PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi useri



MasaKrisT
06-08-2008, 10:15
Zasto svaki,ali bas svaki novi user,ima potrebu otvorit 5 tema prvi dan,obavezno lose naslovljenih,sa losom temom,i obavezno u krivom podforumu?to mi nikako neide u glavu,zar je tako tesko kad se registriras,pogledati sto forum nudi?ne ,lakse je otvoriti call of duty temu u igre opcenito ili zasto meni steka crysis u multimediji.damn,ljut sam.

SkunK
06-08-2008, 10:41
Odgovor na 1. pitanje :
jer su kreteni. Zašto? e pa zato jer nemogu odvojiti par momenata i skužiti što je to nekrofilija:) i uopće ne pročitaju pravila, i najverovatnije zato jer ih je 70% ispod 15 godina što se vidi i po naslovima kao i po tekstu koji je u topicu.

Za drugo pitanje nemam odgovora :) hint : alienware :)

Maloki
06-08-2008, 12:44
I užasno je iritantno kad dolete na forum dvojica RL prijatelja, oboje su novi na forumu i krenu sa nekim svojim internim spikama koje ni da si bog alah nebi mogo skužit. Ajde da jednom il dvaput to istaknu, al oni ju cijelo vrijeme forsiraju. A to se u zadnje vrijeme sve češće događa.

Outmind
06-08-2008, 13:01
Najjača provala koju sam ja od jednog nuba doživio je bila pred tjedan dva kad je neki tip otvorio crysis topick. Ja mu lujepo kažem imaš 200+ straničnu temu o tome, a on nešto u stilu boli me k***** neću se ja nikome ulizivat... WTF!!??

Anyway i ja sam radio gluposti na prvom forumu na koji sam se ikada učlanio, ali sam se brzo opametio. No ima i ljudi koji su jednostavno nezreli ili plain 'ol kreteni...

seahawk37
06-08-2008, 13:22
sad tek vidim kolko su iritantni novi useri... spamaju, seru kvake, pricaju price u koje samo oni vjeruju, otvaraju pametne i zanimljive teme..

croat1gamer
06-08-2008, 14:25
Anyway i ja sam radio gluposti na prvom forumu na koji sam se ikada učlanio, ali sam se brzo opametio.
dajem potpis ovome, i vidite rezultate- nisam otvorio niti jednu blesavu temu od 10 mjeseca (zapravo mislim da sam otvorio od tada 1-2 teme :o )

Bartuc
06-08-2008, 14:54
Meni je PCPLay prvi forum i na samom početku jedino sranje koje sam napravio je bilo triple post. Ali to ste mi objasnili da se ne smije i od tada sam dobrica :D

A na PCExpertu sam u prvom danu dobio toliko RepUp pointova da se zalediš :D Odmah sam uletio sa 2-3 "recenzije" i sl. :D

K4ciga
07-08-2008, 13:26
sad tek vidim kolko su iritantni novi useri... spamaju, seru kvake, pricaju price u koje samo oni vjeruju, otvaraju pametne i zanimljive teme..
Nisi ti za glavu viši od drugih ako si ovdje duže od njih,budi iskren i reci mi dali je tvoja prva stvar koju si napravio po dolasku na forum bila ta da si pročitao pravila od A do ŽNJ ili si površno pogledao podforume,i otvorio topic ne znajući da je isti taj topic možda na,umm,3 stranici?

Svi se vi čudite što se na dan registrira 5 ljudi,3 ih odu odmah,1 bude banan nakon par sati,a 1 bude toliko izvrijeđan da bude primoran izbrisati account.Ok,i meni smeta što se u Alt+F4 otvaraju teme "GDJE DA SKINEM SAN NADREAS??!!!!",ali dali ih treba zbog toga vrijeđati? Prištedite si trud,objasnite u par crtica osnovna pravila,dajte im 2-3 linka i amen.Ako nastavi,banaj,ako ne,dobrodošao na forum.

seahawk37
07-08-2008, 13:30
stvar je u tome sto previse pametuju i ne smije im se nista rec, a da ne govorim o spamanju...

Constantine
07-08-2008, 15:37
U zadnje vrijeme samo spameri dolaze na forum,dođu i nakupe 1000 postova u tjedan dana,90% u mravljoj kiselini.Ja sam na forumu negdje oko 4 mjeseca i još nisam skupio 1000 postova.

bornathepicek
07-08-2008, 15:56
Ja sam realtivno novi i sad pogledaj molim te jel imam otvorenih vise od 5 tema sveukupno...
A tu sam onak vec 2-3 mjeseca tak nes, i nemres onda rec da je bas svaki novi takav...
Nemam puno postova jer mi se neda serendat o stvarima koje ne kuzim

Constantine
07-08-2008, 16:00
A neki koji su na forumu koliko i ti imaju 10 puta više postova od tebe i od togu su im 50% postova besmisleni.

Herr Schnitzel
07-08-2008, 16:13
Najbolje mi je kad takvi pocnu pametovat: primjerice, ono sto je Outmind rekao, i onda jos kaze da boli njega k*rac sto vec ima tema, da njemu nitko ne moze naredjivati koju ce temu odgovarati i jos ide vrijedjati clanove koji su ga upozorili da ne radi takova sranja. To treba samarati dok se ne upristoji.

bornathepicek
07-08-2008, 16:14
Je al vidis ti kazes neki dok MasaKrisT kaze fino

Zasto svaki,ali bas svaki novi user,ima potrebu otvorit 5 tema prvi dan
Ja sam naucio da na ovom forumu nije dobro generalizirat

EDIT: Herr Shnitzel ti meni govoris da pametujem?

Flippy
07-08-2008, 16:14
U zadnje vrijeme samo spameri dolaze na forum,dođu i nakupe 1000 postova u tjedan dana,90% u mravljoj kiselini.Ja sam na forumu negdje oko 4 mjeseca i još nisam skupio 1000 postova.


Neki su i duže na forumu nego što misliš.

Constantine
07-08-2008, 16:24
Za tebe znam da si na forumu duže,prijašnja verzija tebe mi je bila draža,novi ti si bezveze.

Flippy
07-08-2008, 16:28
Znam :cry:

Reci w1k-u da mi vrati stari nick :D

K1f7a
08-08-2008, 10:28
Evo ja sam novi pa nisam otvorio tonu tema u krivim podforumima ni necu :)

Maloki
08-08-2008, 11:22
EDIT: Herr Shnitzel ti meni govoris da pametujem?
Daj pročitaj njegov post ponovno. I opet. I opet. I opet. I tako sve dok ne shvatiš o čemu on priča.

Herr Schnitzel
08-08-2008, 11:28
EDIT: Herr Shnitzel ti meni govoris da pametujem?
Daj pročitaj njegov post ponovno. I opet. I opet. I opet. I tako sve dok ne shvatiš o čemu on priča.


Ne znam je li problem u meni, pa trebam kupovati nove naocale, ali ja nigdje ne vidim da sam se obracao tebi, kao sto nisam ni govorio o tebi, pa cak nisam ni pomisljao na tebe. Sretan?

Maloki
08-08-2008, 11:33
Nisam se obraćo tebi, obračo sam se korisniku bornathepicek, ali nisam naglasio da njega citiram. Moj bed :)

Herr Schnitzel
08-08-2008, 12:31
Nisam se obraćo tebi, obračo sam se korisniku bornathepicek, ali nisam naglasio da njega citiram. Moj bed :)

Moj bed sto nisam naglasio da isto njega citiram i da sam citiranjem tvog posta htio reci da razumijem sto si rekao. :)

Hellboy
08-08-2008, 15:28
postoji jedan novi user koji mi je već prirastao srcu...darthvader ili tako nekako...ako ne bude benan imam novu kuju... :D

Herr Schnitzel
08-08-2008, 15:39
Ajde mi molim te ti, o stvaraoče teme, objasni zašto pobogu uz 200+ straničnu milijon puta prežvakanu temu o crysisu ti imaš neutaživ nagon za otvaranjem još jednog crysis - related topic-a?



Ako ti se tema ne svidja,mozes slobodno odjebat!
:yuck: :yuck: :thumbs1:


Edit: Ja i negledam koje teme postoje vec samo postujem,necu da se nekom uvlacim u guzicu!

Edit2: Sta imas reci na ovo!! :killyou:

:pray:

Arbiter of Change
08-08-2008, 18:04
Ja krivim školu koja ih uči "svi ste posebni" i "svi zaslužujete nagradu, bez obzira na mjesto" filozofiji.

Paran0a
08-08-2008, 18:44
Isuse kako umirem na ovo gore..

Hellboy
08-08-2008, 19:22
[quote=Outmind]Ajde mi molim te ti, o stvaraoče teme, objasni zašto pobogu uz 200+ straničnu milijon puta prežvakanu temu o crysisu ti imaš neutaživ nagon za otvaranjem još jednog crysis - related topic-a?



Ako ti se tema ne svidja,mozes slobodno odjebat!
:yuck: :yuck: :thumbs1:


Edit: Ja i negledam koje teme postoje vec samo postujem,necu da se nekom uvlacim u guzicu!

