PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ati Radeon 9550 128 Mb Agp driver Hitno PLZ



Xeno Zero
08-08-2008, 16:41
Molio bih one koji koriste, ili znaju koji bi bio nabolji driver za radeonke na agp-u danas, zato kaj Ati ima problema danas sa agp karticama, pa ak zna netko koji bi driver bio ok molio bih da kaže, ili link neki bio bi super.
Stavljo sam windowse frendu danas pa bi mu htio stavit neki normalni driver da nije onaj burek kaj dobiješ uz winse :) .

Bartuc
08-08-2008, 16:45
http://game.amd.com/us-en/drivers_catal ... radeonx-xp (http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp)

Xeno Zero
08-08-2008, 16:47
Bartuc hvala , al znam i ja nać te drivere samo me brine jel budu normalno radili??
NIsam već duže vrijeme na agp-u, prošlo je več puno od moje 9600 pro.

EDIT: budem probal pa ču vidit dat ću im šansu :) .

Bartuc
08-08-2008, 16:51
Kada pratiš granu prema driverima za 9550 seriju, dođe do ovih drivera koje sam ti linkao. Koliko me sjećanje služi, 9550 serija i nije postajala u PCI-E verziji, samo AGP, tak da nebi smjelo biti problema.

Ako ne radi, iskopaj Catalyst v7.2 drivere, za njih sam siguran da rade sa starijom generacijom kartica. Ali prvo probaj sa 8.7 pošto su ionima noviji :D

Xeno Zero
08-08-2008, 16:54
He he 7.2 jao meni to staro ko biblija ti moraju radit oćeš nećeš, al nadam se da budu ovi 8.7 radili kak spada, pito sam zato kaj ekipa dosta gunđa na atijeve drivere za agp valjda su riješili probleme, al barem i dalje rade update svako malo , a ne ko Nvidia 1 godišnje i bok :) .

Bartuc
08-08-2008, 16:56
Ma ATI je imao problema sa novim driverima na starijim karticama tamo negdje oko kraja 7.x serije drivera. Driver nije prepoznavao karticu i sl. Ali sjećam se da sam curi na 9000pro stavio 8.? drivere i radili su bez problema.

Xeno Zero
08-08-2008, 16:59
E super ak su radili na 9000 onda nebi trebalo bit problema, joj jedva čekam da više ovo riješim sa ovom kantom da mogu sjest za svoju :)
Još samo office i ostali must have...

Frozen
08-08-2008, 17:01
http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-8.3-XP-(32-bit)-download-1875.html

''This new release comes with support for the Radeon 9500 series cards and up.''

EDIT:
Kopiraj cijeli link pošto poslije zagrade nije clickable. <_<

C
08-08-2008, 20:47
Ja sam koristio ATI Radeon 9550 prije tri mjeseca, i držao sam ih na Omega Driverima, i uz 2 GHz-a procesora, dere Dark Messiah na najvećoj grafici. Preporučujem Omega Drivere za nju. Catalyst će ti je usporiti više nego oni najobičniji driveri, a Omega driveri će ti joj još povećati performanse, s time da svakako Omega driveri podešavaju cijelu grafičku na max. performanse. Jedino je problem što možeš ostati bez Windowsa kao ja (dvije godine mi trebalo da naučim ne griješiti), koristeći Omega drivere, ako ne znaš s njima rukovati. Nemaju puno opcija, ali ono što imaju, kritične su za Windows.

Catalyst za 9550 ti definitivno ne preporučujem. Preporučujem ti Omega drivere, a ako ih nećeš, stavi one koje si dobio uz grafičku. I još nešto, nemoj Omegu stavljati na Catalyst, otiće ti odmah pola Windows-a, ako nije uninstalirana, ili ako je već imaš i ovako (svakako, jedino nisam testirao sa totalnim uninstalom drivera od grafičke). Omegu ti je najbolje staviti na one "badavaste" drivere, koje si dobio sa grafičkom.