PDA

Pogledaj cijelu verziju : Overlord 2



ScorpiuS
14-08-2008, 22:37
Ljudi, ljudi, vratia se Overlord (http://pc.ign.com/articles/898/898670p1.html)!!
Ponovno će nam doći Overlord još jači, ljepši i naravno zlobniji. Muahahaha!!!!
No šalu na stranu, recite što očekujete od ove igre?

CHOLIK
15-08-2008, 00:03
Predobro izgleda,jedva čekam.Btw.neznam engleski,recite mi kada izlazi?

amirix
15-08-2008, 00:25
stvarno izgleda dobro jer zasitio sam se prvog

begedinnikola
15-08-2008, 00:33
jako dobra vijest. jedva cekam...

Bartuc
15-08-2008, 07:11
Ha ha, već vidim kak bumo klali male tuljane u ovom nastavku :D

Jedinica je bila zabavna, ništa više, ništa manje. Tak da ni od ovog nastavka ne očekujem puno. RPG elementi gotovo na nuli, akcija vrlo blizu nule, razgovori gotovo na nuli... animacija, igrivost i zabava gotovo na desetki :D

lord from bosnia
15-08-2008, 08:50
jesam prvi dio sam malo igro i nije mi se svidio a 2 ce jos gori bit kao da znam...

Snake
15-08-2008, 11:35
svi detalji ukratko na http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2204&select=27

GaTa666
15-08-2008, 23:50
Jedva cekam !!!
Prvi dio sam presao u jednom dahu i onda kupih expanziju rising hell al mi se jednostavno vise nije dalo igrati pa expanziju nisam ni presao.
Ali ovo jedva cekam.

Arbiter of Change
16-08-2008, 10:50
Nadam se da će poboljšati originalni koncept jer me si 1. nije baš dojmio - igra koja se trudila biti sve u jednom, a na kraju je ispala bljutava kombinacija tih stvari (RPG, avantura i strategija).

GeForce
16-08-2008, 12:18
JOJ kad se sjetim prvoga dijela...igrao sam tu igru užasno puno! i tako mi je igra PREDOBRA!as onim midgetima i kad radiš kombinacije!imam osjećaj da ako bude dobra kao i prvi dio opet imamo super avanturu :),i onaj dodatak raising hell sam prešao.sve u svemu ako kao što piše budu napravili i ako izgleda kako treba sa slika imamo jednu jako dobru igru!

Bartuc
16-08-2008, 12:23
"Here sheepy sheepy" :rotfl:

Kako sam uživao u klanju ovaca :D

Rang€r
16-08-2008, 12:40
igro demo, po viđenom super igra, baš me zanima oče u dvojci promjenit gameplay išta i očeš li moč bit barem malo dobar xD

GeForce
16-08-2008, 13:15
"Here sheepy sheepy" :rotfl:

Kako sam uživao u klanju ovaca :D

for the master :pray: :bravo:

ma jedna meni od jačih igara u kojima sam pustio mozak u pašu i živao :pray: :thumbs2:

Bartuc
16-08-2008, 13:32
Da, igra je baš za zajebanciju i odmaranje moždanih vijuga. Samo se nadam da u dvici prodube RPG elemente.

ScorpiuS
16-08-2008, 14:10
Ako se ubaci RPG elementi onda to više nije igra s kojom bacaš mozak na pašu. Ja bi želio da sve ostane isto, osim grafike i novi neprijatelji, novi minioni i te stvari, ali bi to onda možda ličilo na stand alone expanziju za prvi dio.

GeForce
16-08-2008, 14:28
Da, igra je baš za zajebanciju i odmaranje moždanih vijuga. Samo se nadam da u dvici prodube RPG elemente.
:twisted: :killyou:
ako naprave rpg igra odmah može ići u smeće.zašto je overlord tak dobra igra je baš zato što je to,pa,overlord.niti rpg niti akcija niti avantura..sve smješano na najgluplji najbolji mogući način.zato i je tak zabavna.ako budu napravili rpg ubili su igru. :thumbs1:

Bartuc
16-08-2008, 16:53
Ma ne kužite me. RPG elementi ne znači da bu odmah igra bila Baldur's Gate klasa :o Dovoljno da ubace bolje dialoge (širi spektar odabira), veću ulogu Overlorda i njegovih skillova i vještina (tak da i on nekaj kolje, a ne samo prstom maše) i malo više itema koji Boostaju minione i jačinu samog Overlorda. Ne treba od njega napraviti Fable ili nekaj sl.

Freeks :P

ScorpiuS
16-08-2008, 16:59
Da, igra je baš za zajebanciju i odmaranje moždanih vijuga. Samo se nadam da u dvici prodube RPG elemente.
:twisted: :killyou:
ako naprave rpg igra odmah može ići u smeće.zašto je overlord tak dobra igra je baš zato što je to,pa,overlord.niti rpg niti akcija niti avantura..sve smješano na najgluplji najbolji mogući način.zato i je tak zabavna.ako budu napravili rpg ubili su igru. :thumbs1:
Samo si malo izmjenio ono što sam ja rekao.

GeForce
16-08-2008, 17:20
Da, igra je baš za zajebanciju i odmaranje moždanih vijuga. Samo se nadam da u dvici prodube RPG elemente.
:twisted: :killyou:
ako naprave rpg igra odmah može ići u smeće.zašto je overlord tak dobra igra je baš zato što je to,pa,overlord.niti rpg niti akcija niti avantura..sve smješano na najgluplji najbolji mogući način.zato i je tak zabavna.ako budu napravili rpg ubili su igru. :thumbs1:
Samo si malo izmjenio ono što sam ja rekao.

ispričavam se o veliki care... :pray: :pray: :pray:

Cthulhu
16-08-2008, 18:46
prvi je nastavak odličan ali sam se zasitio overlorda,možda budem zaigrao ak ne budem imao pametnijeg posla.

GeForce
17-08-2008, 00:48
da igra je (pogotovo rasing hell) odvratno ali i čudno dugačka!raising hell sam igrao dobra 2 tjedna i tek kad je prijeđeš shvatiš da to nije uopće mala igra.Zapravo..tak očekujem i od ove igre...neželim još neku novu igru sa blještavom grafikom i 5 sati igranja zabave.samo neka bude stari dobri "master" :)

Durin
17-08-2008, 16:49
Prvi nastavak me nije privukao, pa vjerujem da neće niti ovaj.

GeForce
17-08-2008, 17:46
vjerovatno te nije privukao jer je igra opuštanje mozga.....neki to nevole.

Cthulhu
23-08-2008, 18:10
meni je za prvi overlord trebalo 50 sati da ga pređem,odvratno...

ScorpiuS
23-08-2008, 20:58
A kad bi ti trebalo 50 sati d prjeđeš svaku igru u današnje vrjeme...

Bartuc
23-08-2008, 21:08
Ja sam Overlord prešao u jednom ili 2 dana pri drugom prelasku, a pri prvom prelasku mi je trebalo nešto sitno više...

GeForce
24-08-2008, 01:32
Ja sam Overlord prešao u jednom ili 2 dana pri drugom prelasku, a pri prvom prelasku mi je trebalo nešto sitno više...
ma i ovaj se isto hvali.
http://www.go-mrav.com/slike/pictures/first_day_fucker_135.jpg
:rotfl:

Bartuc
24-08-2008, 10:26
:rotfl:

Ali ozbiljno, pa igra uopće nije dugačka. Samo trčiš i kolješ, nema dijaloga koji bi te odvukli na par sati, nema itema koji bi te odvukli na još nekoliko sati, nema taktiziranja što bi ti još produljilo gameplay... Kak možeš takvu igru igrati više od 2 dana, a da je ne pređeš?

GeForce
24-08-2008, 10:51
meni baš trebalo 2 tjedna kad sam igrao raising hell i svaku najmanju misicu prešao.puno je duži nego obični overlord a i to samo trčanje nije obično trčanje kad imaš one idiote minjone ili kak se već piše pored sebe što čini to trčanje okolo tak zanimljivo :D

Wolfwrath
25-08-2008, 12:45
where minions face up vicious seals

:rotfl:

Je,opaki ko moja teta sa štakom,kad te dograbe... :D

Arbiter of Change
11-06-2009, 12:17
Demo je raspoloživ na FilePlanetu.
www.fileplanet.com/200489/200000/filein ... ord-2-Demo (http://www.fileplanet.com/200489/200000/fileinfo/Overlord-2-Demo)

str1k3r
11-06-2009, 12:20
Evo baš sad skidam, pa javim kakva je. Moram čekati u redu 10 min. al', šta ćeš.
1. dio Overlorda mi se svidio, pa će vjerojatno i ovaj^^

str1k3r
11-06-2009, 14:28
ispričavam se na DP-u, ali za komentar imam ovo: :pray:
kasnije ću dati neku svoju recenziju, prezauzet sam s igranjem^^.

Arbiter of Change
11-06-2009, 14:53
Kratak demo (samo što sam se nekih 5 minuta hrvao sa gamepad kontrolama jer su malo kontra intuitivne), ali mislim da je solidno nadogradio na temelje koje je prethodnik postavio. Humor je na razini, ali prvi put sam se odvalio kad sam vidio hippy Elfove (sa rasta dreadlocksima, naravno) i čuo ih kako govore "fluffy animals are your friends, man". Ovaj Overlord mi se isto tako više dopada dizajnom od prethodnog. I naravno, demo je optimiziran, a igra i dalje zadržava onaj fairy tale look kakav je i prethodnik imao.

Uglavnom, svima kojima se original svidio ne vidim zašto im se ne bi i ovaj dio. :)

str1k3r
11-06-2009, 16:01
Overlod 2 je u svakom pogledu bolji od svog predhodnika [ tj. u svakom dijelu koji je prikazan u DEMO-u]
Igra je puno dinamičnija i brža. Engine je znatno unaprijeđen u odnosu na predhodnika i puno ispoliraniji. Radi na vrlo visokom broju FPS-ova. Radi mi na max max detaljima bez ijednog trzaja, ma ni naznake trzaja što je jako jako dobro, i svaka čast Codemastersima, skidam im kapu do poda. Uvodni menu [u Windowsima]Sje ostao nepromjenjen, tako da se opet nalazimo na prepoznatljivu području. Igra odiše svojim prepoznatljivim humorom, mada je meni osobno dvorska luda iz prvog dijela nekako huorističnija od ove, no to nema veze općenito na humor, ali Gnarl je i dalje specijalan, što se tiče humora. Igru [originalnu kompletiranu igru]Szapočinjete, vrlo vjerojatno, kao Overlord Junior a onda "rastete" do velikog Overlorda, taj sam dio izvukao iz konteksta jer u uvodnoj animaciji se prikazujete kao Junior a u DEMO-u igrate kao odrastao Overlord, što je mala nelogičnost, ali nema veze. Overlord, kao takav, je nekako jači od svog predhodnika i ima, da se tako izrazim, "kulniji" oklop, a odjeća mu je obložena krznom, no da ja ne duljim evo vam screenshot:
http://www.imagesforme.com/out.php/t536507_over7.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/536507_over7.bmp)
Overlord i dalje ima svoju sjekiru kao glavno oružje. Magija nije prikazana u najboljem svjetlu tj. imate u DEMO-u jednu magiju koja nije "Bogznašto", a nalikuje na nekakvu munju, opet screenshot:
http://www.imagesforme.com/out.php/t536502_over4.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/536502_over4.bmp)
U DEMO-u se susrećemo sa Jetijem i tuljanima, te nekakvim lovcima i hipi elfovima[na čiji sam se koncept pošteno nasmijao]Evo elfova:
http://www.imagesforme.com/out.php/t536528_over6.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/536528_over6.bmp)
Minioni imaju mogućnost jahanja vukova, a da ne spominjem da je minion cap uvećan značajno, tj u poččetku imate čak 15 miniona što je razlika od 10 u odnosu na 1. dio.
Da rezimiram. Igra je strašna i preporučio bih je svakome.
Iako smatram da bi se mogle dići kontroverze [moje osobno mišljenje]Sjest ta da tuljane možžete ubijati[tj. minioni mogu]Ssa palicama, što podsjeća na lov tuljana radi njihova krzna ili jednostavno na nekakav odstrel, što u zbilji izgleda vrlo brutalno i dižu se halabuke protiv toga, samo da Jack ne vidi to^^.
Evil will always find a way^^
Umalo da ne zaboravih, ovo je konfiguracija na kojoj je pokrenuto:
CPUS- AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.7GHz
RAM - 4 GB Kingston HyperX ( 2x2 )
GPUS- GIGABYTE Nvidia 9800 GX2
OS: Windows XP Professional

Arbiter of Change
11-06-2009, 16:14
JPG pikčrs, JPG.

