PDA

Pogledaj cijelu verziju : Y0 maDafâKa! Niggerz pimp,yo!



K4ciga
21-08-2008, 13:23
Snoop Dog uskoro dolazi u Zagreb,kao što znate osim ako živite ispod kamena ili na nekom sličnom mjestu.Poslao je 2x svojih "PIMP-ova" u Zagreb,da ga malo prošvrljaju i traže atraktivne lokacije za njega.Vjerojatno mu je bilo ispod časti doći 2 dana prije i malo pogledati,ili se jednostavno raspitati.Ono što mi smeta,je što su se ti isti PIMP-ovi doslovno razbacivali novcem,kupali se u njemu,pušili kvalitetne kubanke,smijali se,kidali novac,...stravično! Eto,to mi smeta kod crnaca,jako puno njih se fura na taj y0 madafaka gengsta Sizgled,i sve ostalo što dolazi uz to.Drogiraju se,ne školuju se,a život im obično završi na nekoj smrdljivoj ulici sa 3 prostrijelne rane na prsima.Ok,ti siromašni crnci možda su pokušali naći spas u kriminalu,ali za ove pjevače,poput 50 Centa ili Snoopa? Zar su one neke "face" što se furaju na taj gengsta madafaka izgled i ponašanje? Ne ide mi u glavu kako,ali kako,im se da pretvarati stalno da su oni neka mafia? PIMP-ovi?!

Link (http://24sata.hr/show/clanak/reper-snoop-dogg-poslao-svoje-%E2%80%9Cpimpove%E2%80%9D-u-zagreb/76268/?).

Što vi mislite o tome?

Mirko L
21-08-2008, 13:28
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.

Flippy
21-08-2008, 13:30
K4ciga... Ako nisi znao... Snoop je pripadnik bande zvane Crips. Crips i Bloodz su najžešće bande i kolju se međusobno ko zečevi tako da... nisu neki fejkeri.

K4ciga
21-08-2008, 13:36
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.
Osuđivat ću ih ja,neka to rade u svojoj zemlji,u mojoj neće.

@Pseto,

Da su i pripadnici Švicarske garde,ni Kraljica Elizabeta ne šalje nekoga da mu isproba apartman,kamoli da se još tamo foliraju sa parama.
I onda se netko pita zašto ja ne volim te američke crne rappere.

iznogud1515
21-08-2008, 13:36
da, samo što on ima vjerojatno preko 20 body guardova

Sickmanno1
21-08-2008, 13:37
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.
Osuđivat ću ih ja,neka to rade u svojoj zemlji,u mojoj neće.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nece kura* :D

Flippy
21-08-2008, 13:37
@K4ciga
Nek se foliraju. Boli te ona stvar za njih. Ako žele nek izvole. Ti ionako i ovako nemreš ništa napravit. Deal with it

Mirko L
21-08-2008, 13:39
bravo i onda bi izazva među...eh...međuraski(?)rat.
čuješ,nevolin ih ni ja,ali jebiga....
ajde ti u ameriku,pa kako bi se ti osjeća da te potiraju jer se ponašaš drugčije od njih?

Maloki
21-08-2008, 13:42
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.
BOG ALAH :pray: :pray:
Ovako nešto već dugo nisam vidio :pray:

Inače, i ja ne volim to gangsta nigga smeće, ali još više me živciraju whiggeri. Onako, međusobno se nazivaju "nigga", pokušavaju furati tu gangsta spiku i slične brije, seru o svom životu i smišljaju neke retardirane tekstove, a žive bolje od 90% Hrvata. I da, prosjek godina im je 14.

ŠIZLE VIZLE MOTAM RIZLE
RESPEKT

K4ciga
21-08-2008, 13:44
Protiv svakog etičkog i moralnog kodeksa je na taj način promovirati sebe,slanjem pimpovaSi razbacivanjem novca.Strašno,samo mi reci da ne osuđuješ Snoopa za to.Inače.Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.Naš problem što primamo svako smeće.

Sickmanno1
21-08-2008, 13:45
Protiv svakog etičkog i moralnog kodeksa je na taj način promovirati sebe,slanjem pimpovaSi razbacivanjem novca.Strašno,samo mi reci da ne osuđuješ Snoopa za to.Inače.Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.Naš problem što primamo svako smeće.

Ovo je vec prestalo biti smijesno...

Tuzno je postalo :(

iznogud1515
21-08-2008, 13:45
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.
BOG ALAH :pray: :pray:
Ovako nešto već dugo nisam vidio :pray:

Inače, i ja ne volim to gangsta nigga smeće, ali još više me živciraju whiggeri. Onako, međusobno se nazivaju "nigga", pokušavaju furati tu gangsta spiku i slične brije, seru o svom životu i smišljaju neke retardirane tekstove, a žive bolje od 90% Hrvata. I da, prosjek godina im je 14.

ŠIZLE VIZLE MOTAM RIZLE
RESPEKT


međusobno se zovu ''nigga'', a kad bi netko od nas tako jednog nazvao, ne bi dobro prošao

Flippy
21-08-2008, 13:46
međusobno se zovu ''nigga'', a kad bi netko od nas tako jednog nazvao, ne bi dobro prošao

Crni se međusobno mogu zvat ''nigga''. Svi drugi koji to kažu.... nema pomoći za njih.

Mirko L
21-08-2008, 13:47
vi ili imate mozak ka dica ili jeste dica...
i btw maloki i ti kada preko interneta govoriš l33t kratice,nekome može bit glupo,al neko je to stvorija i sad svi koriste ka i kod crnaca,takvi su i muči

iznogud1515
21-08-2008, 13:47
pseto: pa to sam i reko, i to mi je debilno

Maloki
21-08-2008, 13:48
Ma to da se nazivaju nigga se odnosilo na whiggere.
Da ne bi bilo zabune, nemam ja ništa protiv rapa, volim poslušat i ja neke izvođače, al ovo me živcira jako :(

K4ciga
21-08-2008, 13:48
Ja stojim iza svojih riječi,kao i uvijek.Ja sam protiv svih crnaca koji se furaju na gengsta rap,i ako se slažete samnom,na istoj smo valnoj duljini.

Neven <R>
21-08-2008, 13:48
To je sve dio showa, marketing i to.

Fireblade
21-08-2008, 13:49
da to si dobro reko
pogledajte 2pac ressurection nesto ce vam objasnit i uvest vas u gangsta spike i taj niga svijet

Mirko L
21-08-2008, 13:51
Protiv svakog etičkog i moralnog kodeksa je na taj način promovirati sebe,slanjem pimpovaSi razbacivanjem novca.Strašno,samo mi reci da ne osuđuješ Snoopa za to.Inače.Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.Naš problem što primamo svako smeće.
dakle,ajde ti u ameriku i onda in govoi wassap nigga...faca će ti stvarno pocrnit od udaraca onda
i svak se ima ponašat kako se ponaša,neću in ja ništa branit...

Flippy
21-08-2008, 13:53
Ja stojim iza svojih riječi,kao i uvijek.Ja sam protiv svih crnaca
A i meni se čini da si ti više ovo.

Maloki
21-08-2008, 13:54
vi ili imate mozak ka dica ili jeste dica...
i btw maloki i ti kada preko interneta govoriš l33t kratice,nekome može bit glupo,al neko je to stvorija i sad svi koriste ka i kod crnaca,takvi su i muči
Rofl.
Sjajan si frende, sjajan.

Mirko L
21-08-2008, 13:54
vama ne vridi ništa objašnjavat i to je to...
ja san mislija da će k4ciga imat baš suprotno mišljenje o ovome

K4ciga
21-08-2008, 13:57
@Pseto,samo mi se ti nemoj javljati o svojim postovima vezanim uz srbe i crnce.
@Mirko,vidi,ja nemam ništa protiv poštenih crnaca,ali imam protiv tih tzv.gengsta niggah.Ne volim to.

Flippy
21-08-2008, 14:02
@Pseto,samo mi se ti nemoj javljati o svojim postovima vezanim uz srbe i crnce.


Kolko puta moram reć da nisam više ni rasist ni ustaša više?

Mirko L
21-08-2008, 14:10
ova tema će prerast u svađu,stoga najbolje bi bilo da je lockaju

streetrace777
21-08-2008, 14:11
@Pseto,samo mi se ti nemoj javljati o svojim postovima vezanim uz srbe i crnce.


Kolko puta moram reć da nisam više ni rasist ni ustaša više?

Pa nije to pusenje da kazes, e od danas vis ene pusim, ako si ustasa onda budi ustasa do kraja a ne svaki dan mjenjat slike o sebi. To me podsjeca na one frendove u djetinjstvu kad bi igrali hjduk dinamo, kad dinamo vodi oni su svi za dinamo i obrnuto :D

Necto
21-08-2008, 14:12
wTF ? jel ja nesto tu nekuzim ili sta :wink:


Britanac Pimp EkL’stoun i Amerikanac Big Dick Traci Čepman

kakvi jebeni pimpovi jebote, na slici su Nered (cini mi se) i onaj kretenski wannabe nabildani voditelj s nove tv :roll: :hangin:

K4ciga
21-08-2008, 14:13
ova tema će prerast u svađu,stoga najbolje bi bilo da je lockaju
Slažem se,vidim da se moje mišljenje kosi sa većinom,a i nekima bi bilo pametnije da 2 puta pročitaju moj post prije nego postaju nebuloze poput toga da ja ne volim sve crnce.Hvala.
BTW Pseto,ti si isključio dugme pa sada više nisi rasist ni Ustaša? Koji si ti lažljivac.

iznogud1515
21-08-2008, 14:15
:rotfl: :rotfl:

Flippy
21-08-2008, 14:17
ova tema će prerast u svađu,stoga najbolje bi bilo da je lockaju
Slažem se,vidim da se moje mišljenje kosi sa većinom,a i nekima bi bilo pametnije da 2 puta pročitaju moj post prije nego postaju nebuloze poput toga da ja ne volim sve crnce.Hvala.
BTW Pseto,ti si isključio dugme pa sada više nisi rasist ni Ustaša? Koji si ti lažljivac.

