PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mravlja kiselina



m777
09-08-2008, 14:03
Želim joj smrt.

Hellboy
09-08-2008, 14:04
me 2...očem vidjeti taj podforum u plamenu...

Wishmaster
09-08-2008, 15:03
Taj podforum zbilja nema smisla.
Alt+F4 je puno bolji i mislim da su to po sadržaju podjednaki podforumi samo kaj je kiselina leglo glupih tema na kojima se nabija post count.

Herr Schnitzel
09-08-2008, 15:25
Istina, svi pametni topici tamo se vrlo lako kvalificiraju i za Alt-F4... Meni svejedno.

Electromaster
09-08-2008, 15:32
Istina, većina tema koje se pojavljuju u mravljoj kiselini može proći i od alt+f4, neke bi mogle i u pljuvačnicu...Šteta je što ovako neke teme koje bi mogle bit odlične bivaju zatrpane spamom i glupostima...

seahawk37
09-08-2008, 15:37
problem je sto se svaki novi user odma baci na mravlju i zaspama sve teme jer nije dovoljno sposoban da komentira teme u ostalim podforumima

Constantine
09-08-2008, 15:47
Želim joj smrt.
Također,ali ima i par tema koje su dobre u mravinjaku.

K4ciga
09-08-2008, 15:51
Mislim da je W1k1n6 jasno izrazio svoj stav prema Kiselini,te naveo razlog zašto je postavio istu.
To je dvosjekli mač - s jedne strane,vrlo uspješno miče spam iz ostalih podforuma ( iako ne poričem da ima imbecila koji i dalje spamaju po ostalim podforumima ),a s druge strane mnogi ljudi pogrešno shvaćaju bit MK,te i dalje rade idiotske teme,+1 postove,itd,itd.

SkunK
09-08-2008, 16:45
Ali čemu uopće potreba za spamom na kraju krajeva?

Herr Schnitzel
09-08-2008, 18:04
Ali čemu uopće potreba za spamom na kraju krajeva?


Neki ljudi post-count dozivljavaju kao produzetak svog... *Khm*...

###DK###
09-08-2008, 21:00
Nije ni meni baš draga ali mi ni ne smeta toliko. :D

seahawk37
09-08-2008, 22:10
volio bi da se makne mravlja i da se samo par dobrih tema prebaci u alt+F4, npr prelazak rupe, tema je dobra a nije za spamere

RIDER32
09-08-2008, 22:24
MK 8) Mnogi je nisu shvatili onako kako bi trebali. U njoj ima i normalnih tema o kojima se moze normalno raspravljat (kao ste proveli danasnji dan,sto ste prvo pomisli ujutro), a ima i cistog spama i +1 tema (ocijena siga i avatara, pogodi ko sto je na avataru [ugl teme u kojima se napise samo 2-3 slova/broja i imas +1]). Take teme bi trebali lockat i ostavit one malo normalnije i obavezno pritegnit malo cijelu MK i usere koji su aktivni u njoj.

BTW: nekim userima bi trebalo ukinut post count jer im je samo on i bitan i zato doslovno spamaju.

ADMINI POIDUZMITE NESTO!!!

Constantine
09-08-2008, 22:55
Trebalo bi izbrisat 80% tema u mravinjaku i ostavit one normalne,ima dovoljno dobrih ne-spamerskih tema.

Arbiter of Change
09-08-2008, 23:51
Ma da, pa da svi lokalni spameri počine suicid.

Death By Sexy
10-08-2008, 00:04
Može. Izmetirana je do jaja

Constantine
10-08-2008, 00:26
Ma da, pa da svi lokalni spameri počine suicid.
Maja bi ostala bez doma.

RIDER32
10-08-2008, 00:31
Ma sigurno bi se naslo nesto za nasu dragu maju :roll:

Ps1ho
10-08-2008, 01:49
iam ingeniozan plan
jednostavno

deletajte sve korisnike koji su aktivni u mravljoj i ostat cete bez spammera
bice tu i nevinih al sta se mora mora se

:(

Constantine
10-08-2008, 01:59
Nestalo bi 99% forumaša.

Death By Sexy
10-08-2008, 15:05
poziv na bojkot mravlje kiseline

K4ciga
10-08-2008, 16:15
Imam univerzalno riješenje za tebe,Death by Sexy,i tebi slične.Jednostavno,ako vam se nešto ne sviđa,nemojte gledatiSu to.U govno se ne gleda,zar ne?

Death By Sexy
10-08-2008, 18:59
Alo alo disi

Gle znam da si kul al meni slični su ubakul :*

Ja dok se pokenjam uvijek pogledam svoje dite


mislio sam na to da svi koji "pametne" teme otvaraju i razgovaraju i raspravljaju nek bojkotiraju... onda bi ostali samo oni spameri vulgaris.. u opisu mravlje stoji "Zabranjuju se +1 postovi, teme bez ikakvog smisla, ofttopic spam i slično."

C
10-08-2008, 19:17
E,micite ga,ali ocu da mi ostane post count as it is...
Ja se zalažem za potpuno ukidanje post counta.
Mnogi misle ako neka osoba ima par tisuća postova da je sveznalica ili tako nešto, pa kada dođe neki koji se tek registrirao, smatraju ga neznalcem, a dogodi se da jedan takav zna puno više nego 20 spammera skupa. Čast izuzecima.


