PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trazim igru svog djetinjstva



grizli
15-08-2008, 21:44
Zapravo je za frenda...
Dakle on se sjeca neke igre dok je jos bio klinjo. Kako kaze to je bio neki 3D FPS(ali bez pusaka, dakle ono tipa medieval FPS). Imao je demo verziju i mogao je birati izmedu dva protivnika, konja-covjeka(dakle kao minotaur, samo sto ima konjsku glavu) i kostura. Imao je samo jedno "boriliste". To je bila neka soba sa dvije "staze", a izmedu je bila lava i te dvije staze je povezivao most. Ono sto mu se najvise usjeklo u pamcenje je da se moglo dekapitirati konja-covjeka.

DrunkyDuck
15-08-2008, 22:47
Die By The Sword (http://www.mobygames.com/game/windows/die-by-the-sword/screenshots)

HeadShot
25-08-2008, 21:56
Ja sam našao igru svoga djetinjstva ali imam jedan problem. Ta igra je mod zapravo action quake2 za online. Ako je to tko od vas igrao i ako zna kako namjestit team play deathmatch bio bi mu jako zahvalan.

GeForce
26-08-2008, 02:52
jel zna netko moju?nije da mi je prva igra ali jedna od prvih igara na mom prvom računalu kad sam imao oko 9 godina.Igra je strategija.Radi se da imate 2 rase robota koji su kao kauboji.jedni su plavi roboti a drugi su crveni roboti.i pravite svoju bazu vojnike i koljete se.tipična obična strategija.nemogu se sjetiti nikako imena a igra je jako stara.jedino što se mogu sjetiti da imate te robote koji su kao kauboji i jedni su plavi a drugi crveni.
(da vas sad vidim koliko ste nostalgični :D )

Lord Jambrek
26-08-2008, 03:00
jel zna netko moju?nije da mi je prva igra ali jedna od prvih igara na mom prvom računalu kad sam imao oko 9 godina.Igra je strategija.Radi se da imate 2 rase robota koji su kao kauboji.jedni su plavi roboti a drugi su crveni roboti.i pravite svoju bazu vojnike i koljete se.tipična obična strategija.nemogu se sjetiti nikako imena a igra je jako stara.jedino što se mogu sjetiti da imate te robote koji su kao kauboji i jedni su plavi a drugi crveni.
(da vas sad vidim koliko ste nostalgični :D )

Poznato mi nekak, jesu možda nekakvi škorpioni ili tak neki slični vragovi bili u igri? Znam da sam igrao nekaj tak slično s nekog starog demo cd-a.

###DK###
26-08-2008, 08:59
jel zna netko moju?nije da mi je prva igra ali jedna od prvih igara na mom prvom računalu kad sam imao oko 9 godina.Igra je strategija.Radi se da imate 2 rase robota koji su kao kauboji.jedni su plavi roboti a drugi su crveni roboti.i pravite svoju bazu vojnike i koljete se.tipična obična strategija.nemogu se sjetiti nikako imena a igra je jako stara.jedino što se mogu sjetiti da imate te robote koji su kao kauboji i jedni su plavi a drugi crveni.
(da vas sad vidim koliko ste nostalgični :D )

7th Legion.
Mislim da je to ta. :D
I dan danas to mi je fenomenalna strategija.

GeForce
26-08-2008, 11:14
jel zna netko moju?nije da mi je prva igra ali jedna od prvih igara na mom prvom računalu kad sam imao oko 9 godina.Igra je strategija.Radi se da imate 2 rase robota koji su kao kauboji.jedni su plavi roboti a drugi su crveni roboti.i pravite svoju bazu vojnike i koljete se.tipična obična strategija.nemogu se sjetiti nikako imena a igra je jako stara.jedino što se mogu sjetiti da imate te robote koji su kao kauboji i jedni su plavi a drugi crveni.
(da vas sad vidim koliko ste nostalgični :D )

7th Legion.
Mislim da je to ta. :D
I dan danas to mi je fenomenalna strategija.
nije to ta igra.
slična je ali nije ta igra.
bili su kao roboti kauboji i onako smješno govorili i sjećam se bila je strategija.

Sickmanno1
26-08-2008, 11:54
Z?

keko
26-08-2008, 12:31
i ja trazim jednu igru,igrao sam samo demo,bio je to neki fantasy rts,sjećam se da sam ja bio human,a borio sam se portiv nekih vampira,minotaura i tko zna čega još...
i sjećam se da su se vojnici sam recruitali iz zgrada,npr. prvio sam izgradio neki tower,pa su van izlazili neki jadni guardi sa spearovima,pa sam izgradio barracks,i van su izlazili neki vitezovi u oklopima....

croat1gamer
26-08-2008, 13:01
Z?
z je, sada sam ju ponovno instalirao, izgleda kao supreme commander, jedinice su sitne, imas neke heroje, glavni lik je parodija na kauboja i ima teksaski naglasak, i kaubojski sesir, mislim da je puno ime Z: steel soldiers

ot: igra je da upravljas sa nekim robotom (koliko sam ja skuzio), iz prvog lica, i moras obavljati neke zadatke (gameplay poprilicno slican freelanceru), bio je demo od nje na pcp dvdu 1 (na dvd-u pise 1, valjda kada su poceli izdavati dvd-e) bilo je nesto ko artifical intelligence, taj dvd sam posudio od prijatelja

CHOLIK
26-08-2008, 13:04
Jel možda MechWarriors?

croat1gamer
26-08-2008, 15:04
ne, imala je neku kraticu ispred, nesto ko AIN, ili AIT, neznam tocno

DrunkyDuck
26-08-2008, 16:59
Z?
z je, sada sam ju ponovno instalirao, izgleda kao supreme commander, jedinice su sitne, imas neke heroje, glavni lik je parodija na kauboja i ima teksaski naglasak, i kaubojski sesir, mislim da je puno ime Z: steel soldiers

Steel Soldiers je nastavak.

