PDA

Pogledaj cijelu verziju : Star Wars: Clone Wars (2008)



Lord AngelRI
10-08-2008, 08:48
eto za nekih 4 - 5 dana u kina dolazi novi - stari S.W. film film će obuhvačati period od ratova klonova pa do osvete sitha, također osim standardnih starih likova pojavljuju se neki novi...

naravno treba napomenut da je ovo animirani film... al ako se mene pita bolje da i to izlazi pa će već za par godina uslijedit i pravi film; nego da nema uopće filmova na S.W. temu...

ovo je originalna stranica filma gdje možete pronaći sve informacije o filmu....
http://www.starwars.com/clonewars/site/index.html

Srle
10-08-2008, 14:46
Ne vidim razlog zbog cega neko ko nije SW fan ne bi otisao pogledati film.Mislim da je glup razlog da neko nece ici gledati zato sto je 3D animacija.Film se pocinje prikazivat za koji dan, ali kad to treba doci u kina nasa?
Mislim da nije pitanje hoce li neko gledati film, nego hocemo li mi imati priliku gledati seriju? Ko bude imao informaciju hoce li neka od televizija ovo prenositi, nek odmah to podijeli sa ostatkom sveta. U suprotnom ... KLETVA NA NJEGA!!!!!!!

Windwalker
10-08-2008, 15:05
Ja neću ići u kino jednostavno zato što nikad neidem u kino.

A film ću nabaviti kad tad (kojih mjesec dana čekanja duže mi ništa ne znači).

THUNDER_DINIX
10-08-2008, 16:10
nisam bas siguran dali cu u kino, ali ovako ga nabavljam sigurno

Lord AngelRI
11-08-2008, 20:13
da slažem se odlazak u kino je upitan ali dali ću ga pogledat tu dvojbe nema!!!

Srle
12-08-2008, 18:49
Evo bas sad gledam trailere na njihovom site-u. Zanimljivo, sareno, ali imam neki osjecaj da ce ovo biti namjenjeno mladjoj publici..., ali sta ces... ne moze sve biti savrseno...

Teon
12-08-2008, 21:53
Mozda cu ic to pogledat a do tad gledam ponovo obicne SW: Clone Wars i citam Labyrinth of Evil --> Revenge of the Sith --> Rise of Dark Lord

Lord AngelRI
13-08-2008, 08:57
Evo bas sad gledam trailere na njihovom site-u. Zanimljivo, sareno, ali imam neki osjecaj da ce ovo biti namjenjeno mladjoj publici..., ali sta ces... ne moze sve biti savrseno...

moguće da, al šta sad svi smo mi djeca u duši... :D

###DK###
13-08-2008, 11:37
Pogledat ću. Volim ja i animirane. :D

Arbiter of Change
13-08-2008, 11:52
Ne znam zašto dobar dio ljudi pati od tog ograničenja vrste medija.
Ako nešto valja onda se to isplati pogledati, bez obzira na format u kojem dolazi.

Windwalker
13-08-2008, 15:24
Evo bas sad gledam trailere na njihovom site-u. Zanimljivo, sareno, ali imam neki osjecaj da ce ovo biti namjenjeno mladjoj publici..., ali sta ces... ne moze sve biti savrseno...

Ne vjerujem baš. Ipak je to SW.
Gledao sam onu kratku animiranu seriju, i osim crteža, nije niti po čemu izgledala kao ostali crtići za djecu (tipa Pokemon i sve gluposti kojom danas truju djecu, umjesto da im puste maraton Toma i Jerryja).

Srle
14-08-2008, 07:35
Nisam mislio na stil animacije, vec na sve ostalo... dialog je prilicno jednostavan, borbe su prilicno jednostavne, zatim osim droida i klonova nece vise niko umirati.Ali ne kazem da to lose,samo...nije mi bas skroz po ukusu.

Lord AngelRI
14-08-2008, 16:30
Ne znam zašto dobar dio ljudi pati od tog ograničenja vrste medija.
Ako nešto valja onda se to isplati pogledati, bez obzira na format u kojem dolazi.

složio bi se s tim... tko zna možda će ovaj animirani film bit pun pogodak...

Srle
15-08-2008, 19:04
:pray: Cartoon Network kupio prava na prikazivanje serije :pray:
Prikazivanje epizoda pocinje na jesen.
Znao sam da se kablovska televizija isplati.

olio
15-08-2008, 20:29
koje serije :?

