PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prirodno ili možda ne.......



little_alien
01-05-2006, 22:26
Zanima me što dečki na ovom forumu misle o tome treba li cura stavljati šminku ili više vole prirodno. Naslušala sam se raznih teorija, pa me zanima što vi mislite.

Om3G@
01-05-2006, 22:28
Obozavam cisto lice kod djevojaka

Neven <R>
01-05-2006, 22:35
Može šminka u nekim normalnim mjerilima...

Babitz
01-05-2006, 22:41
meni je prirodno draže, ali i šminka je ok ak se poštuju neke granice jer inače stvarno izgleda cura komično

Sgt. Bull
01-05-2006, 23:04
nemam djevojku ali mislim da su mnogo ljepse kada ne koriste svu tu silnu sminku

Frky
01-05-2006, 23:08
Bez šminke bolje jer bi te žena mogla otkriti kako je varaš ,a to nitko ne želi ! :rotfl:

Tri66a
02-05-2006, 05:52
Prirodno je uvijek bolje.

Prince
02-05-2006, 06:01
Prirodno je uvijek bolje.
singed

W3DR4N
02-05-2006, 08:35
Zapravo, sve ovisi od djevojke do djevojke kako kojoj stoji šminka, i kako se s njome osjećaju.

ivan
02-05-2006, 09:01
ni ja nemam curu, ali je ipak prirodno najljepše :wink:

D.E.M.O.
02-05-2006, 09:11
nemam curu ali moram priznati da se najezim od sminke brrrrrr :|

Tri66a
02-05-2006, 13:43
Uzmimo npr. Pamelu Anderson.
Šminka:

http://img394.imageshack.us/img394/3171/images6rc1.jpg

Normal:

http://img394.imageshack.us/img394/46/normal0th.jpg

dabl eM
02-05-2006, 13:57
malo make up-a.....little....

ruž i to malo,a ne pak fasadu.....

02-05-2006, 14:13
Prirodno je uvijek bolje.
singed

signed

Rocchiro
02-05-2006, 17:32
make up ali ne previse...

L3VI4TH
02-05-2006, 18:00
Može šminka u nekim normalnim mjerilima...

Uzeo si mi rjec iz mozdanog prdeza :D 8)

little_alien
03-05-2006, 17:42
Nije mi jasno, većina dečki kaže da im je prirodno bolje, ali recimo da na ulici vide neku našminkanu žensku prije će se okrenut za njom nego za nekom koja ne nosi make up. Kak to objasnit?

MindReader
03-05-2006, 17:46
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledom

little_alien
03-05-2006, 17:50
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!

MindReader
03-05-2006, 17:53
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!
najbolja je zlatna sredina... zapravo, to i nije toliko važno.

little_alien
03-05-2006, 17:58
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!
najbolja je zlatna sredina... zapravo, to i nije toliko važno.SNajvažnija je njena osobnost i gaming skillovi, jel tak? :rotfl:

MindReader
03-05-2006, 18:00
pa da.
ako cura dobro izgleda, dobro, al treba vidit kak razmišlja.
ono, jel mutava ili sve daske štimaju (ko tebi) :D
ako je glupa a lijepa, zdravo

little_alien
03-05-2006, 18:05
pa da.
ako cura dobro izgleda, dobro, al treba vidit kak razmišlja.
ono, jel mutava ili sve daske štimaju (ko tebi) :D
ako je glupa a lijepa, zdravoSThank's! Tak isto kod likova, može biti lijep ko slika ili ne znam šta, ali ako je glup ko konj, nema šanse.

MindReader
03-05-2006, 18:09
little alien, little edit :D

napisala si thank is (thank's) :D

little_alien
03-05-2006, 18:12
little alien, little edit :D

napisala si thank is (thank's) :DSsorry, navika, na satu engleskog stalno moramo stavljat apostrofe, profa inzistira, pa nekad stavim i gdje ne treba.

gamer4life
03-05-2006, 18:59
pa da.
ako cura dobro izgleda, dobro, al treba vidit kak razmišlja.
ono, jel mutava ili sve daske štimaju (ko tebi) :D
ako je glupa a lijepa, zdravo





potpis :fof:

JedimiNjoke
03-05-2006, 19:43
E moj mali vanzemaljčiću vidio bi te ja kad bi ti došla neka zrelija treba, sa okruglim (po tvom visećim) šupkom i dvije trojke ispod vrata kak bi joj reko da je debela... šatro sine, šatro. Sam bi blenuo i počeo slinit. :hangin:

btw. Treba ipak malo šminke (puder i to), al nikako ne puno!!!

goGAMERo
03-05-2006, 19:45
Prirodno . . .

little_alien
03-05-2006, 20:32
E moj mali vanzemaljčiću vidio bi te ja kad bi ti došla neka zrelija treba, sa okruglim (po tvom visećim) šupkom i dvije trojke ispod vrata kak bi joj reko da je debela... šatro sine, šatro. Sam bi blenuo i počeo slinit. :hangin:

btw. Treba ipak malo šminke (puder i to), al nikako ne puno!!!
Šta voliš malo punije :) ?

unknown
04-05-2006, 08:29
[quote=MindReader]paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!
najbolja je zlatna sredina... zapravo, to i nije toliko važno.SNajvažnija je njena osobnost i gaming skillovi, jel tak? :rotfl:[/quote:1k4bvyca]

pa naravno :D

JedimiNjoke
04-05-2006, 08:46
E moj mali vanzemaljčiću vidio bi te ja kad bi ti došla neka zrelija treba, sa okruglim (po tvom visećim) šupkom i dvije trojke ispod vrata kak bi joj reko da je debela... šatro sine, šatro. Sam bi blenuo i počeo slinit. :hangin:

btw. Treba ipak malo šminke (puder i to), al nikako ne puno!!!
Šta voliš malo punije :) ?

To nisu punije sinko, to je NORMALNA ženska. Najbolje da ću barit neku štrklju od 45 kila, još da se i porežem kad je primim. Shvatit ćeš ti mene kad-tad. Vjeruj mi. Inače, samo da ti razbistrim malo tu tvoju vanzemaljsku glavicu... malo offtopic al... kilaža kod žena ti se kreće - 160cm - 50kg, 170cm - 60kg, 180cm - 70kg, 190cm - 80kg... itd. itd... To su idealne težine za žene tih visina, znanstveno DOKAZANO. Ako je to tebi debelo znači da ti voliš mršave 8)

Gothmog
04-05-2006, 08:55
Naturalno...sto nam je dragi bogo dao,ponosito nosi! Rijec je Gosodnja. Slava tebi,Kriste! Alah je velik! Alah akbar...bilo kljuku ko blatobran od krosa,bilo asimetricne sise,bilo...ne znam vise...uglavnom prirodno,braćo i sestre...a ovo sto se tice okretanja za drugim djevama,ma svi smo ti mi muski, govna...hehehe :)

D.E.M.O.
04-05-2006, 09:04
E moj mali vanzemaljčiću vidio bi te ja kad bi ti došla neka zrelija treba, sa okruglim (po tvom visećim) šupkom i dvije trojke ispod vrata kak bi joj reko da je debela... šatro sine, šatro. Sam bi blenuo i počeo slinit. :hangin:

btw. Treba ipak malo šminke (puder i to), al nikako ne puno!!!
Šta voliš malo punije :) ?

To nisu punije sinko, to je NORMALNA ženska. Najbolje da ću barit neku štrklju od 45 kila, još da se i porežem kad je primim. Shvatit ćeš ti mene kad-tad. Vjeruj mi. Inače, samo da ti razbistrim malo tu tvoju vanzemaljsku glavicu... malo offtopic al... kilaža kod žena ti se kreće - 160cm - 50kg, 170cm - 60kg, 180cm - 70kg, 190cm - 80kg... itd. itd... To su idealne težine za žene tih visina, znanstveno DOKAZANO. Ako je to tebi debelo znači da ti voliš mršave 8)
little elijen ti je zensko :yuck:

little_alien
04-05-2006, 09:18
E moj mali vanzemaljčiću vidio bi te ja kad bi ti došla neka zrelija treba, sa okruglim (po tvom visećim) šupkom i dvije trojke ispod vrata kak bi joj reko da je debela... šatro sine, šatro. Sam bi blenuo i počeo slinit. :hangin:

btw. Treba ipak malo šminke (puder i to), al nikako ne puno!!!
Šta voliš malo punije :) ?

