PDA

Pogledaj cijelu verziju : Susjeda



GeForce
18-08-2008, 15:21
Morao sam ovo podijeliti sa vama jer ovakvo nešto nemogu ni opisati :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Danas se probudim jer mi netko zvoni na vrata,otvorim ljepo vrata kad ono policajac.Dobar dan,dobar dan.dali mogu ući unutra.Rekoh možete(ovaj put sam znao da nisam nista napravio i nije bilo ilegale u kući :thumbs2: ).Murijak uđe i pita me dali znate ispred vaše kuće vlasnika mercedesa registracija xxxxxx(inače mercedes je star jedno 40 godina onaj krš od mećave).Rekoh znam to je od naše susjede zašto?(inače tu susjedu nitko ni nepozdravlja,znate one "čudne" susjede :D ).E pa ona nas je zvala na vas.....WTF?Zašto....i evo najači dio :D Snimila je nekoga da ide pored auta AHAHAHAHAH.Pitam ja kako mislite snimila.Žena na 4.katu živi i ugradila je na balkon neku kameru koja joj 24 sata snima auto na parkingu.Te je oko pola 2 ujutro vidjela na kameri da je netko PROŠAO pored njezinog auta,nije ga niti taknuo,niti dirao,niti apsolutno ništa,samo prošteao pored auta....te je ona mislila da joj je netko(u ovom slučaju ja) pokušao obiti auto ili šta ja znam,staviti bombu u auto :bravo: .Sad ja stanem....prvo sam se murijaku smijao jedno 10 minuta te kad me skoro prošao srčani napad od smijanja.pitam gospodina.Dobro dali ste vi normalni ili ona?Čovjek mi kaže to nije ništa.:D Gospođa ima veze (tako je ona rekla) sa precjednikom mesićem i šefom policije i ako joj netko takne auto biti će problema. :D
Policajac me odvuče na stranu,ispriča se i zna da ona nije normalna baš ali oni moraju izaći :D

Eto..morao sam ovo napisati.... :pray: :pray: :pray: :pray:

p.s.obična kućna kamera da po mrklome mraku sa 4 kata na udaljemom parkiralištu snimi čisto lice i facu.... :bravo: :rambo:

Jopax
18-08-2008, 15:30
Sljedeći put zakukuljen joj izbuši gume, mislim da bi rat počeo :rotfl:

CHOLIK
18-08-2008, 16:17
Uskok bi organizirao novu akciju "Merđo".

GeForce
18-08-2008, 16:30
ma nije mi teško nekome reći da taj auto nestane :D ali neda mi se jednostavno unostiti u takve gluposti jer mi se,..pa doslovno..neda zezati oko svega...ma ko je hebe....barem budala neće faliti svijetu.
eto ova tema može i ostati da svi pišu o susjedima :D onim.."posebnim" :D

SkunK
18-08-2008, 16:58
Ima ti kod mene poseban susjed jedan, uvjek mu sve smeta i nikad nece napraviti uslugu ali kad mu treba onda je odma pred vratima.

Hellboy
18-08-2008, 17:01
takav je i kod mene...i još voza kosilicu po gradu...starog čega jako bolna budućnost...

Mirko L
18-08-2008, 17:02
susjeda mi je najzlobnija strina koje ima...možda zamini smrt u poslu...

Mordor
22-08-2008, 18:22
Ta nije normalna njome stvarno nesto fali u glavi ima vridan auto :hangin:

Cthulhu
22-08-2008, 18:24
ja bi joj iduću noć izbušio gume

Mordor
22-08-2008, 18:29
i ja bi joj ne samo probusija gume nego pogodija kamenon staklo i kameru.
I onda sutradan ona na vrata bla bla bla doden ja njome :twisted:

pimp
22-08-2008, 19:36
imam ja jendu ludu u kvartu , ženska tj. baba izađe na balkon i počne pjevati iz sveg grla neke operne gluposti , tamo zavija i slicno , a kako joj je zgrada kraj igrališta , tj. njen balkon je u ravnini s golom na igralištu , i igramo fudbala , nađe se majmun i prepuca loptu prek ograde i direkt u prozor i naravno razbi ga , baba uzme loptu i vrati nam je a za prozor ni riječi , ludo , najbolja je kad ide u trgovinu i na glas računa.... to su lomovi...

Mordor
22-08-2008, 20:06
ta baba je ocito isto luda :D

Lord Jambrek
22-08-2008, 20:19
Pf, ja bi uzeo zračnicu i onda ju prcao u mozak, pa nek onda proba skužit ko joj je oštetio auto

Mordor
22-08-2008, 20:24
dobro si to reka :bravo:

lizard
22-08-2008, 20:26
dobro si to reka :bravo:

dobar si i ti brale reka .. ajmo malo spamat , i kad bilo ko napise kakav post ostavit takav glupi komentar i tako nabijat post count i bit faca s svijetlecim sigom i avatarom... eee gospe mi

iznogud1515
22-08-2008, 20:28
sad je i tvoj post spam :D . kod mene su ugl svi normalni (čudno)

Mordor
22-08-2008, 20:29
Ne seri majmune

pimp
22-08-2008, 20:30
pa bude umro od začepljena crijeva ako ne sere :?

lizard
22-08-2008, 20:31
oj sto vooooollllllliiiiiiimmmmmmm takve postove tipa sad je i tvoj ... pa sta ako je moj ?? u svih 963 posta nemam 15 spama , i ne visim po cijele dane u Mravljoj da bi piso 10 10 ,8 8 , 7 0 , spoznao sam da sam se probudio i slicna sranja ...

evo da nebude sad i ovo spam ja mislim da se takve ljude treba izbjegavat i ko ih je** ..

Mordor
22-08-2008, 20:32
alo lizard ko prvo ne pravim se faca
ka drugo pa sta da imam svjetleci avatar i sig to ne znaci da se pravim faca majmune polupismeni

iznogud1515
22-08-2008, 20:33
:rotfl: , samo sam se šalio

Maja
22-08-2008, 20:57
Prekinite sa svađom, inako je to sve spam :(

GeForce
24-08-2008, 11:20
UPDATE!
sjedim sada za ručkom i ta baba od 50 godina je rekla svim susjedima da SAM :
ja se njoj nabacivao
da hoću biti sa njom
da joj se "udvaram" kako je ona rekla
i to je napričala svim mojim susjedima..naravno na što su susjedi došli i rekli mojoj mami da svi znaju da ona nije normalna i da se što više maknem od nje...:D eto..
a baš traži da joj napravim neko sranje....baš me gura....
fora je što prije kad sam je vidio nisam je ni pozdravljao :D cijeli život joj nisam niti rekao kako ste...koja glupača pa nemoš vjerovati :D

Cthulhu
24-08-2008, 19:22
večeras,kapuljača na glavu,palica u ruku...

GeForce
24-08-2008, 20:34
ma no...nisam takav :D zašto zbog glupače u zatvor :D

Sickmanno1
24-08-2008, 23:30
UPDATE!

jel u pitanju GILF? :rotfl:

Cthulhu
25-08-2008, 11:36
ma no...nisam takav :D zašto zbog glupače u zatvor :D
pa nemože dokazati da si ti kriv.kao što rekoh,kapuljača na glavu.

GeForce
05-09-2008, 19:36
OPET POLICIJA ZBOG NJE!

evo da napravim update:
1.puta me snimala
2.puta je rekla svima da hoću biti sa njom
3.JE ZVALA POLICIJU JER SAM SE SMIJAO VANI I ONA JE PROŠLA PORED MENE I ZVALA JE POLICIJU JER SAM SE KAO JA NJOJ SMIJAO!!!!!!

ahahahahaha

e neznam ni sam šta da radim:D

iznogud1515
05-09-2008, 21:33
:rotfl: , dovedi je u popovaču

Nodakim
05-09-2008, 21:47
OPET POLICIJA ZBOG NJE!

evo da napravim update:
1.puta me snimala
2.puta je rekla svima da hoću biti sa njom
3.JE ZVALA POLICIJU JER SAM SE SMIJAO VANI I ONA JE PROŠLA PORED MENE I ZVALA JE POLICIJU JER SAM SE KAO JA NJOJ SMIJAO!!!!!!

ahahahahaha

e neznam ni sam šta da radim:D


http://www.poetv.com/video.php?vid=9584

seahawk37
05-09-2008, 21:55
ja imam pomalo slican problem
naime vec zadnjih 2-3 godine netko po mom autu grebe kljucevima. i to nisu malo crtice nego linije preko cijele bocne strane auta. u pocetku smo mislili da je slucajnost da je bas nas auto najebo al to je onda pocelo skoro svaki mjesec. moj stari je naravno popizdio i briem da bi ubio onog koji to radi. ali jebga nemamo kameru koja prati nas auto 24 sata ko ova baba. i nis stari onda morao par puta isponova lakirat auto ali evo odusto je nakon nekog vremena jer je ocito da to nece prestat. tak da sad imamo auto pun tragova od kljuceva... ugl jedan dan moj stari ide ujutro na posao i vidi jednu susjedu kak se mota po parkiralistu i povremeno gleda po balkonima... naravno stari je odma posumnjo na nju ali nije nista poduzeo jer nije imo dokaze... i nakon par dana opet on nju sretne u istoj situaciji. bilo je rano ujutro, ja se spremo za skolu a ono kad cujem kroz prozor kak se moj stari dere.. ne znam sta joj je tocno reko al uglavnom sljedeci dan u liftu vidimo da je neko napiso "*** mi prijeti smrcu". moj stari se usro da nebi jos najebo zbog toga jer su svi u zgradi onda to vidjeli. al srecom nitko nije vjerovo toj
babi (frendovi su ju vidjeli kak sere ispred garaza od zgrade) al jbg na kraju baba se izvukla i nikom nis... nakon toga je jos par puta potegla po autu al opet nista... stari je prestao bilo sta dalje pokusavat jer vidi da nemre to nikak rijesit... i sad se boji kupit novi auto da nebi opet bilo isto sranje...

Hellboy
05-09-2008, 23:30
jednostavno rješenje naizgled nerješivog problema - baci babu u okno lifta i okrivi održavanje zgrade...

GeForce
06-09-2008, 01:59
da ali nemam samo ja problem sa njom danas su susjede te legice od moje mame bile na večeri kod nas
ta baba nije normalna..baca sol okolo..prijeti se cijeloj zgradi..na SVE zove policiju snima sve kamerama....neznam šta da više radim.
jel gledajte ona sad može nazvati policiju i reći da dam ju ja silovao ili nešto i policija odmah mene hapsi i ja sam u zatvoru dok se to nedokaže suprotno.

Cthulhu
06-09-2008, 11:23
netko ju mora ubiti....
ona vjerovatno neće odustati dok god je živa....

GeForce
06-09-2008, 12:42
evo ujutro je bacila sol na moja vrata i susjedina i neke ženske čarape mi okačila na auto..
definitnovno samo čekam vrijeme :)

Mordor
06-09-2008, 13:30
koliko ta baba ima godina

Mordor
06-09-2008, 13:31
unajmi nekog sa snajpicem da je skine

Mordor
06-09-2008, 13:38
Imas edit :(
hvala sta si me sitio

Hellboy
06-09-2008, 17:50
gle...okupi stanare zgrade, ubijte babu, zakopajte ju negdje i kad dođu šljive, pravite se kao da je jednostavno odšetala...

wiseguy
06-09-2008, 18:13
unajmi nekog sa snajpicem da je skine

ja sam savršen za to.pitajte predatora :)

Mordor
12-09-2008, 19:54
evo da i ja kazem
ja i moji prijatelji se igramo u ulici kad neka baba pocela bezveze vikat maknite se s mog portuna bla bla bla
mi se nismo tili maknit pa pocela nas gadat jajima,jogurtima i vrucom vodom nemos vjerovat lude babe

croat1gamer
12-09-2008, 20:06
geforce, imas lagan nacin za to, podnesi par kaznenih prijava
1. ometanje javnog reda i mira
2. ometanje policije (sigurno imaju pametnijeg posla, npr. gledanje u zid)
3. ovo za carape- vandalizam
4. klevetanje
mislim da bi ih se mogao jos par sjetiti

inace, nadi roj od umobolnice, preporucam neku sto udaljeniju
eh, i 5. zloporaba polozaja, ona zloporabi svoje veze da ometa tebi i policajcima

