PDA

Pogledaj cijelu verziju : Halo 3 for the PC Confirmed?



R@pt0r
07-08-2008, 12:44
IZVOR (http://www.giga.de/extern/relatedlink.php?url=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2Far ticles%2Fnews%2F40484%2FHalo-3-for-the-PC-Confirmed)

GeForce
07-08-2008, 12:52
o ne....samo ne ovo smeće na pc da još dođe...

Hidraulicar Kreso
07-08-2008, 12:53
da samo još i to fali, i naravno biti će windows 7 exclusive :toilet:

Flippy
07-08-2008, 13:04
Jej. Sad mogu upotpunit kolekciju.

kikl0p
07-08-2008, 13:32
nebi reko da ce bit nes od ovog nije ovo bas neki povjerljivi izvor

croat1gamer
07-08-2008, 13:35
a, ne
microsoft ce svoju zlatnu koku samo tako zaobici, napraviti ce oni to za pc, ali najvjerovatnije kada bude halo 4 za xbox 720

Arbiter of Change
07-08-2008, 13:39
/sigh

Kad će više shvatiti da je komp meka za RTS i FPS naslove aka. ima mnogostruko boljih naslova, te da ne trebamo mediokritete iz tih istih žanrova koji su bili uspješni na svojim domaćim konzolama?

Snake
07-08-2008, 14:23
yebe mi se za njega!
igra kao igra je napuhana i onako ne vrijedi ništa u usporedbi s pc pucačinama. ali rekao sam već negdje prije - sigurno će bit windows 7 ekskluziva sa dx11 grafikom.

GeForce
07-08-2008, 14:37
igrao sam prvi dio 10 miuta i shvatio da je ovo jedno od najvećih smeća ikada napravljenih u igrama...
drugi prati prvi...treći prati oba dva...smeće nad smećem!

R@pt0r
07-08-2008, 14:51
Ja Halo nikad nisam igrao, ni jedan dio. Vidio sam samo po reklamama na satelitu neš malo.
Nit me privlači baš, nikad i nije.

Sickmanno1
07-08-2008, 18:40
Jedva cekam :D

Jedinicu i dvojku sam presao na Xboxu po par puta....predobra igra i jedna od najboljih pucacina...naravno PC konverziju se bile tuzne i kasno su dolazile pa je grafika bila losa....

Posto sad nemam Xbox360 jedva cekam igru za PC :D

Master Chief FTW!!

Flippy
07-08-2008, 18:45
Jedva cekam :D

Jedinicu i dvojku sam presao na Xboxu po par puta....predobra igra i jedna od najboljih pucacina...naravno PC konverziju se bile tuzne i kasno su dolazile pa je grafika bila losa....

Posto sad nemam Xbox360 jedva cekam igru za PC :D

Master Chief FTW!!

SIGNED :pray:

Hellboy
07-08-2008, 18:48
Jedva cekam :D

Jedinicu i dvojku sam presao na Xboxu po par puta....predobra igra i jedna od najboljih pucacina...naravno PC konverziju se bile tuzne i kasno su dolazile pa je grafika bila losa....

Posto sad nemam Xbox360 jedva cekam igru za PC :D

Master Chief FTW!!
car...kakvog...nema... :pray:
Halo je precarska igra...ne znam kog qrtza ljudi pljuju po njemu...Master Chief Petty Officer John-117 SPARTAN II je jedan od najboljih likova ikad (daleko bolji od određenog profesora sa MIT-a koji ide okolo i pajserom ubija horde vanzemaljaca, onak, smislite lika koji bi to možda i mogao raditi...)...atmosfera u prvom dijelu (drugi je najslabiji dio serijala) je fenomenalna...humor legendaran, pumperica savršena, Banshee ludo zabavan za vožnju...predobro...a kako sam trojku samo probao na kratko, gorim od želje da završim borbu™
ako je ovo istina, jedva čekam da je se dočepam...

croat1gamer
07-08-2008, 18:57
jedinica je bila :pray:
dvojku sam igrao kod frenda (pc), nije do koljena jedinici, trojku moram cekati

btw. hell, jesi li ikad bio protiv onog malog sa onim rl-om u borbi 1 v 1?
nakon sto ga naganjas tako da si mu blize od 2 metra (ne pucajuci u njega) jedno 5 minuta, on se nakon nekog vremena se zadere "bad cyborg, bad cyborg!!!" rotflao sam se na to (btw. jel ima jos takvih dijelova, ne ukljucujuci ljude kada nesto komentiraju)

Sickmanno1
07-08-2008, 19:12
Slazem se da je dvojka dosta slabija od jedinice, ali nijedna FPS igra nema tako velik gust kad nekog ubijes sa onim energetskim mačem....ma cak ni SW sa lightsaberom ^^

croat1gamer
07-08-2008, 19:13
*whin* jeli ima mod za halo da je umjesto *neko random oruzje, npr. pistolj* onaj mac

ScorpiuS
07-08-2008, 20:15
Yooooooooooj, one shit coming up!!!
Koga briga za ovaj naslov kad će najvjerovatnije biti Win7 exclusive.