To nisu punije sinko, to je NORMALNA ženska. Najbolje da ću barit neku štrklju od 45 kila, još da se i porežem kad je primim. Shvatit ćeš ti mene kad-tad. Vjeruj mi. Inače, samo da ti razbistrim malo tu tvoju vanzemaljsku glavicu... malo offtopic al... kilaža kod žena ti se kreće - 160cm - 50kg, 170cm - 60kg, 180cm - 70kg, 190cm - 80kg... itd. itd... To su idealne težine za žene tih visina, znanstveno DOKAZANO. Ako je to tebi debelo znači da ti voliš mršave 8)SDa volim mršave............ dečke :rotfl: :rotfl: :rotfl:

hacker
04-05-2006, 16:35
Prirodno je najbolje

Babitz
04-05-2006, 17:02
reklama: "za mene samo prirodno, to me čini ljepšom" 8)

Čux
04-05-2006, 17:42
najbolje da je faca čista, mrzim kad izgleda "plastično"

GrannyKiller
04-05-2006, 18:58
ovisi...retardirano mi je kad se cure za šetnjicu samnom ili nešto takvo šminkaju... :o prirodno mi je u svakom slućaju ljepše, a onda si i siguran kako izgleda, neće valjda cijelo vrijeme nosit šminku :rotfl:
može šminka, ali u posebnim prigodama i to umjereno...

T.N.T.
04-05-2006, 20:41
make up...

ali samo neko rumenilo i slične stvari, ne treba pretjerivati...

L3VI4TH
04-05-2006, 21:54
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!


postoje cure koje sluze samo da ih... jel,a postoje cure sa kojima se zenis i ulazis u dulje veze

little_alien
04-05-2006, 22:31
najbolje da je faca čista, mrzim kad izgleda "plastično"Sneke cure stave toliko šminke da izgledaju kao walking and talking barbike, a ne živa bića.

little_alien
04-05-2006, 22:34
paaaa... većinom se okrećemo za oblinama... :D :D
ako je žena lijepa sa šminom, onda je i bez.
ali previše šminke je shit. to pokazue da žena nije zadovoljna svojim izgledomSIstina. Ali što je to s oblinama? To mi je isto neka kontadikcija! Ako cura ima obline zajebavat će ju da je debela i da sve sa nje visi, ali ako je mršava zajebavat će ju da je ravna ko daska! Onda ni jedno ni drugo ne valja!


postoje cure koje sluze samo da ih... jel,a postoje cure sa kojima se zenis i ulazis u dulje vezeSCare to elaborate?

Babitz
05-05-2006, 18:31
jednom je kraj mene prošla neka s tolko mirisa da je valjda imala ozonsku rupu iznad sebe

gamer4life
05-05-2006, 18:51
jednom je kraj mene prošla neka s tolko mirisa da je valjda imala ozonsku rupu iznad sebe





:yuck: :yuck: :yuck: (ne tebi,nego toj curi)

Babitz
05-05-2006, 18:52
skoro sam se ugušio :yuck:

little_alien
07-05-2006, 20:45
jednom je kraj mene prošla neka s tolko mirisa da je valjda imala ozonsku rupu iznad sebeSJoš je gore kad osjetiš da je ženska stavila tri kile nekog jeftinog "kurvinskog" parfema. :yuck:

GrannyKiller
07-05-2006, 21:36
jednom je jedna cura kihnula i stresla sav puder s lica :rotfl: :rotfl:

Babitz
08-05-2006, 09:11
jednom je kraj mene prošla neka s tolko mirisa da je valjda imala ozonsku rupu iznad sebeSJoš je gore kad osjetiš da je ženska stavila tri kile nekog jeftinog "kurvinskog" parfema. :yuck:ma nije se dalo raspoznat jel' parfem il' septička, vjerojatno oboje

Maloki
08-05-2006, 10:48
Više volim prirodno, makar mi ni malo make upa ne smeta. Al meni s život zgadi kad na ulici vidm one ženske kaj su malo deblje, a oblače usku odjeću i stavljaju šminke po 10 cm!!! Onda bih im najrađe došo tam i zviznuo ih tako jako šakom da bi shvaile da one NISU zgodne i da prestanu tako plašit ljude, a najviše onu malu djecu!! :twisted: :twisted:

little_alien
09-05-2006, 19:01
Da, to je najgore kad deblja ženska nosi usku odjeću, fuj, cijelo joj se salo ocrtava i škemba ispadne van :yuck:

T.N.T.
09-05-2006, 20:02
ali onim zgodnima uska odjeća super stoji... :)

little_alien
09-05-2006, 20:03
ali onim zgodnima uska odjeća super stoji... :)SDefiniraj zgodno :)

T.N.T.
09-05-2006, 20:04
sexy guza... :)

little_alien
09-05-2006, 20:09
sexy guza... :)SA kakva ti je guza sexy?
Puna, mlohava, čvrsta, mišićava, razlivena, široka, ravna, ili zaobljena? :)

T.N.T.
09-05-2006, 20:17
lijepo zaobljena...

little_alien
09-05-2006, 20:18
lijepo zaobljena...STak da imaš šta uhvatit :D

T.N.T.
09-05-2006, 20:38
[quote="T.N.T.":1vxwv87j]lijepo zaobljena...STak da imaš šta uhvatit :D[/quote:1vxwv87j]tako je... :)

Babitz
09-05-2006, 20:44
Da, to je najgore kad deblja ženska nosi usku odjeću, fuj, cijelo joj se salo ocrtava i škemba ispadne van :yuck:ma baš je fora dok izgleda ko da ima "šlauf" za kupanje :rotfl:

little_alien
09-05-2006, 21:39
Da, to je najgore kad deblja ženska nosi usku odjeću, fuj, cijelo joj se salo ocrtava i škemba ispadne van :yuck:ma baš je fora dok izgleda ko da ima "šlauf" za kupanje :rotfl:SBarem se neće utopit :rotfl:

W3DR4N
09-05-2006, 21:49
[quote="little_alien":114y5u9h][quote="T.N.T.":114y5u9h]lijepo zaobljena...STak da imaš šta uhvatit :D[/quote:114y5u9h]tako je... :)[/quote:114y5u9h]

Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje sva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. PguzeS- PdlanaS= Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je PdlanaS> Pguze.

over and out

Sgt. Bull
09-05-2006, 21:50
Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje sva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. PguzeS- PdlanaS= Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je PdlanaS> Pguze.

over and out

:pray: :pray: legenda :rotfl: :pray:

little_alien
09-05-2006, 21:50
[quote="little_alien":1mjbstr1][quote="T.N.T.":1mjbstr1]lijepo zaobljena...STak da imaš šta uhvatit :Dtako je... :)[/quote:1mjbstr1]

Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje sva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. PguzeS- PdlanaS= Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je PdlanaS> Pguze.

over and out[/quote:1mjbstr1]SSMART ASS!!!! :rotfl:

Babitz
09-05-2006, 21:51
:rotfl:

MindReader
09-05-2006, 21:54
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :D

little_alien
09-05-2006, 21:55
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :DSOn ne predaje, on prakticira :rotfl:

Babitz
09-05-2006, 21:55
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :DSOn ne predaje, on prakticira :rotfl:ti bi znala 8)

GrannyKiller
09-05-2006, 22:35
Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje sva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. PguzeS- PdlanaS= Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je PdlanaS> Pguze.

over and out

čovjeće!! ti si genijalac!!! :rotfl:

little_alien
10-05-2006, 21:17
Dosta vas je izjavilo da je prirodno ljepše.
A što ako je cura onak potpuni gabor, s puno deformacija lica i prišteva, :rotfl: treba li onda stavljati šminku?

MindReader
10-05-2006, 21:19
Dosta vas je izjavilo da je prirodno ljepše.
A što ako je cura onak potpuni gabor, s puno deformacija lica i prišteva, :rotfl: treba li onda stavljati šminku?
onda treba oderat kožu :rotfl:
zeza , , ako je gabor ( :rotfl: ) , neka ode doktoru ili kome već i malo se uredi . . . zaš bi bila gabor kad može bit robag :D

little_alien
10-05-2006, 21:24
Dosta vas je izjavilo da je prirodno ljepše.
A što ako je cura onak potpuni gabor, s puno deformacija lica i prišteva, :rotfl: treba li onda stavljati šminku?
onda treba oderat kožu :rotfl:
zeza , , ako je gabor ( :rotfl: ) , neka ode doktoru ili kome već i malo se uredi . . . zaš bi bila gabor kad može bit robag :DS:D A što ako joj je šteta nepovratna i mora živjeti tako? :rotfl:
Vjerojatno ne bi imala dečka do kraja života sudeći po današnjim kriterijima ljepote. :twisted:

Gothmog
15-05-2006, 20:18
...check this out...ukoliko jos niste vidjeli
http://www.ebaumsworld.com/flash/dogs.html

Frky
15-05-2006, 20:33
[quote="little_alien":3sdztncb]Dosta vas je izjavilo da je prirodno ljepše.
A što ako je cura onak potpuni gabor, s puno deformacija lica i prišteva, :rotfl: treba li onda stavljati šminku?
onda treba oderat kožu :rotfl:
zeza , , ako je gabor ( :rotfl: ) , neka ode doktoru ili kome već i malo se uredi . . . zaš bi bila gabor kad može bit robag :DS:D A što ako joj je šteta nepovratna i mora živjeti tako? :rotfl:
Vjerojatno ne bi imala dečka do kraja života sudeći po današnjim kriterijima ljepote. :twisted:[/quote:3sdztncb]
Znači tako ti o sebi!
b.t.w. ima i slijepih ljudi kojima je ljubav potrebna :rotfl:

mravojed
15-08-2006, 21:52
Obozavam cisto lice kod djevojakaS:thumbs2:

