PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prince of Persia The Sands of Time instalacija?



f_e_a_r_
20-08-2008, 22:01
Skinija san ovu sada besplatnu igru sa Gamershell.com no prilikom instalacije kaže mi da ne živim U.S. i da je ne mogu instalirati!Registrira san se na Ubi.com i tamo napravija acc i tamo podesija da živim u U.S. al i dalje kad počmem instalciju,zatraži mi taj acc na Ubi.com i kad to upišem opet mi izbaci da ne živim u U.S.! Da li se to može ikako podesiti?Tj. nekako podesiti komp da "povjeruje" da živim u U.S. Pokušava san u Control Panelu to minjat,ali bezuspješno.Zanima me di ono to vidi da nisan iz U.S.?Možda kad me zatraži da unesem svoj user i pass od Ubi.com pa možda priko IP adrese?.. Ako je itko skida ovu igru (ili Far Cry ili Rayman Raving Rabbids jer su te igre bile na download besplatno a ista je shema za instalaciju) neka mi kaže za pomoć..

Snake
20-08-2008, 22:03
vidi ti po IP adresi. I da te obavijestim, ne možeš ništa učinit oko toga. Ne pali sakrivanje adrese, jednostavno su samo amerima dali tu povlasticu besplatnog skidanja nekih igara.

iznogud1515
20-08-2008, 23:37
i onda se čude zašto raste piracija.

ScorpiuS
21-08-2008, 00:05
Ma vidi ti to. Znači ameri dobivaju igre bezplatno a europljani moraju plaćat i to svoje igre.

GeForce
21-08-2008, 02:07
Ma vidi ti to. Znači ameri dobivaju igre bezplatno a europljani moraju plaćat i to svoje igre.


i onda se čude zašto raste piracija.

evo,sami ste dobili dobro pitanje i dobar odgovor.