PDA

Pogledaj cijelu verziju : DMC 4 problem



icecoldkilla
10-08-2008, 13:00
zapeo sam u 4 levelu DMC 4 kad trebam stavit 4 Gyro blade-a na neka mjesta i stavio sam 3 a ne mogu cetvrti, a taj cetvrti je u nekom kavezu i ne mogu doc do njega
ak neko zna rjesenje, jel mi moze pomoc?? pls

DragonSoul
10-08-2008, 13:57
Lijevo od tog kaveza imaš jedna vrata koja te vode u jedan hodnik. Prođi ga i onda opet imaš vrata, kad uđeš u tom kavezu si. Ubiješ protivnike, imaš onda onaj plavi za tuči (onaj krug), vrata ti se otvore i Gyro Blade je slobodan.

icecoldkilla
13-08-2008, 13:24
e hvala ti, ali opet sam zapeo i to u 11 misiji
izdaro sam onaj krug za tuču i stvore mi se kuglice do sljedeceg kata i ja se popnem do tih kuglica i onda opet ima jedan lift i ja se popnem preko njega gore i dodjem do nekih zeljeznih vrata koja ne mogu otvorit
jel mozda moram ubit onu zeljeznu zensku koja drzi ljubicasti stit?? ak ju moram ubit, recite mi kako??
jel mi neko moze pomoc jos samo ovo?? pls :pray:

Raoul Duke
13-08-2008, 15:22
nije da pametujem al mislim da ima tema viewtopic.php?f=34&t=6775 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=34&t=6775)

Snake
13-08-2008, 20:06
kad dođeš do tih vrata moraš devil bringero povuć neprijatelja prema sebi. sa svake strane ima mjesto na kojemu moraš stat - ti stojiš s jedne strane a trebaš dovuć neprijatelja da i on stane na svoje mjesto pa će se vrata otvorit

Baldrick
14-08-2008, 01:23
brate, zar nije veći gušt kad sam provališ šta treba da se radi? ako baš nećeš, lepo nađi walkthrough.. lakše i tebi i ljudima koji odgovaraju.. osim ako im nije stalo do toga da ispadne da oni znaju to.

Kenyi
14-08-2008, 13:23
trazenje pomoci na forumu je vecinom last resort, a i ljepse je kad ti neko objasni ovako.

icecoldkilla
16-08-2008, 09:35
brate, zar nije veći gušt kad sam provališ šta treba da se radi? ako baš nećeš, lepo nađi walkthrough.. lakše i tebi i ljudima koji odgovaraju.. osim ako im nije stalo do toga da ispadne da oni znaju to.

je veci je gust al jbg kad sam stvarno bio zapeo
al sad sam naravno to preso
i mozete lockat temu