King tiger
15-08-2006, 21:56
No/malo sminkha

Dreamer Deceiver
15-08-2006, 22:19
Može šminka u nekim normalnim mjerilima...

signed

mravojed
15-08-2006, 22:29
E ovo u vezi šminke...ja sam u prvom srednje bio s curom koja je imala toliko šminke da joj je sva dolčevita oko vrata bila zamazana od tog...jer je bilo vruće..pa se to valjda rastopilo pitaj Boga...
kad je skinula šminku prvi put i došla u školu ja je skoro nisam prepoznao...imala je negdje 100 pjegica na licu..



nakon nje trazim samo prirodne ili malo šminke da nose,nije bitno..i moraju bit buce..ne od 150kg nego onako da kad je uhvatiš da imaš šta :P

Dreamer Deceiver
15-08-2006, 22:38
[quote="little_alien":30lf7pcr][quote="T.N.T.":30lf7pcr]lijepo zaobljena...STak da imaš šta uhvatit :Dtako je... :)[/quote:30lf7pcr]

Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje dva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. PguzeS- PdlanaS= Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je PdlanaS> Pguze.

over and out[/quote:30lf7pcr]

ja mislim da poštovani W3DR4N nije s ovog planeta,prepametn je i sluša čudan tip glazbe,ili je reinkranacija bude ili je novi dalaj lama

kec
15-08-2006, 22:48
bolje je prirodno, ak ima previse ruza tesko se skida :rotfl: :rotfl: :rotfl:

flander
15-08-2006, 22:49
Ma kaj prirodno lice,daj joj špahtlu i gleter i cepaj lol :rotfl: :rotfl: :rotfl: Zekam se prirodno je prirodno :wink:

duksy
15-08-2006, 23:08
pa ovisi o curi , postoje cure koje stvarno super izgledaju i bez šminke... A neke su dosta bolje sa šminkom...



Lekcija #1486 by W3DR4N:

Svaku je guzu moguće uhvatiti, jedina je razlika u površini koju će ruka zahvatiti. Postoje dva parametra: veličina guze i veličina dlana. Formula za izračunavanje preostale površine je lako izračuniva. Pguze - Pdlana = Ppreostali. Sve ovisi od čovjeka do čovjeka koliko veliku preostalu površinu voli, jer kod svih razvijenih djevojaka je nemoguće da se dogodi situacija da je Pdlana > Pguze.

over and out


:pray:

Systematic Reverse
16-08-2006, 01:51
No Diffrence. Swejedno ima ili nema.

16-08-2006, 02:45
bolje bez šminke..

ako cure izgleda super bez šminke neće se ni šminkat.


a ako mora bit,ok,malo pudera,ruž,sjenilo...


ali kad vidim žensku na ulici sa umjetnim licem zgadi mi se zivot :roll:

Fencing_LORD
16-08-2006, 08:10
prirodno je domaće ili obrnuto? Može malo šminke, ali ne previše.

ludkopuska
05-01-2007, 23:13
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :D

Ne, nego bi mozda na taj nacin neki jebivjetri (oops, ekskuzirajte moj rijecnik) zapamtili nesto matematike iz 5. razreda...

Inace vise volim prirodno... A i bez neke minice do pol dupeta (mislim odozdo) i jos onak svezana kosulja... Izgledaju ko da upravo idu na dnevnu smjenu u lokalni bordel :yuck: Ili ko Marija Antoaneta (ko je se ne sjeca iz 7. osnovne: does "POKORNI SLUGA: -Kraljica, kraljice, nerod nema kruha!!!!!" "MARIJA:- Neka jedu kolace!" :shock: ring any bells?) :rotfl:

Inace svaka bi kaslj kasjl, khm, errrrr, ([{"""""ruuuuzna"""""}])cura (mislim kao bucmasta, you know what I mean...) trebala znati da u krugu oko par kilometara sigurno postoji jedan isto """"""ruuuuuuzan""""" decko koji ne trazi vanjsku ljepotu, nije u vezi i slicnog godista. Po meni.

Kenyi
05-01-2007, 23:15
ovo je jedna od vecih nekrofilija na forumu si ti svjestan da se dobija bann za ovo?

