PDA

Pogledaj cijelu verziju : Miss World vs Miss Universe



Miles
13-08-2008, 20:59
Koja je razlika između natjecanja za miss svijeta i miss universe?
Ovo pitanje je dugo vremena bilo broj 2 na mojoj listi misterija, iza onog vječnog tko je smjestio Zeki Rogeru. No odnedavno sam saznao tko je zahebao Zeku i sad mi je prioritet gorespomenuto pitanje. Pomozte gamerska nacijo. U pitanju je gajba pive.

mronki
13-08-2008, 21:02
Sad nije vrijeme za debilne teme. Bolje postaj to u Pomagaj Brate, tom podforumu ne prijeti brisanje

Frky
13-08-2008, 21:14
Miss svijeta se promovira i traži dečka nogometaša! A miss universe želi mir u svijetu, no kako to nikad neuspije otme nogometaša miss svijeta!




Bezeze pričam :(

iznogud1515
13-08-2008, 21:18
kaj uopće postoji miss World?? kaj nije miss svijeta drugi naziv za miss Universe, ali samo na hrvatskom.



@ blonde, ti bi dala sve, svejedno gajba ne bi bila za tebe. (pretpostavljam da je u pitanju oklada)

Sonic_Moronic
13-08-2008, 21:23
Pa miss world je ograničena samo na ovaj planet, dok za miss universe u tajnosti glasaju svi naši prijatelji u Mliječnoj Stazi.

Miles
14-08-2008, 00:01
Sad nije vrijeme za debilne teme. Bolje postaj to u Pomagaj Brate, tom podforumu ne prijeti brisanje
Nije debilna tema, bar meni. Ozbiljno sam pitao. Ne znam za vas al meni je piva bitna, pogotovo ak je besplatna.

nosferatu25
14-08-2008, 00:13
uglavnom me ne zanima kakve se teme otvaraju (ako mi se ne svidi neću postati u njoj), niti ću, poput nekih forumaša stalno "tražiti da se tema locka iako to nije moj posao, ali se tako uvlačim modu", ali evo sad ja da tebe da pitam: ako te je to toliko zanimalo zar nisi mogao da nađeš odgovor na netu, da se informišeš kod nekog kog poznaješ ili slično, umesto da otvaraš temu u kojoj ćeš nakon nekoliko postova dobiti odgovor i ostaviti prostor za neograničeno spamanje, pa će onda neki dupeglavac to primetiti i ispljuvaće kiselinu još malo.
nije debilna tema, ali tu ni nema "dovoljno materijala" da bude tema. "Miss World vs Miss Universe"... čovek bi pomislio da pitaš koja je od njih lepša...

Miles
14-08-2008, 09:26
uglavnom me ne zanima kakve se teme otvaraju (ako mi se ne svidi neću postati u njoj), niti ću, poput nekih forumaša stalno "tražiti da se tema locka iako to nije moj posao, ali se tako uvlačim modu", ali evo sad ja da tebe da pitam: ako te je to toliko zanimalo zar nisi mogao da nađeš odgovor na netu, da se informišeš kod nekog kog poznaješ ili slično, umesto da otvaraš temu u kojoj ćeš nakon nekoliko postova dobiti odgovor i ostaviti prostor za neograničeno spamanje, pa će onda neki dupeglavac to primetiti i ispljuvaće kiselinu još malo.
nije debilna tema, ali tu ni nema "dovoljno materijala" da bude tema. "Miss World vs Miss Universe"... čovek bi pomislio da pitaš koja je od njih lepša...
Ljepša? Pobogu, većina žena na tim natjecanjima izgleda kao da su izašle iz Oprah-nih "Smršavite u mjesec dana" emisija.
Al dobro.
Zbilja nisam mislio da ću morati opravdavati postojanje teme kraj koje već postoje zanimljivosti poput(bez uvrede autorima dotičnih tema): "Kolko si debel", "morao sam" itd. I zato ti hvala na iskazanom ćudoređu i obećajem da ću ubuduće paziti da ne povrijedim taj krhki kolektivni duh foruma.

iznogud1515
14-08-2008, 10:31
sad sam 100% siguran. jučer bila reklama, prije Dr. Housea, i onaj šta govori za te reklame reko: ''pogledajte izbor miss Universe svijeta'' znači da ne postoji miss World. (nego miss Universe za koju mi kažemo miss svijeta)

Kenyi
14-08-2008, 10:34
ja mislim da bi on pobjedio na svim takmicenjima, i za miss svijeta i za miss univerzuma :(
http://www.metalvideo.com/Gallery_Photos/WEB_COF_Danny1.jpg

nosferatu25
14-08-2008, 12:57
eto. :(

Worthaur
14-08-2008, 17:31
http://en.wikipedia.org/wiki/Miss_World
http://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Universe
Ipak ima neka razlika o.O