PDA

Pogledaj cijelu verziju : Andy Milonakis Show



Sickmanno1
09-08-2008, 01:35
Ja neznam zasto ali obozavam ovog covjeka...jednostavno placem kad ga cujem...a tek nedavno sam skuzio da covjek vec ima par sezona svoj show na MTV-u, tak da ono gadno se sad trudim da nabavim nekak njegove episode.

Inace za ljude koji neznaju tko je Andy...krenut cemo prvim videom koji sam vidio od njega:

Andy Milonakis - Psycho Rap (MFfYkJA_g8g)

Mislim ljudi slusajte taj tekst :rotfl:

Onda nisam ni znao kak se zove i sta se zove i onda naletim na ovo neki dan:

Superbowl is Gay (eRL180FlBa8)

I za kraj...theme song njegovo showa...

Andy Milonakis Show Theme Song (NgX-NCNakpo)

Urlam :rotfl: :rotfl: :rotfl:

btw lik ima 32 godine ^^

Constantine
09-08-2008, 01:47
32 godine :shock: :shock: ,zadnji video je dobar.

R@pt0r
09-08-2008, 01:57
LoL koj freak ^^
Ima k 32 godine :O
Kako znaš?

Sickmanno1
09-08-2008, 02:49
Andrew Michael Milonakis (born January 30, 1976, in Katonah, New York) is a Greek American comedian who plays the role of a pre-pubescent boy on his television show, The Andy Milonakis Show, which is now mostly played on the MTV2 channel. He has a congenital growth-hormone condition that gives him the outward appearance and voice of a pre-adolescent boy.

croat1gamer
09-08-2008, 06:59
ajoooj, kad sam to gledao...
ali serija je :pray:
gledao sam neko vrijeme na mtvu germany, ali su onda makli

btw. jedini bolji od njega je jeda, jedini DAVE CHAPELLE
njih dvoje su genijalni, ali dave pwna milonakisa

SkunK
09-08-2008, 08:16
Moron.

Sickmanno1
09-08-2008, 10:45
Moron.

May I ask why?

Covjek ima bolest i iskoristava ju da bi nasmijao ljude...

Taman kad pomislim da stoji netko pametan iza ReiKo nicka, desi se nesto ovako...

lame m8, lame...

snowblind
09-08-2008, 12:48
zašto lame ako je dao svoje mišljenje, mene on strašno živcira jer nije nimalo smješan, većinu njegovih epizoda koje sam vidio na mtv su katastrofa, jednostavno loše i to mnogo

SkunK
09-08-2008, 12:54
Moron.

May I ask why?

Covjek ima bolest i iskoristava ju da bi nasmijao ljude...

Taman kad pomislim da stoji netko pametan iza ReiKo nicka, desi se nesto ovako...

lame m8, lame...


Sorry krivo sam se izrazio, nisam mislio na samog čovjeka koji "glumi" tog lika, nego lik sam...

a dobro i nisam skužio prvo da je to zapravo neka vrsta glumca i glume pa sam malo zbrzao s komentarom :(


A i isto tako MTV i takve stvari ne pratim, imam svoje mišljenje o tome ali da ne ispadnem "lame" necu o tome :) a i uostalom, lame ima potpuno drukčije značenje, mislim da ga nisi dobro shvatio jer ga koristiš tamo di ga nema.

nosferatu25
09-08-2008, 15:13
32 godine??? :shock:
wtf?!
a ja mislio lik ima oko 15...

inače obožavam show... baš ovakav humor mi odgovara... :rotfl: :pray:

nosferatu25
09-08-2008, 15:34
Covjek ima bolest i iskoristava ju da bi nasmijao ljude...

koju bolest? :o

m777
09-08-2008, 15:37
Covjek ima bolest i iskoristava ju da bi nasmijao ljude...

koju bolest? :o


He has a congenital growth-hormone condition that gives him the outward appearance and voice of a pre-adolescent boy.

Durin
09-08-2008, 16:22
Dosta offtopica i rasprava o lameu.Maknuo sam par postova iz teme.

Frky
09-08-2008, 18:41
Meni je ovo malo debilno! Nepaše mi ovakakv humor! Jbga! Ali svaka čast liku što je napravio nešto iako ima tu bolest! Bar nije pao u depru i postao emo!

R@pt0r
10-08-2008, 02:01
Andrew Michael Milonakis (born January 30, 1976, in Katonah, New York) is a Greek American comedian who plays the role of a pre-pubescent boy on his television show, The Andy Milonakis Show, which is now mostly played on the MTV2 channel. He has a congenital growth-hormone condition that gives him the outward appearance and voice of a pre-adolescent boy.
Aha, i mislio sam... :(
Jadan čovjek.
Lik je car! :pray: