PDA

Pogledaj cijelu verziju : Subwoofer



Constantine
13-08-2008, 07:50
Dakle,prije par mjeseci sam kupio nove zvučnike(Divoom Ares 500).Imao sam dve mogućnosti gdje da ih kupim,u jednoj maloj trgovini ili u pevecu,odabrao sam pevec(j*b*m im mater) zato što mi je bio bliže.Doneso sam zvučnike doma,uključio i ono probavam kakav je zvuk,naravno bio je fenomenaln.Sutradan gledam ja deathproof,bila je scena sa zvukom motora od mustanga(mislim da je mustang,nisam siguran),kad ono subwoofer počne vibrirat jako čudno i zvuk postane odvratan kod određenih tonova,smanjio sam snagu sub-a na 20% i još se uvijek čulo.Taj sub odlično reproducira određene zvukove,ali 40% tonova zvuči kriminalno.Sad ga držim stalno na 30%snage i još se uvijek to čuje,što će mi sub koji ne radi od prvog dana.Inače ti su zvučnici odlični(recenzirani u VIDI-ju),tako da je problem baš do tih mojih zvučnika.Što da radim?Ovako sam bacio 300kn u vjetar.

Blek_Stena
13-08-2008, 07:53
Kolko para tolko muzike..

Constantine
13-08-2008, 07:59
Svejedno bi zvučnici trebali radit dobro.

C
13-08-2008, 08:51
Ako se čuje zzzzzz-zzzzzzz-zzzzzzz-zzzz, nije dobar, ili se malo sub odvojio, pa zzzzzzzz-zzzzzzuji.
Otiđi u Pevec nazad, vrati, reci kvar, neka ti ga zamjene za takav isti. Sve uredno spakuj.

Baldrick
13-08-2008, 12:25
naravno, imaš garanciju, šta se žališ..

croat1gamer
13-08-2008, 18:23
kad bi bilo tako lagano kod peveca, i sam imam grozna iskustva, bolje otici negdje drugdje, biti ce skuplje ali ce isti model biti kvalitetniji, vlastito iskustvo
najbolje si prosao ako ti daju zamjenu, sto je prakticki nemoguce, i poslati ce te na servis najverovatnije

toncic
30-09-2009, 21:16
:-x koji su to prevaranti i ja sam kupio ares-500 u zadru u velikom pevecu i prevariše me!!! A meni ne samo da ne radi subwoofer nego i desni sateliti zezaju!!! A izgubio sam račun jer su isto tako dobro radili kada sam ih kupio! :twisted:

toncic
30-09-2009, 21:19
Subwoofer kao da mi nekako čudno izbija zrak, a mali sataliti su se vec odljepili!! :killyou: