PDA

Pogledaj cijelu verziju : HoMM5



Frky
07-08-2008, 19:31
Ok, ja sam debil ali ono stvarno! Frend me zamolio da poskidam patcheve za Heroes5 i ja reko hoću zašto ne! Ali, ja neznam što trebam skinuti!! Pošto ima onih verzija (eu, us....) neznam gdje vidjeti koja meni treba!
Pizdim već cijeli dan jer u read me-ju nisam ništa naša (a možda mi je i promaklo)!
Daklem, pitam vas gdje mogu vidjeti koja mu je verzija igre??

I još nešto! One dvi ekspanzije, Tribes of the East i Hammers of Fate, jel moram instalirati obje (kad bi ih imao) da bi dobio još ona dva dodatna dvorca?

WAR-ELEMENT
12-02-2009, 00:51
Ako mislis na 2 dodatne nacije patuljke i orkove trebaju ti obadvije ekspanzije.

flander
12-02-2009, 01:03
Ok, ja sam debil ali ono stvarno! Frend me zamolio da poskidam patcheve za Heroes5 i ja reko hoću zašto ne! Ali, ja neznam što trebam skinuti!! Pošto ima onih verzija (eu, us....) neznam gdje vidjeti koja meni treba!
Pizdim već cijeli dan jer u read me-ju nisam ništa naša (a možda mi je i promaklo)!
Daklem, pitam vas gdje mogu vidjeti koja mu je verzija igre??

I još nešto! One dvi ekspanzije, Tribes of the East i Hammers of Fate, jel moram instalirati obje (kad bi ih imao) da bi dobio još ona dva dodatna dvorca?

ne laskaj si

pa ako ako je igra kupljena u europi onda je valda Europska verzija, logično kaj ne ??

Frky
12-02-2009, 11:43
Necrofili :pray:

Nego, probao sam eu patch pa mi nije htjelo installirati (O.o) pa sam zato pitao!
Anyway, ovo je bilo tako davno da je lik vjerovatno to već riješio!