Po mome post count nema značenja, i trebalo bi ga ukinuti.

Mirko L
10-08-2008, 19:26
ajme vas,zašto van to toliko smeta?
ako van ide toliko na živce,zašto onda idete na MK?
prestanite ić tamo i nećete se više živcirat.

nosferatu25
10-08-2008, 19:33
me 2...očem vidjeti taj podforum u plamenu...

Hellboy v2.0

Most active forum: Mravlja kiselina
[ 439 Posts / 44.25% of user’s posts ]S
Most active topic: Kako ste proveli današnji dan?
[ 63 Posts / 6.35% of user’s posts ]

UKINITE POST COUNT SLOBODNO, ali mravlju kiselinu ne dirajte. Jel kome fali što je ona tu? Ako je ne posećujete nemojte joj želeti smrt. Jer tek što sam prvi put postao u njoj, postao sam aktivan forumaš. Neko dođe u taj podforum jednom ili dvaput mesečno zalaže se za ukidanje tog podforuma... m777, hoćeš li ti to nešto dobiti ili ćeš lepše živeti ako se mravlja kiselina izbriše?
inače, mk se razlikuje (po tematici kojoj se bavi) dosta od alt-f4, samo je greška što se ne brišu mnogobrojne retardirane teme

C
10-08-2008, 19:41
Helly je realan, ne gleda na postove, i nije mu žao ako će tisuću postova izgubiti. (Edit: pola tisuće)
Postovi nemaju značenja!

nosferatu25
10-08-2008, 19:42
da, naravno da nemaju. (ovo nije sarkazam)

Sphinx
10-08-2008, 19:53
Imam univerzalno riješenje za tebe,Death by Sexy,i tebi slične.Jednostavno,ako vam se nešto ne sviđa,nemojte gledatiSu to.U govno se ne gleda,zar ne?

s ovim se potpuno slazem, mravlja kiselina je za mene sranje i ima samo par dobrih tema tipa "kako preci preko rupe" i slicno, ali ostalo je samo nabijanje post counta. ko voli nek izvoli, ja tamo ne idem,

RIDER32
10-08-2008, 19:54
Onda neka ukinu post count u MK i bit ce sve 5.
Svaki normalan forum ima post count i svaki normalan firum ima podforum u kojem se ne uracunavaju postovi.

nosferatu25
10-08-2008, 19:56
Želim joj smrt.
Također,ali ima i par tema koje su dobre u mravinjaku.
i constantine želi smrt kiselini... :(
razočarao si me konst...


Imam univerzalno riješenje za tebe,Death by Sexy,i tebi slične.Jednostavno,ako vam se nešto ne sviđa,nemojte gledatiSu to.U govno se ne gleda,zar ne?
e da, i pošto kaciga kaže da se u govno ne gleda, podsetio bih ga da je baš on otvorio temu u kojoj se najviše spama, i to baš u tom govnetu.


Onda neka ukinu post count u MK i bit ce sve 5.
Svaki normalan forum ima post count i svaki normalan firum ima podforum u kojem se ne uracunavaju postovi.
:pray: odlično rešenje! :pray:

m777
10-08-2008, 20:04
m777, hoćeš li ti to nešto dobiti ili ćeš lepše živeti ako se mravlja kiselina izbriše?
Većina vas se vjerojatno ne sjeća foruma kakav je bio prije Mravlje kiseline (ne govorim ovo pokroviteljski ili kao kritiku - samo iznosim činjenice). Neki možda smatraju da je sada umanjen spam na ostatku foruma - to je zasigurno istina, zato što ostatak foruma polako odumire.

Da, nekada je bilo spama, ali je taj spam po meni bio zanemariv. Sada postoje spam teme. Pa čekajte malo - to je kao da pokušavate smanjiti stopu ubojstava u nekoj državi tako da ogradite jedan dio države i podijelite oružje pa neka se ljudi međusobno kolju. To vama ima smisla?

Nekada je bilo puno više zanimljivih pa čak i inteligentnih tema. Sada su zanimljive teme rijetkost (barem što se tiče non-gaming dijela foruma), a inteligentne više niti ne postoje. Sve se svodi na "Što je na avataru" i "Now playing" teme. Pa čekajte malo - nekada su "Now playing" teme bile strogo zabranjene i tretirane su kao najveće smeće među topicima. Zar sam ja jedini koji se toga sjeća?

Ja želim reći ovo: Forum je zašao u eru dekadencije. Recite što želite, ali to je istina. Ako nije - dokažite da nije. Znate da sam u pravu.