Inače se slažem sa rečenim, vjerojatno mi se najviše dopalo što je igra brža od prethodnika. Samo što mi se AI učinio malo gluplji ovaj put; više puta sam morao usmjeravao Minionse ručno da odu po opremu i slično. Kao da su im namjerno skresali AI.

str1k3r
11-06-2009, 16:21
Sorry Arby, ali thumbovi rade. Barem nešto. Hvatao sam ih Prt Scr pa u paint, tako da je BMP. file.

Arbiter of Change
11-06-2009, 16:23
Save as JPG? :)

str1k3r
11-06-2009, 16:26
Oh crap, i forgot http://www.imagesforme.com/out.php/i536588_SmileyFacepalm.gif
Sad mi se neda opet uploadat slike jer to traje vječno, imate thumbove.

Delirium
12-06-2009, 19:01
ugh 972 mb... neda mi se to cekat jel ima ikakve mogućnosti da to bude na sljdećem pcplay DvDu? ne, scratch that igra će do onda već izaći...

ScorpiuS
12-06-2009, 20:41
ugh 972 mb... neda mi se to cekat jel ima ikakve mogućnosti da to bude na sljdećem pcplay DvDu? ne, scratch that igra će do onda već izaći...
Dakle demo će svejedno biti na DVD-u. ;)

Delirium
12-06-2009, 20:42
ah žebi ga sad je na 80%...

str1k3r
18-06-2009, 19:23
Overlord 2 od danas možete preorderat preko STEAM-a, za 49,99€ . Igra izlazi, tj. moći ćete ju skinuti, 23. 6. 2009.

TutBlut
18-06-2009, 22:46
Jao jedva cekam da igra izadje, sto posto je nabavljam, prvi dio mi je bio fenomenalan nadam se da ce me i ovaj razveselit...

Bartuc
18-06-2009, 22:54
Jedinica je bila zabavna iako mutava :D Tako da ću i dvojku odigrati čisto radi zabave, humora i savršenog ambijenta/atmosfere.

r0rschach
19-06-2009, 16:10
Skinuo demo sa Steama, budem probao sad pa javim doživljaje.

Aral
20-06-2009, 16:38
Evo meni se isto demo upravo skida, bas me zanima ^^ To definitivno igram kad izadje, jos koji dan samo!

Aral
20-06-2009, 17:52
Evo igrao demo, al ne do kraja; sta da kazem, odlicna i totalno smijesna igra, veeliki napredak na polju grafike, humora i slicnog naspram jedinice, tko je volio jedinicu ovo ce voljeti jos vise ;)

Cthulhu
20-06-2009, 18:03
Izlazi za 3 dana, jeli?

Aral
20-06-2009, 18:11
Aha

edit: E da, zaboravio nesto napomenut, konacno ovdje imamo minimapu, sto je bio OGROMAN nedostatak u jedinici, sada je sve puno puno lakse.

Hidraulicar Kreso
20-06-2009, 19:45
E da se osvrnem na grafiku, koja je po meni puno bolja od jedinice, kako je i Aral rekao, a optimizirana do bola. Što mi se naravno sviđa, i za svaku pohvalu je.

Aral
21-06-2009, 09:59
Da, stvarno predivno izgleda, jedna od ljepsih igara u zadnje vrijeme, kako na polju vizualnog tako i sa tehnicke strane, a plus ka tome je da je optimizirana do bola. Letiiii! Imam osjecaj da cu ovo igrat na veliko ;)

Hidraulicar Kreso
21-06-2009, 11:04
sjećam se kako je jedinica u svoje vrijeme bila jako zahtjevna, pa sam tako i računao sa dvojkom, kad ono pokrenem sve na maks i još leti bez ikakvog trzanja.

Aral
21-06-2009, 12:31
Da, ludo. Inace, presao sam upravo demo, kako je ovo dobra i zabavna igra, jedva cekam da zaigram full verziju!

GODSKILLER
22-06-2009, 00:30
ja upravo poradi zahtjevnosti jedinice nisam je odigrao,tako da najesen budem prvo jedinicu a onda dvojku(gtx 260)

Delirium
22-06-2009, 17:05
uff jos tako malo do dvojke a meni crkne komp...

Arbiter of Change
25-06-2009, 07:26
Izašla je igra vidim. Vjerojatno ću je uzeti za relaksacijske svrhe. :)

Aral
25-06-2009, 09:30
Uh, ja i vise od toga. Ovo je jedna od najboljih igara na polju zabave ove sezone ^^

Arbiter of Change
25-06-2009, 19:39
Evo igrao danas neka 2 sata... odlično. U temelju stari original, ali meni osobno dosta bolje (ona scena na početku kad se Minionsi maskiraju u djecu i počnu pjevati nekakve božićne pjesme je urnebesna, posebni zli cerek na kraju). Već su mi iskovali novo oružje, sečivo neko i ima dosta toga za upgrejdati. Kulno... i fora je za promjenu klati elfove, posebno kad su hipi bagra.

Aral
25-06-2009, 19:42
Da ^^ Ja sam ujutro malo malo igra, sad cu veceras vise 8)

Bartuc
25-06-2009, 19:44
Jedva čekam da zaigram :D


Jedinica mi je super za 1 prolazak, ali nema mi nikakav Replay Value. Prešao sam je 2x samo da vidim razliku između turbo zla i zla :D Tako ću vjerojatno i dvojku, zabavno vidjeti sve to, ali baš i nije neki gameplay trčati okolo i uperiti prstom prema neprijatelju xD

Hidraulicar Kreso
25-06-2009, 20:50
Meni je tek došao, cijeli da nsam bio zauzet, tako da ću ga probati tek kasno večeras ili sutra. Ali vidim pozitivne komentare tako da ne sumnjam u kvalitetu igre.

CrIsIs FuN
25-06-2009, 21:10
Probao demo, jako dobra igra. Nabavljam igru sutra i krecemo u nove pohode :P

Aral
25-06-2009, 22:21
Dosao u Netherworld, sad idem sredjivat tower ^^ Kako je igra dobra, komedija na pocetku kad minioni pjevaju bozicne pjesme, obuceni u neke kaputice :rotfl: Fascinantan je facial expression miniona, svaki nes posebno radi, namiguje, gleda lijevo desno, otvara usta, namrgodi se, predobro. Igra je mrak! I konacno imamo minimapu, to puuuuno olaksava stvar!

Grim
25-06-2009, 22:27
Jedva cekam da zaigram drugi dio, jedinica je bila zakon, minioni su zakon :pray:

Bartuc
25-06-2009, 22:36
Evo igrao sam je sat i pol te mogu reći da je puno bolja od jedinice :pray: Grafika je puno ljepša, humor je bolji, Overlord je brži, a samim time je i igrivost veća, atmosfera je fenomenalna. Baš mi odgovara ovaj zmiski ambijent. Hipi Elfovi su pre smiješni, svaka čast na ideji :D


Jedino mi se više sviđao dvorac iz jedinice nego Netherworld u dvojci. Mada je još rano za suditi, do kraja će se ziher taj Netherworld razvijati i baš će možda biti epic :D



I da, ubijanje tuljančića ziher nije uvedeno baš zbog toga što su to razvikali po vijestima :D Super je igra.




PS: To tame a wolf :pray: PRE PRE jebeno :D Strašno dobar dodatak u igri...

vjever_masni
25-06-2009, 23:06
nisam igrao jedinicu, evo zaigrah dvojku, mislio sam da je igra otvorenog tipa kao oblivion :D ali cini se fora

dosao sam tamo do dijela kad izade neki shit iz zemlje di mogu manu punit i helt, unutra sam ubacio neke kipove, i sad ne znam kuda moram ic, imaju 2 puta ali seljaci bacaju vatromet pa ne mogu proc HELP :D

Bartuc
25-06-2009, 23:10
Moraš "pripitomiti" 3 seljaka, nakon toga možeš nastaviti u Netherworld. Pripitomiš ih tako da pošalješ par gremlina na seljaka da ga zadrže da ne bježi, i onda držiš ALT iliti gumb za magiju dok seljak ne klekne, kada klekne, pustiš gumb. Samo pazi da na vrijeme pustiš gumb inače će seljo umrijeti.



PS: I da, obje igre su strašno linearne, ali to nije bad.

vjever_masni
26-06-2009, 00:50
hvala puno :D ja sam duzo do kraja jel

Hidraulicar Kreso
26-06-2009, 00:58
evo upravo sam sada isprobao malo igru, i mogu reći kako sam nakon malo igre ostao napokon nasmješen :D . Igra je prejaka, napočetku humor sa minionsima, a tek izgled overlorda dok je malen, pa dok je klinjo je presladak, onaj kaputić sa krznom u obliku nekakvih rogova, čizmice, hlačice i naravno u ruci toljaga kako bi mogao tlačiti ostalu djecu po selu. Humor mi je čak i bolji nego u jedinici, pohvala za nove jedinice, odnosno ono da minionsi mogu na vukove, i pomoć od yetia je stvarno dobrodošla.
Za sada ocjena igri po meni čista petica. :D

Aral
26-06-2009, 01:05
Osvojio onaj prvi gradic i jednu mistress, to je ocito ona klinka kad si bio mali overlord. Upgradeo brownowe na level1 takodjer. Ma igra je pre pre dobra :pray:

vjever_masni
26-06-2009, 01:31
igra koju cu odigrat do kraja nakon puno vremena :D

edit: bas sad gledam ne valja vrijeme na forumu :D krivo pise kad je postano, 1 sat manje nego sto je

Aral
26-06-2009, 01:38
neznam, kod mene je sve ok :/

Constantine
26-06-2009, 12:05
moram i ja ovo pocet igra,vjerovatno danas.

Arbiter of Change
26-06-2009, 12:11
Samo nemojte sa spoilerima, neki od nas igraju sporije. :D

ScorpiuS
26-06-2009, 12:40
igra koju cu odigrat do kraja nakon puno vremena :D

edit: bas sad gledam ne valja vrijeme na forumu :D krivo pise kad je postano, 1 sat manje nego sto je
Pogledaj u postavkama i namjesti vrijeme na ljetno računaje vremena.

Bartuc
26-06-2009, 12:51
Jej, pakao je dobio novu gospodaricu. Nisam si htio napraviti novo oružje, rađe štedim pare za neko bolje pošto mi je sjekirica za početak i više nego dovoljna. Već sada imam uber oružja za napraviti, ali mi fali para i svega ostaloga. Samo sam Brownse upgradeao na Level 1.

Bartuc
26-06-2009, 16:51
Hahaha, umro sam od smijeha kada sam vidio one sexy morske sirene :D Super je igra, ali samo za jedan prelazak, isto kao i jedinica. Inače, Overlord je slika i prilika igre sa savršenom grafikom i savršenom optimizacijom. Grafije je odlična, a igra leti kao podmazana...

ScorpiuS
26-06-2009, 22:10
Grafika nije baš odlična. Na nekim manjim mjestima se vidi smiješno malen broj poligona i slabe teksture. Ali to su manja mjesta koja rijetko viđate.

Aral
26-06-2009, 23:16
Ne govorimo o tehnickim detaljima, nego o izvedbi ^^ Al ajde, negdje ima di zna bit cudno al opet, nije to crysis. Hell, kad bolje razmislim ovo mi ima ljepsu i bolje grafiku od crysisa :D Ja se vozim u svom novom brodicu ^^

Bartuc
26-06-2009, 23:27
E, sada sam prešao stealth misiju sa zelenima :pray: Pre jebeno, ninja stile :D


@ScorpiuS, bitno je to koliko je oku ugodna, a ne te sitnice koje se niti ne primjete. A bome je igra oku ugodnija od svih naslova do danas, uz odličnu optimizaciju. A bome je praktički za sada i bug free, isto kao i stari Overlord. Nikada nisam doživio da mi se ta igra ruši ili da ima neki zeznuti bug... Svaka čast na spoliranosti proizvoda.

vjever_masni
27-06-2009, 00:52
tamo kad treba palit one neke bazene da se brod otopi onda mi zna jako usporit, ili kad srusim neku kucicu pa se prasina digne isto uspori znatno... ali ovako ide super :)

Bartuc
27-06-2009, 08:02
Sereš, pa imaš jači komp od mene, a meni niti da trzne :o Mada ti vjerojatno igraš na 1680x1050, a ja na bijednih 1280x1024 :cry:

Aral
27-06-2009, 09:15
Nemre bit jer ja igram na 1680x1050 a imam 4000+, 2gb rama i 8800gts i radio ko bebica bez da prdne, tak da neznam...Otvorio sam vrata prema everlightu ili kak se vec zove, igra je pravi urnebes :rotfl: Covjece, definitivno se puno vise zabavljam nego u prototypeu, valjda zbog smijesnije atmosfere!