Z (http://www.mobygames.com/game/z/screenshots)
Z: Steel Soldiers (http://www.mobygames.com/game/windows/steel-soldiers/screenshots)


ot: igra je da upravljas sa nekim robotom (koliko sam ja skuzio), iz prvog lica, i moras obavljati neke zadatke (gameplay poprilicno slican freelanceru), bio je demo od nje na pcp dvdu 1 (na dvd-u pise 1, valjda kada su poceli izdavati dvd-e) bilo je nesto ko artifical intelligence, taj dvd sam posudio od prijatelja
Shogo: MAD (http://www.mobygames.com/game/windows/shogo-mobile-armor-division/screenshots)? Sumnjam, no...

croat1gamer
26-08-2008, 17:01
ne, tamo su roboti, ali ne humanoidni, izgledaju vise kao letjelice

DrunkyDuck
26-08-2008, 17:04
A.I.M.: Artificial Intelligence Machines (http://pc.gamezone.com/gamesell/screens/s24806.htm)

croat1gamer
26-08-2008, 17:10
:pray: e ta je, hvala

keko
27-08-2008, 11:46
i ja trazim jednu igru,igrao sam samo demo,bio je to neki fantasy rts,sjećam se da sam ja bio human,a borio sam se portiv nekih vampira,minotaura i tko zna čega još...
i sjećam se da su se vojnici sam recruitali iz zgrada,npr. prvio sam izgradio neki tower,pa su van izlazili neki jadni guardi sa spearovima,pa sam izgradio barracks,i van su izlazili neki vitezovi u oklopima....



BUMP

GeForce
27-08-2008, 15:37
Z?

E TO JE TO!!!!
:pray: :pray: :pray:

ScorpiuS
27-08-2008, 22:02
Arkada, dva zeca, crveni i zeleni, različita municija?

keko
27-08-2008, 22:07
Arkada, dva zeca, crveni i zeleni, različita municija?


jazz jackrabbit?

Arbiter of Change
27-08-2008, 22:07
Da, to sam i ja pomislio. (http://en.wikipedia.org/wiki/Jazz_Jackrabbit)

Silver_Wolf
08-09-2008, 13:04
Ja se sjećam jedne igre.... U njoj imaš gladiatora i boriš se protiv puma, bijelih tigrova i drugih gladiatora. Mislim da su čak postojale i utrke kolima

LorlonWarrior
08-09-2008, 14:19
EI!!!
Jel zna neko di ima za skinit onaj Asterix iz 1996 godine... To sam igro s bratom udvoje kao klinjo, mislim da bi bilo predobro ponovo to zaigrat :D

Quiet Riot
08-09-2008, 14:40
EI!!!
Jel zna neko di ima za skinit onaj Asterix iz 1996 godine... To sam igro s bratom udvoje kao klinjo, mislim da bi bilo predobro ponovo to zaigrat :D
http://www.abandonia.com/en/games/72/As ... belix.html (http://www.abandonia.com/en/games/72/Asterix+%2526+Obelix.html)
Nažalost, igra je zaštićena tak da ništ od downloadanja :(

LorlonWarrior
08-09-2008, 16:50
Uff šteta... A igra je baš prezabavna za prelazit udvoje :(

Cthulhu
08-09-2008, 18:05
i ja trazim jednu igru,igrao sam samo demo,bio je to neki fantasy rts,sjećam se da sam ja bio human,a borio sam se portiv nekih vampira,minotaura i tko zna čega još...
i sjećam se da su se vojnici sam recruitali iz zgrada,npr. prvio sam izgradio neki tower,pa su van izlazili neki jadni guardi sa spearovima,pa sam izgradio barracks,i van su izlazili neki vitezovi u oklopima....
hm,sjećanje me ne služi najbolje,ali ako se ne varam to je majesty:the fantasy kingdom sim.predobra igra,dandanas ju ponekad zaigram...

Outmind
08-09-2008, 18:54
Ne želim bit nekakav party pooper, ali imate u oldies forumu temu "potraga za starim igrama" istog sadržaja kao što je ova.

keko
08-09-2008, 20:08
i ja trazim jednu igru,igrao sam samo demo,bio je to neki fantasy rts,sjećam se da sam ja bio human,a borio sam se portiv nekih vampira,minotaura i tko zna čega još...
i sjećam se da su se vojnici sam recruitali iz zgrada,npr. prvio sam izgradio neki tower,pa su van izlazili neki jadni guardi sa spearovima,pa sam izgradio barracks,i van su izlazili neki vitezovi u oklopima....
hm,sjećanje me ne služi najbolje,ali ako se ne varam to je majesty:the fantasy kingdom sim.predobra igra,dandanas ju ponekad zaigram...


e,baš ti hvala,to je ta

LorlonWarrior
23-09-2008, 17:09
Ne želim bit nekakav party pooper, ali imate u oldies forumu temu "potraga za starim igrama" istog sadržaja kao što je ova.

Ma gdje, ja je nigdje ne nađem :?