Nodakim
12-09-2008, 23:26
Nije ti ovo Kanada....

croat1gamer
13-09-2008, 09:34
Nije ti ovo Kanada....
pa da napravi sto su mu ostali preporucili to bi bila amerika :P

ali ozbijno, nek pokusa napraviti prijavu, ako onda ona podnese sudsku tuzbu protiv njega, neka im kaze da provjere jeli ona uopce sposobna pratiti sudenje (psihonanaliza) i nece smjeti utjecati na svjedoke, sto ona nece postovati, i zavrsi baba u zatvoru :D , a ako ne, bit ce proglasena psihicki nestabilna, i zavrsiti ce u vrapcu :D

Nodakim
13-09-2008, 09:57
Ma rekao je lik da baba ima prijatelje na visokim pozicijama

croat1gamer
13-09-2008, 10:02
Ma rekao je lik da baba ima prijatelje na visokim pozicijama
onda ako zavrsis na sudu zbog toga, pismo eurospkom sudu za ljudska prava, pa da vidimo hoce li je visoke pozicije od ovoga spasiti, a njeni prijatelji ce zavrsiti na kaznenim klupama, pa cemo onda vidjeti jesu li joj oni prijatelji na njenoj strani, nakon sto su zbog nje izgublili pozicije :D

Ripaz
13-09-2008, 10:58
Mei se susjed ubio prije tjedan i pol. Nije bio bogzna sta pa me nije briga. Još da se ova baba poviše mene ubije bilo bi savršeno :D

TeraBajt
13-09-2008, 11:10
bilo bi savršeno da se netko ubije. respekt prema mrtvima ftw.

Nodakim
13-09-2008, 16:10
Mrtvi su mrtvi....poštovanje trebaju živi...i onako umrli su...šta trebamo sada im pljeskati?svaka bena može umrijeti...i oće

K4ciga
14-09-2008, 11:41
Mrtvi su mrtvi....poštovanje trebaju živi...i onako umrli su...šta trebamo sada im pljeskati?svaka bena može umrijeti...i oće

"De mortius nihil nisi bene."
-O mrtvima ne treba govoriti nego dobro.

Nodakim
14-09-2008, 14:35
Mislim onako....anyway nemoj vuči latinske citate/rečenice da ispadneš pametan, rekao ti da je plavo plavo jer je plavo na latinskome i dalje bi bilo glupo :(

Mordor
16-09-2008, 13:57
Mei se susjed ubio prije tjedan i pol. Nije bio bogzna sta pa me nije briga. Još da se ova baba poviše mene ubije bilo bi savršeno :D
a zasto se ubija?

Ripaz
16-09-2008, 17:38
Nitko ne zna. Niti je ostavio oproštajno pismo ili je napravio neku scenu. Neg je samo užeo pištolj od sina i upucao se.

Mordor
16-09-2008, 17:57
Nitko ne zna. Niti je ostavio oproštajno pismo ili je napravio neku scenu. Neg je samo užeo pištolj od sina i upucao se.
a da li si cula pucanj kad se ubio?

Ripaz
16-09-2008, 18:20
Je čuo sam pucanj, dok me hunter dere u WoW-u

Sonic_Moronic
16-09-2008, 19:24
Njubovi, kad je rečenica na latinskome, odmah ima +5 Wisdom modifier. :(

Inače, zbilja mi nije jasno zašto bi se mrtvi trebali poštovati, kad ne znamo apsolutno ništa o smrti.

