PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bluetooth Lan?



Ubizec Corporation
17-08-2008, 19:41
Kako da to napravim kupio sam dva bluetootha jedan je ISSCBTA i Drugi je Toshiba(mislim imam od njega drivere tj cd) sad umetnem bt u jedan i drugi komp i oni se nemru nac wtf?Od Ovog Isscbta neam drivere neg sam skinuo neki program driverima Bluesolei?Pls help :pray:

streetrace777
17-08-2008, 20:10
Neznam dali ces ih moci spojit da rade obadva i da izmjenjuju podatke. Mozda ces jedino moci napravit da jedna bude client pa da prima podatke koje saljes sa drugog, ali neces moci sa jednog pretrazivat po drugom

Ubizec Corporation
17-08-2008, 23:51
jao :shock: neznam nisam radio s bt neam iskustva black knight bi znao sam da doleti 8)

C
18-08-2008, 07:06
Vjerojatno je procedura skoro ista kao i za LAN, samo je bezžično, no ako se ne mogu naći, ništa strašno, još ako si u centru gradam uff. Ja ponekad s mobitelom na 5 metara u centru grada se ne mogu spojiti s frendovim mobitelom, zbog križanja svega i svačega. Lakše ti je kupiti kablo za LAN i spojiti, sigurnije je, jer zamisli igrate neku igru i USB BT izgubi konekciju zbog bilo kojeg razloga i tebi praktički miče tvog frenda iz igre kod tebe, a kod njega mu miče tebe iz igre....