PDA

Pogledaj cijelu verziju : Može li se čovjek promijeniti?



iznogud1515
24-08-2008, 23:30
sjetio sam se da bi mogo otvorit ovaku temu nakon što sam vidio par postova koji govore o tome u temi : kako su moderatori postali moderatori.
ime teme govori sve.. pišite svoja razmišljanja o tome.

moje mišljenje je ovakvo: čovjek se ne mjenja u jednom danu, za promjenu treba puno više, što znači da se čovjek može promijeniti, ali da je to rijetkost.

Sickmanno1
24-08-2008, 23:31
U kojem smislu promijeniti?

iznogud1515
24-08-2008, 23:33
ne znam kak da objasnim, ali jednostavno promijeniti. na bilo kakav način. samo da ne ostane isti kakav je bio. (ne mislim fizički)

CHOLIK
24-08-2008, 23:34
Može se promijenit za par dana,ako je skoncenriran i ima dosta volje.

Arbiter of Change
24-08-2008, 23:34
Može... samo što je promjena privremena (dokazano već na forumu) ili, u preostalih 90% slučajeva, na gore.

iznogud1515
24-08-2008, 23:36
Može se promijenit za par dana,ako je skoncenriran i ima dosta volje.


ako je na par dana skoncentriran, to ne vrijedi ništa. da se čovjek promijeni treba bit koncentriran cijeli život po mome mišljenju.

K4ciga
24-08-2008, 23:37
Može se čovjek promjeniti - ali mora biti stvarno jak motiv.Većinu ljudi "promjena" drži kratko određeno vrijeme,nemože čovjek sam od sebe reći "danas ću se ustati i pomoći ću bakici da prijeđe cestu".Mora dakle biti neki jaki motiv da te nagna na promjenu na dulje vrijeme,ako ne na stalno.

CHOLIK
24-08-2008, 23:37
Ako je skoncentriran da nešto izbaci iz ponašanja,naprimjer psovanje,i tako par dana,već počne prelazit u naviku.Naravno ovo vrijedi i za druge stvari,ali vjerojatno je malo teže.

Sickmanno1
24-08-2008, 23:55
Ali ima ljudi koji se nemogu promijeniti :(

Znam osobno par likova kojih ni batina nemre nauciti necemu...naravno jedni su od onih koji idu u grad da bi se potukli...i naravno dobili su par puta pravih batina. I igrom slucaja (yea right) naletili na prave igrace i ovi ubili boga u njima...i jer su se opametili? Naravno da nisu, postali su jos i gori :(

Isto kao slucaj dok su jedni likovi razbili jednog decka....taj decko zavrsio u komi (mozda je jos uvijek), njegov stari uzeo pistolj i ubio jednog od tih likova i jednog je ranio u nogu...3 dana kasnije vidim tog decka koji je ranjen bio u nogu u lokalnom bircu kak pije i ponovno radi sranja :( WTF!

Lord Jambrek
25-08-2008, 01:41
Svi se mijenjamo kroz godine, čovjek se mijenja cijelo vrijeme, samo što toga nisi toliko svijestan/svjestan (kak god se piše). Da se ne mijenjaš onda bi te još uvijek visio pred telkom i gledao cartoon network ili nešto slično. Mijenjamo se stalno, govor također, uvijek ćeš imat neku novu riječ ili nešto treće tijekom svog govora, ja sam pak bogte počeo nekak puno govorit, jest da mi ide na živce, al dobro, proći će. Bog mater će fala bogu ostat :D Mijenjaš se jako puno, zato uvijek i kažeš "joj kakav sam kreten bio" ili nešto slično.

Ovakvi kakve je sickmanno opisao su upravo oni koji su malo zastali u razvoju pa nemaju ničeg pametnijeg. Nažalost znam i ja par likova kojima je cilj izać van i potuć se i takvi se ne mijenjaju ni kad jedan od njih ostane u bolnici bez par udova.

_ZlayA_
25-08-2008, 07:48
covjek se moze promjeniti ali je potreban vrlo jak, VRLO jak uzroka...