Nodakim
16-09-2008, 19:25
Njubovi, kad je rečenica na latinskome, odmah ima +5 Wisdom modifier. :(

Inače, zbilja mi nije jasno zašto bi se mrtvi trebali poštovati, kad ne znamo apsolutno ništa o smrti.


ali ima i google tool pa je wisdom -6

Sonic_Moronic
16-09-2008, 19:29
Bolje da hebemo žive, mrtvi su ionako samo objekti. :(

TeraBajt
16-09-2008, 20:32
Njubovi, kad je rečenica na latinskome, odmah ima +5 Wisdom modifier. :(

Inače, zbilja mi nije jasno zašto bi se mrtvi trebali poštovati, kad ne znamo apsolutno ništa o smrti.

krivo replyao post, izvinjavam se, mislio sam replyati na ripazovu recenicu "bilo bi dobro i da se i ona ubije", onako, koliko god moji starci bili nereligiozni (za razliku od svojih roditelja), uvijek me ucili da zeljeti drugome smrt nikad ne ispada dobro.

Mordor
16-09-2008, 21:21
Je čuo sam pucanj, dok me hunter dere u WoW-u
i posljednje pitanje me zanima ko ga je nasao mrtvog?

Ripaz
17-09-2008, 09:57
Valjda rodbina. Šta ja znam. Ja sam saznao za to kada sam išao vani kada ono policija i vatrogasci unutra, ovi plaču i onda mi susjed rekao šta je bilo.

Mordor
17-09-2008, 11:31
Valjda rodbina. Šta ja znam. Ja sam saznao za to kada sam išao vani kada ono policija i vatrogasci unutra, ovi plaču i onda mi susjed rekao šta je bilo.
valjda je imao dobre razloge da to ucini

Sonic_Moronic
17-09-2008, 11:38
Ljudi ne mogu dočekati da vide što bude nakon smrti, pa eto, ubiju se... Često sam i ja tome razmišljao ali sam nedavno našao nekakav smisao života.

Mordor
17-09-2008, 11:42
Ljudi ne mogu dočekati da vide što bude nakon smrti, pa eto, ubiju se... Često sam i ja tome razmišljao ali sam nedavno našao nekakav smisao života.
AMA AKO TI SE NESVIDA SMISAO ZIVOTA SLOBODNO UBIJI SE

Sonic_Moronic
17-09-2008, 11:50
Oladi, dijete.

Mordor
17-09-2008, 11:54
Oladi, dijete.
sta oladit ako ti se nesvida svit na kojem zivimo slobodno :hangin:

GeForce
18-09-2008, 16:41
puko mi film
napo babu sam
nije bilo svjedoka
razbio joj pičku
došla policija
nije imala dokaza da sam joj ra razbio pičku
više nezove policiju
osjećaj...
SAVRŠEN!

Mordor
18-09-2008, 16:45
puko mi film
napo babu sam
nije bilo svjedoka
razbio joj pičku
došla policija
nije imala dokaza da sam joj ra razbio pičku
više nezove policiju
osjećaj...
SAVRŠEN!
to si triba odma ucinit jeben jo ja eto joj na

Death By Sexy
18-09-2008, 16:45
i ja sam nekad imao snove :(

Cthulhu
19-09-2008, 15:21
puko mi film
napo babu sam
nije bilo svjedoka
razbio joj pičku
došla policija
nije imala dokaza da sam joj ra razbio pičku
više nezove policiju
osjećaj...
SAVRŠEN!
tako treba,tucimo stare ljude!!!

Mordor
19-09-2008, 15:50
Inače, zbilja mi nije jasno zašto bi se mrtvi trebali poštovati, kad ne znamo apsolutno ništa o smrti.

Ne,ajmo jebat mrtvehttp://www.runemasterstudios.com/graemlins/images/bananaheadbanger.gif
ipak je to malo pretjerano treba postovat mrtve

Cthulhu
19-09-2008, 19:51
nekrofili,a ne nekrofiličari :D

Dreamer Deceiver
19-09-2008, 22:21
E,ti izgleda neznas da su na ovom forumu svi nekrofilicari :(

nisi baš svi :(
u mojoj zgradi sam samo ja hrvatske nacionalnosti :(
cijeli balkan je u mojoj zgradi :(

GeForce
20-09-2008, 11:54
Balkane Balkane Balkane moj budi mi silan i dobro mi stoj.

