PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dungeon Keeper 2



Sickmanno1
22-08-2008, 01:47
Ako se nevaram igra je izasla 1999 godine. Izdana je strane EA :yuck: , a napravljena je od legendarnog (po meni teama) Bullfrog, koji su krivi za igre (Populous: The Beginning i Theme Park World izmedu ostalih ^^). Tvrtka je koliko ja znam kupljena od strane EA i naravno odmah upropastena ^^...

No ajmo nesto o igri...Zanr je strategija...a ono sto je izdvaja od ostalih jest da se radnja desava pod zemljom i da vodite vojsku izopacenika, demona i ostalih likova koji se mogu naci only in hell ^^...

Igra obiluje i velikim humorom te mi je jako zao sto trojku izgleda nikad nebudemo ugledali, ali tko zna...

http://www.lauppert.ws/screen1/dungeon_keeper_2.jpg

http://img.gamespot.com/gamespot/images/screenshots/8/176198/dkeeper2_screen002.jpg

I za kraj cu reci jos samo:

It's good to be Evil ^^

Play anybody?

http://wwww.gamirri.com/wp-content/uploads/dungeon-keeper-2.jpg

Čux
22-08-2008, 08:51
stvarno legendarna, to mi nikak nemre dosadit jer dungeon moš na milijon načina izgradit, meni je ipak jedinica nekak draža, čini mi se da su dvojku malo pojednostavili te da je jedinica ipak bila malo teža. Al svejedno pravi užitak igrat, što protiv heroja ili samo solo napucavanje protiv jednog ili više keppera ( neznam više kolko je opće max, 4 ?)

šamaranje impova, razna researchanja, uzgajanje skeletona i vampira, mučenje neprijatelja i još brdo toga... prava šteta što nastavak nije u planu. :(

Teon
22-08-2008, 09:48
Je zbilja predobra, u cast toj igri igram Evil Geniusa koj je malo moderniji DK

Sickmanno1
22-08-2008, 11:14
stvarno legendarna, to mi nikak nemre dosadit jer dungeon moš na milijon načina izgradit, meni je ipak jedinica nekak draža, čini mi se da su dvojku malo pojednostavili te da je jedinica ipak bila malo teža. Al svejedno pravi užitak igrat, što protiv heroja ili samo solo napucavanje protiv jednog ili više keppera ( neznam više kolko je opće max, 4 ?)

šamaranje impova, razna researchanja, uzgajanje skeletona i vampira, mučenje neprijatelja i još brdo toga... prava šteta što nastavak nije u planu. :(

O da...

Ma dvojku sam izabrao vise iz razloga sto je po meni kompletnija...npr jako mi se dopada spell possession, kad udes u bilo kojeg lika i promatras svoju tamnicu iz 3 lica ^^...

To je mozda prvi put da sam tako nesto vidio u igri...

Čux
22-08-2008, 11:38
O da...

Ma dvojku sam izabrao vise iz razloga sto je po meni kompletnija...npr jako mi se dopada spell possession, kad udes u bilo kojeg lika i promatras svoju tamnicu iz 3 lica ^^...

To je mozda prvi put da sam tako nesto vidio u igri...

ček, kaj nije bilo iz 1. lica, ili je to bilo u jedinici ? neznam više stvarno sam to davno igro, al si me fakat sad zarazio s tim, mogo bi opet nabacit malo.
ma ludnica totalna, possessaš impa i zemeš kramp i počneš kopat ko mutav :D

ima tu još dosta spellova i zamki koje je moguće postavljat, više se nemrem ni sjetit kolko je toga bilo :)

inače osim fora spellova poput possessiona, zanimljivo mi je bilo i upravljanje spodobama, nema selektiraš gamat i idite tamo, neg sve kreature imaju "free will" te je na njihove akcije skoro nemoguće utjecat (iznimka possession), osim šamaranja moglo ih se sam pokupit i onda opet spustit negdje, a kompletni napadi su se izvodili postavljanjem onih markera na koje se živina zaletavala...

po meni, bolja stvar u jedinici je bila ta što se reapera mogo imat ko normalnog miniona i to ne samo jednog !, a ne samo u obliku summona, pustiš par takvih i da vidiš kakvu pustoš naprave... i to ne samo neprijateljima neg su se uredno pošorali i s prijateljskim kreaturama. oko toga je fakat trebalo pazit jer se određeni monsteri jednostavno nisu podnosili te bi se pomlatili odma

Death By Sexy
22-08-2008, 11:45
posession :pray:

jete sick sad sam i ja dobio želju..

Sonic_Moronic
22-08-2008, 14:03
Dungeon Keeper 2 igrao sam davno, pa nisam baš razumio sistem. Ali odlična je to igra, i definitivno ću je zaigrati ponovno jednog dana.

Jopax
22-08-2008, 14:16
Igra mi je bila super, EG je napravljen po njoj, jedino me živciralo random izbacivanje, tako me je dvaput odbilo od nje, pređem pola kampanje bez sejva i izbaci me iz igre bez razloga XP

Sickmanno1
22-08-2008, 22:48
Igra mi je bila super, EG je napravljen po njoj, jedino me živciralo random izbacivanje, tako me je dvaput odbilo od nje, pređem pola kampanje bez sejva i izbaci me iz igre bez razloga XP

auto save je nakon svake misije...

Jopax
23-08-2008, 18:58
Nisam znao XD

The Boz
23-08-2008, 21:08
GO TO BED!