Deadwalker
25-08-2008, 07:52
čovjek se non-stop "mjenja" kroz djetinjstvo i mladost jer u tom razdoblju uči o životu te gradi svoj nekakav opći stav glede svega. To razdoblje prestaje nakon adolescencije(negdje oko 20.godine) te polako postaje, kak bi rekel, kompletna, cjelovita osoba sa izgrađenim stavom o životu i svemu ostalom. Poslije toga čovjek se može jako tesko promjenit, tj .tesko mjenja svoje stavove jer na njima tada već gradi svoj život(primjerice hodanje u crkvu, posao koji radis, način života kakav vodis i sl.) Da tada čovjek promjeni svoje stavove treba vrlo jaka volja ili nekakav događaj(npr. preživis tesku prometnu nesreću ili opaku bolest te recimo smatras da je za to zaslužan Bog te počnes hodat u crkvu svaku nedjelju, a prije Boga nisi sljivio pol posto, e to je velika promjena). Sve u svemu, smatram da se čovjek jako tesko može promjenit a neki se nikako ne mogu promjenit, sta god probali...

narf
25-08-2008, 07:53
može se promijeniti, trajno.

Human m0nst3r
25-08-2008, 07:53
Moze se promjenit, nixa ne, on nije covjek, ali da se moze preko noci netko promjenit nemoze.

Sonic_Moronic
25-08-2008, 07:57
Da, snagom volje i entuzijazmom.

McPingvin_v2.0
25-08-2008, 08:53
Samo mijena stalna jest.

TeraBajt
25-08-2008, 09:11
Veće promjene i na duže vrijeme, ne.

Aerial
25-08-2008, 09:12
Ajde, samo čekam da netko citira Planescape Torment :)

...

Ili da ja citiram? :D

iznogud1515
25-08-2008, 14:14
nisam u temi mislio na takvo mijenjanje koje dolazi starenjem, nego svojevoljno mijenjanje.

Flippy
25-08-2008, 14:18
Može. Prije sam bio ubernacionalista i ustaša a sad nisam. :wink:

Čovjek se može promijenit. :wink:

croat1gamer
25-08-2008, 15:01
sve ovisi o zelji pojednica ako se hoce promjeniti, svatko se moze promjeniti, ali taj pojedinac mora imati i zelju da tako ostane, ne da se promjeni, i tjedana dana opet radi isto

bornathepicek
26-08-2008, 18:32
EDIT: ma nvm

Cthulhu
28-08-2008, 22:56
ja sam se malo promijenio,samo sam shvatio da su ljudi smeće i da ti neće pomoći ak ležiš na cesti polomljen ko grančica.također više ne mogu podnjeti repere i svima im želim dugu i bolnu smrt(pogotovo fiftiju i snoopu)

Jopax
28-08-2008, 23:08
Uz dovoljno hanute i lubrikanta sve je moguće :wink:

Chappi
29-08-2008, 14:06
Ma nece se covijek mijenjat jos par milijona godina,a oni poslje...ko ih jebe

annus
29-08-2008, 20:23
stalno se mjenjamo...a veće promjene su stalne samo ako nas nešto prisili na to, ili imamo koristi od toga. uz puno volje.

Nodakim
29-08-2008, 21:09
Ajde...super....moći ćemo te natjerati da ne budeš klinjo koji mislis da je frajer jer otvara teme bez smisla par puta....sada sam happy...

annus
29-08-2008, 21:11
Ajde...super....moći ćemo te natjerati da ne budeš klinjo koji mislis da je frajer jer otvara teme bez smisla par puta....sada sam happy...

uuu internet bully. faco.

rasplakao si me.

...

...

:|

Flippy
29-08-2008, 21:11
Zasto me anus podsjeca na Nixu? :(



P.S. Molim seratore da me ne zamjenjuju sa nekim maloumnim debilom koji «spamma» jer ja nemam novi acc niti ću ga imati.

Nodakim
29-08-2008, 21:12
Zasto me anus podsjeca na Nixu? :(



Nabacimo okladu da mu je mladi brat?

iznogud1515
29-08-2008, 21:14
nabacimo okladu da nije :D

Flippy
29-08-2008, 21:14
Zasto me anus podsjeca na Nixu? :(



P.S. Molim seratore da me ne zamjenjuju sa nekim maloumnim debilom koji «spamma» jer ja nemam novi acc niti ću ga imati.

Moram se citirati?

annus
29-08-2008, 21:15
nix je ipak prekul da bi mu se suprostavljao. jednostavno ću se povući u svoj kutak i zaplakati.