Edit2: Sta imas reci na ovo!! :killyou:

:pray:[/quote:2jxo4to7]
uuuu...ovog isusa nisam ni vidio...kako volim nove usere... :pray:
Ghost_Rideru, ajd još koju takvu izjavu daj...zanima me jel mi flejm skill narastao od prošlog puta...

Constantine
08-08-2008, 20:10
Jeli pcman još na forumu,on mi je bio najdraži.

seahawk37
08-08-2008, 20:11
heh car :pray: njegovi stručni savjeti :pray:

Constantine
08-08-2008, 20:12
Najbolje mi je ono "Gde da kupim steam,HITNO gde???!!!!!!!???"

seahawk37
08-08-2008, 20:17
ma najbolje je kaj za svaki problem savjetuje da reinstaliras windowse

croat1gamer
08-08-2008, 20:23
ova jos novija tura forumasa je jednostavno grozna, i cini mi se da nece tako lagano otici :(
ako nesto hocete komentirati (obracam se novim forumasima), nemojte, sao, nemojte

Electromaster
08-08-2008, 21:33
Da, u zadne vrijeme sve neka n00b derišta na forumu... :yuck: Koliko se sijećam, ja sam normalno počeo, i tako sam i ostao...dosad su mi jedine pogreške jedan slučajni double post, i jedan ogroman za*eb nekidan, otvorio sam temu potpuno istu onoj ''crno lili bijelo''... :toilet:

###DK###
08-08-2008, 21:52
Nemojte biti takvi. I vi ste jednom bili novi na forumu.
@ croat1gameru, zašto to bi oni trebali otići?
Jeli tebe netko tjerao sa foruma kad si se registrirao?
Ljudi moji imajte razumijevanja.

seahawk37
08-08-2008, 21:56
daj molim te... neodgojeni balavci...
citaj prije neg komentiras

SkunK
08-08-2008, 22:01
Nemojte biti takvi. I vi ste jednom bili novi na forumu.
@ croat1gameru, zašto to bi oni trebali otići?
Jeli tebe netko tjerao sa foruma kad si se registrirao?
Ljudi moji imajte razumijevanja.


Da ali jesmo li se tako ponasali kad smo bili "novi na forumu"?
To sto pricas nema veze s vezom. Toleranciju ce dobit onaj tko ju zasluzuje, tako je bilo i tako ce uvjek biti.

###DK###
08-08-2008, 22:04
Nemojte biti takvi. I vi ste jednom bili novi na forumu.
@ croat1gameru, zašto to bi oni trebali otići?
Jeli tebe netko tjerao sa foruma kad si se registrirao?
Ljudi moji imajte razumijevanja.


Da ali jesmo li se tako ponasali kad smo bili "novi na forumu"?
To sto pricas nema veze s vezom. Toleranciju ce dobit onaj tko ju zasluzuje, tako je bilo i tako ce uvjek biti.

Treba ljudima dati priliku. Sjećam se samo jednog slučaja (onog u vezi Crysisa) koji je bio za kritiziranje.
A vi ovdje osuđujete sve koji su se nanovo registrirali.

SkunK
08-08-2008, 22:09
Pa nitko ne generalizira, ali je istina da je 80% novih onakvi kakvi ih se opisalo, čak i gori.

seahawk37
08-08-2008, 22:10
........
tim deckima na forumu nije mjesto, ne prihvacaju kritiku jer su prebalavi da bi shvatili da je to za njihovo dobro, a nakon toga jos vrijedaju na vulgaran i balavi nacin, a najzalosnije je sto produ samo sa usmenom opomenom sto im ne daje na znanje da su pogrijesili tak da samo cekam slicnu situaciju...

###DK###
08-08-2008, 22:12
........
tim deckima na forumu nije mjesto, ne prihvacaju kritiku jer su prebalavi da bi shvatili da je to za njihovo dobro, a nakon toga jos vrijedaju na vulgaran i balavi nacin, a najzalosnije je sto produ samo sa usmenom opomenom sto im ne daje na znanje da su pogrijesili tak da samo cekam slicnu situaciju...

To je bio taj jedan dečko kojeg sam već spomenuo. Ne sjećam se da sam vidio neki drugi slučaj.

SkunK
08-08-2008, 22:15
Onda nisi upoznao poncoa,pacmana i društvance. Ili nisi toliko aktivan forumu.