Lord AngelRI
16-08-2008, 08:12
koje serije :?

pa vjerojatno animirana S.W. serija...

olio
16-08-2008, 11:09
koje serije :?

pa vjerojatno animirana S.W. serija...
da ali to se prikazivalo davno zar dolazi nova ?
čak je i na hrt-u bilo

Srle
16-08-2008, 12:13
@olio
pazi sad, ovo cu napisati samo jednom...
Star Wars: the clone wars, je u stvari serija.Prva epizoda serije ce biti prikazivana putem kino distribucije, dok ce ostale epizode biti za televiziju.Prva epizoda trajace oko sat/sat i po, dok ce ostale epizode trajati manje/vise oko 25 minuta.
A kruze glasine da je u pripremi jos jedna Star Wars serija, koja za razliku od ove nece biti animirana,te bi trebala da prati Boba Fett-a.

Windwalker
16-08-2008, 13:02
Ja sam čuo da će biti igrana serija koja će pratiti vrijeme između 3. i 4. dijela, i da će glavni lik biti Quinlan Vos, jedan od posljednjih živih jedija, a da će u guest ulogama biti Yoda, Obi-wan, Vader, itd.

Ali, to su bile samo glasine.

Arbiter of Change
16-08-2008, 13:09
Nije li on malo... mračan, bar kako bi bio glavni lik?

Srle
16-08-2008, 13:23
Ja sam čuo da će biti igrana serija koja će pratiti vrijeme između 3. i 4. dijela, i da će glavni lik biti Quinlan Vos, jedan od posljednjih živih jedija, a da će u guest ulogama biti Yoda, Obi-wan, Vader, itd.

Ali, to su bile samo glasine.
To je otprilike ono sto sam i ja cuo samo sto je umjesto Quinlan Vosa glavni Boba Fett, valjda zato sto hoce nesto iz Star Wars univerzuma ali da se glavna prica ne vrti oko jedia/sitha.


Lucas himself instructed the writers of the Republic comic book series not to kill off the Quinlan Vos character. Since then, Lucas' instructions have fueled rumours that Vos may appear as a minor character in the Star Wars live-action TV series, but they are still to be confirmed.

Lucas had originally written a scene for Revenge of the Sith involving Quinlan, but ultimately, he only received a passing mention.

Evo i o Boba Fett seriji (http://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_live-action_TV_series)

olio
16-08-2008, 22:29
super hvala na informacijama :D

Lord AngelRI
17-08-2008, 10:45
svi imate pravo navodno će biti više serija, 1 animirana te čak možda 2 - 3 serije kako bi rekli ˝normalne˝...

sve u svemu slijedi predivno razdoblje S.W. serija!!!! :D

i ono S.W. will be back...

Windwalker
17-08-2008, 12:38
To je otprilike ono sto sam i ja cuo samo sto je umjesto Quinlan Vosa glavni Boba Fett, valjda zato sto hoce nesto iz Star Wars univerzuma ali da se glavna prica ne vrti oko jedia/sitha.


Ma to sam ja bio nabrzinu pročitao, pa sam ga bezveze bubnuo kao glavnog lika, a izgleda da će serija imati više paralelnih radnji s puno likova.

Can't wait!

Srle
17-08-2008, 14:43
Ma to sam ja bio nabrzinu pročitao, pa sam ga bezveze bubnuo kao glavnog lika, a izgleda da će serija imati više paralelnih radnji s puno likova.
Can't wait!
To ce biti zakon,ako ikad bude snimano.Bilo bi lijepo kad na toj seriji ne bi stedili,tako da dobijemu jedan punokrvni SW svijet.Ne bih volio da,kao u star treku na primer, losu scenografiju (pogotovo interijera) zamaskiraju dimom ili losim osvetljenjem.I zelio bih nekog slikovitog nasilja u seriji.

Lord AngelRI
17-08-2008, 15:01
o ako će seriju radit Lucas Arts u što vjerujem, bit će kako treba!!!!

Deadwalker
20-08-2008, 19:07
iako je animiran film, meni fakat super izgleda...mislim da bu radnja odlično, ovo sigurno idem u kino gledat...

unknown
20-08-2008, 19:10
isto sranje drugo pakovanje....

Lord AngelRI
21-08-2008, 11:10
isto sranje drugo pakovanje....

drugo pakovanje da...

isto sranje ne...

Srle
21-08-2008, 19:12
Sranje? Ne bih rekao...

whiskey
21-08-2008, 20:50
Upravo pogledano. Preporuka svim ljubiteljima Star Warsa i to je sve šta iman za reci u vezi filma :)

Lord AngelRI
22-08-2008, 10:32
Upravo pogledano. Preporuka svim ljubiteljima Star Warsa i to je sve šta iman za reci u vezi filma :)

i to ja dovoljno, ništa više ne treba... :wink:

THUNDER_DINIX
03-11-2008, 11:55
bas sam ga sad odgledao, film je odlican, ispunio je sva ocekivanja, ocjena 10/10 :pray:

Teon
03-11-2008, 16:33
Prema vidjenim trailerima, izgleda uzasno, a i cuo sam da mjenja pricu originalnog CW (koja je bila odlicna, Grievous ftw) ... tak da ne zelim to gledat, ostajem pri starom crticu

RIPtheREAPER
03-11-2008, 16:36
pogledao jos davno i nije lose, no nije bas dobro prosao kod kriticara

Lord AngelRI
03-11-2008, 19:14
pogledao jos davno i nije lose, no nije bas dobro prosao kod kriticara

a njih tko hebe, takve kometare uopće ne registriram vaše kometare da ali njihove nema šanse... ja ga nisam pogledo bah čekam da izađe ne dvd-u...