Bartuc
27-06-2009, 09:26
Da, igra je za klasu bolja od jedinice. Ima puno više humora, pa samo pogledaš dizajn neprijatelja i odvališ se... Gnomovi, sirene, Empire vojnici, pre jebeni dizajn likova :D A da ne pričam o novim elementima poput upravljanja katapultom, balistom, brodovima, utjelovljenje u vlastitom minionu i sl. Jedino su mi magije bilo puno puno bolje u jedinici. Ovdje mi nikako ne odgovaraju, baš su loše. Ne znam zašto su ujebali magiju tako drastično.


A grafika, ajme daj pogledaj tu vodu i ambijent, ma savršena je :cry: Tako da se ne slažem u potpunosti sa likovima koji tvrde da je grafika poptuno nebitna. Istina da su ostali elementi bitniji, ali jeba ga patak ovaj naslov možeš igrati samo na temelju savršene grafike, pa mi onda reci da grafika nije bitna. Pure eye candy.

Aral
27-06-2009, 10:07
Pa je grafika je bitna, al ne toliko njezina tehnicka strana kolko izvedba. Danas je fakat tesko nac losu grafiku, a uz malo vise truda napravis pravi eye candy. I uz to je optimizirana do bola :thumbs2:

edit: Review (http://www.gametrailers.com/video/review-hd-overlord-ii/51845), sa konzola nazalost al sta je tu je, na pc-u bi bilo barem pola ocjene ili vise prema gore.

vjever_masni
27-06-2009, 10:51
Sereš, pa imaš jači komp od mene, a meni niti da trzne :o Mada ti vjerojatno igraš na 1680x1050, a ja na bijednih 1280x1024 :cry:

igram na istoje rezi, i ozbiljno mi uspori, ne znam zasto bih lagao :(

presao sam dio sa onim velikim paukom, koji pogled sa onog mosta kad se ides borit, ajme...

igra je zlo, sinoc sam do 4 sata igro :pray:

Bartuc
27-06-2009, 12:01
Ja ne kužim kako dobiti pauka sa zida!?!? Poludio sam, kaj god da napravim, nije dobro :(

vjever_masni
27-06-2009, 13:11
moras ona cvjet sto eksplodira stavit ispod onog di curi voda, kad cvijet eksplodira pauk ce otic do njega i onda pustis vodu koaj ce ga srusit sa zida

Delirium
27-06-2009, 13:49
uhhh usrat cu se dok mi postar to donese!!!

Bartuc
27-06-2009, 15:31
Uspio sam je koknuti, a nakon što kokneš kraljicu, ima jedno iznenađenje koje neću spoilati, ali samo ću reći :pray:


Nadogradio sam si Netherworld, sada to izgleda kao jebački dvorac. Ipak je bolje dizajniran od onoga iz jedinice. Stavio sam si Browns i Greens na level 4, Reds na level 2... Plave još nemam :( A od opreme sam kupio samo onu kacigu koja podupla duše koje skupljaš. Možda si sada zemem onu sjekiricu, samo moram razmisliti Executioner vs Berserker.

Grim
27-06-2009, 15:44
Pogleda sam review, igra mi se cini zakon, te tocno ovako nesto mi treba, je doslo u algoritam? :D

vjever_masni
27-06-2009, 19:00
ja sam si uzeo Executioner :)

Bartuc
27-06-2009, 19:56
Čopio sam Berserker sjekiricu. Odlična je, strašno brzo ubija i najjače neprijatelje. Sada skupljam plave minije i tu sam popizdio. Plavi su i u prvom djelu bili totalne pičkice, a ovdje ih imam samo 15 protiv full jakih neprijatelja. Tako da sam naravno krepao, a respawn te vrati u pizdu strininu :D

ScorpiuS
27-06-2009, 19:59
Ja sam uzeo onu vatrenu. Jako je skupa a nije toliko dobra. Nisam primjetio neku pristojnu razliku između te i vatrene.

Bartuc
27-06-2009, 20:05
Ma imaš fore da ti se specijalni efekti aktiviraju tek iza trećeg udarca, a u tri udarca su već uglavnom svi pali. Tako da to nema smisla, bolji su itemi sa konstantnim djelovanjem. Recimo onaj plamteći mač, on tek na trećem udarcu zada fire damage, bezveze.

Aral
27-06-2009, 21:02
Osvojio sam everlight, sad imam neke druge questice, upgradeao sam minione, moram si kupit neki kewl weapon jer imam samo onaj mac koji mozes skoro pa na pocetku uzet; i tako, igra je mrak :D

CrIsIs FuN
27-06-2009, 21:28
Evo imam jedan problem. SPOILER ALERT. Ako tek pocinjete sa igrom NE citati ovo.
Dakle, kada udem u spilju kraj onog grada i kada tek otkrijem one crvene, ne znam kuda treba ici. Pls help. Hvala unaprijed.

Aral
27-06-2009, 22:12
Pa trebala bi ti minimapa pomoc, tesko je sad malo opisat posto se vec tog dijela ne sjecam. Za spoilere stavljam skroz mala slova ;)

Bartuc
27-06-2009, 22:18
Niti ja se ne sjećam, ali igra je toliko linearna da se jednostavno nemreš izgubiti.

CrIsIs FuN
27-06-2009, 22:21
Evo malo detaljnije: kada udem u spilju, spustim se niz nekakvu strminu kroz koju pada voda. Dalje, kada nastavim nadem nekakve red minionse. Sada bih se trebao vratiti gore, ali nemogu zbog toga sto se nemogu popeti uz onu strminu, a koliko sam vidio nema drugog izlaza.

Bartuc
27-06-2009, 22:23
Evo malo detaljnije: kada udem u spilju, spustim se niz nekakvu strminu kroz koju pada voda. Dalje, kada nastavim nadem nekakve red minionse. Sada bih se trebao vratiti gore, ali nemogu zbog toga sto se nemogu popeti uz onu strminu, a koliko sam vidio nema drugog izlaza.


