PDA

Pogledaj cijelu verziju : Servis pokvarenog kompa [Riješeno]



Vorban
19-08-2008, 10:29
Uspješnom analizom mog problema na kompu, otkrio sam da imam problem sa artifakcijom čiji je uzrok pokvarena matična ili video RAM na grafičkoj. Mene sada samo zanima gdje mogu odnjesti svoj komp na servis tj. zamjenu komponenti. Ako netko ima neki dobar servis koji mi može preporučiti neka slobodni to učini. Komp nema generaciju jer sam komponentne kupio odvojene i zato sam ga sam sastavio.

Hvala unaprijed

narf
19-08-2008, 10:41
u Zagrebu?

Sphinx
19-08-2008, 10:42
pa gle, svaka komponenta zasebno ima svoju garanciju, pa mozes probati odnijeti graficku u ducan u kojoj si kupio da vidis jeli problem u njoj ili maticnu u ducan u kojoj si ju kupio. Naravno ovo vrijedi samo ako te komponente jos imaju garanciju. Ako nemaju preporucam neke od manjih "lokalnih" ducana. (inace ne zivim u zg pa ti nemogu bas odredeni preporucit)

Vorban
22-08-2008, 19:07
Pošto nisu sve komponente kupljene kod jednog prodavača, ne znam dal da odnesem cijeli komp na servis ili da samo izvadim grafičku i samo nju odnesem u ve-mulj pošto sam nju jedinu kupio tamo kod njih. Bojim se da mi ne seru da zašto sam izvadio grafičku i zašto nisam donio cijelo računalo i tako neke brije.

Pa ako imate nešto za dodati be free to do so ;)

Sphinx
22-08-2008, 19:47
odnesi samo graficku, garanciju i kutiju od nje i tamo trazi da je oni isprobaju, ako ne radi trazi zamjenu ili popravak :P

Vorban
22-08-2008, 22:57
odnesi samo graficku, garanciju i kutiju od nje i tamo trazi da je oni isprobaju, ako ne radi trazi zamjenu ili popravak :P

E jebiga nemam kutiju. Pretpostavljam da bez nje mi garancija ne vrijedi?

Sickmanno1
23-08-2008, 02:40
odnesi samo graficku, garanciju i kutiju od nje i tamo trazi da je oni isprobaju, ako ne radi trazi zamjenu ili popravak :P

E jebiga nemam kutiju. Pretpostavljam da bez nje mi garancija ne vrijedi?

Krivo predpostavljas...naravno da vrijedi garancija bez kutije

croat1gamer
23-08-2008, 06:50
odnesi samo graficku, garanciju i kutiju od nje i tamo trazi da je oni isprobaju, ako ne radi trazi zamjenu ili popravak :P

E jebiga nemam kutiju. Pretpostavljam da bez nje mi garancija ne vrijedi?

Krivo predpostavljas...naravno da vrijedi garancija bez kutije
samo moras imati garancijske papire, i racun

Vorban
23-08-2008, 18:20
ok to bi bilo to...može se lockat tema