Nemam običaj ovako otvoreno govoriti, ali u ovom slučaju sam napravio iznimku jer smatram da ako ja to ne kažem, nitko neće. Većina vas me smatra umišljenim sarkastičnim kretenom i možda ste u pravu, ali nedajte da to zamagli vašu prosudbu. Razmislite o tome što sam rekao...

nosferatu25
10-08-2008, 20:17
nisi ti umišljeni i sarkastični kreten, i sve si lepo rekao.
ali, mravlja kiselina (barem ja tako mislim) nije napravljena da bude (ali je, izgleda postala), kao što si ti napisao: "deo države u kojem se svi ubijaju, tj deo foruma u kojem se samo spama, ili leglo spamera". To se uverenje proširilo među drugim forumašima čim su počele da se rađaju teme poput ocena siga i avatara, kako zamišljate osobu iznad vas i ostalih. samo kažem da mravlja kiselina može da bude najzanimljiviji podforum (primeri - kako preći preko rupe, obrade forumaša, alieni, smak sveta, subkulture, večna pitanja, najzanimljiviji forumaš), samo su neki članovi iskoristili to "podforum sa dozvoljenom povećanom količinom spama" i tako zasrali podforum.

nerviram se još što se sad svi kao zalažu za smrt mravlje kiseline, a pola njih su tu od jutra do mraka.

Constantine
10-08-2008, 20:30
[. Neki možda smatraju da je sada umanjen spam na ostatku foruma - to je zasigurno istina, zato što ostatak foruma polako odumire.
Upravo zato kiselina treba nestati,ovo je gaming forum i u ovom forumu se najviše treba raspravljati o gamingu,a ne o tome kako je neko proveo svoj dan,na kraju će svi postat najviše u mravinjaku,a ne u podforumima zbog kojih je ovaj forum stvoren,uklanjanje post counta neće pomoći,kiselina treba umrijeti :hangin:




Želim joj smrt.
Također,ali ima i par tema koje su dobre u mravinjaku.
i constantine želi smrt kiselini... :(
razočarao si me konst...
Preživjet ćeš ako nestane,ne brini se.

nosferatu25
10-08-2008, 20:47
Pa zar ne shvatate da takve teme jednostavno treba lockati i izbrisati! Kao da u kiselini nema normalnih tema... :( , isuse, pomislio bi čovek da je mravlja kiselina teroristička pretnja ostatku foruma kada čita vaše postove.

Flippy
10-08-2008, 20:48
SNE DIRAJTE MI RAVNICU!

:killyou: :killyou: :killyou:

nosferatu25
10-08-2008, 20:50
eh, cabal, hoćemo li je odbraniti?

Flippy
10-08-2008, 20:55
Obranit ću ja mravlju.

###DK###
10-08-2008, 21:08
Skoro svakome smeta a skoro svatko ima bar 50% postova u njoj. :D

Electromaster
10-08-2008, 21:09
True :(

Wishmaster
10-08-2008, 21:18
one kvalitetne teme iz mravlje(onaj 1% tema iz kiseline) treba prebaciti u Alt+F4, da se u njima može kvalitetno raspravljati i maknuti kiselinu.
A u vezi velike količine SPAM-a... jednostavno maknuti post count...
mislim koja je to opće glupost taj post count jer ničemu pametnome ne služi a puno njih ga doživljava ko sveti gral...on nije nikakaf pokazatelj nečije zrelosti,iskustva ili nečeg trećeg nego služi samo da se nekome premeni onaj natpis ispod imena i da se taj neko more pofaliti kolko ima postova i kak je ve neki starješina i mudar čovjek.
ma nonsens...


ovo je samo moje viđenje...

Constantine
10-08-2008, 21:26
Teme koje bi trebale ostat:


Kako zamišljate osobu iznad vas?
subkulture
Šta vi mislite da Hrvatska postane sjedište antiterorizma?
Kako ste proveli današnji dan?
*OBRADE FORUMAŠA*
Vaš savršen doručak :)
O čemu sanjate?
kako prijeci preko rupe- pokusaj 2 (paznja 56k)
Najlegendarniji post
Iritantne javne osobe.
najgluplja imena na svijetu
Metal kviz
Predstavite se
ljubav i sve vezano uz tu temu =)
Kojeg bi glumca najradije upoznali?
Uhvatiste Zlatnu Ribicu
Vaš životni moto?
Alieni...
Jack Thompson XD
Živ sam a neznam niti sam kako....
Što biste htjeli biti od životinja?
Maturalac
Kako izbjeći neugodnu situaciju?
Explosm
Vaš najgori dan u životu.
Grafiti:Umjetnost ili vandalizam?
Drugo najvažnije pitanje u svemiru!
Paradoksi
Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?
Kako su moderatori postali moderatori?
Najveći debil na youtubeu....
Odvikavanje - mass project
Šveđani rasisti?
Što vi mislite o tome što smo se pridružili NATO-u
Nastavite pricu...
City vs. Village a.k.a. Grad vs. Sela!
Recepti
Šta sve posjećujete na internetu?
Sta vas je najvise zaprepastilo u zivotu?
Zašto volim igrati igrice?
BombayTV :P
Kojeg biste mrtvog muzicara/glumca ozivjeli?
Robert Christgau
Osobe čudnog ponašanja
Iskustva s "ljubavnim" sajtovima
Smisao Zivota
Vama najbolje godišnje doba Nogomet Upis u srednju Novi nu metal bend bend? :D Eutanazija Prigodno podforumu: Mravi Sečentizam Mono ili Poli? brzina svjetla Dodaci jelima Oklade ne primamo Pejpr plejnz
Hakuna matata klub
Životinjsko carstvo ^^ Test zapažanja Reinkarnacija geek Guinnessova knjiga rekorda
koje desetljeće....
Kada bi se izbrisale sve ostale teme i prestale se otvarat slične,mravlja kiselina bi puno lijepše izgledala i bilo bi manje spama i više aktivnosti u drugim podforumima.
Primjer kako su otvorene tri tema,a mogla je bit otvorena samo jedna za sve to:
1.Najlegendarniji post
2.Najsmiješniji postovi i teme na ovom forumu
3.Najoriginalniji topic
Mogla je biti otvorena samo jedna tema,naprimjer:Nazanimljiviji postovi i teme na ovom forumu.Isto tako za teme najbolji doručak/ručak
I ne bi se trebao maknut post count zato što bi svi još više spamali.
Sve ove promjene bi pridonijele mravljoj kiselini,ali se nažalost najvjerovatnije neće ništa poduzet zato što su admini na odmoru.