Dolje imaš jedan lift koji moraš pokrenuti, nakon toga se vratiš u tijelo od Overlorda tako da držiš malo duže pritisnutu ALT tipku. Nakon toga taj lift koristiš sa Overlordom pošto prije nije bio dostupan. Naravno, ako je to onaj dio gdje prebaciš svoju dušu u minione...

CrIsIs FuN
27-06-2009, 22:31
Ne,soz nije to taj dio. E, probati cu sutra uhvatiti screen shot i postati pa da razmotrite, laku noc.

Hidraulicar Kreso
28-06-2009, 00:26
zapeo sam u onoj vilenjačkoj šumi sa brodom, i već se dva i pol sata mučim kako proći... :-x
Maknuli su mi sve one kipove i zatvorili ona velika vrata, prvi crveni kip sam vratio na mjesto, ali kako doć do drugih, nemam gdje smjestiti brod.

vjever_masni
28-06-2009, 02:26
dodes do decka i pritisenes space kad ti napise, kipici su oznaceni usklicnikom

ScorpiuS
28-06-2009, 07:20
Zaglavio sam. Ispred Everlightovih vrata sam i nemogu doć do zadnjeg ključa. Ja se sa onim elf brodom zaletim u onu barikadu na moru i neće da se razbije. Udaljim se 100 metri i zaletim se u nju i ne trza.

Aral
28-06-2009, 08:18
Pa jel ti kaze da se moras zaletit? Moras imat onaj drugi brod, ramming ship, koji ima onu glavu za razbijanje.
Uglavnom, nemres nikak zapest jer je igra manje vise linearna. Al priznajem, i ja sam znao koji put razbit glavu kaj dalje :D

ScorpiuS
28-06-2009, 08:30
Ah, nije to, ali skužio sam u međuvremenu. Treba brzo pritiskat lijevu tipku miša da bi brod išo malo brže na kratko vrijeme.

Aral
28-06-2009, 08:39
Aaaa, kuzim ;) Upravo sam u procesu trazenja bluesa u empireu!

Feanor
28-06-2009, 09:34
Evo nabavio i ja igru, došo do djela di moram osvojit Nordenberg(nadam se da nisam promasio ime), igra je predobra!Nije se previše odmakla od jedinice, malo su poboljšali grafiku, kontrole su i dalje čudne :D grafika je zakon(malo me smeta popup u animacijama), igra je nezahtjevna i urnebesno smjesna(pratchettica na djelu).Ugl. igra je zakon i nemam pojma zasto ja ovo pisem tu umjesto da je idem igrat što ču i sad napraviti.

Bartuc
28-06-2009, 11:19
Imam plave, potpuno sam razrušio Nordenberg, jedino sada ne znam kako doći do donjeg dijela Everglade grada da pobijem zadnjih 20 stanovnika!? Jel zna tko kako do tamo?


Od questova mi je ostalo samo sakupljanje onih dijelova srca, tako da vjerujem da je to dio main questa. I naravno tih 20 stanovnika do kojih ne znam doć :(

Hidraulicar Kreso
28-06-2009, 11:57
opet isti problem, i dalje ne mogu nać put do ostalih kipova za otvoriti vrata Evrerlighta. Kako doć do ostalih kipova, ako mi netko može objasniti detaljno po mogućnosti.

Bartuc
28-06-2009, 12:10
2 su ti na centralnom otoku, a ostala 2 su ti sa svake strane velikih vrata. Nakon što uzmeš prva dva i vratiš se na brod, vidjeti ćeš animaciju sa Elfovima kojima moraš zapaliti jarbole tako da ne mogu bježati, nakon toga uzmeš njihov brod i žuti kljuć te se vratiš sa suprotne strane vrata te razmrskaš stijenu punom brzinom broda kako bi došao do zadnjeg ključa.


Drugi ključ na prvom otoku ti je također aktivator za lift, ako ti taj hint nešto znači. Nemrem detaljnije od toga pošto se ne sjećam detalja, a bome niti ne znam kako bi te navigirao kada igra nema nekih jasnih landmarkova :D

Hidraulicar Kreso
28-06-2009, 12:52
ali kako doć do drugog na centralnom otoku, ja sam stavio crveni, to je jedan i pretpostavljam da je plavi također tamo, ali je zakrčen sa dva razbijena broda i unutar njih su one crvene bačve. Parkirao sam brod sa druge strane, ali samo mogu doći do crvenog, ne mogu do plavoga.

vjever_masni
28-06-2009, 14:21
moras sa vatrenima zapalit bacve da eksplodiraju brodovi...noob :D

Hidraulicar Kreso
28-06-2009, 14:28
da, da naravnom to sam shvatio, ali kako doć do bačava, probavao sam sa svih strana, nema nigdje prolaza.

ScorpiuS
28-06-2009, 14:35
Sa shift-om naciljaj bačvu i nahuškaj crvenog na nju.

la50
28-06-2009, 16:26
Evo ja nabavio igru.Igra je super.Od samog početka se crkava od smijeha,od onih minionsa obučenih u kaputiće one djece,do njihovog "pjevanja" itd.Grafika prekrasna(na high mi ide i na rezi 1440x900,nekad mi zašteka,ali to mogu podnijet).Igrivost je na razini.Sve u svemu jako dobra stvar,osvježio mi je ove trule kišne dane :D

vjever_masni
28-06-2009, 19:40
jao kako me checkpointi sad zivciraju, predem jedva pun qrac toga i krepam i respawna me skroz na pocetku... pa ne da mi se opet sveeeeee

la50
28-06-2009, 20:51
Hah,to meni ide na jetra isto,zato se svako malo vratim tamo kod teleportera pa se hilam...

ScorpiuS
28-06-2009, 21:57
Rađe samo raznesi stvari oko sebe. Uvijek ima heath potiona kolko hočeš.

vjever_masni
28-06-2009, 22:01
ja pazi zla...osto mi jos jedan seljak za ubit u Nordbergu i oviso sam cijeli grad dva puta i ne mogu ga nac...

PA POLUDIT CU :hangin:

CrIsIs FuN
28-06-2009, 22:02
Uglavnom, igra owna Boga. Po meni jedna od boljih igara ikada. Humor 100%, grafika 100%, gameplay 100%. Medutim, igra me toliko zavukla da sam ju cijeli dan igrao. Znaci od 11 ujutro do sada :P . Btw, prosao sam onaj dio. Hvala svima sto su pokusali pomoci. Igru cu sigurno ostaviti na hard disku i preci ju nekoliko puta. Preporucujem ovu igru svakome.

Bartuc
28-06-2009, 22:14
Meni je ostao samo Final Assault. Riješio sam apsolutno sve side questove. Od opreme sam kupio Infernal Armor i Berserker sjekiru te Evil Eye kojega ću uskoro zamijeniti sa onom kacigom što ti daje bonus na defense i minione. Za sada mogu upravljati sa 40 miniona, znači fali mi jedan upgrade. Catalyste sam stavljao na Target i Halo magije, Minion nisam dirao. A od miniona su mi crveni, zeleni i smeđi na max levelu, a plavi na Level 1 ili 2. Oni su mi pre jadni tako da ne mislim trošiti više para i kamenja na njih. A i poprčio sam onu treću žensku te sam si nju izabrao za finalnu bitku.


PS: Svi osim plavih imaju svoje mountove, mada ih možda i plavi dobiju prije kraja igre :D Neke delfine ili nešto xD

la50
28-06-2009, 22:51
Bartuče,kolko ti dana ovo igraš pa da ti je(kolko sam skužio) ostala jedna misija za preć igru.Ja više volim guštirat i nešto dulje prelazit.Nemoj mi samo reć da je prekratka?

ScorpiuS
29-06-2009, 07:17
Koga mountaju crveni

Bartuc
29-06-2009, 08:28
@la50, dosta je dugačka igra, računaj da imaš jedno 15-20 sati gaminga.

@ScorpiuS - Salamandere, lude kreature i vrlo ubojite u kombinaciji sa Redsima

vjever_masni
29-06-2009, 14:52
bartuc, kako docu i onaj sjeverni dio everlighta, iza onih zeljeznih vrata, imam sve vrste miniona

ScorpiuS
29-06-2009, 16:20
@Bartuc, gdje ih nađem

vjever_masni
29-06-2009, 16:39
naso konacno zadnjeg covjeka u Northbergu, i ubio 1000 gnoma :)

Bartuc
29-06-2009, 16:40
@Vjever, vrata se otključaju pred sam kraj igre, prije finala dobiješ quest od tih ljudi iz Everlighta.

@ScorpiuS, nemreš fulati, dio Main Questa je. Strpljivo.



Prešao sam igru, neću ništa pričati o kraju...

vjever_masni
29-06-2009, 17:19
evo me kod solomona :D

DJ Not Nice
29-06-2009, 18:38
Baš sam nedavno započeo igrati Archlord, nakon što završim namjeravam odigrati i onu samostojeću ekspanziju.
A zatim Overlord II.

Baš mi je onak super opuštajuća igra : D

Br0ly
29-06-2009, 22:54
Igra predobra baš za uživanciju! :thumbs2:

Hidraulicar Kreso
29-06-2009, 23:35
prvo, želim ti dobrodošlicu na forum Broly, a drguo, u potpunosti se slažem s tobom, u igri stvarno treba uživati i jest za uživanciju i sa tehničke strane i sa strane gameplaya. Jedna od boljih igara ovih mjeseci. :)

Aral
30-06-2009, 09:08
Iako se recenzenti uopce ne slazu s time po nekim ocjenama al ko ih sisa, meni je igra urnebesno smijesna i zabavna, to je bitno :D

Kostolomac
30-06-2009, 20:47
Odigrao malo, igra je urnebesna. Minioni su zakon :rotfl:
A moram priznat i da jako lijepo izgleda. Btw oni vojnici mi sliče na Rimljane iz Asterixa & Obelixa, baš sam se fino nasmijao. Ma igra mi je zakon zasad :D

ScorpiuS
30-06-2009, 21:04
Iako se recenzenti uopce ne slazu s time po nekim ocjenama al ko ih sisa, meni je igra urnebesno smijesna i zabavna, to je bitno :D
Ja se donekle slažem sa recezentima, igra lako dosadi. Ja sam sada došao u carstvo i neda mi se dalje igrat.

DJ Not Nice
30-06-2009, 22:31
To da je repetitivna? Je!

Ali ako se možeš jednostavno ufurat u igru, onda je "užasno urnebesno fakin zakon" : )

Aral
30-06-2009, 22:44
Za odigrat jednom svakako je, drugi put tesko; takve su to igre, nema tu pomoci.

Bartuc
30-06-2009, 22:52
Kako sam je prešao, odmah sam je i deinstalirao. Nemaš tu kakvog replay valuea, jednom za proći i bok Đuro. Pred kraj igra postane monotona zbog toga što minioni rade sav prljavi posao, ali sve jedno mi je bila zabavna za proći do kraja.


PS: Overlord iz jedinice mi je bio bolje dizajniran. Puno bolji oklopi i morfanje ovisno o aligmentu...

Aral
30-06-2009, 22:55
Da, cak su i u recenzijama hvalili da je jedinica bila bolja po nekim stvarima. Moglo bi se rec da su dvojku u jednu ruku pojednostavnili.

Bartuc
30-06-2009, 22:57
Nisam čitao recenzije, ne da mi se, to čitam samo kada je riječ o vrhunskim naslovima. Ali na O1 se vidjelo da je čovjek, dok O2 ima neku kožu sa texturom. A i hoda na krivo, visi mu rame :D

DJ Not Nice
30-06-2009, 23:09
U O1 je čiko, i to pali heroj kojeg su napustili suborci : (

Sam ne razumijem kako su jednostavnu igru uspijeli još pojednostaviti, hah!

Br0ly
01-07-2009, 14:00
Jedno pitanje čemu služe spell catalysti?

Bartuc
01-07-2009, 15:51
U privatnim odajama unutar Netherworlda imaš dio gdje pregledavaš svoju magiju, tamo možeš pomoću tih Catalysta pojačati jednu od 3 "škole" magija. Preporučam Halo pošto je to jedina magija koja bar nečem služi, ostale su totalno bezveze.

Br0ly
01-07-2009, 16:14
Puno hvala našao sam.

