PDA

Pogledaj cijelu verziju : Reclusa



W3DR4N
18-08-2008, 22:33
Ima li je tko?
Kakvi su dojmovi?

http://www.microsoft.com/germany/partner/retail/data/Hardware/Reclusa_Gaming_Keyboard/Produktabbildungen/cyclone_ATop_day.jpg

Gdje se može kupiti za pristojnu cifru (300-350 kuna), a da nije super-ultra-iritantni-webshop.

EDIT:
Ima li model s hrvatskim znakovima i velikim enterom?

IGoR_2803
18-08-2008, 22:57
iskreno, nisam cuo za tu tipkovnicu ali pogledaj ovo (http://www.nabava.net/trazilica.php?q=reclusa&x=0&y=0)... :wink:

W3DR4N
18-08-2008, 23:14
Diskont i Protis su webshopovi. Ventex je u Rijeci, pa ne dolazi u obzir. Za ostalo bih htio proći jeftinije.

Moram zavoljeti taj Diskont. Ili Sickmanno1-a.

Bartuc
18-08-2008, 23:21
DiskontSi Protis su webshopovi. Ventex je u Rijeci, pa ne dolazi u obzir. Za ostalo bih htio proći jeftinije.

Moram zavoljeti taj Diskont. Ili Sickmanno1-a.


Diskont24 nije čisti WebShop, poslovnica im je u Zagorskoj ulici. Ideš dvije stanice Zagorskom od križanja sa Selskom (prema Voltinom) i kad izađeš, vratiš se koji 50-100 metara do Diskonta24. Tamo sam kupio 7600GS, morao sam je čekati 1 dan, tak da naruči preko telefona pa dođi po nju.

Ili, odi u Optimum. Optimum ti također nije samo WebShop, poslovnica im je blizu križanja Heinzelove i Vukovarske. Ideš kojih 50 metara od tog križanja prema Slavonskoj aveniji.

W3DR4N
18-08-2008, 23:31
Diskont su preselili na križanje Savske i Vukovarske. Vremenski si ne mogu priuštiti dva dana u tjednu odlazak u grad.
Optimum su preselili u Porečku, u Vukomerec.

Gwin
18-08-2008, 23:39
Ili, odi u Optimum. Optimum ti također nije samo WebShop, poslovnica im je blizu križanja Heinzelove i Vukovarske. Ideš kojih 50 metara od tog križanja prema Slavonskoj aveniji.
optimum je od ovog ljeta preselio u vukomerec.. Porečka 2b.. neki dan smo bili wedran i ja tamo. imao sam čak i sreću stanovat u toj zgradi prije par godina :D

enikejs.. wedranu je najbliža reclusa u magazinrs-u.. savski gaj.

enikejs2.. powered by razer. tehnološki najslabija razer keyba..

Bartuc
18-08-2008, 23:51
Serete me :o

Pa kad su se svi preselili :o Dobro da ste mi rekli, da nebi slućajno iz Voltinog do Optimuma javnim prevozom pa nakon sat vremena jahanja skužim da više nije tamo :D

Sickmanno1
19-08-2008, 02:22
Diskont i Protis su webshopovi. Ventex je u Rijeci, pa ne dolazi u obzir. Za ostalo bih htio proći jeftinije.

Moram zavoljeti taj Diskont. Ili Sickmanno1-a.

Nevjerujem sta citam :(

Hoces rec da me nevolis :(

Inace koliko ja znam, nema je sa velikim enterom i hrvatskim znakovima...

kulamasta
19-08-2008, 02:35
Sto imas protiv Protisa?

Osobno sam kod njih uzimao par puta i nikakvih problema... Nalaze se blizu mene a vrlo su jeftini

Oni ti se nalaze na tresnjavci... Lijepo ih nazoves ujutro na telefon i kazes sto trebas. Nakon toga odes do banke i uplatis im novac na racun. Svaki dan oko 14 sati idu po robu pa ju nakon 16 sati kod njih podignes.

Sve rjeseno u jednome danu

A sto se tice same tipkovnice, mislim da je relativno povoljna i razmisljao sam o njoj, al onaj mali enter mi je nepremostiva prepreka

Karlo_from_Bjelovar
19-08-2008, 10:54
mene zapravo taj mali enter napaljuje... :P

meni je nepremostivo Y/Z, umjesto Z/Y... :scared:

Xeno Zero
19-08-2008, 12:05
Šmrrc kad smo več kod tipkovnica , moja Saitek Eclipse postala je prošlost , zalio sam čašu punu vode po njoj i od tada mi neradi W, S, ?, Y ,X space i još par drugih tipki, sad se moram služit sa Logijevom starom 6 godina :( .
Mislim da ču počet skupljat zy Lycosu, taman ak prodam staru ploču i proc imat ču za nju :) .

Sickmanno1
19-08-2008, 12:26
Šmrrc kad smo več kod tipkovnica , moja Saitek Eclipse postala je prošlost , zalio sam čašu punu vode po njoj i od tada mi neradi W, S, ?, Y ,X space i još par drugih tipki, sad se moram služit sa Logijevom starom 6 godina :( .
Mislim da ču počet skupljat zy Lycosu, taman ak prodam staru ploču i proc imat ču za nju :) .

dobis 2 pive za tu strganu Eclipse keybu ^^

Xeno Zero
22-08-2008, 11:36
ma nedam ja nju za pife :) , rastavio sam ju cijelu možda još ima nade danas bum ju probo složit, ak neuspijem i dalje na prastrom Logiju , al moram priznat da mi ova stara Logitech tak dobro leži u ruci da ni sam nemogu vjerovat, samo kaj je bijela i nesvjetli plavo :( .

Ivan_87
22-08-2008, 11:44
Diskont i Protis su webshopovi. Ventex je u Rijeci, pa ne dolazi u obzir. Za ostalo bih htio proći jeftinije.

Moram zavoljeti taj Diskont. Ili Sickmanno1-a.

mogo bi ja upiknut jednu u ventexu s obzirom da već imam 3 god istu tipkovnicu :wink: