2009, 16:48
Jesam li ti već rekao da si loš?
THPS2 je iz raja izašla. Ah, gdje su dani kad sam to derao na PSX...

Znaš da je i dan danas imam :D Radi ko nova. Igrao je pred nekih 2-3 tjedna.

FaTaL_mRkvA
27-03-2009, 18:13
Najveći šok? Hmm... Pa, mislim da bi to bilo ono kad mi je GW proradio bez prethodnih 4h zahebavanja kao sa svakom drugom igrom... Da... :cry:

Madskull
31-03-2009, 17:23
Kad sam izasao iz onog sklonista u Fallout 3-ci po prvi put
Kad sam izasao iz one kanalizacije u Oblivionu

(nevezano za gaming)- kad sam '99 prvi put upalio kompjuter koji je tada isao na windows 98 i kada sam ugledao "Preparing to start Windows for the first time." - to mi je bilo nekako epic tada.. a i sada je

Unkn0wN
01-04-2009, 22:10
kada sam vidio prvi trailer starcrafta 2, plakao sam od sreće

Arbiter of Change
26-08-2009, 14:42
Rez time.

Kad sam se 1. put sukobio sa Lucom Blightom u Suikodenu 2. Ukratko, trebale su 3 skupine po 6 heroja i skriptirano je da izgubiš, ali kad sam prvi put to vidio WTFPWN!-ao me da sam jednostavno pomislio da igra vara nekako. Tek sam kasnije otkrio broš za poboljšati fire resistance i to. Epska borba.

Praetorian
26-08-2009, 14:55
Prince of Persia Sands of Time :D :D
Prince of Persia Warrior Within :D :D :D
Prince of Persia Two Thrones :D :D
Prince of Persia (2008) :( :( :( :( :(

1GBRAM
26-08-2009, 14:59
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.

Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!

Srle
26-08-2009, 15:18
Meni je u CoD 4 više bilo žao onog lika GAZ-a nego Pricea,nekako mi je veći ass kicker. Ali od novijih šokova u gamingu mogu izdvoiti da sam prijatno iznenađen kvalitetom novog Betmena, i (samo) iznenađen novim Pejnom,
i da Tales of Monkey Island... "Le Chuck is human" - "well thats debatable"

Mirko L
26-08-2009, 15:52
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.

Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!

:pray: :pray: :pray:

Isuse Bože!
Vi priče shvaćate malčice preozbiljno.

To je ipak AI ono.

Tsaя
26-08-2009, 16:03
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.

Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Plako si, hm, hm...lol :rotfl:

Medolina
26-08-2009, 16:55
Kad sam skužila da u prototype-u mogu polukružnim sredit helić i daskat na ljudima...S:D

1GBRAM
26-08-2009, 17:45
Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Plako si, hm, hm...lol :rotfl:

a vjeruj mi,tužno je to...pogotovo kada te frajer u prvoj misiji spasi,pa kada se prisjeća Pripyata,i kako je spasio svoga mentora,pa kako umre...pretužno...na kraju ima takvih stvari i u stvarnom životu...

Tsaя
26-08-2009, 18:22
Dobro slažem se, ali meni ta scena u cod4 zgleda baš toliko tužno.

1GBRAM
26-08-2009, 18:27
a čuj,takva smrt nimalo nije lijepa...

p1zdun
26-08-2009, 18:29
Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Plako si, hm, hm...lol :rotfl:

a vjeruj mi,tužno je to...pogotovo kada te frajer u prvoj misiji spasi,pa kada se prisjeća Pripyata,i kako je spasio svoga mentora,pa kako umre...pretužno...na kraju ima takvih stvari i u stvarnom životu...

:pray: :pray: :pray:

Xero
26-08-2009, 19:38
Kraj COD 4 je stvarno tužan nisam plako , al s naj gori mi je bio onaj screen kad prođete epilog misiju :
http://ui31.gamespot.com/1950/2226167628320bb74367_2.jpgS šmrc :cry:

Grim
26-08-2009, 21:41
2) Zavrsetak COD 4 ( zamalo sam se rasplako )

To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.

Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara!
Nekužim, koji CoD5, gdje se gore spominje CoD5? :/

Raz
26-08-2009, 22:00
Ah da... kada mi je manijakalni Red Ivan henchman iz Evil Geniusa u zatvorenom prostoru umjesto hand to hand combat koristio bacač raketa i raznio pola mojih ljudi i baze. :pray:

Od tada ga uvijek držim zaključanog u jednoj prostorijici :rotfl:

Jopax
27-08-2009, 01:45
Ova tema je zlo, ali stvarno zlo, spojalala mi je dosta igara sram je bilo.
Hm, jedan od većih šokova(pa ne baš) bio je kada sam zapravo shvatio da je alternativni mod Recon Terradynea cloak a ne invu shield, u kolikoj sam zabludi samo bio :o

1GBRAM
27-08-2009, 07:40
[/quote]
To je i meni bio šok,ali sam još više bio impresioniran igrom.[/quote]

Meni COD 5 nije uopće donio neke emocije,ali sam na kraju COD 4 kada Cpt.Price umre,tako sam plakao...zato sam Zakhaeva ubio sa zadovoljstvom...jednostavno,sa tom sam se igrom povezao,i to mi je jedini bio WTF kod igara![/quote]
Nekužim, koji CoD5, gdje se gore spominje CoD5? :/[/quote]


Ja sam napravio tek malu usporedbu između COD4 i COD5...COD4 je predobar

Tola
27-08-2009, 17:28
Uff.. Far Cry mi je bio super jer je imao odlično povezan gameply s pričom, i odličnu atmosferu, pa Doom 3 atmsosfera za 5, pa cod4 sp je isto bio super, Rainbow Six Vegas isto je bio wtf...
To su igre od kojih nisam imao očekivanja a na kraju je bilo wtf.

str33t6l0w
29-08-2009, 19:54
cijeli svijet nije imao očekivanja od tih igara pa eto....

icecoldkilla
13-10-2009, 17:19
sok kojeg se sjecam je bio kad je izaso cod4, ono napokon moderni rat, nove puske i sve , grafika prelijepa je bila, ono osto sam zapanjen, ono napokon moderno nest nakon dugih (vec pomalo isfuranih) drugih svjetskih ratova

Interceptor
07-11-2010, 23:15
Jedan WTF! kojeg se dobro sjećam je kad sam izašao na palubu onog broda u Morrowindu...pa onda još krene glazba... :o
Također kada sam u Shadow of Colossus naletio na prvog diva, div ogroman a ja onako maleni klinjo metar ipo od zemlje... neopisiv osjećaj kad neznaš što ćeš učiniti...

Electromaster
07-11-2010, 23:23
Kad sam u Homeworldu saznao da su Kadeshi i moj narod istog podrijetla. :(

Babitz
08-11-2010, 00:02
OMG JA SAM REVAN - kotor

OMG ZAVJERE STVOREN SAM IZ EPRUVETE i još masa toga - deus ex

OMG OVO SAM SVE JA NARPAVIO - previše toga iz ps:t

Systematic Reverse
08-11-2010, 19:31
baš sve sam prešo
thps1 :yuck:
thps2 :yuck:
thps3 :yuck:
thps4 :roll:
thug :wink:
thug2 :thumbs2:
project8 :thumbs1:
thpg vgg :pray:

nub ;d

i nisi nabrojao american wastelan :<

btw ja sam najvise lajkao thps 2 ili 3.

nesjecam se tocno.

takodjer sam skoro sve odigrao.

btw kul sok je kada Arthas odrubi glavu svom ocu u war3.

josip_kraš
08-11-2010, 19:53
Završna scena u Oblivionu...
Ostao sam onako paf.Samo sam gledao i nakon što je završila još sam 10 minuta buljio u ekran...
Još me trnci prolaze...
nLWAr3TQ ... re=related (nLWAr3TQ-S8&feature=related)

Igra je toliko dobra da bi po njoj knjigu trebalo napisati.

Tegla Ajvara
08-11-2010, 20:14
serious sam pun wtfouva :D

Stips222
08-11-2010, 21:31
BmFmaL6QoEw

Bakerov govor!
Pravi WTF moment sa suzom u oku (sretnom) :D

Rang€r
08-11-2010, 21:55
btw kul sok je kada Arthas odrubi glavu svom ocu u war3.

jel ga nije probo mačem?:S

Završna scena u Oblivionu...
Ostao sam onako paf.Samo sam gledao i nakon što je završila još sam 10 minuta buljio u ekran...
Još me trnci prolaze...
nLWAr3TQ ... re=related (nLWAr3TQ-S8&feature=related)

Igra je toliko dobra da bi po njoj knjigu trebalo napisati.

lol, neki ljudi me fasciniraju jednostavno.
btw imo sam taj osječaj, kad sam završio witcher 1. put..... a i 2.

