PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa pržilicom (Starforce zaštita, episode 2)



GrannyKiller
01-05-2006, 14:52
"...pojedini ROM uređaji ne mogu podnijeti ovakvu vrstu zlostavljanja na duge staze i sve skupa rezultira fizičkim krahom hardvera. Problem je u tome što se povratak u 16-bitna vremena odvija polako, a jedini siguran nagovještaj da se nešto čudno događa su sve sporije brzine snimanja..."

ovog sam trena to pročitao u PCP-u u PROTECTION Vol.3 rubrici. shvatio sam da sam definitivno full-scale žrtva SF zaštite. ne znam da li ste primjetili, ali nedavno sam imao i više nego ozbiljnih problema sa ovom zaštitom (resetiranje pri ulasku u WinXP, što je dovelo do pregoravanja napajanja, preopterećenost DVD-čitaća što je dovelo također do njegovog kvara...) i iako sam seriješio SF-a i komp sada dobro radi, posljedice su tu - Alcohol 120% mi DVD-e prži na brzinama od 0.1-0.9x, a prža mi u Nero-u podržava (na svim medijima) max 4x (hardverski može pržiti normalne na 16x, DL čini mi se na 4x ili 6x).

zabrinjava me slijedeća rečenica:


"...pokazalo se da SF ovo izvodi rutinski i u trenutku pisanja ovog teksta problem je tek uočen, a ne riješen."


stvarno ne znam šta da radim :cry: :cry:

goGAMERo
01-05-2006, 21:46
što se tiče NERE, imam isti problem ali samo pri prženju na DVD-ove, dok sve ostalo radi ko podmazano! Neznam stari, fakat!

GrannyKiller
02-05-2006, 11:51
što se tiče NERE, imam isti problem ali samo pri prženju na DVD-ove, dok sve ostalo radi ko podmazano! Neznam stari, fakat!

da, istina...samo DVD-ovi :cry:

Shadowhell
02-05-2006, 12:43
meni isto :(

:-x @ starforce...

PC22
04-05-2006, 16:46
ja sam to uspješno rješio jer nabavljam igre koje su očišćene od SF

Glass
04-05-2006, 17:12
ja sam to uspješno rješio jer nabavljam igre koje su očišćene od SF

Ovo nema veze jeli igra očišćena od SF, jer i on se riješio SF-a ali koliko sam ja shvatio SF mu je sjebo pržilicu.

GrannyKiller
04-05-2006, 18:48
ja sam to uspješno rješio jer nabavljam igre koje su očišćene od SF

Ovo nema veze jeli igra očišćena od SF, jer i on se riješio SF-a ali koliko sam ja shvatio SF mu je sjebo pržilicu.

dobro si shvatio :cry:

Glass
04-05-2006, 19:23
Jedini savjet koji ti ja mogu dati jest da makneš pržilicu iz kompa dok se nenađe riješenje, jer ako se dobro sjećam piše da pržilica na kraju potpuno krepa.

ewok
04-05-2006, 20:16
ajmo ih tuzit :D :D :D

GrannyKiller
04-05-2006, 22:42
Jedini savjet koji ti ja mogu dati jest da makneš pržilicu iz kompa dok se nenađe riješenje, jer ako se dobro sjećam piše da pržilica na kraju potpuno krepa.

da, ali maknuo sam Starforce i prestalo se pogoršavat...sad samo moram čekati neko rješenje :|