Nodakim
29-08-2008, 21:16
Nixa je serator koji je usto i maloumni debil koji spama....onako kako da necemo ga zamjenjivati
:*

annus
29-08-2008, 21:18
Nixa je serator koji je usto i maloumni debil koji spama....onako kako da necemo ga zamjenjivati
:*

aj sorry što nemaš smisla za humor. više sreće drugi put. nisam ovdje došo da bi raspravljo s tobom. pozz

Nodakim
29-08-2008, 21:22
:(
Ček.....ti mislis da su postovi tipa TI SI DEBIL JER IMAS SVOJE MISLJENJE KOJE SE MENI NE SVIDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je kul :(ž

Nodakim
29-08-2008, 21:24
Ja jesam maloumnik....ali ja to priznajem....

eddie2142
29-08-2008, 21:34
kud ovaj svjet ide?
pametni ljudi se nazivaju maloumnicima, a debili kojima je forum zamjena za nedostatak komunikacije s pravim svjetom misle da su nasa

amirix
29-08-2008, 21:41
kud ovaj svjet ide?
pametni ljudi se nazivaju maloumnicima, a debili kojima je forum zamjena za nedostatak komunikacije s pravim svjetom misle da su nasa

i to se nemere promijenit

Cthulhu
30-08-2008, 12:26
Nixa je serator koji je usto i maloumni debil koji spama....onako kako da necemo ga zamjenjivati
:*

aj sorry što nemaš smisla za humor. više sreće drugi put. nisam ovdje došo da bi raspravljo s tobom. pozz
bokte,kolko ovaj lik ima godina?

croat1gamer
30-08-2008, 12:42
njegov broj postova-upisane godine, daklem 10, iako bih ja isao na broj godina/broj postova

nasao sam napokon nesto u vezi s temom

samo se najpametniji i najgluplji nemogu promijeniti

iznogud1515
31-08-2008, 11:48
ima 15, ko i ja i najbolji mi je frend :D.
on nipošto nije glup, zapravo je najpametnija osoba koju znam. on je došo na forum iz zezancije samo zato kaj mu je bilo dosadno. pogledajte malo bolje njegove postove i vidit ćete da nije budala, jer da je, ne bi piso takve postove, nego bi vam opsovo il tak nešt, isto ko i neki članovi koji se znaju regat na forum, opsovat i otić.

Karlo_from_Bjelovar
31-08-2008, 12:26
Ali ima ljudi koji se nemogu promijeniti :(

Znam osobno par likova kojih ni batina nemre nauciti necemu...naravno jedni su od onih koji idu u grad da bi se potukli...i naravno dobili su par puta pravih batina. I igrom slucaja (yea right) naletili na prave igrace i ovi ubili boga u njima...i jer su se opametili? Naravno da nisu, postali su jos i gori :(

Isto kao slucaj dok su jedni likovi razbili jednog decka....taj decko zavrsio u komi (mozda je jos uvijek), njegov stari uzeo pistolj i ubio jednog od tih likova i jednog je ranio u nogu...3 dana kasnije vidim tog decka koji je ranjen bio u nogu u lokalnom bircu kak pije i ponovno radi sranja :( WTF!

el to pucas na ono sto je u tarkusu bilo tamo negdje pred ljeto?

Flippy
31-08-2008, 13:01
Da, puca na to.

wiseguy
05-09-2008, 22:37
ma, ljudi se mogu promjenit ali ne bitno

majstoro
05-09-2008, 22:41
vuk dlaku mjenja ali ćud nikada

Cthulhu
05-09-2008, 22:42
promijenio sam se...opet...

Flippy
06-09-2008, 00:57
Ovisi o ljudskoj volji i percepciji

ZorgTheBorg
04-11-2008, 20:35
Što se tiče stavova, razmišljanja itd... Ako su razlozi dobri, promjena će se, kod mudrog čovjeka, i zbiti. Recimo, netko pola života govori kontenjer umjesto kontejner (poput mene do nedavno), a pravilno je kontejner, od eng. contain(er). Vjerujem da će svatko voljan ispraviti svoj spelling. A ako su razlozi nedovoljni, kao npr. rasprave o svemiru ili smislu života, onda ništa od toga...

Što se tiče karaktera... ovdje je malo teže... promjenu treba katalizirati... sigurno je vrlo teško promijeniti naviku, recimo ovdje navedenu, tučnjave... vjerojatno ih forsa društvo ili sama umna tromost, nesklonost promjeni... vjerojatnije je da će se oni promijeniti ako ih stavimo u povoljniju situaciju, npr. kod selidbe/nalaženja novog društva/promjene identiteta promjene će lakše nastupiti... naravno sve ovisi o pameti dotičnoga.