Bartuc
01-07-2009, 16:28
Jedino mi nije jasan onaj Graveyard, zašto bi pobogu oživio nekog miniona!? Tak i onak si novi zemu isti čas odličnu opremu od palih neprijatelja ili iz kanata. Totalno nepotrebno iako sam se nasmijao na efekte oživljavanja miniona. Prvo ga oživi, ovaj sav sretan i onda z guza od srca zagrli Reapera :D Pre dobro, probajte ako niste, isplati se vidjeti :D

Arbiter of Change
01-07-2009, 16:36
Jer ga ne trebaš opet naoružavati pa ti najbolje opremljeni/najiskusniji Minionsi dolaze kad ih pozivaš aka. veći ti je onaj attack što se mjeri u postotku.

ZipZipforever
01-07-2009, 16:41
Smiješna,zabavna,koda je iskočila iz asteriksa i obeliks worlds, :bravo:

Br0ly
01-07-2009, 19:27
Upravo sam završio igru i mogu reći da mi se prvi dio čini teži i duži,završio sam ju za samo 3 dana.

Delirium
02-07-2009, 18:52
evo...završio preepic je samo malo kratka oce li bit neki expansion pack ko i za prvi dio?

Gwin
02-07-2009, 19:57
ja sam preglup..

ne mogu proć ovaj dio u "control nordberg" questu
http://www.imagesforme.com/out.php/t572305_Overlord22009070220525335.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/572305_Overlord22009070220525335.bmp)
ne znam kako upasst u ovu četvrt..

la50
02-07-2009, 20:07
ne znam kako upasst u ovu četvrt..
To nam je zajedničko...blage nemam na koju foru.

Br0ly
02-07-2009, 20:30
ja sam preglup..

ne mogu proć ovaj dio u "control nordberg" questu
http://www.imagesforme.com/out.php/t572305_Overlord22009070220525335.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/572305_Overlord22009070220525335.bmp)
ne znam kako upasst u ovu četvrt..
Kako ti glasi quest koji moraš napravit?

la50
02-07-2009, 20:37
Napisao ti je gore Cotrol Nordberg.

Bartuc
02-07-2009, 21:08
ja sam preglup..

ne mogu proć ovaj dio u "control nordberg" questu
http://www.imagesforme.com/out.php/t572305_Overlord22009070220525335.bmp.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/572305_Overlord22009070220525335.bmp)
ne znam kako upasst u ovu četvrt..


Kada osvojiš Plave Minione, imaš na gornjem izlazu iz grada (tamo gdje je balista blizu onog gradonačelnika kojega kokneš na početku igre) puteljak koji vodi do splava. Plavi upravljaju splavom pošto mogu plivati pa možeš doći do Health Upgradea sa lijeve strane na otočiću i do tog dijela grada sa desne strane jezera. Znači ništa do plavih!


A u Everlight isto tako nećeš moći uči u dio grada, taj dio se otključa tek pred sam kraj igre kao dio Side Questa prije finalnog seta misija.

MTF*
04-07-2009, 11:41
dopizdila mi igra...bas sam kod arene idem osvojit plave minione, al oni glupi vojnici sa samostrelom me ubijo ko od sale, 3 strijele i papa mtf...nek se gone...a nema nigdje autosavea pa uvijek sve ispocetka...popizdio sam i trenutno odmaram dan-dva od igre...

Bartuc
04-07-2009, 13:14
Tu sam i ja poginuo da bi na kraju skužio da u toj misiji niti nema fighta pošto se 99% toga može rješiti stealth pristupom kako je i namjenjeno. Imaš samo 1 fight kod dobavke plavih i nije teško.

MTF*
04-07-2009, 13:41
fight je samo onaj kad dobis 12 plavih i moras proc ona 4 crossbowa right? aj probat cu tak, fala...
btw jel bi jaci armom pomogo, ide mi na zivce u dvojci kaj ne pise opis oruzja ili armora, ono opis je unleash hell, pa si po cijeni mroam gledat kak je kaj dobro :D

Bartuc
04-07-2009, 17:09
Niti njih ne moraš šorati, sa plavima otvoriš vrata u Blink modu (nevidljivi su dok trče), zatim ih vratiš Overlordu i svi zajedno prođete iza leđa ovim stražarima. Samo pošalji prvo plave pomoću Blinka u hodnik, a ti se drži max desne strane. Neće niti skužiti da si prošao kraj njih...

MTF*
04-07-2009, 17:37
idem ja opet ambiciozno probat (nije mi tesko kolko dosadno vise :D ), i pazi kaj mi se desi...
dobim 12 plavih i trebam otvorit vrata za dodatnih 3 (spawn), i budala od miniona mi se zbuga i prodje ogradu i nemre se vratit...krv mu jebem, opet sve ispocetka, tek cu stra igrat jer cu jos strgat nesto :D

Aral
04-07-2009, 22:01
http://www.maxzona.com/Overlord-2-Video_5268_0.aspx

za krepat :pray:

Deadwalker
04-07-2009, 22:11
http://www.maxzona.com/Overlord-2-Video_5268_0.aspx

za krepat :pray:

"...smrt mi se sprema, a penzije nema...jebote led, pa nije bed..." :rotfl: koji carevi :pray:

bezimeni
04-07-2009, 22:20
Sve su luđi...bez konkurencije su .

Bartuc
04-07-2009, 22:39
Jebeno, svaka čast dečkima :D Trebao bi pogledati sve njihove recenzije. Ovo mi je tek druga da sam pogledao :pray:

Aral
04-07-2009, 22:41
Tek druga?? Joooj nemas pojma kaj propustas, svaka je budalastina na svoj nacin :rotfl:

CrIsIs FuN
04-07-2009, 22:42
Hhh preludi su, evo sad neznam što raditi pa gledam vecinu njihovih videa :)

Delirium
07-07-2009, 09:14
oce bit expansija za ovo... ona za jedinicu je bila dobra

MTF*
07-07-2009, 09:19
preso...da minioni nisu tak smjesni i da ne mozes uredjivat dvorac gore (manje mozes neg u 1, jadno) igru bi presto igrat na pocetku vec...

"we make things pretty" i "Giblet dont chew that!" :rotfl: :rotfl:
to me uvijek tako razvedri :D

Delirium
07-07-2009, 09:22
never eat weasels on thursday, eating eyeballs of a dryad makes your spleen explode mi je smjesnije, sto se tice jestera ovaj mi je bolji neg u prvom djelu... muzikalniji vec znam napamet pol pjesama...

la50
08-07-2009, 21:58
http://www.maxzona.com/Overlord-2-Video_5268_0.aspx

za krepat :pray:
Ma njihove recenzije su najbolje na svijetu,pogledajte recenziju od godfathera II.