SharpDressedChevap
08-11-2010, 22:25
OMG ZAVJERE STVOREN SAM IZ EPRUVETE i još masa toga - deus ex



So true :)

Systematic Reverse
08-11-2010, 22:34
[quote="Systematic Reverse":3bl6ytlr]

btw kul sok je kada Arthas odrubi glavu svom ocu u war3.

jel ga nije probo mačem?:S
[/quote:3bl6ytlr]

lol, je.

nesto sam zabrijao D:

Nee Joe
08-11-2010, 23:42
Kad je Dom našao Mariu i nakon par sekundi uvidio što su joj napravili.... Scena je pre.... ugh...
_lE03vrC9Rw

theplaya
09-11-2010, 11:17
pa jedino čega se sjecam jako dobro je scena iz Morrowinda, kad sam šetao po divljini bezveze i imao dosta pojačane zvučnike, kad odjednom čujem ''aaaaaaaaaaaaaa... tup'' sav u cudu okrecem se po sobi i gledam kroz prozor ko se dere kad ono vidim u igri lik lezi na podu i u ruci ima scrollove sa 1000 acrobatics koje traju 3 sekunde. to mi je definitivno bio najveći WTF.

Praetorian
09-11-2010, 12:35
Meni je najveći šok bio kad sam zaigrao Rome Total War, to je bilo sve što sam tražio od jedne starteške igre.

=PcP=F@N
09-11-2010, 13:16
neda mi se citat sve ali je vjerovatno bilo puno puta


onaj kad sam skuzio da sam raven u kotoru....sjecam se koda je bilo prije 5min....WTFFFFFF faca

K4ciga
27-11-2010, 21:49
CoD 4, nuklearna eksplozija. Savršeno odrađeno. Također, borbe na ulicama Amerike sa Rusima, fantastična atmosfera - borbe se odvijaju usred prepoznatljivih blokova tipičnog američkog naselja, te naravno sam kraj koji me sablaznio. Dugo se nisam toliko "uživio" u igru.

Mafia 2,

Kada ubijete Angela. Jebeno dobro.

Company of Heroes, kad sam odigrao prvu skirmish mapu. Nevjerojatno dočarani trenutci, kao iz nekog filma, meni je napamet pao Saving private Ryan. Također, bilo mi je odlično kad sam vidio Airborne oznake na vojnicima, taman sam tada završio sa gledanjem Band of Brothersa. Kad sam prvi put bombardirao neprijateljsku bazu sa tri Howitzera i shvatio do koje je mjere ova igrica tehnički odrađena - komadi tijela lete po zraku, zgrade se realno i po zakonima fizike raspadaju, tenkovima se uništavaju motori,...

Operation Flashpoint, kad sam shvatio veličinu mape i na koje sve načine mogu preći misiju.

Chupacabra
28-11-2010, 00:43
eee da se sad sjetim svih wtf-ova...
COD 1, prva misija koja me impresionirala bila je ona dok je glavni lik Sgt. Evans, dok po danu branite onaj most. Akcija sa malo metaka i na hard težini + filmska muzika + bio sam faca pa sam derao samo sa bolt action Lee Enfield = neprocjenjivo.
Zatim misija juriša na Staljingrad- prvo dolazite brodom, iznad vas lete štuke i deru mortarsi... Iskrcavate se, ali samo vi preživite, vaš brod udari mortar. Vojnik vam da pet metaka u ruku i vi se sad snađite. Prezakon misija i realizacija iste.
I šećer na kraju: donošenje zastave na REICHSTAG i filmić na kraju... Pustio sam suzu, osjetio ko da sam pobijedio rat u stvarnosti :)

Sljedeće: Far Cry 1. Iz one kanalizacije na početku izađem, i maaaaajko mila koji TROPSKI RAJ! Heaven! Možeš i plivat! I sve! Aaaajme.
Ono, baš sam bio presretan, lijepo ko sa neke razglednice. Plus, ni jedna točka nije bila nedostupna. Nelinearnost ftw.

Zatim: Fallout 1 i 2 uvodni filmovi. Tako sam se uživio da sam ostatak dana mislio da se dogodio nukearni rat. Premaderfakinawesomekul atmosfera, a tek dijalozi, reference na slavne osobe i ingame šale, neke stvari se nikad ne zaboravljaju. A nakon što se igra završi, ostavi priču koja tjera na razmišljanje. Šmrc. Sljedećih nekoliko noći sam se molio za Black Isle i Interplay da imaju što više novca.

Deus Ex: ovu sam igru prešao 4 puta, samo zato jer (po mom mišljenju) ima priču bolju od većine holmudskih filmova, i sve te zavjere i obrati i kaputi i naočale i kul linije teksta... Blagoslovio sam developere.

Deus Ex: The Nameless Mod
Otkačeno. Smiješno. Interesantno. Privlačno.
Kad se skupi grupa forumaša fenboja neke zakon igre, tipa Deus Ex, onda će napraviti mod za nju. Kao ovi mentalni slučajevi. I portali su sami sebe u igru, dali si glasove, nova kampanja, nova oružja, nova mjesta, birtije i naočale... Ispalo je zakon, bio sam u WTF efektu, kako im je to zaboga uspjelo, tako dobro to napraviti.

Sam and Max epizode: no comment. Legende su legenda. Čak sam počeo pisati knjigu o njima, ali sam skužio da sam retardiran pa sam se udario i rekao da prestanem.

Planescape: Torment- ad&d crpg žanr, moj omiljeni. Nezaboravna priča sa dušom i toliko detalja da se sve može uočiti i pretražiti i razmišljati o njima u minimalno 3 prelaska. Also, kulnes faktor one riđokose Annah i seksualno isfrustrirane lubanje Mortea. Bless Black Isle.

Baldur's gate 2: nisam je još završio, no ugodno me iznenadila, pa mogu reći i ZAPLJUSNULA veličina i nelinearnost ove igre. Ima mali milion questova i likova, kao i lokacija. I još mnogo stvari koje nisam spomenuo.

The Fury
28-11-2010, 20:27
Shadow of the Colossus

Dosta vremena se provodi na konju imenu Agro... Dosta se čovjek može frustrirati jer baš konj i ne sluša komande i tako u jednom dijelu je došlo da on nestane .... Ipak mi je bilo stalo, kolkiko god me nervirao :cry:

SclbRYmGG9A&feature=related

Assasin`s
28-11-2010, 22:25
Kada sam vidio da je Cpt.Price živ u MW2 ;)

Arg0nautH
06-02-2011, 22:26
Kada sam vidio da je Cpt.Price živ u MW2 ;)

Tocno to!

LorlonWarrior
06-02-2011, 22:35
Prince of Persia 2: Warrior Within - storyline kad skontaš da si zapravo onaj crni TI samo iz budućnosti :D

Anyone else?

*Fila*
06-02-2011, 22:37
reznov u black opsu...i kasnije kako priča traje, good shitz.

Totoro
06-02-2011, 22:41
Prince of Persia 2: Warrior Within - storyline kad skontaš da si zapravo onaj crni TI samo iz budućnosti :D

Anyone else?

To onaj što te proganja cijelo vrijeme?

blood4me
06-02-2011, 22:43
U minecraftu kad kopas pa cujes krljjjjjj žvrljjjjjjj pa se okrenes iz sebe i onaj peder od cudovista iskoci O:

LorlonWarrior
06-02-2011, 22:44
Prince of Persia 2: Warrior Within - storyline kad skontaš da si zapravo onaj crni TI samo iz budućnosti :D

Anyone else?

To onaj što te proganja cijelo vrijeme?

Ne lololo, to je Dahaka. Onaj crni ti iz budućnosti kad staviš onu Mask of Sand Wrath :D

http://th01.deviantart.com/fs27/300W/f/2008/089/e/e/Sand_Wraith___PoP_by_cloud_dark1470.jpg

SharpDressedChevap
06-02-2011, 22:45
Zvukovi u Minecraftu su bolesno morbidni i nekad me strah igrat bez muzike u Mozzili, ali ozbiljno. Pogotovo onaj moaning zombija, pre-faking-creepy.

Totoro
06-02-2011, 22:46
Nisam ja do tu bio stigao u PoP :(

Ovo što se Minecrafta tiče, nisam mogao vjerovati al to mi je prvih nekoliko sati bio survival horror.

blood4me
06-02-2011, 22:48
Pda, to.. Bokte meni srce danas stalo, kad je naletio onog kostura.. sam cujes te neke zvukove a neznas di je, odjednom strijela buum, i jos uvijek neznas di je.. Zna bit sjebano, zato sam i napravio 20ak vrata i sve rupe u tunelu do podzemlja ogradio da budu samo napred- nazad :D

Totoro
06-02-2011, 22:51
Ili ono ja nešto pravim kuću, kad ojenput eksplodiram i zapalim se. Gledam wtf, što sam napravio??? onda skužim da me neprijatelj :D

flander
06-02-2011, 22:55
meni recimo Ghost u MW2 (?)...dobi metak...

*Fila*
06-02-2011, 23:08
meni recimo Ghost u MW2 (?)...dobi metak...
Cod ima dobrih škova što je da je, od prvog nastavka pa do danas. Odlični su po pitanju šokova.