Constantine
08-08-2008, 22:24
Najgori od ovih novih mi je darthvader,maloprije je triplepostao u temi "borba slikama".

seahawk37
08-08-2008, 22:27
ne znam zas jos nije banan, mislim da je tako mutav da ne bi ni znao napravit novi acc

###DK###
08-08-2008, 22:28
Onda nisi upoznao poncoa,pacmana i društvance. Ili nisi toliko aktivan forumu.

Aktivan sam ja na forumu više nego misliš ali ne možeš kritizirati svakog novog korisnika na osnovu double posta ili slično.
U ovoj temi koliko ja vidim kritizirate svakog novog forumaša.

Constantine
08-08-2008, 22:31
Zato što je u zadnje vrijeme skoro svaki novi forumaš budala.Niti jedan od forumaša koji su duže na forumu nije bio baš takva budala kao što su ovi sadašnji novi.

seahawk37
08-08-2008, 22:31
Onda nisi upoznao poncoa,pacmana i društvance. Ili nisi toliko aktivan forumu.

Aktivan sam ja na forumu više nego misliš ali ne možeš kritizirati svakog novog korisnika na osnovu double posta ili slično.
U ovoj temi koliko ja vidim kritizirate svakog novog forumaša.ne vjerujem nikome ko kaze da je aktivan vise nego sto mu pise da je...
btw uopce nije rijec o dabl postovima, ajde malo prošvrljaj po drugim temama pa se vrati komentirat

Electromaster
08-08-2008, 22:33
Činjenica je da ima malo novih usera koji su cool u zadjne vrijeme, sve neka neodgojena derišta... Al jebiga, to su posljedice širenja dostupnosti interneta, sad nam može svaka seljačina na forum doć...

SkunK
08-08-2008, 22:34
Onda nisi upoznao poncoa,pacmana i društvance. Ili nisi toliko aktivan forumu.

Aktivan sam ja na forumu više nego misliš ali ne možeš kritizirati svakog novog korisnika na osnovu double posta ili slično.
U ovoj temi koliko ja vidim kritizirate svakog novog forumaša.

Percepcija ti nešto ne valja, probaj bolje čitat postove...

Constantine
08-08-2008, 22:35
Ja sam došo na forum tek prije pet mjeseci i nisam postao svakojake gluposti,razmislio sam o svakom postu kojeg pišem.

###DK###
08-08-2008, 22:40
Gle, da se vas pita na ovom forumu više nebi bilo novih članova.
A što se tiče novih usera okanite ih se bar tjedan dana. Pustite ih da se prilagode. Ako to ne bude išlo administratori su tu da ih banaju. I shvaćate li vi da kad napišete "novi useri" da se to odnosi na sve njih.

SkunK
08-08-2008, 22:48
Shvacas li ti kad napišeš "shvacate li vi kad napišete "novi user" da se to odnosi na sve nas a ne samo na OP-a?

###DK###
08-08-2008, 22:53
Ma daj čovječe. Tu se točno zna na koga se odnosi. Pogledaj malo prve postove. Tu ih kritizirate zbog otvaranja tema u krivim podforumima. Svaka osoba može učiniti takvu grešku a vi ih zbog toga vrijeđate.
Pročitajte kacigin komentar. Tu sve lijepo piše.
Čovjek vam je odlično objasnio.

seahawk37
08-08-2008, 22:58
zasto, ali zasto opet tjeras svoje umjesto da poslusas... vidi se da ne znas o cemu je rijec al opet ne odustajes od svojih komentara

Constantine
08-08-2008, 23:03
Kada netko recimo kaže nekom novom useru:prestani doublepostat,taj user bi trebao ili pitat nekoga što to znači ili pogledat pravila i skužit:aha,to znači da se nesmije postat nakon svog vlastitog posta prije nego je netko drugi posto i onda reč oprosti,neće se više ponoviti,ali većina novih usera samo nastavlja doublepostat unatoč upozorenjima.

Electromaster
08-08-2008, 23:04
Evo sad je darthvader2008 opet učinio double post u ''Borbi slika''...o takvim KRETENIMA pričamo...

###DK###
08-08-2008, 23:05
Vjerujem da ih ima još na forumu osim kacige da dijele moje mišljenje.
I meni smetaju neki novi članovi foruma poput onoga koji je odbrusio Outmindu ili poput darthwadera. I ti članovi su za kritiziranja.
Ali ovi koji otvore temu u pogrešnom podforumu mi ne smetaju. S vremenom će naučiti.
I stvarno smatram da se ne trebate tako bezobrazno ponašati prema njima.

K4ciga
08-08-2008, 23:30
Evo sad je darthvader2008 opet učinio double post u ''Borbi slika''...o takvim KRETENIMA pričamo...
Ajme koji kreten,koliki defekt mora biti da double postaš? OMG!!!
EDIT:Za neupućene,sarkazam.

