PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem(i) s konekcijom



R@PTOR
14-08-2008, 15:46
Internet mi radi dobro (nekad možda malo usoreno), ali ako pokušam igrati bilo koju igru na netu (CoD4, HL2 DM...) na bilo kojem serveru ping mi je konstantno nestabilan, visok i onemogućuje mi normalno igranje (svaku malo blokaje). Nisam siguran, ali čini mi se da je sve počelo otkada sam instalirao BitDefender TS 2008 Trial, ali problem je u tome što sam ga odavno deinstalirao i sad sam koristio Kaspersky 2009 Trial i mislio sam da je zbog njega, ali i njega sam maknuo, a problem je ostao. Prije sam mijenjao postavke na routeru, a sad sam sve vratio na default i opet ništa. Čak sam i kupio novi mrežni kabel jer sam mislio da je došlo do nekakvog oštećenja, ali naravno opet nije pomoglo. Zvao sam i T-Com službu za korisnike (imam T-Com Max ADSL), ali oni su mi rekli da nije do njih, nego da je najvjerojatnije do mog kompjutora. Ne znam više što da napravim, ako itko ima bilo kakvu ideju...

Kenyi
14-08-2008, 18:42
Skeniraj komp da ti neki virus nekim slucajem ne gusi konekciju, ako to ne bude (siguran sam da ne skidas nista dok igras na netu), onda nije problem do tebe i tvog kompjutera nego do njih.

R@PTOR
14-08-2008, 19:16
Nevjerujem da su virusi, bio sam prije nekoliko dana sa Kasperskim skenirao PC na full scan. U pravu si, vjerojatno je do njih jer sreo sam danas nekoliko ljudi na serveru sa sličnim problemima (sa mog područja), ali problem je što to traje već duže vrijeme pa ne znam...

narf
14-08-2008, 20:21
lako moguće spyware..

narf
14-08-2008, 20:22
Nevjerujem da su virusi, bio sam prije nekoliko dana sa Kasperskim skenirao PC na full scan. U pravu si, vjerojatno je do njih jer sreo sam danas nekoliko ljudi na serveru sa sličnim problemima (sa mog područja), ali problem je što to traje već duže vrijeme pa ne znam...

aha, onda može biti do ISP-a. tako je meni t-com nesto jebao po centrali, nešto isprobavali i povisili mi ping za 40. nazvao sam ih, i za par dana sve sređeno.

narf
14-08-2008, 20:49
ne mozes se uopce spojiti ili ti to ponekad javi? :D

TeraBajt
16-08-2008, 21:57
hm, ovo pucanje veze se i meni dogadja, posto mi nod32 nista ne pronalazi, kao ni bitdefenderov free scanner, cim upalim komp idem na ctrl+alt+delete>processes>end task sve sto se moze endati (osim naravno explorer.exe i svchost.exe) i radi normalno. Jos nisam skuzio koji je tocno virus/spyware/vatever, prelijen sam.

R@PTOR
18-08-2008, 11:49
Moj problem još uvijek traje. Jedino novo što sam otkrio je to da neman probleme s konekcijom kasnije navečer. Tko zna do čega je...

Kenyi
18-08-2008, 11:56
nazovi t-com i popricaj na necivilizirani nacin, reci im da ti stari radi za 24 sata il tako nesto i rijesit ce ti problem instantno.

Kenyi
18-08-2008, 21:09
Gle,t-com ima servere koji mogu opskrbit 3 hrvatske ali nece da trose, ili su nezainteresirani.

R@PTOR
19-08-2008, 20:30
Ma užas. Evo danas nisam imao problema dok sam igrao online. Vrlo vjerojatno da je do njih (preopterećenost mreže).

lizard
21-08-2008, 18:33
hm, ovo pucanje veze se i meni dogadja, posto mi nod32 nista ne pronalazi, kao ni bitdefenderov free scanner, cim upalim komp idem na ctrl+alt+delete>processes>end task sve sto se moze endati (osim naravno explorer.exe i svchost.exe) i radi normalno. Jos nisam skuzio koji je tocno virus/spyware/vatever, prelijen sam.

ma bravo ... tako i ugasis antivirus ...

Mjutant
21-08-2008, 19:17
ak imas bezicno umrezene kompove,rjesi se smetnji( mikrovalne,svi wireless uređaji)

inace,moguce virus il problemi u tcomu....meni cesto puca veza zbog njih

TeraBajt
22-08-2008, 11:24
hm, ovo pucanje veze se i meni dogadja, posto mi nod32 nista ne pronalazi, kao ni bitdefenderov free scanner, cim upalim komp idem na ctrl+alt+delete>processes>end task sve sto se moze endati (osim naravno explorer.exe i svchost.exe) i radi normalno. Jos nisam skuzio koji je tocno virus/spyware/vatever, prelijen sam.

ma bravo ... tako i ugasis antivirus ...

kao da mi i nesto koristi =)