PDA

Pogledaj cijelu verziju : torrent, upload problem



Filip_k
20-08-2008, 19:50
trebao bih pomoč u vezi torrenta. Ne radi mi upload, tj. drugi ljudi se ne mogu povezati na mene, ako shvačati na što mislim.

Problem je u tome što mi ne radi port. Karakteristike toga pokazuje i crveni uskličnik pri samom dnu programa.

Koristim: XP SP2
BitDefender Total Security 2008
uTORRENT 1.7.7

napominjem da nemam rutori da download radi.

Hvala unaprijed zainteresiranima

Constantine
20-08-2008, 19:54
... ako shvačati na što mislim....
...napominjem da nemam rutori da download radi.
Ne ide tebi gramatika baš najbolje.Problem je u firewallu,blokira utorrent,podesi ga.

Filip_k
20-08-2008, 21:44
... ako shvačati na što mislim....
...napominjem da nemam rutori da download radi.
....Problem je u firewallu,blokira utorrent,podesi ga.
u tome i je caka kak da ga podesim?

Constantine
20-08-2008, 21:51
Ne da mi se objašnjavat,ali netko drugi sigurno zna.

narf
20-08-2008, 21:58
[quote="Filip_k":t7a3pv6d]... ako shvačati na što mislim....
...napominjem da nemam rutori da download radi.
....Problem je u firewallu,blokira utorrent,podesi ga.
u tome i je caka kak da ga podesim?[/quote:t7a3pv6d]

il u postavkama routera narihtaš portove i podesiš ih s utorrentovim, makar bi po defaultu to trebalo raditi.. ili ako imaš firewall, a sigurno imaš neki, staviš allow/safe ili takvu nekakvu oznaku na utorrent ili utorrent.exe i trebao bi se početi spajati..

Filip_k
21-08-2008, 17:20
u uvodu piše da nemam rutor, a što se tiče firewalla sve sam namijestio, ali opet ništa. Čak sam ga i ugasio, ali opet ništa. P.S. u firewallu piše da mi je otvoren port ali nemam nikakvog ''prometa'' po njemu.

Dal postoji nešto drugo da stvara probleme osim firewalla?

@Constantine - ono o nepismenosti nisam htio komentirati, jel su to fore od amd freaka kolko se još sječam dok sam bio malo aktivniji na ovom forumu...

Constantine
21-08-2008, 17:33
Ostavi utorrent upaljen pola sata trebalo bi biti normalno,a ko nije onda potpuno isključi firewall(moraš ga isključit u opcijama) i probaj ponovno,ako nije u firewallu problem onda neznam u čemu je.

Filip_k
21-08-2008, 17:37
Ostavi utorrent upaljen pola sata trebalo bi biti normalno,a ko nije onda potpuno isključi firewall(moraš ga isključit u opcijama) i probaj ponovno,ako nije u firewallu problem onda neznam u čemu je.
probat ću makar sam već probao, ali nikad se nezna