Da. Kad si vidio zadnji put da spominjem thompsona, ustaštvo i slična sranja sa ovim acc-om?

Mirko L
21-08-2008, 14:18
k4ciga,pusti čovika,vidiš da se opametija

K4ciga
21-08-2008, 14:21
k4ciga,pusti čovika,vidiš da se opametija
Nemoj se zavaravati,čovjek je pojeo govno da ga nebi banali.BTW Pseto,sad je Thompson "slična sranja"?


EDIT: Daj lockaj ovo,Pseto ako imaš što reći @PP.

Flippy
21-08-2008, 14:22
k4ciga,pusti čovika,vidiš da se opametija


Svako bi se opametio nakon 14 bana i 4 deleta

EDIT:



Nemoj se zavaravati,čovjek je pojeo govno da ga nebi banali.BTW Pseto,sad je Thompson "slična sranja"?
EDIT: Daj lockaj ovo,Pseto ako imaš što reći @PP.

Ti nebi? Zasad je.

Može i msn ako hočeš

Mirko L
21-08-2008, 14:24
eh izgleda da se opametija iz razloga kojega je navea k4ciga...a to je prjetnja banon...
i da,stvarno ovo triba lockat

SkunK
21-08-2008, 14:45
Kaciga, u potpunosti se slažem s svime navedenim.
Naravno, zabranit ćemo Thompsona ali ćemo pustiti "gangsta repere" koji će na nama zarađivati masnu lovu(tj. na debilima koji će ga ići slušati) i naravno i dalje tolerirati takvu vrstu "muzike" koju nam serviraju, iako opet naglašavam, većina te muzike se veže na ubojstva,kockanje,kurvanje, rasizam (play that funky music white boy, da kaze netko black boy bio bi odma rasist... ),drogu i konzumiranje iste...

zapitajte se malo kakvo nam je društvo kad se slušaju takvi ljudi, zapitajte se malo jel oni uopće znaju što je "pimp", ne , vjerovatno neznaju što je svodnik, jer onda nebi koristili taj izraz (i uspješno ga prodavali), ili znaju pa su sami po sebi monstrumi (na tisuće i tisuće žena ima "svodnike" po cjelom svjetu koji ih maltetiraju, rade im loan sharking te ih iskorištavaju).

Zapravo, ti crnci koji furaju to niti neznaju što i tko su gangster i tko su pravi gangsteri, ti foleranti pa čak skupa s famoznim 2pacom, nemaju pojma što je pojam gangster, ali kroz evoluciju ljudske gluposti, napravili su dobro tržište većinom od debilnih bjelaca koji imaju osjećaj krivnje kroz povjest (koji je nepostojan) i trpaju ih svojim glupostima.
Već smo raspravili o sličnoj temi ovdje na forumu, i nakon što su se neki argumenti iznjeli i druga ih strana nije mogla pobiti, tema se zatvorila. Zato i ne želim previše pisati o ovome, pošto što god razumna i logična strana kaže, ljudska glupost, i povodljivost prema nekoj "modi" koju diktira tko zna tko, će uvjek pratiti tu istu modu pa makar Snoop Doog jebao mater(kao što voli) u svojim pjesmama svim svojim fanovima, oni će ga opet slušati da budu naravno, cool i u trendu.

Kad je netko od tih "gangsta repera" napravio nešto dobro za ljudski rod? Nekakva humanitarna akcija ili nešto? Da, dame i gospodo, predstavljam vam zatupljenost većine ljudi na planeti, a to je da se pjevačima koji pokušavaju barem kroz takve akcije, te ne pjevajući o kriminalu i razbojstvu stavljaju sankcije i diskriminira ih se kroz medije, ali se zato ovakvi probisvjeti, i po meni zapravo se što nose je zlo, dobro prihvaćaju, eto koliko je društvo zatupilo. Važno je da je na TV-u cool faca Snoop Doga, on naslonjen na stolicu, dobar font njegovog imena (cool font yea madafuka whiteboy yea), te duboki glas koji govori "Snoop Dog tu i tu, budi tu, i proslavi ga uz dobro pivo da mi još malo zaradimo".


Patetično.
I da, Pseto, kad sam vidio tvoje postove, sad ove atm. tako si se srozao u mojim očima...

Flippy
21-08-2008, 14:54
I da, Pseto, kad sam vidio tvoje postove, sad ove atm. tako si se srozao u mojim očima...


Meni je striktno zabranjeno govoriti o Thompsonu i slično tome. Tako da..... držim se toga.

EDIT.

Ako imaš pitanja u vezi toga obrati se Adminu... Točnije rečeno ''Guzdi''... zna se točno koji.

Ubizec Corporation
21-08-2008, 15:02
Ja ne kuzim kaj vam tolko smeta gangsta rap,sta bi trebo rec za metalce koji se oblace ko maskare štuju sotonjare droiraju se izgledaju ko obicno smeće tj sirotinja na cesti sta nam takve budale trebaju u drzavi?mislim da ne!bolje na ulici vidit gangstera nego ofucanu sotonjaru kak na 100%slusa udaranje šarafencigera po limu :killyou:
e da reiko za te humanitarne akcije kad recimo oragaaniziraju neko od nasih estradnjaka ti si fakat debil ak mislis da te pare idu di se reklamiraju da idu tj za pomoć tj jedan dio i ide oko 10% ostalo si poberu ugledne glavešine!ak se sjecas prije dosta godina bila je organizirana akcija za prikupljanje aparatica za gluhe skupljeno je par miliona kuna a nije stigo ni jedan aparatić sve se zataškalo di su ti novci?A ugledni ljudi koji imaju placu 20000kn na mjesec sagrade godisnje 3 kuce a to je nemoguce pa neznam kolku placu da imaju nego se bave marvelzacijama pranjem novca..danas je u svjetu otislo sve u k jel su se ljudi okrenuli jedan protiv drugog i nstala je vjera u Boga koj nam je podario zivot i slobodu volje :|

SkunK
21-08-2008, 15:04
Nije mene briga za tvoj ban, nego za općenito tvoje ponašanje na forumu i tvojim postovima, ono "Doggfather,woof mothafucka" i ovo sad, mjenjanje mišljenja, sad ti je sranje sad nije, pa i tvoja kontradiktornost (slušaš Thompsona, i vjerujem da kad ga već slušaš da pratiš načela ljubavi,mira,jedinstva,morala,obitelji i domovine a onda kazes da ides na Snoop Dogga koji je sve samo ne to)... ili jednostavno kao i 90% populacije ideš negdje jer je cool i dobro a zapravo neznaš što slušaš jer da znaš nebi bio kontradiktoran, tj. nebi jednom stvari i stavom pobijao drugu (stav i stvar koju podrzavaš).

Flippy
21-08-2008, 15:05
Nije mene briga za tvoj ban, nego za općenito tvoje ponašanje na forumu i tvojim postovima, ono "Doggfather,woof mothafucka" i ovo sad, mjenjanje mišljenja, sad ti je sranje sad nije, pa i tvoja kontradiktornost (slušaš Thompsona, i vjerujem da kad ga već slušaš da pratiš načela ljubavi,mira,jedinstva,morala,obitelji i domovine a onda kazes da ides na Snoop Dogga koji je sve samo ne to)... ili jednostavno kao i 90% populacije ideš negdje jer je cool i dobro a zapravo neznaš što slušaš jer da znaš nebi bio kontradiktoran, tj. nebi jednom stvari i stavom pobijao drugu (stav i stvar koju podrzavaš).

Slušam Thompsona to je istina.

Šta mi zabranjuje da ja ne slušam Thompsona i Snoop Dogga ili System Of A Down?

Slušam sve. Najviše Thompsona da. Sig... Woof mothafacka? Kužiš dvosmislenost siga?

Misliš da mi je dozvoljeno imat opet Thompsona sa RH zastavom na avatu? Ili Thompsona u sigu?

Mirko L
21-08-2008, 15:06
ma nije to dobrovoljno minjanje mišljenja....kad mu priti ban to je onda prisilno
uvjeren san da kad ga nebi opomenili nastavija bi po svome

SkunK
21-08-2008, 15:09
To samo pokazuje koliko je spreman branit svoj stav oko nečega.
Bolje ti je umrijeti nego da živiš na koljenima.

Uostalom, Pseto, odgovaraš na moj post kao da ga nisi niti pročitao, a to znači da vjerovatno ni sam neznaš na čemu si više, mogu samo zamisliti kako to mora biti strašno.