Electromaster
08-08-2008, 23:33
Ne, prvo je učinio triple post, pa ga je neko opomenuo, a onda je, odmah poslije toga, u istoj temi, učinio double post...bezobraznik!

Wishmaster
09-08-2008, 00:23
ajde prizemljite...

kak moreš nekome reči "KRETEN" a još ga nisi ni upoznal niti niš ali si videl da je napravil doublepost i on je odma kreten...
ajde sad zamisli da dojdeš na neki forum zalomi ti se double post ili otvoriš negde krivo temu ili nekaj slično(nije bitno kaj)... i nakon par dana skužiš da se v nekoj temi spominje tvoje ime kak si kreten,ljudi pljuju po tebi a ti neznaš niti zakaj jer si novi i lepo otideš s foruma...predivna reklama za forum...

Constantine
09-08-2008, 00:30
Darthvader je napravio triplepost i nakon toga dva doubleposta i nije se obazirao na upozorenja.

Sickmanno1
09-08-2008, 01:44
Nemam nista protiv novih forumasa...dapace sto vise to bolje...

RIDER32
09-08-2008, 01:54
A sjetite se samo mene kaki sam bio kad sam doso :rotfl:
Sad sam sam sebi smjesan :D

Constantine
09-08-2008, 01:58
Imaš pravo,baš sam maloprije čitao tvoje prve postove,skoro kao da ih je pcman piso :D

RIDER32
09-08-2008, 02:11
A PCP mi je prvi forum na koji sam dosao i odlusio biti aktivan.
I prije nego sam se registriro sam znao dolaziti na forum. Uopce se nisam snalazio. Potpuno sam se zbunio. I onda sam u PCPu cuo za crohercegovinu i tamo sam malo svrljaoi spoznao sta je forum, kako to funkcionira...Al opet se nisam znalazio na phpBB-u Al onda sam se jednom zasilio i dao sve od sebe da ista shvatim i uspio sam. I evo me. Tu sam sa vama i spamam naveliko :D

Cak sam uspio popusiti i bann al onda sam Boza zamolio za oprost i poceo sam se popravljat.

croat1gamer
09-08-2008, 06:30
Gle, da se vas pita na ovom forumu više nebi bilo novih članova.
A što se tiče novih usera okanite ih se bar tjedan dana. Pustite ih da se prilagode. Ako to ne bude išlo administratori su tu da ih banaju. I shvaćate li vi da kad napišete "novi useri" da se to odnosi na sve njih.
nisam mislio na sve nove usere, nego na ove koji su nedavno dosli
pustio bi ih da se prilagode i poprave, ali je problem sto nemaju manira, niti postovanja prema starijima, i misle da im nista nemozemo, ako nisi vidio hell se upustio u prepriku sa darthvaderom i vidi sto je bilo- dobio je opomenu, dok je darth dobio vise njih, s razlogom, a hell samo zato sto je htio smiriti dartha od vrijedanja i rasizma (nebi dalje od ovoga, zeznuta je tema, pogledaj u mravlju kiselinu za ostale razloge)

i jos nesto, sta ti mislis da su mene odmah prihvatili na forumu?
ne, nisu, imao sam isti tretman ali sam se uspio prilagoditi, i PROCITAO sam pravila, dok ovi novi forumasi to samo preskoce, jer ili misle da su iznad pravila, ili ih nece citati jer ih ne zanimaju

SkunK
09-08-2008, 08:14
ti pokušavaš dobit mozak u toj svojo PRAZNOJ GLAVI


ČETNICI PEDERSKI MRŠ SOTONE JEDNE


Znam , znam, treba mu dat priliku da se "prilagodi" :pray:

croat1gamer
09-08-2008, 09:05
ti pokušavaš dobit mozak u toj svojo PRAZNOJ GLAVI
Znam , znam, treba mu dat priliku da se "prilagodi" :pray:
pa u ovome je darth u pravu: ostavimo mozak sa strane da ga ne izgubimo u ovakvim intelektualnim razgovorima

K1f7a
09-08-2008, 09:11
Tek dodem na forum i vec me nazivaju balavim deristem (dobro ne ja nego darth vader, ali ste i rekli da u novi clanovi derista). :(

croat1gamer
09-08-2008, 09:16
pa pogledaj malo sto ste govorili, ne obaziruci se na pravila i upozorenja

Hellboy
09-08-2008, 09:24
Novi forumaši su pretežno balava derišta...to je u zadnjih dan-dva i dokazano...svaka čast iznimkama, ali samo potvrđuju pravilo...