Flippy
07-08-2008, 20:19
Kolko ja znam Halo 2 je bio Vista exclusive no pojedina grupica je riješila taj problem :D

kikl0p
07-08-2008, 20:38
meni nije jasno kak ta igra moze imat tolki online community ono ekipa igra s gamepadom fps

ScorpiuS
07-08-2008, 20:46
Kolko ja znam Halo 2 je bio Vista exclusive no pojedina grupica je riješila taj problem :D
Ne gine Halo 3 ista sudbina.

Flippy
07-08-2008, 21:11
Znam zato me i ne jebe to što je exclusive

Sickmanno1
08-08-2008, 03:54
Ja nekuzim sta vam smeta ako igra izade :(

Ko da je morate kupiti, tj. igrati :(

croat1gamer
08-08-2008, 06:28
nije problem kupnja nego je problem sto oni uniste odlicnu igru, jer neznaju napraviti port kako treba (npr. prvi halo je odlicno portan), i jer je samo win 7 exclusive

ScorpiuS
08-08-2008, 06:31
Halo je naslov koji je namjenjen XB, a ne PC. Uvjek je bilo tako i nikad se neće promjenit. Ja bih radije da na Bad Company prebace na PC ,jer halo jednostavno nije igra za PC.

GeForce
08-08-2008, 07:52
Interesantno što opet igramo igru koja je nakon totalnog pregaženog gaminga na konzoli bačena na pc kao psima preostala kost.Halo 3 je izašao pa ako ne jedno prije dobrih pola godine na xbox360 gdje sam ga i igrao te zbog toga i mogu reći da je smeće kao i predhodna 3 dijela.Što se tiče lika,to ste u pravu on i je poznat i sve to stoji ali je igrivost strašno uništena!Preprožvakana priča,oružija i 99,99 posto igre prožvakan kroz 100 boljih naslova.Ali opet HALO nikad nije bio napravljen za one koji mogu reći igra je ok ili slično.
Halo ili voliš ili nevoliš i to je uvijek bila takva igra.

Hellboy
08-08-2008, 10:17
Slazem se da je dvojka dosta slabija od jedinice, ali nijedna FPS igra nema tako velik gust kad nekog ubijes sa onim energetskim mačem....ma cak ni SW sa lightsaberom ^^
to mi nedostaje u jedinici...i dual wield oružja...zamisli 2 assault riflea na Escape lvlu kad bježiš od Flooda... :cry: samo cepaš kroz njih bre... :D

croat1gamer
08-08-2008, 12:15
Slazem se da je dvojka dosta slabija od jedinice, ali nijedna FPS igra nema tako velik gust kad nekog ubijes sa onim energetskim mačem....ma cak ni SW sa lightsaberom ^^
to mi nedostaje u jedinici...i dual wield oružja...zamisli 2 assault riflea na Escape lvlu kad bježiš od Flooda... :cry: samo cepaš kroz njih bre... :D
najbolji dual wield je dva energetska maca :D samo sto jos nisam mogao koristiti taj mac :(
dual wield je star, bilo bi bolje different wield, u jednoj ruci assault rifle, u drugoj shotgun :pray:

btw. jeli zna netko igru koja ima to ^ , ako da posaljite mi pm s imenom igre

Flippy
08-08-2008, 14:13
nije problem kupnja nego je problem sto oni uniste odlicnu igru, jer neznaju napraviti port kako treba (npr. prvi halo je odlicno portan), i jer je samo win 7 exclusive

I opet da ponovim. Igra će bit za sve winse kad određena grupica ljudi ''srede'' igru.

Hellboy
08-08-2008, 15:06
Slazem se da je dvojka dosta slabija od jedinice, ali nijedna FPS igra nema tako velik gust kad nekog ubijes sa onim energetskim mačem....ma cak ni SW sa lightsaberom ^^
to mi nedostaje u jedinici...i dual wield oružja...zamisli 2 assault riflea na Escape lvlu kad bježiš od Flooda... :cry: samo cepaš kroz njih bre... :D
najbolji dual wield je dva energetska maca :D samo sto jos nisam mogao koristiti taj mac :(
dual wield je star, bilo bi bolje different wield, u jednoj ruci assault rifle, u drugoj shotgun :pray:

btw. jeli zna netko igru koja ima to ^ , ako da posaljite mi pm s imenom igre
dual wield sačmarica nema smisla...kako bi ih repetirao u pucnjavi? lako je s jednom...jednom rukom rokaš dok drugom repetiraš...ali 2 u isto vrijeme... :thumbs1:

croat1gamer
08-08-2008, 15:27
jackhammer :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Jackhammer_(weaponry)

reload bi bio zeznut, ali ima sistem

Cthulhu
11-08-2008, 18:21
znao sam da ce izac za pc,prije ili poslije.

ScorpiuS
11-08-2008, 18:42
Da ali kad izađe za PC bit će shitydy, shit, shit, shit i to mi najviše smeta.

Cthulhu
11-08-2008, 18:50
Da ali kad izađe za PC bit će shitydy, shit, shit, shit i to mi najviše smeta.
ne mora biti,prvi halo za pc je bio ok,a ni drugi nije tako los,meni je bio bolji od crysisa.