Maloki
21-08-2008, 15:10
Ja ne kuzim kaj vam tolko smeta gangsta rap,sta bi trebo rec za metalce koji se oblace ko maskare štuju sotonjare droiraju se izgledaju ko obicno smeće tj sirotinja na cesti sta nam takve budale trebaju u drzavi?mislim da ne!bolje na ulici vidit gangstera nego ofucanu sotonjaru kak na 100%slusa udaranje šarafencigera po limu :killyou:
Dečko, zatucan si i to megamasno.
Ako ideš o nečemu mlatit, informiraj se prvo o tome pa onda pričaj jer ovako ispadaš premegaglup.
Pusa :*

Neven <R>
21-08-2008, 15:11
Molim vas da te svoje rasprave nastavite nekim drugim kanalima i da se vratite na temu, koja nije pljuvanje po crncima kao rasi, već o tom gangzta yo yo mentalitetu kao što se vidi i iz naslova topica.

Mirko L
21-08-2008, 15:13
nevene,moš li lockat temu?besmisleno je svađat se tako i stvarat neprijateljstvo,čak se i k4ciga složija za lock a tema je njegova

Death By Sexy
21-08-2008, 15:16
di su sad žemske pa da se brane protiv "My Hoes & Bitches..." ?

i da meni su te furke tak jadne da mi dođe da se zapitam dimi je sisa? ili kaj bum imal za ručak danas? uglavnom supar mi je to prenemaganje i sfuravanje i to ne samo to gangsta šajt nego sve furke gdje ljudi moraju isticati i sliovati simbole svje furke.. previše puta sam rekao furka..furka

nosferatu25
21-08-2008, 15:53
K4ciga... Ako nisi znao... Snoop je pripadnik bande zvane Crips. Crips i Bloodz su najžešće bande i kolju se međusobno ko zečevi tako da... nisu neki fejkeri.

not true.

inače, k4ciga, primetio sam da ti pljuješ sve što je drugačije (ljude sa dugom kosom, metalce itd). to je njihov stil, 99% repera se fura na gengsta, uključujući i eminema, i uopšte taj gengsta stil je zaštitni znak repa. Što bi mi sad pljuvali po tome ako postoji već dvadeset i kusur godina i već se može nazvati imidžom? Pustimo ih da se ponašaju kako god hoće, sve dok to ne bude uticalo na nas.

i da, pljuješ po snoop doggu jer je poslao ljude da izvide najpopularnija mesta da se on ne bi mučio kad bi on došao? Druge zvezde imaju veoma veće prohteve i razmaženije su sto puta od njega.

Sickmanno1
21-08-2008, 15:57
Naravno, zabranit ćemo Thompsona ali ćemo pustiti "gangsta repere" koji će na nama zarađivati masnu lovu(tj. na debilima koji će ga ići slušati) i naravno i dalje tolerirati takvu vrstu "muzike" koju nam serviraju, iako opet naglašavam, većina te muzike se veže na ubojstva,kockanje,kurvanje, rasizam (play that funky music white boy, da kaze netko black boy bio bi odma rasist... ),drogu i konzumiranje iste...

Gdje je u Cro bio zabranjen Thompson? I o kakvoj ti masnoj lovi pricas? 5 000 prodanih ulaznica...uff koje bogatstvo...

Rasizam? lol...meni se cini da pljujes na cijelu "crnacku" glazbu, jerbo play that funky music white boy, nema veze sa rapom...funk dude, funk...

Takoder ispada da kroz raperske pjesme se nekaze nista pametno...lame..


zapitajte se malo kakvo nam je društvo kad se slušaju takvi ljudi, zapitajte se malo jel oni uopće znaju što je "pimp", ne , vjerovatno neznaju što je svodnik, jer onda nebi koristili taj izraz (i uspješno ga prodavali), ili znaju pa su sami po sebi monstrumi (na tisuće i tisuće žena ima "svodnike" po cjelom svjetu koji ih maltetiraju, rade im loan sharking te ih iskorištavaju).

lol, da nitko nezna sta je pimp haha...inace pimp nuzno nemora znaciti "covjek kojem se obratis ako hoces hebat", vec moze znaciti i covjek koji je dobar sa zenama, u smislu da se zene lijepe na njega...


Zapravo, ti crnci koji furaju to niti neznaju što i tko su gangster i tko su pravi gangsteri, ti foleranti pa čak skupa s famoznim 2pacom, nemaju pojma što je pojam gangster, ali kroz evoluciju ljudske gluposti, napravili su dobro tržište većinom od debilnih bjelaca koji imaju osjećaj krivnje kroz povjest (koji je nepostojan) i trpaju ih svojim glupostima.

Tako je...svi crnci su glupi i neznaju sta je gangster...ReiKo jel ti procitas sta napises? Generaliziras malo previse...

I da slazem se...nisu bjelci krivi sto su koristili crnce kroz povijest kao robove...pa kvragu ko da prije njih nije bilo robova...


Već smo raspravili o sličnoj temi ovdje na forumu, i nakon što su se neki argumenti iznjeli i druga ih strana nije mogla pobiti, tema se zatvorila. Zato i ne želim previše pisati o ovome, pošto što god razumna i logična strana kaže, ljudska glupost, i povodljivost prema nekoj "modi" koju diktira tko zna tko, će uvjek pratiti tu istu modu pa makar Snoop Doog jadao mater(kao što voli) u svojim pjesmama svim svojim fanovima, oni će ga opet slušati da budu naravno, cool i u trendu.

Opet nije kriv Snoop Dog sto su ljudi glupi i sto mu pruzaju da bude takav kakav je...iskreno ja ne bi imao nista protiv da se po cijele dane drogiram, druzim sa lijepim zenama i igram sa pistoljima i na tome zaradujem masne pare...


Kad je netko od tih "gangsta repera" napravio nešto dobro za ljudski rod? Nekakva humanitarna akcija ili nešto? Da, dame i gospodo, predstavljam vam zatupljenost većine ljudi na planeti, a to je da se pjevačima koji pokušavaju barem kroz takve akcije, te ne pjevajući o kriminalu i razbojstvu stavljaju sankcije i diskriminira ih se kroz medije, ali se zato ovakvi probisvjeti, i po meni zapravo se što nose je zlo, dobro prihvaćaju, eto koliko je društvo zatupilo. Važno je da je na TV-u cool faca Snoop Doga, on naslonjen na stolicu, dobar font njegovog imena (cool font yea madafuka whiteboy yea), te duboki glas koji govori "Snoop Dog tu i tu, budi tu, i proslavi ga uz dobro pivo da mi još malo zaradimo".

A kad je netko od Black/Death Metalaca napravio nesto dobro za ljudski rod? lol...koja izjava gluposti...

Flippy
21-08-2008, 16:01
Gdje je u Cro bio zabranjen Thompson?


Pula. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Gledaj vijesti malo


BTW


Gradonačelnik Osijeka sljedeće godine dovodi Thompsona na proslavu Dana pobjede

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ko tu koga je*e?

Osijek je bio protiv njega isto. xD

Flippy
21-08-2008, 16:05
EDIT:I daj,jebite se vise sa Thompsonom :(

Morao sam ispravit kardinalnu grešku Sicka

nosferatu25
21-08-2008, 16:08
da zaključim: neki od forumaša misle da bi trebalo zabraniti sve što je drugačije od običnog.

:(

SkunK
21-08-2008, 16:36
@Sickamnoo

Ne, ti si lame jer nemaš pojma o čemu pričaš, evo ti primjer Pule o kojoj nemaš pojma što je i kako je bilo, i kako je gospodin Kain štetu nanio Thompsonu. Ja sam primjetio da ti uvjek braniš onu drugu stranu iako nisi uopće u pravu.

Jel ti uopće znaš koliko cijela ta rap-hip-hop industrija zaradi love? Ne pričam ja o 5000 tisuća ulaznica nego o sveukupnom profitu.
I nije lame nego je istina, praktički ti ništa argumentirano nisi rekao, nego si se još prosrao neznanjem izjavivši da Thompson nije zabranjen bio i ostao u Puli iz normalnom čovjeku nepoznatih razloga, iako to već i vrapci na grani znaju i čuli su za to.

Da, sigurno, ova teorija relativnosti oko PIMP-a ti sigurno drži vodu i siguran sam da svi ti reperi vrlo ljepo pristupaju suprotnom spolu i stvarno opravdavaju kakvi su PIMP-ovi ( recimo, "What's up my hoe" i generalno zvanje whore's itd u prevedenom značenju = kurve,kurvice moje kurvice) je inače vrlo primamljivo ženama i uostalom, zvanje žena kurvama je odlika svakog gentleman PIMP-a. Poštedi me.

Da, neznaju što je gangster.Jer se nebi nazivali gangsterima(gangsta kako oni kažu, kao da nemogu jednom zauvjek naučiti pravilno govoriti Engleski, aha da tad nebi bilo cool i nebi mogli zaraditi na debilima koji puše njihova sranja) - pravi gangsteri su Al Capone, Lucky Luciano,Joe Banano i većina pripadnika 5 glavnih NY familija : Bonano,Gambino,Luchesse,Colombo,Genovese. Ali vidili su da mogu na "gangsta" looku dobro zaraditi, pa zašto ne. Gangsteri? Sigurno ne, daleko od toga, prema tome, nazivaju sebe gangsterima iako to nisu, znači neznaju što su gangsteri ali znaju to utržiti (najviše djeci od 12-15 godina) koji će furati gaće do poda, široku fuba majcu, i nositi se kao majmun.


Jesam li ja mozda di spomenuo Black metal? Jesam ja tvoje postove nazivao glupostima? Ne nisam, ali ti si isfrustriran s time što je većina mojih tvrdnji točna a nemožeš protiv istine - možeš samo s uvredama i izljevom bjesa. Evo ti primjer Thompsona koji je sudjelovao u jako puno humanitarnih akcija, od djece s poteškoćama pa sve do Hrvatskih branitelja, a opet ga zabranjuju. Jel se Snopp Dogg moze pohvaliti s time? Meni iskreno ta gesta znači više od svega, i rađe bi slušao pjevača bez sluha a tako dobra srca, nego ovog kretena koji truje naše društvo.

Opet ti naglašavam iako ovo nema veze s crncima u generalnom smislu, te priče o robstvu možeš babama na placu prodavati pošto ne drže vodu više. Lincoln je oslobodio robove prije 200 godina, i još uvjek bi "bjelci" trebali osjećati "krivicu" radi toga?
Di je krivica za tisuće i tisuće nestalih bjelaca u JAR-u gdje svaki dan moraju trpiti(kao i u većini Afrike) maltetiranje od strane crnaca? Pa trpe i u Americi, svakim danom stopa kriminala raste i to među crnačkom populacijom koja napada i krade od bjelaca? Pa šta onda, to nitko ne spominje? To nije rasizam,diskriminacija i ugnjetavanje? Pa prvi robovi dovedeni u Ameriku su od strane Židova,a ne vidim da netko pljuje po njima, isto tako bjelci su crncima za to "robstvo" donjeli sve što danas poznaju, od tehnologije pa do normalnog života (hrana, i svaki komfor koji imaju bjelci), Afrika bi izumrla da nije bilo pomoći od više manje "bjelih" država... kao da su jedini crnci pretprjeli nepravdu (danas imaju veća prava nego bjelci, zapravo bjelaca po statistikama u SAD-u do 2052 će biti jako malo, tj. biti će manjina.).
Što su crnci više propatili od nas Hrvata u Domovinskom ratu ili Poljaka,Francuza i Rusa u 2. svjetskom?

Što se tiče tvoje uživancije u drogi, i masnim parama, to samo govori o tvojim moralnim vrijednostima i tvoje uživanje u životu općenito.
Vidiš, meni je san za razliku od drogiranja i masnih para, živjeti u slobodnom domu,sa ženom i djecom koji me vole, okružen priateljima i obitelji, a za to mi netreba niti droga niti nekakve masne pare.

Flippy
21-08-2008, 16:42
ReiKo

Neznam dal si vidio (vjerojatno nisi)

Odgovorio sam sicku za koncert u puli

SkunK
21-08-2008, 16:51
Vidio sam, ali sili me da pišem ovako duge postove kad jednostavno ne želi prihvatiti neke stvari koje su realne,pa makar se nekom one činile pomalo krute, to je sirova realnost i treba je prihvatiti, i suočiti se s istinom kakva je a ne živjeti u lažima i propagandi TV-a, posebno,BBC-a,MTV-a i ostalih kojima je krajni cilj : zaradit na budalama.

Neven <R>
21-08-2008, 16:59
Nije zabranjen nastup u Puli kao gradu već u Areni kao kulturnom dobru. Isto tako sumnjam da bi Snoop Dogg-u dopustili nastupati u npr. HNK. Niti je Thompsonu zabranjeno nastupati po cijeloj hrvatskoj, već samo u tom jednom slučaju gdje je riječ prvenstveno o političkom prepucavanjima pa taj argument ima smisla samo izvađen iz konteksta. On da je žarko htio nastupati u Puli mogao je to bez većih problema u privatnim dvoranama/diskotekama.

Da se razumijemo ovo što oni ne znaju tko su gangsteri itd. nema apsolutno nikakvog smisla niti veze sa praktički ičime, jer da se razumijemo i "pravi" gangsteri su isto tako ljudski šljam, smeće, i kriminalčine i po ničemu ne zaslužuju veće poštovanje od "gangsta repera". A samim time da oni znaju to tržiti govori da su poprilično inteligentni jer treba znati prodati muda pod bubrege.

Opet mi nije jasno zašto se poteže pitanje rase, kad je za paradu kiča i šunda dovoljno otići na koncert npr. Magazina ili u bliskom nam susjedstvo na "cajke". Da o raznim euro dance, pa onoj turskoj pop glazbi itd. ne govorim.

Oni su samo još jedan proizvod današnje mega mass pop kulture, samo jedan globalan način utaživanja potrebe za zabavom bez nekog velikog razmišljanja koja je obilježena krajnjom plitkošću. Naravno po meni u sličan kalup spadaju i npr. Mišo Kovač, Magazin, Ceca pa čak i Thompson.

Što se tiče humanitarnih razloga. Glazba je proizvod kao i svaki drugi, Snoop Dogg bi sudjelovanjem u humanitarnim akcijama narušio ugled svog branda, slično kao što si ga recimo Thompson povećava humanitarnim akcijama. U mojim očima sve je to slično, samo se međusobno nalaze na drugom kraju spektra.

Zapravo i po tematici tekstova nisu toliko udaljeni:

Recimo obojica dijele ljubav prema svojoj domovini/kvartu, obojica pričaju o ratovanju kod jednog je riječ o ratu između država, kod drugog između kvartova, obojica govore o stanju u svojoj državi/kvartu i normalno ljubavne pjesme o kojima svatko pjeva/repa na svoj način, obojica se koriste jezikom svog zavičaja, oboje su kontroverzne ličnosti itd. Kad malo bolje razmislim i nisu tako daleko jedan od drugog.

Flippy
21-08-2008, 17:10
Nije zabranjen nastup u Puli kao gradu već u Areni kao kulturnom dobru. Isto tako sumnjam da bi Snoop Dogg-u dopustili nastupati u npr. HNK. Niti je Thompsonu zabranjeno nastupati po cijeloj hrvatskoj, već samo u tom jednom slučaju gdje je riječ prvenstveno o političkom prepucavanjima pa taj argument ima smisla samo izvađen iz konteksta. On da je žarko htio nastupati u Puli mogao je to bez većih problema u privatnim dvoranama/diskotekama.

Ne. Snoop Dogg je preveliki celebrity da mu ukinu npr. nastup u HNK.
Misliš da Thompsonu nebi srali i da nastupa u nekim low life diskotekama? Samo bi mu rekli da truje mladežima mozak.

Otvori oči.

Neven <R>
21-08-2008, 17:14
Ne. Snoop Dogg je preveliki celebrity da mu ukinu npr. nastup u HNK.

Ok fakat, ovime si se isključio iz rasprave. :(

Mirko L
21-08-2008, 17:21
da zaključim: neki od forumaša misle da bi trebalo zabraniti sve što je drugačije od običnog.

:(
to san i ja govorija
ako van se nesviđaju takvi ljudi,nemojte ih ić slušat ni gledat ni takve stvari

SkunK
21-08-2008, 17:42
Da, stvarno, kad vidiš ko je danas celebrity u svjetu, i zbog čega je onda celebrity stvarno se zapitaš čemu sve ovo vodi, i kakvo je danas društvo.

Prodaja "gengsta repa" nema veze s inteligentošću, dapače, smatram da je 99% tih ljud, ne ne-inteligentno, nego su na razini kromanjonca, drugo je to što iza njih stoji moćna infrastruktura marketinških stručnjaka, to je kao da kazes da su ovi iz kunolovca i nove love inteligentni jer "prodaju muda pod bubrege" , nisu, nego su snalažljivi i zapravo su neka vrsta organiziranog kriminala, jer podupiru jedne druge te su kroz zajedništvo spremni zavest budaletine diljem svjeta. Intelignetni ljudi su Tesla,Edison,svi Digerati članovi, te mnogi znanstvenici i naučenjaci ovog i starog doba, pa mogao bi čak reći nama bliži ljudi koji su sami po sebi "inovatori" kao npr. Kevin Mitnick. To su samo primjeri inteligencije, neka je bolje iskorištena neka ne, ali uspoređivati njih s 50centom,Snopp Doggom i ekipom je smješna.

Moram priznat da moraš isto bit car da usporediš Cecu i Thompsona, ali mislim da znam razloge zašto si ih usporedio iako to nije važno. A i carski je usporediti rap pjesme s Thompsonovim pjesmama :D ono, no comment

Flippy
21-08-2008, 18:08
Iron Maiden ima tekstove koji prevedeni na Hrvatski mogu zvučat nacionalistički. Samo u V. Britaniji znaju kako moraš ljudima dopuštat da se vesele jer su onda mirniji i poslušniji. Tam i pankeri nose nacističke križeve pa ih nitko niš ne pita.
Problem je u tome što se oko Thompsona počela okupljat obezglavljena politička desnica, pa je zato Thompson postao politički problem. Mislim kako je to sasvim lijepo uočila politička elita, i HDZ i SDP, i kako im je demontiranje Thompsona idealna prilika da se riješe političke desnice za definitivno jedno dulje vrijeme.....

Nemam komentara kako je Icroatus car. :pray:

streetrace777
21-08-2008, 18:12
reiKo prvo pogledaj, to uopce nisu nikakvi pimpovi nego nered i onaj sto je bio na telci. Nered je organizator koncerta pa se glupira kao neki pimp. Nikakvi crnci nisu ovdje dosli isprobavat sobe, nego su oni isli u klub kao pimpovi i cura koja je najbolje plesala dobila je ulaznicu

Neven <R>
21-08-2008, 18:34
Da, stvarno, kad vidiš ko je danas celebrity u svjetu, i zbog čega je onda celebrity stvarno se zapitaš čemu sve ovo vodi, i kakvo je danas društvo.

E vidiš, to sam već načeo u prošloj temi, ali da obrazložim. Mislim da danas društvo (na zapadu, istočne kulture kao Kinezi itd. su posebna stvar) nije ništa lošije nego prije 300 ili 1500 godina. Popularna kultura je oduvijek postojala, s druge strane elitna.

Popularna kultura se očuvala kroz razne narodne pjesme koje ruku na srce nemaju baš previše inteligentne tekstove i nisu nikakvo glazbeno čudo, ali ljudi to poštuju jer je dio povijesti. No u biti to su podjednako pjesme za mase, za koje nije potrebno razmišljati, kao i mnoge popularne pjesme danas, istina da su danas norme drugačije, ali koncept je isti - zabaviti pučanstvo i pobuditi u njima nekakve osjećaje. Isto tako koncept celebrityja, uvijek je bila neka Barica u selu o kojoj se uvijek pričalo itd.

Jedina promjena koju ja vidim danas je da se dolaskom medija i skupljanjem stanovništva u gradove sve omasovilo, pa tako danas nije glavna priča Barica iz sela, već Paris Hilton. Slično je i sa glazbom nema svako selo svoje pjesme već danas imamo metalce, rockere, rappere, ove, one. A sve je to dio pop kulture, i za neke stvari je možda uloženo više truda, možda su neke stvari kvalitetnije, ali sve je to dio tog koncepta da se udovolji masama.

Zato i jesam usporedio Thompsona sa Snoop Doggom, jer su oboje dio te pop kulture i nema smisla stavljati jedne iznad drugih kao bolje, kad svi imaju istu svrhu - udovoljiti masama. A procjena kvalitete je subjektivna.

Elitna kultura s druge strane je posebna priča, tu bi svrstao klasiku, jazz i naravno izvanredne primjere iz pojedinih glazbenih žanrova. Kako bi se takva glazba shvatila potrebno je puno više se udubiti i razmišljati te samim time nije za mase.

Povukao bih paralelu sa hranom, recimo ja ću uvijek rado smazati čevape koji su gurmanski gledano smeće. To ću napraviti jer mi se neda trošiti previše mog vremena na prehranu i navikavanje na razne kavijare, paštete od gušćjih jetara i tko zna što sve ne.

Isto to vrijedi i za glazbu,, lakše je poslušati nešto jednostavno, što u nama odmah probudi emocije nego se ići navikavati na nešto kompleksno. Eto zato po meni Snoop Dogg nije ništa problematičniji i gori od bilo kojeg drugog proizvoda pop kulture i ne vidim smisao zašto se živcirati oko toga.

Ne vjerujem da itko može dostići elitnu razinu u svim poljima života, tako će netko biti elitista u glazbi, netko u hrani, netko u jeziku itd.

Cthulhu
21-08-2008, 18:34
Protiv svakog etičkog i moralnog kodeksa je na taj način promovirati sebe,slanjem pimpovaSi razbacivanjem novca.Strašno,samo mi reci da ne osuđuješ Snoopa za to.Inače.Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.Naš problem što primamo svako smeće.

Ovo je vec prestalo biti smijesno...

Tuzno je postalo :(
hahaha,baš sam htio reć.
šta te boli briga kako se ponašaju,ak ti smeta okreni glavu.

SkunK
21-08-2008, 19:01
Protiv svakog etičkog i moralnog kodeksa je na taj način promovirati sebe,slanjem pimpovaSi razbacivanjem novca.Strašno,samo mi reci da ne osuđuješ Snoopa za to.Inače.Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.Naš problem što primamo svako smeće.

Ovo je vec prestalo biti smijesno...

Tuzno je postalo :(
hahaha,baš sam htio reć.
šta te boli briga kako se ponašaju,ak ti smeta okreni glavu.


Da, najbolje je okrenut glavu kad se nešto loše događa. Treba okrenut glavu kad želiš napomenut svojim sugrađanima da ovo nije ok.

@Neven

U nekim stvarima se slažem ali moj post stoji, iako mislim da smo se ipak malo previše odvojili od teme(došli na hranu i kulturu) pa mozemo nastaviti na PM ili u novom topicu da sad ne zaseremo ovaj topic.

narf
21-08-2008, 20:40
svako društvo ima svoje bolesnike.. nisu oni ništa lošiji od naših takozvanih "celebrityja"

Sickmanno1
21-08-2008, 22:02
Bio mi je kolega pa nisam stigao, pa ajmo redom...


@Sickamnoo

Ne, ti si lame jer nemaš pojma o čemu pričaš, evo ti primjer Pule o kojoj nemaš pojma što je i kako je bilo, i kako je gospodin Kain štetu nanio Thompsonu. Ja sam primjetio da ti uvjek braniš onu drugu stranu iako nisi uopće u pravu.

Wow...koji comeback...Ne nisam ja lame, vec si ti...lol...dobar ^^...Sto se tice Pule, sve ti je Neven objasnio...

Iz cega si to primjetio, da ja branim drugu stranu?


Jel ti uopće znaš koliko cijela ta rap-hip-hop industrija zaradi love? Ne pričam ja o 5000 tisuća ulaznica nego o sveukupnom profitu.

Pojma nemam, al nemas ni ti, jer bi u suprotnom rekao...


I nije lame nego je istina, praktički ti ništa argumentirano nisi rekao, nego si se još prosrao neznanjem izjavivši da Thompson nije zabranjen bio i ostao u Puli iz normalnom čovjeku nepoznatih razloga, iako to već i vrapci na grani znaju i čuli su za to.

Nauci koristit lame gdje pase...ovak ispadas totalni lamer... :(


Da, sigurno, ova teorija relativnosti oko PIMP-a ti sigurno drži vodu i siguran sam da svi ti reperi vrlo ljepo pristupaju suprotnom spolu i stvarno opravdavaju kakvi su PIMP-ovi ( recimo, "What's up my hoe" i generalno zvanje whore's itd u prevedenom značenju = kurve,kurvice moje kurvice) je inače vrlo primamljivo ženama i uostalom, zvanje žena kurvama je odlika svakog gentleman PIMP-a. Poštedi me.

Da...tim zenama je pistolj uperen cijelo vrijeme u bulju, pa jadnice nemaju izbora :(....cinjenica je da zene (naravno nemislim na sve, ali te koje se krecu u tim krugovima) volje pare i nemaju nista protiv da ih zovu...My bitch itd...Jer da im smeta sigurno ne bi bile s njima...sto pak znaci da se zene ljepe za njih, sto pak opravdava moju teoriju o PIMP :P I nemoras biti gentleman da se zene lijepe za tebe :(...Postedi me.


Da, neznaju što je gangster.Jer se nebi nazivali gangsterima(gangsta kako oni kažu, kao da nemogu jednom zauvjek naučiti pravilno govoriti Engleski, aha da tad nebi bilo cool i nebi mogli zaraditi na debilima koji puše njihova sranja) - pravi gangsteri su Al Capone, Lucky Luciano,Joe Banano i većina pripadnika 5 glavnih NY familija : Bonano,Gambino,Luchesse,Colombo,Genovese.

Hvala sto si mi objasnio raziku izmedu "pravih" gangstera i rap gagsta... :(

Ovo sto govoris za gangsta da se nauce engleski je isto tako lame :(...to je ko da kazes Dalmatincu da nije bilo, vec je bjelo...to im je ulicna spika, neznam sta te to toliko dira...


Ali vidili su da mogu na "gangsta" looku dobro zaraditi, pa zašto ne. Gangsteri? Sigurno ne, daleko od toga, prema tome, nazivaju sebe gangsterima iako to nisu, znači neznaju što su gangsteri ali znaju to utržiti (najviše djeci od 12-15 godina) koji će furati gaće do poda, široku fuba majcu, i nositi se kao majmun.

Cekaj, cekaj...neznaju sta su gangsteri, a znaju utrziti robu, s tim sto ce djeca furati gace do poda? Da tak su "pravi" gangsteri izgledali....hahaha...lmao

Inace, zvucis jako primitivno...neznam koji k...ti smeta sto se netko oblaci "drugacije"...da svijet bi bilo mnogo lijepsi da svi nosimo istu odjecu (Alert, Star Trek g33k detected....)


Jesam li ja mozda di spomenuo Black metal? Jesam ja tvoje postove nazivao glupostima? Ne nisam, ali ti si isfrustriran s time što je većina mojih tvrdnji točna a nemožeš protiv istine - možeš samo s uvredama i izljevom bjesa.

Nisi spomeno Black Metal, al sam ga ja spomenuo jer govoris da Raperi nepridonose nicemu, pa sam ja iznesao jedan obican primjer da je takva situacija i u drugim glazbenim pravcima.
Moje postove nisi nazvao glupost, jerbo ja sam prvi napravio responce, tak da bi bilo nelogicno da si to napravio i nemoguce ^^
Meni je zao ako tebe vrijeda dok netko (u ovom slucaju ja) kaze da ti je post lame, takoder mi je zao ako si iz icega uocio da sam ja bjesan, jer nisam bjesan...nemam na sta biti bjesan...


Evo ti primjer Thompsona koji je sudjelovao u jako puno humanitarnih akcija, od djece s poteškoćama pa sve do Hrvatskih branitelja, a opet ga zabranjuju. Jel se Snopp Dogg moze pohvaliti s time? Meni iskreno ta gesta znači više od svega, i rađe bi slušao pjevača bez sluha a tako dobra srca, nego ovog kretena koji truje naše društvo.