Frky
04-11-2008, 23:13
Mislim da se čovjek koliko-toliko može promjeniti!
Stvaranjem obitelji recimo, odma moraš misliti na sinove/kćeri a ne samo na sebe!

Da bi došlo do promjene, treba se dogoditi neka važna prekretnica u životu...

Iako ima ljudi koji se nikad ne mjenjaju!!!

###DK###
05-11-2008, 09:27
Mislim da su dovoljni samo dobri motivi.

_ZlayA_
05-11-2008, 10:50
jao... ljudi se mogu promjeniti... sad samo zavisi, svi se mi mjenjamo kroz godine, odbacujemo navike i primamo druge, mjenjamo ideale sa sazrijevanjem uma i tijela i to je promjena koja se tice sviju... postoje izuzetci naravno, promjene ljudi izazvane burnom traumom, ali rijetko ko se promjeni preko noci jer kaze 'e ja cu se promjeniti do sutra ujutro', to ne moze niko, jedino sto te moze promjeniti preko noci je neka trauma (ne mislim na san, valjda je to jasno) ili neposredan buran doživljaj...

e sad zasto se ljudi mjenjaju ponovo zavisi... nekad je to zbog sredine i to ne bih nazvao promjenom nego bolje reci adaptacijom na duzi period vremena... nekad je to zbog same promjene dnevnih aktivnosti i to bih nazvao prvim i najutjecajnijim uzrokom promjene kod ljudi... a onda, promjena moze biti uzrokovana i veleizdajom od strane svojih najblizih - u ovom slucaju vrsta i produkt promjene bi bila abnormalno brza težnja za izolacijom od društva... onda svi kazu da covjek mjenja neke navike nakon što se skroz na skroz zaljubi...

bit svega je da se ljudi mjenjaju, same promjene su uzrokovane svakodnevnim dešavanjima oko necije sredine, sto je neizbjezno... sad sve ovisi kakve slike promjena imate vi u svojoj glavi...
i da, majstoro, ne mješaj ćud sa ovim...

yvohr
11-11-2008, 22:27
moze se promjenit, evo recimo ja sam u zadnjih par mjeseci od velikog ljevicara kad sam vidio slike iz bleiburga postao veliki desnicar...

Maloki
11-11-2008, 22:40
moze se promjenit, evo recimo ja sam u zadnjih par mjeseci od velikog ljevicara kad sam vidio slike iz bleiburga postao veliki desnicar...

ISUSE KRISTE

:pray:
:pray:
:pray:

King tiger
11-11-2008, 22:41
moze se promjenit, evo recimo ja sam u zadnjih par mjeseci od velikog ljevicara kad sam vidio slike iz bleiburga postao veliki desnicar...

ISUSE KRISTE

:pray:
:pray:
:pray:
strašno
:pray:
:pray:

Human m0nst3r
11-11-2008, 22:43
moze se promjenit, evo recimo ja sam u zadnjih par mjeseci od velikog ljevicara kad sam vidio slike iz bleiburga postao veliki desnicar...
Tebe treba izbacit odavdje.

GeForce
14-11-2008, 15:32
evo sad da ubijem dosadu rekoh idem malo gledati HBO možda ima neki dobar film i kako sam prebacio na njega taman počinje film banda sa igrališta ili tako nekako.uglavnom film je snimam po stvarnom događaju a radnja se odvija u jednome centru za maloljene bandite,huligane,..ajmo reći delikvente :) i jedan lik organizira rugby momčad i počne trenirati sa tim huliganima da nakraju se skoro svi opamete i završe fakultete,dobiju posao i slično :) super film..

inače da misilm da se ljudi mogu pormijeniti ali moraš to željeti jako puno jel taj put je sve samo ne lagan.

Sonic_Moronic
14-11-2008, 15:39
inače da misilm da se ljudi mogu pormijeniti ali moraš to željeti jako puno jel taj put je sve samo ne lagan.

Odlično, možeš početi.

GeForce
14-11-2008, 15:46
odrasti pa ćemo pričati ok? i btw šprdaš me za iphone :D a moro bi pola godine šparadi ta moš kupiti pola iphone za to :pray: :bravo:

GeForce
14-11-2008, 15:47
moze se promjenit, evo recimo ja sam u zadnjih par mjeseci od velikog ljevicara kad sam vidio slike iz bleiburga postao veliki desnicar...

http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/11/14/128711475629054652.jpg

Sonic_Moronic
14-11-2008, 15:54
odrasti pa ćemo pričati ok? i btw šprdaš me za iphone :D a moro bi pola godine šparadi ta moš kupiti pola iphone za to :pray: :bravo:

KULERU, IMAŠ VIŠE NOVACA NEGO ŠTO ĆE MNOGI IKADA IMATI!!111
:pray:
SVI TI SE KLANJAMO! JEBAČU! :pray:

Nosiš skuplju odjeću od nas, koristiš skuplje gadgete, vjerojatno voziš skuplji auto. Zbog tebe ću si žile rezati. :((((

GeForce
14-11-2008, 16:36
odrasti pa ćemo pričati ok? i btw šprdaš me za iphone :D a moro bi pola godine šparadi ta moš kupiti pola iphone za to :pray: :bravo:

KULERU, IMAŠ VIŠE NOVACA NEGO ŠTO ĆE MNOGI IKADA IMATI!!111
:pray:
SVI TI SE KLANJAMO! JEBAČU! :pray:

Nosiš skuplju odjeću od nas, koristiš skuplje gadgete, vjerojatno voziš skuplji auto. Zbog tebe ću si žile rezati. :((((

jebote kako si ti cool frajer na ovome forumu.ma nije stvar u novcima to što misilš daje sve u novcima i otkriva samu činjenicu tvoje nezrelosti.a takav direktan pristup ljudima će te doista dogurati dugo(metaforično naravno jel vidim da sve shvaćaš izbiljno...).no sve u svemu svaka čast veća faca si od mene eto zavidim ti ;) ja sam samo obični kreten sa brdo para.
pozz :bravo:

Kenyi
14-11-2008, 16:51
ja sam samo obični kreten sa brdo para.

Zalim ali si dosad ispadao kao jedan.I da nemaš nikakav valjani protuargument.Mislim ono, da ne cijenimo ljude po tome šta kažu? Okej,samo im pocnimo sada i misli citati.

GeForce
14-11-2008, 17:06
ma nema frke :) uvijek sam i bio i ostao osoba koja nemari što drgue osobe misle pa tako me ni za ovo što neki pametnjaković na forumu napiše nešto o meni a nezna mi ni ime :) nejebe me to previše u životu.

pimp
14-11-2008, 17:30
ovaj đifors je car najveći...

Kenyi
14-11-2008, 17:44
Dostize pseta laganim tempom.

Duke of Earl
14-11-2008, 18:01
odrasti pa ćemo pričati ok? i btw šprdaš me za iphone :D a moro bi pola godine šparadi ta moš kupiti pola iphone za to :pray: :bravo:

http://www.imagesforme.com/out.php/i225861_gramtika.jpg

Dreamer Deceiver
14-11-2008, 18:44
Moze se promjenit, nixa ne, on nije covjek,Sali da se moze preko noci netko promjenit nemoze.

si siguran ? nikad neznaš kakva ili koliko duga noć može biti...

TeraBajt
14-11-2008, 20:12
nekako predosjecam da je to dio tematike tvog novog remek-djela :D

GeForce
15-11-2008, 16:08
kako su svi frajeri i pametni preko neta to je nevjerovatno ^^

Kenyi
15-11-2008, 21:29
Da, smijetel mu to u lice reci, evo on ce vam reci lokaciju i nadjite se sa njim i recite mu to.

King tiger
15-11-2008, 21:31
normalno da maris sta drugi misle o tebi.
da je suprotno ne bi se uvlacio u ove peglajuce tirade.

GeForce
16-11-2008, 05:06
gle dobro je rekao kenyl ako se netko hoće naći samnom imate pm pa se dovorimo a ako nećete nemojte glumiti frajere na internetu..prejadno ispada.

Kenyi
16-11-2008, 11:48
Da, svi ste face preko interneta :killyou:

Sonic_Moronic
16-11-2008, 13:27
Ipak se borbom sve riješava. On pretuče tebe. Ti sve više "kipiš" iz dana u dan, pa ga izazoveš. Taj put ti njega mlatneš, i sljedeći, i tako nastavljate dok netko ne slomi par rebara i vrat. :)
Odlična taktika.


kako su svi frajeri i pametni preko neta to je nevjerovatno ^^

Znam da ti je ovo teško prihvatiti, ali postoje ljudi kojima vještina mlaćenja pripadnika svoje rase ne predstavlja najveći talent i svrhu u životu. :(

iznogud1515
16-11-2008, 13:41
ti se zasigurno šališ.

GeForce
16-11-2008, 20:37
isuse koja djeco molim vas odite pametovati roditeljima jel i dalje kad idete na kavu žicate njih za pare.nebi sigurno nikoga istukao iako nakon ovoga bih razmislio..no nebitno hoću reći ako ste tolike face govoriti ljudima nešto preko interneta vjerovatno ste takve i face kad nekome morate reći u oči nešto...nije mi jasno u čem je sad problem?
šta reći ćete me mami da vas želim "tući" :D

wiseguy
16-11-2008, 20:50
ja ču reči mami da me neki zločesti barba hoće tuči :rotfl:

GeForce
16-11-2008, 21:26
ma djeca...šta drugo da kažem čim im netko nešto kaže odmah bi se išli tući i misle na tuču a preko neta su najači na svijetu....da mi ih samo jednu subotu pokupiti da izađu samnom da shvate neke stvari..ali jbg :) ko ih šiša

Fenrir
16-11-2008, 23:59
Ček, ti si prije par postova reko da ko se hoće naći sa tobom u RL, a sada kažeš da je to glupo i samo debili bi se htjeli tući radi gluposti preko neta.
I drugi, po meni jači primjer tvoje nadasve genijalne, orgazmične logike i dosljednosti.
Prvo kažeš sonicu da te prca za iphone, a trebao bi pola godine štedit za pola iphonea i samim time ispadaš razmetljivi pizdun, da bi malo kasnije rekao da kako je on glup jer njemu je novac sve u životu.
Ane nisi kralj bogovski.

GeForce
17-11-2008, 00:04
pa da da popričamo licem u lice..zašto da ne?hoćeš i biti dovoljni frajer da mi kažeš u lice da sam pizda ili?
mislim ja samo vidim da pišete vrlo ljepe stvari ovdje na forumu pa me zanima dali ste doista tako ljepi i zapravo.ništa više.

Aerial
17-11-2008, 00:09
http://i20.photobucket.com/albums/b208/calibrat348/normal_Internet-SeriousBusiness.jpg

Fenrir
17-11-2008, 00:14
pa da da popričamo licem u lice..zašto da ne?hoćeš i biti dovoljni frajer da mi kažeš u lice da sam pizda ili?
mislim ja samo vidim da pišete vrlo ljepe stvari ovdje na forumu pa me zanima dali ste doista tako ljepi i zapravo.ništa više.
Jel postoji itko na svijetu ko je dovoljni frajer da se sa tobom suoči?
:(

Lord Ragnarok
17-11-2008, 01:03
http://movementarian.com/wp-content/uploads/2008/01/arguing_on_the_internet.jpgSaerial, mislim da je ova slika prikladnija. gg dečkovi (kako kaze nas profesor iz rač. mreža)

Mirko L
17-11-2008, 08:59
ajde GeForce,ti druge nemoš pobjedit u rječima pa ih ideš tuč :D
ono,mislin on ti kaže da si seljak a ti ćeš ga nabit iako je nekoliko godina mlađi od tebe.
sasvin retardirano.kad meni neko nešto kaže, ja ga ignoriran.

i još kažeš da te ne dira kad ti neko sere preko interneta a sad ih oćeš tuč

GeForce
17-11-2008, 11:00
OMFG neidm se tući a i neda mi se nikoga pobijeđivatu u riječima..zašto...PA TO SU SVE DIJECA!? jel to nitko nemože razumijeti lol :D hahaha
uglavnom neću više komentirati ovo zaspamali smo temu bezveze...

m777
17-11-2008, 11:51
neda mi se nikoga pobijeđivatu u riječima..zašto...PA TO SU SVE DIJECA!?
:.(

Kenyi
17-11-2008, 12:03
http://www.imagesforme.com/out.php/i225861_gramtika.jpg
Jeajea.

Nodakim
17-11-2008, 17:10
Gramma time you sayh?




neda mi se nikoga pobijeđivatu u riječima..zašto...PA TO SU SVE DIJECA!?
:.(

. jeah

Sonic_Moronic
17-11-2008, 21:01
Mislim da je namjerno rekao "dijeca", ali nisam siguran. U svakom slučaju, i dalje je lame. :(