PDA

Pogledaj cijelu verziju : Oblivion- Treba mi stručna pomoć



Wolfwrath
09-08-2008, 13:09
Okej,stvar je u ovome.Jedanput sam za zahebanciju pobio sve NPC iz Colovian Tradersa u Skingradu.
E,sad sam skinuo neke modove,i ti NPC mi trebaju da mogu pokupovat te stvari.

Može li mi neko reći najlakši način da ih stavim nazad u tu trgovinu?
Ja sam mislio na šifru PlaceAtMe,no tu mi treba form id,te koordinate Colovian Traders trgovine.

Hvala unaprijed na pomoći.

Herr Schnitzel
09-08-2008, 15:24
Odi u Construction Set, pod Actors izaberi rasu koja ti treba, nadji ime lika i zapisi ID na komad papira/Notepad :)

Wolfwrath
10-08-2008, 12:08
Hmm,ok,probat ću,iako nemam nekog iskustva sa construction setom.Usput,jel mi neko može reći kako da u construction setu dođem do koordinata Colovian Tradersa?

EDIT:E,da sad ne skidam sa interneta,i da ne pretražujem cijelu PcPlay kolekciju,jel mi može neko reći na koejm PcPlayovom dvd-u je Oblivion Construction Set?

Herr Schnitzel
10-08-2008, 19:29
Hmm,ok,probat ću,iako nemam nekog iskustva sa construction setom.Usput,jel mi neko može reći kako da u construction setu dođem do koordinata Colovian Tradersa?

EDIT:E,da sad ne skidam sa interneta,i da ne pretražujem cijelu PcPlay kolekciju,jel mi može neko reći na koejm PcPlayovom dvd-u je Oblivion Construction Set?


CS je tako odvratno jednostavan da ne bi trebao imati nikakvih problema nakon malo privikavanja.
A sto se drugog pitanja tice, mislim od tamo negdje od 90.-100. broja. Bolje ista nego nista :)

Wolfwrath
11-08-2008, 10:31
Lol,sorry svima,ali imam opet problem.Instalirao sam CS,no kad loadam Oblivion.esm,na 89% mi kaže nešto kao "error inflating ZSlib stream".

Probao sam reinstalirati CS,ali opet isto.Oblivion mi se nede reinstalirati zato što imam hrpu modova instaliranih,pa bi potrajalo cijelu vječnost da ih opet instaliram.

Ak nkom nije problem potrošiti dvije minute vremena,jel bi taj netko mogao provjeriti u CS-u Form id od Gundera,i koordinate Colovian Tradersa.
NOTE:Ak neko nezna,treba otići pod "Actors",zatim "NPC",i tamo potražiti pod "G" Gundera,i onda desni klik pa preferences.

LorlonWarrior
24-08-2008, 17:29
Ma daj, odi new game i pazi ovaj put šta radiš :D
Ako sam ja mogo 4 puta preći Oblivion na kanti koja ga jedva na very low pokreće, pa onda valda možeš i ti...
Ne isplati ti se sad zezat s tim, možeš corruptirat save i može ti se svašta dogodit...
Udri new game, i praši!
Ja sam tako popušio lika na 49 levelu. Jbg, bila je jebada u početku, al vjeruj, kad imaš lika na 49, ubrzo dosadi jer su protivnici tolko jaki da sam moro oko 200 Deadric Arrowsa trošit da bi ubio jednog.
Eto, to ti moj savjet :D
Pa ti radi sad šta te volja :D

Hellboy
25-08-2008, 14:44
normalno da su jaki kad su i oni lvl 49... level scaling's a bitch...

LorlonWarrior
27-08-2008, 01:02
normalno da su jaki kad su i oni lvl 49... level scaling's a bitch...

Ma da... Prvo sam bio sretan kad bi našo srebrni mač jeboga a na 49-om levelu bi bio sretan kad bi našo obični Iron Sword, budući da svaki protivnik ima Ebony, Deadric ili Glass set armora i weapona... Dosadi ubrzo igrat tako. A i pogotovo kad sam imo oko 500 HP i 450 mane, skoro sve skillz na 100 osim onih glupih, ne znam, lupanje šakom i te gluposti...

Al zato sam imo lika mislim koji bi bio u konkurenciji za jedne od najboljih karaktera svijeta (LOL) budući da je maksimalni level 52 zbog onih skillova... Osim ako ne ideš u ćuzu pa da ti opada pa da ga onda ponovo puniš i tako heh :D