Jesam li ja gdje spomenuo da Thompson nije sudjelovao u humanitarnim akcijama? /smartass


Opet ti naglašavam iako ovo nema veze s crncima u generalnom smislu, te priče o robstvu možeš babama na placu prodavati pošto ne drže vodu više. Lincoln je oslobodio robove prije 200 godina, i još uvjek bi "bjelci" trebali osjećati "krivicu" radi toga?
Di je krivica za tisuće i tisuće nestalih bjelaca u JAR-u gdje svaki dan moraju trpiti(kao i u većini Afrike) maltetiranje od strane crnaca? Pa trpe i u Americi, svakim danom stopa kriminala raste i to među crnačkom populacijom koja napada i krade od bjelaca? Pa šta onda, to nitko ne spominje? To nije rasizam,diskriminacija i ugnjetavanje? Pa prvi robovi dovedeni u Ameriku su od strane Židova,a ne vidim da netko pljuje po njima, isto tako bjelci su crncima za to "robstvo" donjeli sve što danas poznaju, od tehnologije pa do normalnog života (hrana, i svaki komfor koji imaju bjelci), Afrika bi izumrla da nije bilo pomoći od više manje "bjelih" država... kao da su jedini crnci pretprjeli nepravdu (danas imaju veća prava nego bjelci, zapravo bjelaca po statistikama u SAD-u do 2052 će biti jako malo, tj. biti će manjina.).
Što su crnci više propatili od nas Hrvata u Domovinskom ratu ili Poljaka,Francuza i Rusa u 2. svjetskom?

Jel si ti upoce procitao sta sam ja napisao u vezi robova? Ocito da nisi, pa evo ti opet c/p...

I da slazem se...nisu bjelci krivi sto su koristili crnce kroz povijest kao robove...pa kvragu ko da prije njih nije bilo robova...

Znaci slozio sam se...tak da necu ni citat ovo tvoje pametovanje...


Što se tiče tvoje uživancije u drogi, i masnim parama, to samo govori o tvojim moralnim vrijednostima i tvoje uživanje u životu općenito.

Koji si tu kura*c, da ces meni govoriti o moralnim vrijednostima? Za jedno 10 godina, dok prodes kroz neka sranja koja sam ja prosao, mozes mi govoriti o zivotu opcenito, do tad mi mozes otic po sibice i zvat me postovani gospodine Sick...


Vidiš, meni je san za razliku od drogiranja i masnih para, živjeti u slobodnom domu,sa ženom i djecom koji me vole, okružen priateljima i obitelji, a za to mi netreba niti droga niti nekakve masne pare.

Good 4 You...

Samo, odkle ti da je meni san drogiranje? Ovo za masne pare, nemam nista protiv, a ako ti ne bi zelio imati puno novaca, onda si u najmanju ruku wierdo...

:*

DrunkyDuck
21-08-2008, 22:10
k4cigo,i meni je to drugčije i teže za svatit,ali oni su crnci i drugčiji su od bilaca,pa imaju drugačije stavove i ponašanje.
nemoj ih osuđivat,takvi su.
Ajme, kakav je ovo nacin obrane? Oni se ne ponasaju tako jer su crnci nego jer su bahati. Crnci su jednako raznoliki kao i bjelci, nisu po defaultu reperi...

K4ciga... Ako nisi znao... Snoop je pripadnik bande zvane Crips. Crips i Bloodz su najžešće bande i kolju se međusobno ko zečevi tako da... nisu neki fejkeri.
Uopce me ne zanima, seljacine su bez obzira koliko je puta netko pucao na njih.

Osuđivat ću ih ja,neka to rade u svojoj zemlji,u mojoj neće.
Tvojoj zemlji? Predsjednice?
Btw, u "tvojoj zemlji" dernek moze napraviti svatko tko ima para, to bi ti vec trebalo biti jasno.

Ako su u nekoj tuđoj zemlji,igraj po njenim pravilima.
Kod nas ne vrijedi pravilo "koliko para toliko muz'ke"?

Naravno, zabranit ćemo Thompsona ali ćemo pustiti "gangsta repere" koji će na nama zarađivati masnu lovu(tj. na debilima koji će ga ići slušati) i naravno i dalje tolerirati takvu vrstu "muzike" koju nam serviraju, iako opet naglašavam, većina te muzike se veže na ubojstva,kockanje,kurvanje, rasizam (play that funky music white boy, da kaze netko black boy bio bi odma rasist... ),drogu i konzumiranje iste...
Ha ha ha ha ha. Smetaju te gangsteri, ali zato je Tony u avataru, odgovarajuci citat u sig-u i fascinacija sa "pravim" gangsterima u postovima.

K4ciga
21-08-2008, 22:51
Sickmanno.
Ti si čovjek od 21 godinu.Ti se hvališ na gamerskom forumu kako koristiš svaku priliku da se napiješ,kako duvaš travu,kako se drogiraš,kako si već 2 puta završio na psihijatriji zbog alkohola.Sa smješkom,ne sumnjam.Ako dodamo da bi htio biti PIMP,karati ženske svaki dan,piti alkohol,drogirati se i pušiti onda shvaćamo o čemu se radi.Ali,kada uzmemo u obzir da braniš y0 madafaka glazbu,onda me to ne čudi.Stvarno,ti si osoba sa visokim prioritetima u životu!



Koji si tu kura*c, da ces meni govoriti o moralnim vrijednostima? Za jedno 10 godina, dok prodes kroz neka sranja koja sam ja prosao, mozes mi govoriti o zivotu opcenito, do tad mi mozes otic po sibice i zvat me postovani gospodine Sick...

Ne postoji problem zbog kojeg bi se ti drogirao.Ne postoji.Ali,ako za tebe postoji,ti si jedna psihički slaba osoba.

SkunK
21-08-2008, 23:01
@Sickmanoo

Očito je sve što ja kazem lame, a ako je to tvoja jedina obrana, onda je to žalosno (a čini se da je, oops, netko nemaš odgovor = aha imam, prozvat cu ga lamerom).

Imam pojma, da si čitao "Tryin’ to Make a Dollar Out of Fifteen Cent" od Mike-a Schepkera, znao bi da iznosi milijarde dolara, zato nemoj mi govorit kad neznam, jer ti neznaš da ja znam :P

Opet sam lamer? Ti nemaš odgovor. Ja sam onda lamer.Ok, kocka je bačena nek narod prosudi tko ima pravo.

Nemam te što "poštediti" nitko te ne sili da čitaš što ja pišem, ali ja i ostali smo prisiljeni gledati i živjeti u društvu, koje je takvo kakvo je trulo i jadno, baš zato jer se povode s ovakvim tipovima. Te "Žene" nisu normalne žene, za tebe je to možda normalni odnos ali za mene nije, isto tako nisam mislio na "njihove" žene nego njihovu generalnu interpretaciju ženskog roda uopće(koja se svodi na bitch).

Opet, ja ti dajem konkretne činjenice ,a ti to nazivaš lame, izgleda da svaki put kad nemozes nešto opovrgnut, koristiš lame izraz...e to je lame!:)

Kakav Star Trek geek? Uopće ne gledam to seriju, a uostalom i ne volim baš serije takve tematike(možeš provjeriti kod kolege RayDX-a), a što se tiče gangstera ovih "današnjih" tj. kako sebe oni nazivaju, da nose gaće do poda, i oblače se ko majmuni. Ali pazi na ovo "današnji" tj. foliranti, foliranti kao 50cent i Snoop Dogg i ostali koji misle da su gangsteri, a nemaju pojma što je to i kad je upotrebljen taj izraz po prvi put ( nisam siguran dali znaju šta je prohibicija uopće :) )

Inače, nazivaš me primitivnim, a ti si taj koji koristi izraze "poštedi me","smartass","geek" i još par koje ja smatram vrijeđanjem, ali ti kazes da nisi bjesan, ne da si bjesan nego ti šiklja para iz ušiju, da nisi onda nebi slagao takve rečenice.


Pogledaj samo kraj svog posta S" Koji si tu kura*c, da ces meni govoriti o moralnim vrijednostima? Za jedno 10 godina, dok prodes kroz neka sranja koja sam ja prosao, mozes mi govoriti o zivotu opcenito, do tad mi mozes otic po sibice i zvat me postovani gospodine Sick..."

Kao prvo, vidiš da si bjesan, "Koji si tu kura*c" mislim glupo je uopće govoriti da nisi bjesan, te me šalješ "po šibice".

Ajde da ja tebe pitam, kako ti znaš što sam ja proživio i kakav je moj život bio? Tko si ti da o tome prosđujueš, nemaš pojma tko sam i kakav mi je bio život al imaš muda se tako postaviti... apsurdan si s takvim stavom, a po šibice si mozes otići sam, zapravo, mene bi bilo sram takvo što govoriti jer je to zapravo primitivno, gospodine Sick.


@Drunky Duck

Što se tiče avatara i sig-a, to je zato što sam fan serije The Sopranos, ali to nema veze s mojim mišljenjima o gangsterima, i neznam odkud ti da sam ja "fasciniran" gangsterima, ako bas zelis znati, imam jako loše mišljenje o toj vrsti ljudi.
Mislio sam da si ti malo inteligentniji, ali s ovakvim postom samo vidim da sam dobio krivi dojam.