mronki
10-08-2008, 22:11
Nekada je bilo puno više zanimljivih pa čak i inteligentnih tema. Sada su zanimljive teme rijetkost (barem što se tiče non-gaming dijela foruma), a inteligentne više niti ne postoje. Sve se svodi na "Što je na avataru" i "Now playing" teme. Pa čekajte malo - nekada su "Now playing" teme bile strogo zabranjene i tretirane su kao najveće smeće među topicima. Zar sam ja jedini koji se toga sjeća?



Za ovo smo krivi mi forumaši, a ne Mravlja Kiselina.

Death By Sexy
10-08-2008, 22:22
W T Š!?

Oh noooo Mravlja kiselina is the frieaking blob, its alive!!

nosferatu25
11-08-2008, 01:21
Nekada je bilo puno više zanimljivih pa čak i inteligentnih tema. Sada su zanimljive teme rijetkost (barem što se tiče non-gaming dijela foruma), a inteligentne više niti ne postoje. Sve se svodi na "Što je na avataru" i "Now playing" teme. Pa čekajte malo - nekada su "Now playing" teme bile strogo zabranjene i tretirane su kao najveće smeće među topicima. Zar sam ja jedini koji se toga sjeća?



Za ovo smo krivi mi forumaši, a ne Mravlja Kiselina.

da, to sve vreme govorim.

Constantine, svaka čast na trudu, to je pravo rešenje, a ne "želim joj smrt" kao što si pre govorio.

RIDER32
11-08-2008, 01:46
Upravo tako. Izbrisati tih par tema i neka nas moderatori pritegnu.
Upravo zbog onih glupiih tema sam i tio da se ukine post count.

Constantine
11-08-2008, 02:46
Sad kad bi se još moderatori bacili na posao i to odradili.
Da se ukine post count u mravinjaku spameri bi mislili:super,tu mogu posta koliko hoću i nitko mi neće reći da bildam post count i nastao bi sveopći kaos i spam pošast.

Sickmanno1
11-08-2008, 11:32
Nisam za ukidanje post counta...inace svatko normalan moze stisnuti na usera i vidjeti da prosijek postova po danu...gdje je najjaktivniji i ostalo...

Isto tako nisam ni za ukidanje Mravlje Kiseline...nekad mozes tamo ubit vrijeme...a i skoro svaki forum ima spam zonu...samo sto u vecini slucajeva je ona napravljena bez post countinga...

nosferatu25
11-08-2008, 11:37
dakle savršeno rešenje bi bilo:

1. da ukinu post count u mravljoj kiselini.
ili:
2. da pobrišu spam teme i ostave one normalne.

croat1gamer
11-08-2008, 14:25
pa onda smisao mravlje kiseline nebi imao smisao, te teme bi se samo prebacile u sugerirajuce podforume, a ostalo pobrisalo

Constantine
11-08-2008, 14:28
Smisao mravlje kiseline nije čisti spam,besmislene teme i tri teme o jednoj stvari,smisao mravinjaka su zanimljive teme sa povećanom količinom spama.

C
11-08-2008, 17:21
Ja mislim da je Alt + F4 = Mravljla kiselina, u potpisu spamm.

TeraBajt
11-08-2008, 17:42
nije stvar u podforumu, vec je stvar u ljudima koji se ponose svojim spam postovima, ilitiga postovima bez ikakve svrhe, kao sto je rekao m777, ponose se svojim postovima u "now playing" temama. Ja nemam nista protiv podforuma, samo par osoba koje obitavaju tamo.

Constantine
11-08-2008, 17:45
Nisu krive osobe,krive su teme,spam je jako opasna stvar,svatko može prijeći na tamnu stranu.

Death By Sexy
11-08-2008, 18:05
A kaj podforum je bezgrešno oplođen od svetog duha i rađa sam teme?

Sickmanno1
11-08-2008, 22:46
Glavni problem je sto u nekim temama, npr..ocijena siga i avartar, se nerijetko desava da si 3 usera ocijenjuju sig 3 stranice zaredom, sto je glupo...mislim ak si ocijenio neciji sign i avartar, cekaj usera kojem nisi ili tako nesto...

Constantine
11-08-2008, 22:50
Pola tema u mravinjaku su potpuno besmislene.Sve to treba pobrisat.

C
11-08-2008, 23:38
Slažem se!

Sonic_Moronic
12-08-2008, 11:26
Služi kao recycle bin za spam. Dobar je.