THUNDER_DINIX
04-11-2008, 11:18
oce izlazit jos koji takav film? i kako se zove ona serija sto je bila prikazivana? jel isto Clone Wars?

olio
04-11-2008, 11:54
oce izlazit jos koji takav film? i kako se zove ona serija sto je bila prikazivana? jel isto Clone Wars?
trenutno izlazi animirana serija clone wars a taj film je samo uvod u seriju

THUNDER_DINIX
04-11-2008, 14:22
koja je onda ono serija sto je bila prikazivana na tv-u? jel to to?

olio
04-11-2008, 21:57
ta šta je prije izlazila je isto clone wars imam ja sve epizode negdje na dvdu

THUNDER_DINIX
05-11-2008, 10:34
jel valja to sta? i kak to da izlazi serija istog imena? ili je to nastavak?

Lord AngelRI
05-11-2008, 21:05
ček o kojoj to seriji govorite? neki link...

Hellboy
05-11-2008, 21:18
animirana serija Clone wars...rukom crtana...a ne renderirana kao ovaj film...prilično vgg...
http://www.onedigitallife.com/images/star-wars-clone-wars.jpg
pa onda film i sad izlazi nova CGI serija istog imena

Srle
06-11-2008, 09:24
Serija se vec odavno prkazuje...ja vec pogledao 5 epizoda.I mogu samo reci da je sjajna.Koliko god da mi se prva dugometrazna epizoda nije dopala (a zaijsta mi se nije dopala) toliko je serija sjajna i genijalna.Pogotovo bih pohvalio 5 epizodu naslova rookies.
link za serju (http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_The_Clone_Wars_(TV_series))
epizode (http://starwars.wikia.com/wiki/List_of_Star_Wars:_The_Clone_Wars_episodes)

Lord AngelRI
06-11-2008, 20:16
aha puno jasnije, thanx... pitam se kad ce doc kod nas na tv... :rotfl:

Srle
07-11-2008, 07:47
Nema potrebe da dolazi na tv. imas dvije opcije:
1:imas sve epizode na you tube-u, podjeljeno u tri dijela,tu pogledaj (ili ako si tanak sa netom nek ti netko skine)
2:Torrent. nuff said.

Lord AngelRI
10-11-2008, 19:23
Nema potrebe da dolazi na tv. imas dvije opcije:
1:imas sve epizode na you tube-u, podjeljeno u tri dijela,tu pogledaj (ili ako si tanak sa netom nek ti netko skine)

hm potražim...

Maloki
28-12-2008, 01:25
Pogledao sam film i nisam oduševljen, interakcija među likovima mi se ne sviđa, a Anakin je predebilno napravljen, pre "mudar" je za sebe :)
A i općenito je cijela priča previše dječja. Sad me samo zanima što bude sa Ahsokom, trenutno nema nikakvih informacija o tome na Wookieepediji :(

Arbiter of Change
28-03-2009, 10:34
Pogledao zadnju epizodu konačno i predobro mi je bilo. Odličan pogleda na EU za nas koji ne pratimo toliko stripove tako da sam uživao kad su Fisto i Plo Koon dobili vlastite epizode, ali generalno se slažem s tim kako je Anakin dosta drugačiji po ponašanju od toga kakav je u core filmovima (i onaj njegov Padwan... WTH je ona došla?).

Iščekujem drugu sezonu. :)

whiskey
28-03-2009, 16:14
I ja sam vrlo zadovoljan serijom. Pobogu to je Star Wars :D Iscekuje se druga sezona.

Teon
28-03-2009, 17:32
U nedostatku SW fixa, nabavio sam ovaj CGI film.

Ovo je toliko lose da je ekšuali dobro ... Muzika je ocajna, radnja isto (wth beba Hutt), sve kao da parodira Star Wars, uglavnom toliko je lose da je dobro! Sad se bacam u nabavku serije koja ide (cujem da je nesto bolje).

P.S. Naravno gledao sam i original SW:Clone Wars (koji su mi daleko bolji)

Arbiter of Change
28-03-2009, 18:14
Ja osobno nisam tako shvatio jer je serija i ciljana za djecu tako da ono, ima witty humor lijevo i desno, ali meni je dobra jer te upoznaje sa Expanded Universe lokacijama, likovima i općenito tehnologijom tu i tamo u većini slučajeva bolje nego sami filmovi. I dosta se fokusira na klonove. Ima čak i nekoliko epizoda sa stvarno solidnom pričom koje su me iznenadile.