To mi je najjače kad ti kaže oko dva i po ujutro :P

Pre, stvarno pre legendarna igra.

Outmind
08-09-2008, 18:45
Jedinica je neusporedivo bolja, premda ni dvojka nije loša. Žao mi je kaj nikad nisu napravili i treći dio...

Sickmanno1
08-09-2008, 22:07
Jedinica je neusporedivo bolja, premda ni dvojka nije loša. Žao mi je kaj nikad nisu napravili i treći dio...

Same here...naravno a za to je kriv EA...

Baldrick
08-09-2008, 23:55
dobra igra, ali brzo dosadi.. najjače je kad neko dobije u kazinu, pa krene slavlje.

koki007
04-11-2008, 00:27
Uhh... predobra igra... kao i skoro svaka Bullfrogova.

Mogucnost upravljanja iz prvog lica mi je genijala, a i oni filmici izmedu misija su mi predobri.. :D

Steta sto nema trojke, mada ju nitko ne iskljucuje, ali ju ocito ni nitko nema u planu.. :(

Baldrick
05-11-2008, 14:29
PANTERA JUHUUU
WHIPLASH1111

str1k3r
17-05-2009, 19:03
Pošto je ova tema zamrla, htio bih ju revivati
DK2 je fenomenalna igra koja je spoj strategije i, kad imate spell possesion, akcije iz prvog lica.
Mogao sam je stalno igrati dok mi frajer ne bi rekao "Go to bed" :D
A najači su filmići koje otključate nakon svake završene misije, i dobra, ali rijetka, stvar je što igrate kao bad guy.

koki007
27-05-2009, 21:03
A najači su filmići koje otključate nakon svake završene misije, i dobra, ali rijetka, stvar je što igrate kao bad guy.

O da, filmici su legendarni, misije sam u biti igro samo zbog tih filmica... :D

I onaj zadnji, izmamio mi osmjeh od uha do uha a ono jos i sada nista od toga... :(

Slayer
28-06-2009, 19:53
kak se napravi da te kripovi prate kad si u possessionu?

Aral
28-06-2009, 21:39
Joj kako je ovo dobra igra, zasto ne naprave nastavak, uz overlorda ovo je valjda jedna od rijetkih igara gdje si bad bug; covjece dodje mi da je iskopam sad negdje doma i idem igrat, tko zna jel bi uopce radila na sedmici...

Slayer
30-06-2009, 14:02
overlord je nastao na temelju dungeon keepera :) ipak je prejaka igra

Gregor847
03-07-2009, 19:43
Meni je ova igra nekako bezveze, baš mi je loše sjela :shock:

Arbiter of Change
03-07-2009, 19:48
Ne znam... ovisi kad si igrao, premda ja mislim da je igra i za današnje standarde svježa, grafika na stranu.
Ono, jedino BAŠ slično DK-u je Evil Genius, tematski i gameplayom.

Gregor847
03-07-2009, 20:08
Ne znam... ovisi kad si igrao, premda ja mislim da je igra i za današnje standarde svježa, grafika na stranu.
Ono, jedino BAŠ slično DK-u je Evil Genius, tematski i gameplayom.

Pa igrao sam nedavno, čini mi se početkom godine. Jednostavno linearno, brzo mi je dosadila...

Delirium
25-07-2009, 10:02
ja bi trojku!!! :cry: :cry: :cry:


bilo bi kewl da naprave trojku nesto kao overlord, prokleti EA!!


takođe bi i overlord III!!! :cry:

Aral
25-07-2009, 10:21
Lol, dvojka je tek nedavno izasla a mi bi vec trojku ^^ Istina, tematski je slican dungeon keeperu, stvarno ne bi bilo lose da naprave i treci dio. Nekako sumnjam da ce se to dogodit.

Outmind
25-07-2009, 21:08
Tebi je 10 godina nedavno huh xD

Aral
26-07-2009, 07:03
Dvojka Overlord mislim ^^ krivo sam napisao xD

1GBRAM
26-07-2009, 07:06
jel se Dungeon Keeper 2 može igrati na Visti...ako se može,i mene pripišite za igru!

Arbiter of Change
27-07-2009, 01:09
jel se Dungeon Keeper 2 može igrati na Visti...ako se može,i mene pripišite za igru!
Vidiš, nisam zapravo probao... ako tko testira neka javi radi li (premda bi barem compatibility fora trebala pomoći).

Zadnje vijesti za DK licencu su da je prodana u MMO vode tako da... nikad ne znaš što nas čeka.

str1k3r
27-07-2009, 01:27
DK3 je otkazana zbog LOTR i Harry-fakin-Potter-a, pogdite tko ju je otkazao... E-fakin-A. Mislim Harrya Pottera od kojih su missamo prva dva, eventualno treći dio dobar, ostalo je sve za kurac. LOTR se ne protivim. BFME 1 i 2, i 1,2 i 3 dio koji su rađeni po filmovima su sasvim ok, onu na poteze (Third Age), i ima još nekakava za PSP(ako se ne varam), nisam igrao pa ću se suzdržati od komentara, no DK nebi bila prva igra koju je EA upropastio svojom politikom u početku. Da će biti DK MMO to prvi put čujem, ako će biti MMO morat će biti nekakav strateški, s obzirom na to da je cijela DK "saga" takva. MMO mi je poput svijetla na kraju tunela, samo se nadam da to svijetlo nije vlak. :)