Lord AngelRI
20-09-2008, 11:58
heh dobra priča stvarno dobra, ta gospođa stvarno nije pri sebi snimat auto 00 - 24 :rotfl:

GeForce
20-09-2008, 12:03
ali sad zove policiju susjedima mojima hahahah meni više ne jer zna da će joj netko onda napraviti facelifting :D
joj koja glupača :D

ali to samo naš zakon može svaki dan ona zove policiju zbog gluposti i dolaze susjedima i svima a policija to hladno pušta i nikome ništa :D

Lord AngelRI
20-09-2008, 12:09
ali to samo naš zakon može svaki dan ona zove policiju zbog gluposti i dolaze susjedima i svima a policija to hladno pušta i nikome ništa :D

a kad trebaju doć zbog nekih bitnijih stvari onda nemaju vremena...

GeForce
20-09-2008, 16:47
upravo tako....

Cthulhu
20-09-2008, 17:31
jesi ju sreo još?

GeForce
21-09-2008, 09:40
nisam pokušavamo se sad što manje vidjeti...vjerovatno je ljuta na mene sada hahahaha :D

Lord AngelRI
21-09-2008, 10:22
nisam pokušavamo se sad što manje vidjeti...vjerovatno je ljuta na mene sada hahahaha :D

a zbog čega bi se ona uopće ljutila na tebe daj daj... ta žena je zrela za ludnicu za zatvoreni odjel...

bornathepicek
22-09-2008, 19:11
Imam ja babu u zgradi, pa da pocnem pricu...
Uglavnom prije par godina ja i buraz smo isli u neku skolu skijanja, i sad dode ta baba i da nam neke prahistorijske skije na koje se nebih usudio popest(to nam je dala samo da bi se rijeslila tog smeca iz svoje šupe)... I dobro mi smo to spremili. I nakon par godina, jedna gospoda koja se odselila dala nam je svoju šupu koja je kraj nase(a takoder pored šupe od ove babe-susjede)... I sad mi smo svoju šupu prosirili i nasa supa je sad 2x veca od bilo koje šupe u zgradi, naravno to babi-sujedi nije pasalo(jer ona nesmije imati nesto manje od nas) i dosla dolje po prvi put u valjda 10 godina (se spustila dolje u svoju šupu, odnosno da pogleda kaj smo mi napravili) i sad ona ude u svoju šupu i odma nama na vrata. Prvo je pocela srat kako su joj se neke police nakrenule dok smo mi radili na svojoj šupi,onda kad je shvatila za par dana da te police zbilja nisu nakrenute, dosla je ponovo da vidi jesmo li mi mozda uzeli nesto iz njezine šupe dok smo to radili, i zamislite za kaj nas je okrivila da smo joj ukrali... Da smo joj ukrali skije koje je ona nama "dala"... Al stvar je u tome kaj se to jos nije rijeslio, mogu se okladit da ce ponovo uskoro sic dolje u svoju šupu primjetit da joj nes nedostaje i odma na nasa vrata... I pazite ona ima 89 godina, jedva silazi jedamput tjedno, al ne sad kad je skuzila da nesto moze srat i napakostovat, skoro je svaki dan dolje...

Cthulhu
22-09-2008, 19:16
pričekaj da se spusti u šupu,i onda ju zaključaj unutra...

Sickmanno1
22-09-2008, 19:17
Imam ja babu u zgradi, pa da pocnem pricu...
Uglavnom prije par godina ja i buraz smo isli u neku skolu skijanja, i sad dode ta baba i da nam neke prahistorijske skije na koje se nebih usudio popest(to nam je dala samo da bi se rijeslila tog smeca iz svoje šupe)... I dobro mi smo to spremili. I nakon par godina, jedna gospoda koja se odselila dala nam je svoju šupu koja je kraj nase(a takoder pored šupe od ove babe-susjede)... I sad mi smo svoju šupu prosirili i nasa supa je sad 2x veca od bilo koje šupe u zgradi, naravno to babi-sujedi nije pasalo(jer ona nesmije imati nesto manje od nas) i dosla dolje po prvi put u valjda 10 godina (se spustila dolje u svoju šupu, odnosno da pogleda kaj smo mi napravili) i sad ona ude u svoju šupu i odma nama na vrata. Prvo je pocela srat kako su joj se neke police nakrenule dok smo mi radili na svojoj šupi,onda kad je shvatila za par dana da te police zbilja nisu nakrenute, dosla je ponovo da vidi jesmo li mi mozda uzeli nesto iz njezine šupe dok smo to radili, i zamislite za kaj nas je okrivila da smo joj ukrali... Da smo joj ukrali skije koje je ona nama "dala"... Al stvar je u tome kaj se to jos nije rijeslio, mogu se okladit da ce ponovo uskoro sic dolje u svoju šupu primjetit da joj nes nedostaje i odma na nasa vrata... I pazite ona ima 89 godina, jedva silazi jedamput tjedno, al ne sad kad je skuzila da nesto moze srat i napakostovat, skoro je svaki dan dolje...