Nažalost, neki korisnici ne mogu spavati noću sa činjenicom da postoji podforum pun spamma.

croat1gamer
12-08-2008, 12:25
najbolje bi bilo napraviti na nekoj drugoj stranici forum (npr. freeforums.org) i tamo staviti samo za spam

SkunK
12-08-2008, 12:53
Da ali im se onda post count nebi dizao na ovom forumu a njima spamerima je to izgleda jedina želja

K4ciga
12-08-2008, 13:13
U tom slučaju,uputit ću vas na ovaj (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=13&t=25758)Slink.

m777
15-08-2008, 18:26
Odustajem. Uživajte u forumu.

Može lock.

iznogud1515
15-08-2008, 18:29
neću da se ukine zato kaj bi onda samo znao upalit PC

medusa
15-08-2008, 19:26
ovako
zašto ne bismo ukinuli mravlju kiselinu, preselili dio iole inteligentnih tema koje imaju svrhu u alt f4, i mrvicu olabavili pravila u alt f4 (veća tolerancija modova prema nekim stvarima)

iznogud1515
15-08-2008, 19:28
i ista stvar. samo bi opet svi izgubili postove ko i u spam caffeu

medusa
15-08-2008, 19:32
i kakve veze? izgubit ćeš nešto blesavih postova na forumu, koji mogu govoriti samo loše o tebi, zato jer će sve imalo inteligentne teme biti premještene.

iznogud1515
15-08-2008, 19:35
samo kaj ja nisam puno po inteligentnim temama pisao.

Flippy
15-08-2008, 19:51
Postovi se mogu prebacit u banned u neku n-tu temu.

Mirko L
16-08-2008, 17:06
ako van smeta,nemojte ić u nju i to je to.
btw,šta vi tu govorite o spamu...zato i je napravljena tema,onako za one koji žele malo više spamat i tako nešto...jer da u MK spam nije malo više dopušten,onda bi ta tema bila ista ka alt+f4.to je sve

croat1gamer
16-08-2008, 19:45
nije im to problem, nego nesto sa post countom, da ga spemeri nabijaju, a sada dolazi epic fail- oni govore da njima nije vazan post count, a smeta im sto neki spemer ima n posova vise od njih, i to im ide na zivce

iznogud1515
16-08-2008, 19:48
meni ne smeta kaj neko ima više postova, al mi je svejedno lijepo vidjet broj svojih.

K4ciga
17-08-2008, 15:53
Što ti toliko znači broj postova? Jesi pametniji,veći,jači,bolji,snalažljiviji,viši,z godniji od drugih ako imaš "lijep broj postova"? Meni apsolutno ništa ne znači broj postova,ali nažalost previše je ljudi kao ti,iznogud1515.

Izgubljeni
17-08-2008, 16:17
neda mi se sve citat.... ugl odgovor ne... nestalo bi pola fourma :(

iznogud1515
17-08-2008, 16:20
Što ti toliko znači broj postova? Jesi pametniji,veći,jači,bolji,snalažljiviji,viši,z godniji od drugih ako imaš "lijep broj postova"? Meni apsolutno ništa ne znači broj postova,ali nažalost previše je ljudi kao ti,iznogud1515.


samo sam reko svoje mišljenje, ak ti tak smetaju takvi ljudi ignoriraj ih.

Nodakim
22-08-2008, 15:21
Iskreno,puno više retardiranih postova je u drugim podforumima.Pogledajte temu o gensta repu,95 % ljudi tamo je sramota za ljudski rod.
Gdje si prirodna selekcija kada te trebamo?

Kenyi
22-08-2008, 15:38
uf, sad kad si to rekao ocekuj mega post od reika i kacige.

Nodakim
22-08-2008, 15:41
Neka....kao da ću čitati...već sam se dosta njihovih sranja načitao danas.

K4ciga
22-08-2008, 17:13
Iskreno,puno više retardiranih postova je u drugim podforumima.Pogledajte temu o gensta repu,95 % ljudi tamo je sramota za ljudski rod.
Gdje si prirodna selekcija kada te trebamo?
Ako sam sramota za ljudski rod jer imam drukčije mišljenje od tebe,onda da,ja sam sramota ljudskog roda.

iznogud1515
22-08-2008, 17:22
sad su izbrisane najdebilnije teme iz MK, sad je bolja :D

Constantine
22-08-2008, 17:29
Samo sve teme su izbrisane,one najdebilnije su ostale.

Nodakim
22-08-2008, 18:55
Iskreno,puno više retardiranih postova je u drugim podforumima.Pogledajte temu o gensta repu,95 % ljudi tamo je sramota za ljudski rod.
Gdje si prirodna selekcija kada te trebamo?
Ako sam sramota za ljudski rod jer imam drukčije mišljenje od tebe,onda da,ja sam sramota ljudskog roda.




O da ubi me jer imam svoje mišljenje.Uostalom zasto se smatras prozvanima?mozda si ti onih 5% koji su bili normalni?(ako nisi shvatio to nije STVARNO 95 %....brojka je stavljena jer je VELIKA...kao i broj retaja u toj temi...NISAM računao).

nosferatu25
24-08-2008, 10:34
zabole me, brišite mravlju kiselinu, ovde ste protiv nje a tamo dolazite da je zaspamate još više. :(

###DK###
24-08-2008, 11:18
Ovdje oko 90% korisnika ima najviše postova u mravljoj a svi govore da se mravlja pobriše.
Niste mi jasni. :roll:

Arbiter of Change
24-08-2008, 11:25
Govoriš kao da je post count važan i kao da je Mravlja izrodila nešto pametno...

nosferatu25
24-08-2008, 11:31
izrodila je mene. :cry:

Neven <R>
24-08-2008, 11:36
Iskreno posjećujem mravlju kiselinu kad netko linka na glupost stoljeća da se dobro nasmijem. Nije mi jasno što vas toliko smeta, ne morate posjećivati taj podforum, a ovako se glupost koncentrira na jednom mjestu. (I wish)

###DK###
24-08-2008, 11:41
Govoriš kao da je post count važan i kao da je Mravlja izrodila nešto pametno...

Ne kažem da je važan nego čudno mi je kad svi govore protiv mravlje a najviše pišu po njoj.

Arbiter of Change
24-08-2008, 12:03
[quote="Arbiter of Change":322o5qam]Govoriš kao da je post count važan i kao da je Mravlja izrodila nešto pametno...

Ne kažem da je važan nego čudno mi je kad svi govore protiv mravlje a najviše pišu po njoj.[/quote:322o5qam]
Ja bi prije rekao da su oni koji pišu primarno po njoj najglasniji pa se stvara kriva slika.

###DK###
24-08-2008, 12:13
[quote="###DK###":1957wbaf][quote="Arbiter of Change":1957wbaf]Govoriš kao da je post count važan i kao da je Mravlja izrodila nešto pametno...

Ne kažem da je važan nego čudno mi je kad svi govore protiv mravlje a najviše pišu po njoj.[/quote:1957wbaf]
Ja bi prije rekao da su oni koji pišu primarno po njoj najglasniji pa se stvara kriva slika.[/quote:1957wbaf]

I to što kažeš. :D

Mirko L
25-08-2008, 12:42
čekaj,zašto vama smeta šta neki prikupljaju post count?
ignoriraj,budale ka budale,ako oće šta veći post count,njihova stvar,pa nije zabranjeno

iznogud1515
25-08-2008, 14:12
sad sam tek skužio, da odkad je netko izbrisao one teme u mravljoj, da se bumpaju stare. :D

Constantine
25-08-2008, 14:21
U nedostatku izbrisanih tema oni oživljavaju stare u kojima se može dobro spamat.

iznogud1515
25-08-2008, 14:27
ali, upravo me to začuđuje, te teme nisu baš čisto spammerske.

nosferatu25
26-08-2008, 00:35
U nedostatku izbrisanih tema oni oživljavaju stare u kojima se može dobro spamat.
prodireš u psihologiju spamera, a :D

Constantine
26-08-2008, 00:51
Spamer:

-obično je klinac od 12-17 godina(u rijetkim slučajevima i stariji,čitaj:pseto)
-doživljava post count kao produžetak svog ******™
-najveća želja mu je bit mod da može spamat sa zaštitom(barem on tako misli)
-Ontopic mu je nepoznanica
-često se natječe u postcount-u sa drugima svoje vrste
-obično se zadržava na jednom podforumu,ali ako je iskusniji,onda spama svugdje
-iskusnog spamera sa velikim postcountom je vrlo teško ili gotovo nemoguće obratit
-potrudit će se da što više ubrza postanje(davat prijedloge itd.)
-jako se ponosi sa sobom kad ga netko nazove spamerom
-ban mu nije nikakav problem,on će jednostavno napravit novi acc,a marked status dobi nakon prvih deset postova
-ne boji se nikog pa ni modova i admina

Vrste spamera:
1.Klasični spamer- ima sve osobine gore navedene
2.Spamer koji misli da to nije- on misli da ne spama iako spama
3.Spamer u začecima- spamer koji se još ući kako spamat
4.Povremeni spamer- spamer koji samo ponekad spama
5.Umirovljeni spamer- spamer koji je ipak mentalno sazrijo i jedini dokaz da je on nekad bio spamer mu je u sigu
6.Spamer koji nije kriv zbog toga što je spamer- on je žrtva zova spama,dok je došao na forum prvo je susreo spamera koji ga je uvjerio da je to dobro,na kraju ipak odustane od spama(primjer:Iznogud)

prosječni IQ klasičnih spamera:90

Eto,napravio sam jednu malu psihološku analizu spamera

Herr Schnitzel
26-08-2008, 01:02
Spamer:-doživljava post count kao produžetak svog ******
Eto,napravio sam jednu malu psihološku analizu spamera

Drago mi je da sam dao doprinos dijagnozi :)

Constantine
26-08-2008, 01:04
A ti si to napisao,ja sam mislio da je netko drugi.Editiro sam rečenicu,pogledaj.

###DK###
26-08-2008, 08:57
Spamer:

-obično je klinac od 12-17 godina(u rijetkim slučajevima i stariji,čitaj:pseto)
-doživljava post count kao produžetak svog ******™
-najveća želja mu je bit mod da može spamat sa zaštitom(barem on tako misli)
-Ontopic mu je nepoznanica
-često se natječe u postcount-u sa drugima svoje vrste
-obično se zadržava na jednom podforumu,ali ako je iskusniji,onda spama svugdje
-iskusnog spamera sa velikim postcountom je vrlo teško ili gotovo nemoguće obratit
-potrudit će se da što više ubrza postanje(davat prijedloge itd.)
-jako se ponosi sa sobom kad ga netko nazove spamerom
-ban mu nije nikakav problem,on će jednostavno napravit novi acc,a marked status dobi nakon prvih deset postova
-ne boji se nikog pa ni modova i admina

Vrste spamera:
1.Klasični spamer- ima sve osobine gore navedene
2.Spamer koji misli da to nije- on misli da ne spama iako spama
3.Spamer u začecima- spamer koji se još ući kako spamat
4.Povremeni spamer- spamer koji samo ponekad spama
5.Umirovljeni spamer- spamer koji je ipak mentalno sazrijo i jedini dokaz da je on nekad bio spamer mu je u sigu
6.Spamer koji nije kriv zbog toga što je spamer- on je žrtva zova spama,dok je došao na forum prvo je susreo spamera koji ga je uvjerio da je to dobro,na kraju ipak odustane od spama(primjer:Iznogud)

prosječni IQ klasičnih spamera:90

Eto,napravio sam jednu malu psihološku analizu spamera


Zamišljam te kao budućeg psihologa. :D

nosferatu25
26-08-2008, 18:29
Spamer:

-obično je klinac od 12-17 godina(u rijetkim slučajevima i stariji,čitaj:pseto)
-doživljava post count kao produžetak svog ******™
-najveća želja mu je bit mod da može spamat sa zaštitom(barem on tako misli)
-Ontopic mu je nepoznanica
-često se natječe u postcount-u sa drugima svoje vrste
-obično se zadržava na jednom podforumu,ali ako je iskusniji,onda spama svugdje
-iskusnog spamera sa velikim postcountom je vrlo teško ili gotovo nemoguće obratit
-potrudit će se da što više ubrza postanje(davat prijedloge itd.)
-jako se ponosi sa sobom kad ga netko nazove spamerom
-ban mu nije nikakav problem,on će jednostavno napravit novi acc,a marked status dobi nakon prvih deset postova
-ne boji se nikog pa ni modova i admina

Vrste spamera:
1.Klasični spamer- ima sve osobine gore navedene
2.Spamer koji misli da to nije- on misli da ne spama iako spama
3.Spamer u začecima- spamer koji se još ući kako spamat
4.Povremeni spamer- spamer koji samo ponekad spama
5.Umirovljeni spamer- spamer koji je ipak mentalno sazrijo i jedini dokaz da je on nekad bio spamer mu je u sigu
6.Spamer koji nije kriv zbog toga što je spamer- on je žrtva zova spama,dok je došao na forum prvo je susreo spamera koji ga je uvjerio da je to dobro,na kraju ipak odustane od spama(primjer:Iznogud)

prosječni IQ klasičnih spamera:90

Eto,napravio sam jednu malu psihološku analizu spamera

constantine, malo preteruješ... :nonono:

Constantine
26-08-2008, 18:38
Ne brine si ti nisi među njima,ti si sasvim ok.

Sickmanno1
26-08-2008, 18:57
Ja sam spamer 2 :(

Constantine
26-08-2008, 20:56
Umirovljeni,hmmm,čisto sumnjam.

narf
26-08-2008, 23:37
HCOOH FTW! ( jesam pogodio formulu?)

Flippy
27-08-2008, 16:15
Spamer:

-obično je klinac od 12-17 godina(u rijetkim slučajevima i stariji,čitaj:pseto)
-doživljava post count kao produžetak svog ******™
-najveća želja mu je bit mod da može spamat sa zaštitom(barem on tako misli)
-Ontopic mu je nepoznanica
-često se natječe u postcount-u sa drugima svoje vrste
-obično se zadržava na jednom podforumu,ali ako je iskusniji,onda spama svugdje
-iskusnog spamera sa velikim postcountom je vrlo teško ili gotovo nemoguće obratit
-potrudit će se da što više ubrza postanje(davat prijedloge itd.)
-jako se ponosi sa sobom kad ga netko nazove spamerom
-ban mu nije nikakav problem,on će jednostavno napravit novi acc,a marked status dobi nakon prvih deset postova
-ne boji se nikog pa ni modova i admina

Vrste spamera:
1.Klasični spamer- ima sve osobine gore navedene
2.Spamer koji misli da to nije- on misli da ne spama iako spama
3.Spamer u začecima- spamer koji se još ući kako spamat
4.Povremeni spamer- spamer koji samo ponekad spama
5.Umirovljeni spamer- spamer koji je ipak mentalno sazrijo i jedini dokaz da je on nekad bio spamer mu je u sigu
6.Spamer koji nije kriv zbog toga što je spamer- on je žrtva zova spama,dok je došao na forum prvo je susreo spamera koji ga je uvjerio da je to dobro,na kraju ipak odustane od spama(primjer:Iznogud)

prosječni IQ klasičnih spamera:90

Eto,napravio sam jednu malu psihološku analizu spamera

:( :(

Ja sam svih 6 primjeraka. :(

Constantine
27-08-2008, 16:20
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nažalost,da :(

Flippy
27-08-2008, 16:28
S:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nažalost,da :(

:rotfl: :rotfl:

NiX4 eat my dust! S :P :P

K4ciga
27-08-2008, 17:21
Constantine,i ti i Mirko ste pretjerali sa tim antispamerskim postovima,lijepo je znati da vi niste spameri,ali radije nemojte da vam svaki peti post bude "nemoj spamati",ili "spameru",ili nešto slično.Shvati ovo kao dobronamjernu kritiku.

iznogud1515
07-09-2008, 20:03
koji vam se naziv više sviđa, stari ili novi?