SkunK
21-08-2008, 23:03
btw gospodine Sick opet si uskačete u usta, niste spominjali drogu jelda :


Opet nije kriv Snoop Dog sto su ljudi glupi i sto mu pruzaju da bude takav kakav je...iskreno ja ne bi imao nista protiv da se po cijele dane drogiram, druzim sa lijepim zenama i igram sa pistoljima i na tome zaradujem masne pare...

nosferatu25
21-08-2008, 23:23
prvo, kažete da je Snoop smeće... Ne bih rekao champs... to kako se on ponaša definitivno nema veze sa njegovom muzikom... lik je umetnik. verovatno većina vas ne sluša rep, pa kaže da je đubre od muzičara. Ja kažem da su vaši metalci DESET PUTA veći šminkeri od njega.
drugo, da li vas dotiče to što se on drogira i što su na njega pucali? Vama ništa zbog toga ne mora da se desi, on će otići u zatvor ili u mrtvačnicu a ne vi. Stoga ga posmatrajte isključivo kao muzičara.

i da, ReiKo i K4ciga, sve više počinjete da ličite na neke uštogljene dedice kojima sve smeta i koji bi i dalje slušali muziku iz pedesetih na radiju i psovali sve što je moderno (bez uvrede).

Sickmanno1
21-08-2008, 23:48
Sickmanno.
Ti si čovjek od 21 godinu.Ti se hvališ na gamerskom forumu kako koristiš svaku priliku da se napiješ,kako duvaš travu,kako se drogiraš,kako si već 2 puta završio na psihijatriji zbog alkohola.Sa smješkom,ne sumnjam.

Zapravo covjek koji ce 23 napunit za 3 mjeseca. Nerazumijem kakve veze ima sto je ovo gamerski forum, kad postoje teme kao sto je ova..I ne...ja se ne hvalim, vec ne lazem...ak je po tebi hvaljenje spavanje 2 puta na psihijatriji, onda si mozda ti za nju spreman a da ni neznas.


Ako dodamo da bi htio biti PIMP,karati ženske svaki dan,piti alkohol,drogirati se i pušiti onda shvaćamo o čemu se radi.

Da, ne bi imao nista protiv da sam PIMP (muskarac na kojeg se zene lijepe, kao muha na govno), takoder ne bi imao nista protiv ni da moram svaki dan karat (tuzno je ako bi ti imao protiv :( ), kao ni piti alkohol, drogirat se ni pusti....

Mislim da te nitko nije stavio za za govornika cijelog foruma...jer pricas kao da govoris u ime svih....no ajde, kad si se vec postaovio za takvoga, reci mi sta to shvacate?


Ali,kada uzmemo u obzir da braniš y0 madafaka glazbu,onda me to ne čudi.Stvarno,ti si osoba sa visokim prioritetima u životu!

Inace rap neslusam niti ga volim, al to neznaci da imam pravo pljuvati po necemu u cemu uziva jedna velika grupa ljudi...ukljucujuci neke moje prijatelje...



Koji si tu kura*c, da ces meni govoriti o moralnim vrijednostima? Za jedno 10 godina, dok prodes kroz neka sranja koja sam ja prosao, mozes mi govoriti o zivotu opcenito, do tad mi mozes otic po sibice i zvat me postovani gospodine Sick...

Ne postoji problem zbog kojeg bi se ti drogirao.Ne postoji.Ali,ako za tebe postoji,ti si jedna psihički slaba osoba.

lol, odakle ti da sam se ja drogirao zbog problema? Ajd ucini mi uslugu i nestavljaj mi "rijeci u usta"....

Takoder taj tekst nije bio namjenjen tebi, vec ReiKu, al ako mu vec zelis biti advokat, onda izvoli respondat na cijeli tekst, a ne na dijelove koji se tebi svidaju...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


@Sickmanoo

Očito je sve što ja kazem lame

Ajd da si nesto skuzio /gromoglasan_pljesak


a ako je to tvoja jedina obrana, onda je to žalosno (a čini se da je, oops, netko nemaš odgovor = aha imam, prozvat cu ga lamerom).

Duboko mi je zao sto je tvoje misljenje da su samo tvoji postovi konstruktivni i da su tvoji postovi jedini koji imaju point, jel upravo takav svaki tvoj replay zvuci :nemasstapametnozarecisamojapisempametnepostove:


Imam pojma, da si čitao "Tryin’ to Make a Dollar Out of Fifteen Cent" od Mike-a Schepkera, znao bi da iznosi milijarde dolara, zato nemoj mi govorit kad neznam, jer ti neznaš da ja znam :P

Milijarde dolara...lol, i za to si morao procitati knjigu? :pray:


Opet sam lamer? Ti nemaš odgovor. Ja sam onda lamer.Ok, kocka je bačena nek narod prosudi tko ima pravo.

Jel bi ti bio problem da quotas i odgovaras na neciji tekst, jer ja nemam pojma o cemu govoris na ovaj nacin....don't be lazy...ak se vec upustas u neku raspravu...

I da...lamer si ^^


Nemam te što "poštediti" nitko te ne sili da čitaš što ja pišem, ali ja i ostali smo prisiljeni gledati i živjeti u društvu, koje je takvo kakvo je trulo i jadno, baš zato jer se povode s ovakvim tipovima. Te "Žene" nisu normalne žene, za tebe je to možda normalni odnos ali za mene nije, isto tako nisam mislio na "njihove" žene nego njihovu generalnu interpretaciju ženskog roda uopće(koja se svodi na bitch).

Naravno da nije ni za mene to normalni odnos, al kao sto sam vec rekao, samo mozda u drugom kontekstu, ne bi mi smetale takve zene po kuci...a i pojam normalno je u danasnjem svijetu tezak za izdefinirati...


Opet, ja ti dajem konkretne činjenice ,a ti to nazivaš lame, izgleda da svaki put kad nemozes nešto opovrgnut, koristiš lame izraz...e to je lame!:)

Sam si sebi odgovorio....


Kakav Star Trek geek? Uopće ne gledam to seriju, a uostalom i ne volim baš serije takve tematike(možeš provjeriti kod kolege RayDX-a)

Nije zanimljivo ulaziti s nekim u raspravu koji nekuzim ama bash nista :(

Evo poruku sam Rayu poslao :kotrljanjeocima:


a što se tiče gangstera ovih "današnjih" tj. kako sebe oni nazivaju, da nose gaće do poda, i oblače se ko majmuni. Ali pazi na ovo "današnji" tj. foliranti, foliranti kao 50cent i Snoop Dogg i ostali koji misle da su gangsteri, a nemaju pojma što je to i kad je upotrebljen taj izraz po prvi put ( nisam siguran dali znaju šta je prohibicija uopće :) )

Kao sto rekao....primitivizam...osudujes ljude po nacinu na koji se oblace i govoris da se oblace ko majmuni? Pa koji ti je? Mislim meni je jako dobar prijatelj raper i oblaci se na taj nacin. Ima 21 godinu i naravno da nebrije na neke gangsta spike. Kao takav radi u prodavaonici mobitela i rijesava uspijesno faks...generaliziras, a to su glavni znaci primitivizma...slicna stvar kak sam ja uvijek redovito imao problema sa murjacima jer sam imao irokezu...da. Nisam mogao proci pokraj njih a da me nisu gnjavili barem za osobnu...ni rijeci ne bi rekao da imam slucajno kakav dosje ili nesto slicno...s takvim razmisljanjem budemo vjecno u 20 stoljecu...kad je odjelo cinilo covjeka...


Inače, nazivaš me primitivnim, a ti si taj koji koristi izraze "poštedi me","smartass","geek" i još par koje ja smatram vrijeđanjem, ali ti kazes da nisi bjesan, ne da si bjesan nego ti šiklja para iz ušiju, da nisi onda nebi slagao takve rečenice.

Postedi me si meni prvom napisao...tebe to vrijeda i automatski to znaci da mene ne vrijeda? Iskreno ne vrijeda me...zapravo smijesno mi je da to nekoga moze vrijedati :rotfl: ...i da nisam bjesan, i da ne siklja mi para iz usiju, jer nisam waltdisney mikimaus...


Pogledaj samo kraj svog posta S" Koji si tu kura*c, da ces meni govoriti o moralnim vrijednostima? Za jedno 10 godina, dok prodes kroz neka sranja koja sam ja prosao, mozes mi govoriti o zivotu opcenito, do tad mi mozes otic po sibice i zvat me postovani gospodine Sick..."

Kao prvo, vidiš da si bjesan, "Koji si tu kura*c" mislim glupo je uopće govoriti da nisi bjesan, te me šalješ "po šibice".

Nisam bjesan. Zao mi je...A i da jesam, what is your point?


Ajde da ja tebe pitam, kako ti znaš što sam ja proživio i kakav je moj život bio? Tko si ti da o tome prosđujueš, nemaš pojma tko sam i kakav mi je bio život al imaš muda se tako postaviti... apsurdan si s takvim stavom, a po šibice si mozes otići sam, zapravo, mene bi bilo sram takvo što govoriti jer je to zapravo primitivno, gospodine Sick.

Naravno da imam muda...to ti mogu dokazati, ako zelis kojim slucajem da se nademo, pa da nasu internet spiku i prepirku rijesimo u 4 oka... I da za razliku od tebe, ja cu prihvatiti nesto sto ti kazes, a to je da je stvarno to bilo primitivno od mene...ispricavam se...

I da, zaboravio si nadodati, postovani, ispred gospodine Sick...


btw gospodine Sick opet si uskačete u usta, niste spominjali drogu jelda :


Opet nije kriv Snoop Dog sto su ljudi glupi i sto mu pruzaju da bude takav kakav je...iskreno ja ne bi imao nista protiv da se po cijele dane drogiram, druzim sa lijepim zenama i igram sa pistoljima i na tome zaradujem masne pare...

Opet bez postovani :(

Ja nigdje nisam rekao da nisam spominjao drogu, vec sam rekao da mi to nije san, jer ako mi je to san, onda vec prozivljavam svoj san odavno...

Uporno slazes recenice kak ti se svidaju :(

Za kraj imam pitanja.

Kazes da ja znam samo reci lame? Pa kako onda imas potrebu da replayas na moj post, i to ni manje vise nego doublepostom, koji je u neku ruku protiv pravila foruma :( ?

SkunK
22-08-2008, 08:11
@Sickmanoo1

Da, u jednu ruku sam lame što odgovaram tebi na post, usprkos tome što na svaki moj odgovor ti nemaš konkretan replay nego imaš : "lame" , "nisi u pravu", "ajmo se naći da ti pokažem" itd. itd. što mi se ne sluša. Što se tiče doubleposta definicija je sljedeća :

"Double post je isti ne-promjenjeni sadržaj postan dva puta,jedan za drugim"- ja sam drukčiji sadržaj postao nakon jednog, zašto?Zbog preglednosti.
Već sam ti naglasio zašto mislim da si bjesan, i znam zašto si bjesan, jer neke stvari nemozes prihvatiti kakve jesu, i to te smeta jer nebi htio da budu takve kakve jesu pa to izražavaš tako da "me šalješ po šibice" , govoriš mi da asm lame, bahatiš se izrazima : "zovi me gospodine Sick" - čovječe daj se malo uozbilji, pa tko bi te zvao gospodinom? Ruku na srce, neznam kome bi ti nakon svega što si izgovorio, a svega što si i prije pisao ( o svojem alkoholiziranu,načinu ponašanja, pa i iz tvojih slika) tebe zvao gospodinom i tebi se "podrediom". Zvat tebe gospodinom je direktna uvreda za gospodu, naravno da nisi bio ovako bezobrazan prema meni cijelo ovo vrijeme i da si zadrzao nekakav dignitet...

Drago mi je da si kontaktirao kolegu Raya, to će ti samo dokazati još jednom da je moja obrana samo istina i realnost, bez izmišljanja i nazivanja nekog lamerom.

Isto tako, pogledaj malo moje postove, smješno je da ih zoveš primitivnima, da sam napisao nešto tipa : "AAAA snoop dogg, da ta budala dolazi tu da nam pjeva o glupostima a mi mu plaćamao za to". Da, to je primitivno izražavanje, ali to je daleko od onog što sam ja napisao, i to je razlika između tebe i mene, ja nešto argumentiram, ti nešto ili izmišljaš, ili me nazivaš lamerom, ili plačeš kako si nešto prošao a ja nisam pa bi ja stoga trebao tebi ići po šibice(još uvjek mi nije jasno kako imas muda to reći pošto nemaš pojma tko sam i što sam proživio).

Isto tako na kraju, da, morao sam pročitati knjigu da bi to znao, a ti to ismijavaš, to govori opet o tvome karakteru, mozda za tebe nebi bilo loše da i ti pročitaš tu knjigu jer si naveo da neznaš koliko hip hop industrija zarađuje.

bezimeni
22-08-2008, 08:21
Te crnačke gagsterske spike su mi toliko neuvjerljive i naivne da se iskreno ćudim ljudima koji ih puše....Općenito ne kužim kako se netko može poistovjetiti sa tom totalno nakardnom "kulturom".To mi je jednako odvratno kao i cajke.Ustvari neznam što mi je gore.A najgori su mi oni koji to puše.Mora da se debelo smiju svojim bijelim fanovima u svoja četri zida...O ukusima u glazbi ne treba jer svatko voli ono što voli ali kompletno to okružje ...gangsterske spike kojima se prikazuju kako su "kul" mi je ponavljam jednako primitivno kao i primitivizam oko cajki :toilet: .

narf
22-08-2008, 10:16
Svađanje na forumu je kao Specijalna olimpijada. Možda pobjediš na kraju ali si i dalje retardiran.

SkunK
22-08-2008, 10:28
Postoji razlika između diskusije i svađe, normalna diskusija se pretvara u svađu kad netko počme s vrjeđanjem.

Sickmanno1
22-08-2008, 10:49
@Reikooooo

Cestitam pobijedio si...nemam vise volje ni zivaca s retardom raspravljat....

Flippy
22-08-2008, 10:54
Oke. Ovo je sad svađa :|


Dajte lock prije nego ova stvar eskalira

flander
22-08-2008, 11:10
ma sve je to u kurchu :roll:

SkunK
22-08-2008, 11:20
@Reikooooo

Cestitam pobijedio si...nemam vise volje ni zivaca s retardom raspravljat....

thx.

Čux
22-08-2008, 11:23
nazad na topic, madafaka nigerzi mi nejviše u imidžu idu na živce, glazba me ne impresionira previše i ne smatram da je neka "deep shit" umjetnost, al generalbo se previše preseravaju, što s lovom/lančugama/autima, a tek gaće na pol dupeta, koji put pomislim da se lik možda nije usro

Death By Sexy
22-08-2008, 11:49
da citiram jednog borca protiv rasizma uvezi fejkera niggerza:


jebiga crnac je, nije si on kriv

bezimeni
22-08-2008, 12:07
To su vam USA cajke.Preseravanje i primitivizam do bola.

narf
22-08-2008, 12:23
Postoji razlika između diskusije i svađe, normalna diskusija se pretvara u svađu kad netko počme s vrjeđanjem.

naravno.. al vi ste prešli u svađu :D

SkunK
22-08-2008, 12:29
Postoji razlika između diskusije i svađe, normalna diskusija se pretvara u svađu kad netko počme s vrjeđanjem.

naravno.. al vi ste prešli u svađu :D

Ne, ja njega nisam nazvao retardom, on mene je. Ja njega nisam nazvao lamerom on mene je. I počastio me je još sa par stvari, ja njega nisam. Nisam ja prešao u svađu, to je velika razlika.

Mirko L
22-08-2008, 12:32
slažen se,sick je preša u svađu,ali se ne slažen s reikovin mišljenjen u vezi teme...
zašto ti toliko smeta šta su drugčiji?kad vidiš čovika da kopa po smeću,nečeš mu srat da prestane

SkunK
22-08-2008, 13:00
slažen se,sick je preša u svađu,ali se ne slažen s reikovin mišljenjen u vezi teme...
zašto ti toliko smeta šta su drugčiji?kad vidiš čovika da kopa po smeću,nečeš mu srat da prestane

Nisi pročitao niti jedan moj post očito. Zato je smješno da me netko "smeta" jer je "drukčiji", zapravo ponavljaš one iste fraze koje stalno ponavljaju svi ti liberalni borci za prava i probisvjeti koji zapravo nemogu pogledati probleme s realne strane.

Neven <R>
22-08-2008, 13:02
Nije ti dobar taj stav ja sam u pravu, moj pogled je jedini realan itd. Pogotovo zato što su ti argumenti većinom demagogije.

Al ono dosta ljudi puši demagogiju, tako da ti preporučam da se politički aktiviraš, mogao bi nešto postići. :)

SkunK
22-08-2008, 13:09
To ti misliš da imam stav da sam ja uvjek u pravu, kao da ja tebe silim da ti smatraš moje mišljenje pravim. Ja znam koliko sam argumenata dao i koliko su oni validni i zasnivaju se barem na činjenicama(npr. nešto što sam pročitao i znam da je točno) a sad, hoces li ti smatrati jesam li ja u pravu i moja "demagogija" ili glupo naklapanje i vrijeđanje, tvoja stvar.

K4ciga
22-08-2008, 13:15
Cestitam pobijedio si...nemam vise volje ni zivaca s retardom raspravljat....
http://img295.imageshack.us/img295/7684/dsary4.jpg
Nemam ni ja.

Sickmanno1
22-08-2008, 13:57
Kaciga, ja bar neizgledam ko sprava za testiranje izdrzljivosti kondoma...za raziku od tebe ^^

Flippy
22-08-2008, 14:01
Dosta

neka neko locka.

ovo je eskaliralo

Sickmanno1
22-08-2008, 14:05
Team Police ^^

Mirko L
22-08-2008, 14:12
di je maja kad je zapravo čak i trebamo?

Flippy
22-08-2008, 14:14
Maja nije ovdje mod.

Prestani spamat

Mirko L
22-08-2008, 14:15
:rotfl: :rotfl:
a budale!ja spaman,jeli?di pišeš di god stigneš

Flippy
22-08-2008, 14:17
:rotfl: :rotfl:
a budale!ja spaman,jeli?di pišeš di god stigneš


Ali uvijek ontopic.

Sad si bezveze opet napravio spam. -.-

OT.


Mislim da se ovdje sve riješilo. Malo je i eskaliralo. Zato bi stvarno trebao ovdje lock.

SkunK
22-08-2008, 14:41
btw. našao sam još zanimljivih podataka o ovom celebrityu :

- Bivši dilier , a sada pritajeni ovisnik(crack)

- Drugi za njega odslužuju zatvorske kazne

- Uloge u porno filmovima

... ima još toga al ovo je dovoljno.
Ljepo, dobar uzor :)

Neven <R>
22-08-2008, 14:52
Ok previše ste zastranili.

P.S. nemojte žicati lockove, to je isto spam i ubuduće ću ga sankcionirati.