Teon
29-03-2009, 15:29
Evo pogledao sam prve 3 epizode.

Uglavnom, velik napredak spram 'filma'. Jedva cekam da se bacim na nove epizode :D

P.S. Da, klonove su genijalno napravili tj. opisali

Arbiter of Change
03-10-2009, 11:15
Za one koji ne prate jedna obavijest - počela je 2. sezona The Clone Wars 3D animirane serije. Mislim da je prva epizoda već vani.

Srle
03-10-2009, 11:22
Prve dve točnije...al ne cijepidlačimo. Inače pogledao ih, ono u stilu su prve sezone, samo što ja nisam nigdje vidio taj napredak u ani,aciji, iako još uvijek ne izgleda loše. Mada smeta mi što su se odjednom napalili na Cad Banea, nit je lik badass, nit podsjeća na boba/jango fett-a, al ajd.

Deadwalker
03-10-2009, 14:01
Za one koji ne prate jedna obavijest - počela je 2. sezona The Clone Wars 3D animirane serije. Mislim da je prva epizoda već vani.

super. To niti ne trebam skidati, posto imam CN kanal 8)

Deadwalker
05-10-2009, 12:12
Pogledao premijeru. A sta rec, nego dobro kao i prije. Bilo bi fora da nakon clone wars-a nastave s epizodama tamo vec u razdoblju imperija pa da se prikaze uspon rebelliona i takve stvari... :)

Srle
05-10-2009, 12:46
Pogledao premijeru. A sta rec, nego dobro kao i prije. Bilo bi fora da nakon clone wars-a nastave s epizodama tamo vec u razdoblju imperija pa da se prikaze uspon rebelliona i takve stvari... :)
Kao na primjer s ovim (http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_live-action_TV_series)Smožda?

Deadwalker
05-10-2009, 17:44
Cul sam za to naravno, al bi mi se dopalo da to razdoblje provedu i kroz ovu animiranu seriju...

Anarion.Umarth
05-10-2009, 19:38
Bezveze su ove nove epizode, Đedaje su ispale blesave skroz, nekakvi force ne-sensitive lik se slobodno ušeće usred hrama i nitko ga ne kuži...
Da ne govorimo kako lako padaju na njegove preočite zamke...
Ugl, Bane je bezvezan lik koji bi moga proći kao epizodist, bolje bi bilo da se fokusiraju na neke sporedne planete/likove/borbe iz lore-a.

Arbiter of Change
05-10-2009, 19:46
Bezveze su ove nove epizode, Đedaje su ispale blesave skroz, nekakvi force ne-sensitive lik se slobodno ušeće usred hrama i nitko ga ne kuži...
Da ne govorimo kako lako padaju na njegove preočite zamke...
Ugl, Bane je bezvezan lik koji bi moga proći kao epizodist, bolje bi bilo da se fokusiraju na neke sporedne planete/likove/borbe iz lore-a.
Baš sam isto pomislio... Cad Bane?
Njega misle učiniti važnim igračem? Isse, jeftina kopija Fetta i to loša, toliko da mi je već nakon jedne epizode išao na jetru.

Anarion.Umarth
05-10-2009, 19:54
Sam me lik ne smeta toliko koliko nesposobnost Jedija kad se on pojavi. Recimo onaj Holocron
-vidi Bane ide prema Holocronu, strogo čuvanoj bazi podataka koja postoji samo tu
-sigurno tim putem pokušava doći do komunikacijskog sustava
I to što se sa računalnog porta u knjižnici bez ikakve šifre može doći do svih sustava osiguranja šta se ne može premostiti iz glavne kontrole... Kao i preskakanje kazne čuvanja knjižnice nametnute padawanici....
Neočekivano loš početak sezone.

Arbiter of Change
05-10-2009, 20:34
Ja baš s njim imam problema (na plot holese i općenito sumnjive scenarije sam već navikao kad je serija u pitanju) jer mislim da nema ništa posebno kod njega zbog čega bi trebao biti tako važan lik kakvim ga planiraju učiniti, ili sam tako barem čitao na interwebzima.

Srle
10-10-2009, 19:21
Baš pogledah treću epizodu, i moram priznati jedna od boljih uopšte...nije čak ni Bane toliko smetao...kad bi sve ovakve bile...

Deadwalker
19-10-2009, 17:39
Pogledao zadnju epizodu(4. mislim). Dosta dobra epizoda, sa puno politike i splektarenja :) . I sviđa mi se što se serija polako približava 3. epizodi filma. Baš me zanima kako ce tu prikazat uspon carstva i "nastanak Vadera".

THUNDER_DINIX
10-04-2010, 15:57
odgledao sve epizode dosad, odlicno