K1f7a
09-08-2008, 09:26
Ja sam procito pravil i nisam ih prekrsio nisam vrijedo ko darth vader sam ja iznimka ili sam vulgarna seljacina? :(

Hellboy
09-08-2008, 09:29
:D ne želim opomenu...

K1f7a
09-08-2008, 09:37
Naci ja sam vulgarna seljacina, hvla na iskrenosti iako nisam :cry:

SkunK
09-08-2008, 10:54
Ovi novi su carevi!:)

###DK###
09-08-2008, 12:38
Croat1gameru, ta nisu tebe valjda nazivali kretenom kad si došao?
Jer to određen broj vas radi ovdje.

croat1gamer
09-08-2008, 14:06
ne, nisu me zvali kretenom, ali me nisu postovali kao danas, ali ove imamo pravo zvati, po njihovom nacinu ponasanja

Arbiter of Change
09-08-2008, 14:10
Problem, vjerojatno svima očit, je taj što ti novi useri dođu i onda kao idu nametati neku svoju volju bez obzira/poštovanja prema pravilima tu na forumu. Ono, neka shvate da se oni moraju prilagoditi forumu, a ne obrnuto (like I reko prije, "I am special" mentalitet današnjih klinaca).

###DK###
09-08-2008, 14:14
Problem, vjerojatno svima očit, je taj što ti novi useri dođu i onda kao idu nametati neku svoju volju bez obzira/poštovanja prema pravilima tu na forumu. Ono, neka shvate da se oni moraju prilagoditi forumu, a ne obrnuto (like I reko prije, "I am special" mentalitet današnjih klinaca).

S tim se slažem.
Ali smeta mi što se ovdje pljuje i po onim forumašima koji naprave bezazlenu grešku kao npr. otvore temu u pogrešnom podforumu i zbog toga ih se naziva kretenima.

Arbiter of Change
09-08-2008, 14:16
Da, ali to je već druga strana ovog istog problema - starosjedioci sa svojim vlastitim kompleksima aka. "ego do neba" i mišljenjima da im staž na forumu odmah garantira poštovanje svih pridošlica + neke interne spike među određenim forumašima.

K1f7a
09-08-2008, 14:44
Ja od toga sta ste rekli nisam nis napravio :)

croat1gamer
09-08-2008, 15:03
meni se cini da si podrzavao dartha, unatoc tome sto se nije obazirao na upozorenja, ako se dobro sjecam, sry ako sam nesto pogresno procitao

K1f7a
09-08-2008, 15:29
Nisam ga podrzavao sam pokuso zaustavit svadu i ja dobio opomenu, to se dogodio kada pomazes, odsad vise ne rastavljam svade :(

Herr Schnitzel
09-08-2008, 15:33
Nisam ga podrzavao sam pokuso zaustavit svadu i ja dobio opomenu, to se dogodio kada pomazes, odsad vise ne rastavljam svade :(



Thompson nije ustasa nego domoljub, pjesme mu nisu glupe i da poslusa skuzio bis ih i zainteresiro se, to sto si homoseksualac se mene ne tice(ako jesi mislim da te prepiranje s Darth Vaderom pali). To sto ima 11 godina nema veze vjerojatno je pametiji od pola ljudi na forumu(kolko ga ja znam nije,nisam to reko).
Nemam vise komentara



1.Previse komentiras
2.THOMPSON JE DOMOLJUB!
3.Vidim da nisi komentiro svoju homoseksualnost te to da te svade pale
4.Nemam nis protiv muslimana nego mi je abdulah deblino ime ali Muhamaed je fora
5.Nemoj se usudit nazvat me seljacinom


Stvarno si sprjecavao svadju... :pray:

K1f7a
09-08-2008, 15:42
Dobro nacini na koje ja sprecevam svadu su druga duga prica :oops:, i nisam prekrsio nijedno pravilo!

Pitam se ocu li opstat na ovom forumu uz to da me zovu seljacinom i balavim deristem bez razloga :(

Electromaster
09-08-2008, 15:46
Nisi prekršio nijedno pravilo?


- Zabranjeno je prostačenje i vrijeđanje drugih članova foruma. Suzdržite se od psovki, a pogotovo od spominjanja drugih članova foruma u negativnom kontekstu. Ako prijeđete granicu, nikog neće interesirati tko je prvi počeo.

...baš mi je žao što sam propustio taj flejm, imo bi ja što za reć...

K1f7a
09-08-2008, 15:59
Pa koga sam uvrijedio nisam niko vrijedo i to sta sam spomenuo citiram : "to sto si homoseksualac se mene ne tice" , nisam mislio ko vrijedanje vec zapazanje, steta sta me krivo shvacate ne trebate biti tako strogi tek sam doso na forum ne mogu znat sva pravila :(

Electromaster
09-08-2008, 16:05
SAko prijeđete granicu, nikog neće interesirati tko je prvi počeo.

BTW, Netreba oupće znati pravila foruma, samo BONTON...

seahawk37
09-08-2008, 16:11
Pa koga sam uvrijedio nisam niko vrijedo i to sta sam spomenuo citiram : "to sto si homoseksualac se mene ne tice" , nisam mislio ko vrijedanje vec zapazanje, steta sta me krivo shvacate ne trebate biti tako strogi tek sam doso na forum ne mogu znat sva pravila :(
dosadan si, bolje ces proc ako zasutis
btw reko si da ces otic sa ovog foruma a jos uvijek si tu

K1f7a
09-08-2008, 16:25
Ok vi ste u pravu a ja nisam :( , ali ostat cu na forumu :)

Hellboy
09-08-2008, 18:56
Nisi prekršio nijedno pravilo?


- Zabranjeno je prostačenje i vrijeđanje drugih članova foruma. Suzdržite se od psovki, a pogotovo od spominjanja drugih članova foruma u negativnom kontekstu. Ako prijeđete granicu, nikog neće interesirati tko je prvi počeo.

...baš mi je žao što sam propustio taj flejm, imo bi ja što za reć...
to nije bio flejm...nisam smio odgovoriti jer sam dobio opomenu pred opomenu...to je bio moj monolog uz tu i tamo pokoju tuđu lejm upadicu...

W3DR4N
09-08-2008, 19:58
Kvalitetni useri se lako prilagode pravilima i atmosferi foruma, bio im ovo prvi ili stoti.
Oni bezobrazni brzo odu, vlastitom voljom ili pod pritiskom banna.

RIDER32
09-08-2008, 22:08
dosadan si, bolje ces proc ako zasutis
btw reko si da ces otic sa ovog foruma a jos uvijek si tu
A da ti zasutis.
Ucis ga pravilima a sam ih nepostujes.

K1f7a - dobio si opomenu i idemo dalje. Opomena ce istec a di ces se prilagodit. :thumbs2:

seahawk37
09-08-2008, 22:14
jesam se tebi obraco molim lijepo?
a kad smo vec kod toga, ne postujem pravila.. mda.. molim primjer gospon.. mladi..

RIDER32
09-08-2008, 22:32
Upravo ono sto sam vec citiro


dosadan si, bolje ces proc ako zasutis
btw reko si da ces otic sa ovog foruma a jos uvijek si tu
Niko nema pravo nikoga tjerat sa foruma.
Srecom vidio sam temu u kojoj se IgGy zaprijetio W1k1n6u da ce mu, ako bude trebalo, onemogucit pristup forumu ako se neisprica Hellboyu (navodno je nagovarao ostale usere da mu salju prijetece PMove sa ciljem da ga oteraju sa foruma)

Dakle forumase se tijera na zakonski propisan nacin a ne im u facu govorit "mrs sa foruma".

seahawk37
09-08-2008, 22:38
normalno... samo me zanima kakve ja veze imam s tim, gdje sam ja napiso da ode sa ovog foruma :o
nije da se branim ali nisi u pravu, covjek je reko da ce napustit forum jer mu se ne svida, ja ga samo podsjecam na njegovu odluku koje se ne drzi

Constantine
09-08-2008, 22:54
Promijenio je tu odluku.

blood4me
10-08-2008, 03:08
Eto ja sam novi na forumu, i za sada sve ok, valjda....
Hehe, neznam zas je tak tesko procitat pravila, a i ako ih ne procitaju postoji nekakav red a.k.a. bonton.

RIDER32
10-08-2008, 04:54
Ti si OK.

seahawk37
10-08-2008, 05:15
Promijenio je tu odluku.
e pa zivcira me to, prvo popljuje forum i poslije se ponasa ko da nije nista bilo

Constantine
10-08-2008, 05:18
Sumnjam da će se dugo zadržati na forumu,najvjerovatnije će otić.

narf
10-08-2008, 08:07
zato jer mi se nije dalo čitati pravila i upute podforuma.. al sad čitam :D

RIDER32
10-08-2008, 09:36
Ma /eb3s pravila. Ako poznajes bonton nece ti nista biti.

narf
10-08-2008, 10:29
upravo tako..

seahawk37
13-08-2008, 14:09
normalno kad cure imaju vece privilegije na ovom forumu, inace bi letila isti cas s IP banom.. zaebavam se :wink:

btw sig :pray:

seahawk37
13-08-2008, 14:20
e npr na ovo smo svi alergicni, 15 smajlica bez teksta

Flippy
13-08-2008, 14:39
Kvalitetni useri se lako prilagode pravilima i atmosferi foruma, bio im ovo prvi ili stoti.
Oni bezobrazni brzo odu, vlastitom voljom ili pod pritiskom banna.