Cthulhu
07-09-2008, 20:05
šta fali mravljoj kiselini?spam paradise...

nosferatu25
07-09-2008, 20:22
mravlja uvek ostaje mravlja...

iznogud1515
07-09-2008, 20:54
tako je!

C
07-09-2008, 22:11
Mravlja kiselina je u biti Pandorina kutija. Jednom otvorena, nikad zatvorena.

Cthulhu
07-09-2008, 22:53
heh,to smo mislili i za spam caffe,a pogledajte kako je on završio...

Flippy
08-09-2008, 13:32
Mravlja kiselina je u biti Pandorina kutija. Jednom otvorena, nikad zatvorena.


:rotfl: :rotfl:

C :nonono:

Death By Sexy
08-09-2008, 13:41
a da idete spamat u čajnu? posebno ti flipster

meni je čudno kak polovica od vas nema opomene za spam..


ne zalazim više, ustvari već duže vrijeme u mravlju il čajnu kak god da se sad zove...

Flippy
08-09-2008, 13:44
Joined: 13 Jul 2008, 02:09
Last visited: 08 Sep 2008, 14:44
Total posts: 3319
[0.49% of all posts / 57.22 posts per day]
Search user’s posts
Most active forum: Čajna kuhinja
[ 1622 Posts / 48.87% of your posts ]
Most active topic: Što se sluša?
[ 309 Posts / 9.31% of your posts ]

Meni se smanjio postotak postova u Čajnoj. :pray:

Death By Sexy
08-09-2008, 13:47
želio bih ti osbno zahvaliti što nas svaki dan počastiš s 60 svojih postova! Jedino mi je žao što polovicu ne vidim jer spamaš i u čajnoj..

Constantine
08-09-2008, 13:51
Ja sam uspješno smanjio postotak u mravljoj i sve manje tamo postam,jedino u par tema.

Flippy
08-09-2008, 13:52
@ DBS

Zapravo je 100 ali se nevidi.

LorlonWarrior
08-09-2008, 14:16
@ DBS

Zapravo je 100 ali se nevidi.

Ma bravo :bravo:

Flippy
08-09-2008, 14:17
@ DBS

Zapravo je 100 ali se nevidi.

Ma bravo :bravo:

:D

Naslov ove teme bi se trebao editat. Sad je čajna kuhinja :rotfl:

LorlonWarrior
08-09-2008, 14:21
@ DBS

Zapravo je 100 ali se nevidi.

Ma bravo :bravo:

:D

Naslov ove teme bi se trebao editat. Sad je čajna kuhinja :rotfl:

Pridružen/a: 19 srp 2008, 21:10
Ukupno postova: 350
[0.05% od svih postova / 6.86 posta/ova dnevno]
Tvoji postovi
Najaktivniji/a na forumu: Gaming općenito
[ 120 post(ov)a / 34.29% od tvojih postova ]
Najaktivniji/a u temi: Diablo 2
[ 60 post(ov)a / 17.14% od tvojih postova ]

Nisi ti normalan. Ja imam 7 posta dnevno a ti 100??
Bože sačuvaj...

Constantine
08-09-2008, 15:18
Ovo nije topic za nabrajanje koliko ko postova ima gdje,nego za pljuvalje po MK/ČH,polako se spam sa mravinjaka širi na pljuvačnicu i pepeljaru :(

C
08-09-2008, 17:06
Mravlja kiselina je u biti Pandorina kutija. Jednom otvorena, nikad zatvorena.


:rotfl: :rotfl:

C :nonono:
Daa, daaaa!!

@Constantine - Treba to sanirati u korijenima.




Ljudi koji postaju u Mravlju Kiselinu ili Čajnu Kuhinju su u biti Korov, a svi jako dobro znamo da se Korov razmnožava jako brzo, kao i spameri velikim brojem postova, i također, svi znamo da se Korov može sanirati samo ako joj se i korijen iščupa. Nakon toga ga spalite.

Death By Sexy
08-09-2008, 17:09
nije da solim ali treba im davat opomene.. niko od njih nema opomenu

Flippy
08-09-2008, 17:22
nije da solim ali treba im davat opomene.. niko od njih nema opomenu

Pogledaj mi profil ffs.

Death By Sexy
08-09-2008, 17:26
ffs nisam govorio o tebi.. ja bi tebe bano nhf :P

nosferatu25
08-09-2008, 18:28
Ovo nije topic za nabrajanje koliko ko postova ima gdje,nego za pljuvalje po MK/ČH,polako se spam sa mravinjaka širi na pljuvačnicu i pepeljaru :(
da malo ne preteruješ a?

LorlonWarrior
08-09-2008, 20:07
ffs nisam govorio o tebi.. ja bi tebe bano nhf :P

I ja bi ga banno, ozbiljno