USE THE CHAINSAW!!!11one! :twisted:

Lord AngelRI
22-09-2008, 21:45
S/cut

a šta da ti rečem luda gospođa...

GeForce
23-09-2008, 19:22
i onda uče djecu i ljude poštujte starije....da... :D

Lord AngelRI
23-09-2008, 22:29
i onda uče djecu i ljude poštujte starije....da... :D

a čuj treba opčenito poštivati svakoga... a što se tiče starijih nisu svi takvi (nemojmo ih sve trpat u isti koš) ima svarno ˝zakon˝ staraca...

_ZlayA_
24-09-2008, 08:00
poštivacu ko je vrijedan toga, a seljacime... pa seljacima ću prisloniti svoja dva jednometarska zvucnika zvucnika i pustiti bogambera... to sam jucer uradio ovom papanu do mene koji svaki put kad se vrati sa posla, u proteklih mjesec dana, bušilicom nešto buši po stanu, njemu nije na pamet palo da sve odradi za vikend, nego busi svaki dan pomalo 2 sata, kad se svi vracaju sa posla (ukljucujuci moje starce) i odmaraju... pa jel to stoka ili sta?

Cthulhu
24-09-2008, 11:51
sinoć sam sanjao novu susjedu IZ PAKLA!!!doslovno iz pakla,mijenjala bi svoje obličje u mačku,priređivala nam gadarije(ostavila hrpu nekakvih iznutrica na dvorištu,toga se jedinog sjećam)uglavnom jako jebeno jeziv san...

Mordor
24-09-2008, 19:19
sinoć sam sanjao novu susjedu IZ PAKLA!!!doslovno iz pakla,mijenjala bi svoje obličje u mačku,priređivala nam gadarije(ostavila hrpu nekakvih iznutrica na dvorištu,toga se jedinog sjećam)uglavnom jako jebeno jeziv san...
to ti znaci da vise ne ides na temu SUSJEDA jer ce ih bit vise i vise tih snova

yvohr
09-11-2008, 20:27
Imam ja jednu susjedu, oko 70 god :D hoda okolo po noci(oko pol 2-3), jednom smo mi bili na tekmi i padala je kisa, i vidis nju, ona se dosece bosa, a u ruci nosi papuce...lol... a najjace mi to kaj mi je kakvih 20 metara od bakine kuce dom za psihicki netocne etc. kad znam s frendovima tam biti to su takvi lomovi, najjace kad jedan lik pocne bacat kungfu na drvu oraha...

GeForce
10-11-2008, 10:51
meni njih žao..iskreno bio bi sretniji da umrem prije nego postanem star i senilan....onako negdje 50 godina i kraj ovo dalje je samo mučenje...

MoNDi
10-11-2008, 13:57
E,kakve price... a imam i ja par.

Jedan susjed je jedno vreme pjevao pokraj otvorenog prozora nekakve indijske operne pjesme. Koma. Drugi susjed nam je "dopustio" da skupa s njim slusamo neonacisticki rock. Tip ispod mene se shvati kao neki prorok, pise neke tekstove sa svojim "vizijama" (i gramatickim grijeskama, kako da njih ne predvidi?), pa ih fotokopira i podjeli ljudima koje sretne. Onda jedna zena koja je skoro svaki dan vikalaSkao zmaj na svoju dijecu. Mislim da su u meduvremenu gluhi. A tek kada vidite ljude koji hodaju po cesti. Freaks. Ma bilo je neki put zabavno zivjeti u tom kvartu ali sam sretna sto sam se preselila.