BlackDCRO
05-01-2007, 23:16
Ja ipak vise volim prirodno...
Ako se ides zvalit s curom, draze mi je da nije nasminkana...
A kad se ne zelis zvalit, kad je zelis samo promatrati, onda je bolje s sminkom...

Sve zavisi o mjestu, vremenu, dogadjaju...

Helena
05-01-2007, 23:19
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :D

Ne, nego bi mozda na taj nacin neki jebivjetri (oops, ekskuzirajte moj rijecnik) zapamtili nesto matematike iz 5. razreda...

Inace vise volim prirodno... A i bez neke minice do pol dupeta (mislim odozdo) i jos onak svezana kosulja... Izgledaju ko da upravo idu na dnevnu smjenu u lokalni bordel :yuck: Ili ko Marija Antoaneta (ko je se ne sjeca iz 7. osnovne: does "POKORNI SLUGA: -Kraljica, kraljice, nerod nema kruha!!!!!" "MARIJA:- Neka jedu kolace!" :shock: ring any bells?) :rotfl:

Inace svaka bi kaslj kasjl, khm, errrrr, ([{"""""ruuuuzna"""""}])cura (mislim kao bucmasta, you know what I mean...) trebala znati da u krugu oko par kilometara sigurno postoji jedan isto """"""ruuuuuuzan""""" decko koji ne trazi vanjsku ljepotu, nije u vezi i slicnog godista. Po meni.

Znači, po tebi, "ružna" cura trebala bi imati "ružnog" dečka, a zgodna zgodnog dečka. Pojma nemaš. Sve je to subjektivno. Što je tebi lijepo ili zgodno, ne mora biti i nekome drugome. Znači, ja nisam "ružna", ali nisam ni miss svijeta. I šta bih ja sad trebala? Tražit lika koji je isti takav? Daj molim te, saberi se.

Big Al
05-01-2007, 23:20
NIGGAAAAA

M.O.P.

*Fila*
05-01-2007, 23:20
make up ali ne previse...

Rocchiro
05-01-2007, 23:29
:rotfl:
bogati, koji spamm :rotfl: :rotfl:

nego, w3dr4n3, to bi trebalo primjenit u predavanju seksualnog odgoja :D

Ne, nego bi mozda na taj nacin neki jebivjetri (oops, ekskuzirajte moj rijecnik) zapamtili nesto matematike iz 5. razreda...

Inace vise volim prirodno... A i bez neke minice do pol dupeta (mislim odozdo) i jos onak svezana kosulja... Izgledaju ko da upravo idu na dnevnu smjenu u lokalni bordel :yuck: Ili ko Marija Antoaneta (ko je se ne sjeca iz 7. osnovne: does "POKORNI SLUGA: -Kraljica, kraljice, nerod nema kruha!!!!!" "MARIJA:- Neka jedu kolace!" :shock: ring any bells?) :rotfl:

Inace svaka bi kaslj kasjl, khm, errrrr, ([{"""""ruuuuzna"""""}])cura (mislim kao bucmasta, you know what I mean...) trebala znati da u krugu oko par kilometara sigurno postoji jedan isto """"""ruuuuuuzan""""" decko koji ne trazi vanjsku ljepotu, nije u vezi i slicnog godista. Po meni.

Znači, po tebi, "ružna" cura trebala bi imati "ružnog" dečka, a zgodna zgodnog dečka. Pojma nemaš. Sve je to subjektivno. Što je tebi lijepo ili zgodno, ne mora biti i nekome drugome. Znači, ja nisam "ružna", ali nisam ni miss svijeta. I šta bih ja sad trebala? Tražit lika koji je isti takav? Daj molim te, saberi se.

niposto!ruzna cura moze imati zgodnog decka...ako je slijep

Helena
05-01-2007, 23:31
Nevjerojatno, fascinirate me iz dana u dan s takvim izjavama.

Babitz
05-01-2007, 23:32
i ti se cudis?

Helena
05-01-2007, 23:32
Ne, mislim da me više ništa ne može iznenaditi, sve sam čula.

Babitz
05-01-2007, 23:33
ides se kladit? :(

Helena
05-01-2007, 23:33
Ajde bubni, da vidimo.

Rocchiro
05-01-2007, 23:36
Helenči,ja se zajebavam,samo ponekad zaboravim smajlije nabaciti

Kenyi
05-01-2007, 23:37
idem ja sebi viklere uvit.

Helena
05-01-2007, 23:38
Helenči,ja se zajebavam,samo ponekad zaboravim smajlije nabaciti

Znam za tebe, ali ima dečki koji fakat tako misle. :o Previše njih. Mislim, gle, meni je svejedno, glavno da se ja dečku svidim ovakva kakva jesam i gotovo. Nema teorije da se mijenjam zbog nekog dečka. Nijedan nije toga vrijedan.

D.E.M.O.
05-01-2007, 23:43
idem ja sebi viklere uvit.
bas imam sexi gumicu za kosu...

Kenyi
05-01-2007, 23:43
da meni su potrebne gumice za kosu dok uvijam kosu .

D.E.M.O.
05-01-2007, 23:54
da meni su potrebne gumice za kosu dok uvijam kosu .
moja je duza nemos moju nadjacat ;P

Helena
06-01-2007, 00:03
idem ja sebi viklere uvit.
bas imam sexi gumicu za kosu...

Jel roze boje? :(

D.E.M.O.
06-01-2007, 00:03
idem ja sebi viklere uvit.
bas imam sexi gumicu za kosu...

Jel roze boje? :(
ne bas je plava

T.N.T.
06-01-2007, 00:15
Helenči,ja se zajebavam,samo ponekad zaboravim smajlije nabaciti

Znam za tebe, ali ima dečki koji fakat tako misle. :o Previše njih. Mislim, gle, meni je svejedno, glavno da se ja dečku svidim ovakva kakva jesam i gotovo. Nema teorije da se mijenjam zbog nekog dečka. Nijedan nije toga vrijedan.isto tako znam jednog frenda koji se potpuno promijenio zbog jedne cure, počeo je slušat drugačiju glazbu (cajke), drugačije se odijevati i sl.

ali ta cura nije nimalo bila vrijedna toga, jer u isto vrijeme dok je bila s njim, bila je još s 2 tipa...


takvi ljudi su mentalno slabi, njima je lako manipulirati i padaju pred najmanjim iskušenjima(npr., da mu neki "frend" kaže da počne pušiti i piti, on bi te učinio bez ikakvog odupiranja, jer nije dovoljno mentalno jak da se odupre...)

Helena
06-01-2007, 00:35
Svašta. A gle ovo (http://www.index.hr/images2/silikoni33.jpg). Evo ti šta silikoni rade. Pa sad reci da prirodno nije bolje.

NITROS
06-01-2007, 00:48
Zanima me što dečki na ovom forumu misle o tome treba li cura stavljati šminku ili više vole prirodno. Naslušala sam se raznih teorija, pa me zanima što vi mislite.

znaci jos jedna cura na forumu :))) gg ajde sada postaj tamo u upoznajmo se bolje :)

btw. volim dok je cura nasminkana. Ali ne volim crnilo oko ociju, to mi je odvratno.

Bishop_45_(2)
06-01-2007, 00:56
meni se full gadi cijeli pojam tih silikona;pa jebote to bi normalan zelio to pod kozom,.. :scared: ... would rather :twisted: myself......

NITROS
06-01-2007, 00:59
meni se full gadi cijeli pojam tih silikona;pa jebote to bi normalan zelio to pod kozom,.. :scared: ... would rather :twisted: myself......

E pa daj citaj govorimo o make up znaci faca. A ne sise jebote.

Helena
06-01-2007, 01:08
Zanima me što dečki na ovom forumu misle o tome treba li cura stavljati šminku ili više vole prirodno. Naslušala sam se raznih teorija, pa me zanima što vi mislite.

znaci jos jedna cura na forumu :))) gg ajde sada postaj tamo u upoznajmo se bolje :)

btw. volim dok je cura nasminkana. Ali ne volim crnilo oko ociju, to mi je odvratno.

Pogledaj kad je tema otvorena. Ova cura je već odavno isparila s foruma. Btw, ja nosim crnu olovku oko očiju, al ne prejako. Samo malo, da mi poveća oči. I predobro izgleda. :P

ludkopuska
06-01-2007, 01:14
Ma ne, ne kazem to, nego su moje generacije tolko glupe (obadva spola, mislim ne svi al vecina) da furaju ponekad iskljucivo na bazi izgleda. Onda se cure sminkaju da bi bile popularnije, a onda one normalne (mislim koje ne rade plasticne operacije da bi se svidjele nekom liku kojeg nisu ni upoznale) budu osamljene jer ih idioti oko njih ne primjecuju! Ja nisam takav! Na primjer bas sa prije nekog vremena (par mjeseci) bio s curom u vezi a da ju nikad nisam ni vidio. Znam bizarno, smijite se al je bilo bas super. Prvi put sam ju vidio prije par dana i imali smo ugodnu setnju od 2 sata. Cura super izgleda al ja to nisam ni znao kad sam bio s njom. Ne kazem da... Ma nema veze... Samo mislim da si krivo shvatila.

Bishop_45_(2)
06-01-2007, 01:26
meni se full gadi cijeli pojam tih silikona;pa jebote to bi normalan zelio to pod kozom,.. :scared: ... would rather :twisted: myself......

E pa daj citaj govorimo o make up znaci faca. A ne sise jebote.

Ma jebote, to ve spada pod face make-up, .............. :? ............., ok, ok, nije face make-up, ali nije ni toliko daleko od ove teme da m esad zahebavas s tim.. !!!

Valnjes 666
06-01-2007, 06:41
Uf,gadna tema.

1. šmika je ok----> ako djevojka našminka oči,onda ne reba dirati usne,a vrijedi i obratno.

2. ja sam metalac i volim kad djevojke imaju crnu olovku oko očiju,i malo svjetliju put

3. moja draga nije metalka i ne smeta mi kako se šminka

4. ako netko pretjera s šminkom,onda je to katastrofa

5. ako se netko zna dobro i umjereno našminkati,onda to stvarno super izgleda

6. pogledajte kako izgledaju članovi grupe KISS i Cradle of Filth---> tako ja izgledam na nastupima(sviram u black metal bandu),onda me draga oće ubit!!!


KISS: http://www.sfondideldesktop.com/Images- ... s-0005.jpg (http://www.sfondideldesktop.com/Images-Music/Kiss/Kiss-0005/Kiss-0005.jpg)

CoF: http://www.metalzone.biz/rest/Tapiz/Cra ... cradle.jpg (http://www.metalzone.biz/rest/Tapiz/Cradle%20of%20Filth/cradle.jpg)

Babitz
06-01-2007, 08:26
mejkap na ocima se meni gadi

Valnjes 666
06-01-2007, 08:50
mejkap na ocima se meni gadi

To ti je individualno,kod nekih cura je to super,kod nekih koma.

Al crna olovka je klasika,povećava oči,daje sexy look,ma predivno...

Svaka čast izumitelju/ici!!!

:pray: :pray: :pray:

Rocchiro
06-01-2007, 12:02
mejkap na ocima se meni gadi

To ti je individualno,kod nekih cura je to super,kod nekih koma.

Al crna olovka je klasika,povećava oči,daje sexy look,ma predivno...

Svaka čast izumitelju/ici!!!

:pray: :pray: :pray:

meni je to skroz ok

THE NO
06-01-2007, 12:04
Odgovor na prvi post i anketu:
Prirodno,ne bih htio da vidim čudovište kad mi cura skine šminku.

Valnjes 666
06-01-2007, 12:13
Odgovor na prvi post i anketu:
Prirodno,ne bih htio da vidim čudovište kad mi cura skine šminku.

ROTFMAO!!!
:rotfl:

Fenrir
06-01-2007, 12:16
[quote="THE NO":1el5nvjp]Odgovor na prvi post i anketu:
Prirodno,ne bih htio da vidim čudovište kad mi cura skine šminku.

ROTFMAO!!!
:rotfl:[/quote:1el5nvjp]

Kaj ti je to rotfmao, kaj nije roflmao ?

Valnjes 666
06-01-2007, 12:18
[quote="THE NO":g252kp7m]Odgovor na prvi post i anketu:
Prirodno,ne bih htio da vidim čudovište kad mi cura skine šminku.

ROTFMAO!!!
:rotfl:

Kaj ti je to rotfmao, kaj nije roflmao ?[/quote:g252kp7m]

ROTFMAO-roling on the floor my ass off

ROFL-roling on floor

roflmao-???

THE NO
06-01-2007, 12:21
kako mrzim kad neko nešto piše na engleskom,pišite na hrvatskom.

Valnjes 666
06-01-2007, 12:22
Evo sad sam pročitao kod experta.piše se
ROTFLMAO,a ja sam pisao ROTFMAO,pa ne kužim zašto bi skraćenica za floor bila FL kad može F,jer sve druge su riječi skraćene jednim slovom... :o

Evo link pa pogledajte kako se piše:

lhMR9_sHg-c

Valnjes 666
06-01-2007, 12:25
kako mrzim kad neko nešto piše na engleskom,pišite na hrvatskom.

ROTFLMAO--roling on the floor my ass off
KSNPGMO--kotrljam se na podu,guzica mi otpada

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Babitz
06-01-2007, 12:38
/uzdah