PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oblivion gate to Wastes of oblivion



MRKWA
02-05-2006, 14:48
-trebam pomoc oko ovog questa. trebam zatvorit ova oblivion vrata koja su ispred nekog grada kako bi mi kraljica mogla poslat njenu vojsku u pomoc za glavna vrata obliviona. dakle...kada udem u ova vrata-oblivion poubijam sve sto mi se nade na putu i tamo udem u toranj i poubijam sve, zatim ima jos jedan toranj i tako isto, ali NIKAKO NE MOGU DOC DO GLAVNOG TORNJA U SREDINI! U ona 2 "sporedna" tornja nigdje nema nikakvih vrata.
-MOLI VAS ZA POMOC!!!!!

Prince-Artas
02-05-2006, 20:33
-trebam pomoc oko ovog questa. trebam zatvorit ova oblivion vrata koja su ispred nekog grada kako bi mi kraljica mogla poslat njenu vojsku u pomoc za glavna vrata obliviona. dakle...kada udem u ova vrata-oblivion poubijam sve sto mi se nade na putu i tamo udem u toranj i poubijam sve, zatim ima jos jedan toranj i tako isto, ali NIKAKO NE MOGU DOC DO GLAVNOG TORNJA U SREDINI! U ona 2 "sporedna" tornja nigdje nema nikakvih vrata.
-MOLI VAS ZA POMOC!!!!!

mora se moć doć. ajde preko lave

Ps1ho
02-05-2006, 23:10
Probaj pronać neku spilju (dosta ih je tesko uocit alil imaju na se bi znak obliviona, mislim) ako vec nemozes sa ta 2 sporedna tornja...

revenion
19-05-2006, 22:43
pa trebo bi u jednom tornju biti neki podzemni level(ak je to ta misija)
i u njega udes dalje bi trebalo biti lagano i necu ti kvariti uzitak(ali ak ipak je to ta misija ak nije kak ti onaj kaze konsola(tilda)tgm(besmrtnost pa prek lave :o

Doggy
04-06-2006, 18:04
ak je to quest di treba zatvorit prva vrata obliviona (ona u kvatch-u) udjes u jedan toranj pa u drugi, tam ti zarobljeni lik veli da moras u treci toranj, pa moras opet proc kroz onaj prvi, ak se ne varam... ili jednostavno aktiviraj taj quest pa prati kursor...

05-06-2006, 09:03
ako ne nađeš put onda
tilda (tipka iznad tab-a i lijevo od 1) u igri i napiši tcl, enter
rezultat - no clip mode, možeš letjeti i prolaziti kroz zidove, dolebdi do tvog tornja i opet tcl da isključiš

Doggy
10-06-2006, 13:35
to s tcl je vrlo korisni podatak, i radje bi da mi ga nisi rekel... ne volim cheat-ati, al dobro dodje...