Najčešće pod pritiskom bana ili deleta. :D :D

I najčešče se ponovno vrate pod n-tim nickom.

Ladies and Gentlemen.
May I present you exibit A. (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9153)

iznogud1515
13-08-2008, 14:52
ja sam zato došao, prvo u narudžbe, naručio sig, pa malo piso okolo. prvu temu sam otvorio s negdje 200 postova (i svaka tema mi je propala :cry:)

Tina
13-08-2008, 15:01
ellow..owak ja sam wam nowa tak da jos ne kuzim bas puno toga tu..al skuzit cu..hh..pozz swima...

Death By Sexy
13-08-2008, 15:02
dobrodošla

girlie spike ftw ;)

Tina
13-08-2008, 15:12
hehe..oce oce....nego o cem se tu prica..da se ja malo ubacim..hh...

K1f7a
13-08-2008, 15:19
Vidim da su cure se sve vise ocele registirati :) ,to je dobro znaci da ih stvari koje nas zanimaju i njih sve vise zanimaju :)

Tina
13-08-2008, 15:25
pa nebi se bas reklo da nas zanimaju stwari kao i was..al oke..nek wam bude... :D

Death By Sexy
13-08-2008, 15:27
:(

slike Sove(forumaš, kolko ja znam može i okretati glavu za 360) su vam u alt-f4 u temi slike forumaša... now be gone :(

Constantine
13-08-2008, 16:58
ellow..owak ja sam wam nowa tak da jos ne kuzim bas puno toga tu..al skuzit cu..hh..pozz swima...
Jel se to meni čini ili su se upravo čak dvije cure registrirale na forum,mora da me oči varaju.

croat1gamer
13-08-2008, 17:12
ellow..owak ja sam wam nowa tak da jos ne kuzim bas puno toga tu..al skuzit cu..hh..pozz swima...
Jel se to meni čini ili su se upravo čak dvije cure registrirale na forum,mora da me oči varaju.
meni isto upalo u oci to
sto je sljedece?
nadam se da ce i ostati na forumu

Constantine
13-08-2008, 17:25
Ako barem jedna od njih ostane na forumu,bude super.

Maloki
13-08-2008, 17:48
E sorry ekipa, bez uvrede, ali neki od vas se u ovoj temi (tipa RIDER32, croat1gamer, PR3D4TOR i ostali) ponašaju ko da su pokupili svu pamet svemira, što postaje užasno naporno za čitat :(

Electromaster
13-08-2008, 17:54
A što ćeš, nemože svak bit pametan ko mi :rotfl:

Ja sam samo komentirao darthvaderovo ponašanje, koje je bilo grozno... :yuck:

Flippy
13-08-2008, 17:58
Nažalost podsjeća me na mene prije. :(

K1f7a
13-08-2008, 19:20
A lol nece nam se darth vise pridruziti reko je da je bannan i da nece vise bit na ovom forumu jer ste dosadni :rotfl: onda mi kaze da sam ja papak jer sam osto :rotfl: koji lik :rotfl:

Flippy
13-08-2008, 19:22
Deletan je a ne bannan

amirix
13-08-2008, 19:41
pozz svima_novi sam ovdje i da reknem da nisam inteligentan niti duhovit al ću vas gnjavit dugo jer namjeravam na ovom forumu ostat dugooooo bez da navučem ban (delete)__vidimo se

Constantine
13-08-2008, 19:45
Od ovih novi,najmrskiji mi je Bob Dylan,ispravi doublepost doublepostom.

Electromaster
13-08-2008, 19:48
Da, retaj...možda je to darthvader u novom ruhu?

Constantine
13-08-2008, 21:05
Zbog čeka si dobila ban?

Constantine
13-08-2008, 21:15
A,na kojim forumima?

seahawk37
13-08-2008, 21:23
ban na forumu od skole :o
svaka ti cast :pray:

Constantine
13-08-2008, 21:25
ban na forumu od skole :o
svaka ti cast :pray:
Moram to probat,baš me zanima jel moja bivša škola ima forum.

TeraBajt
13-08-2008, 21:27
@soblonde evo vidis, da si musko, sad bi te opsjedali spikama zomg evo jos pseto-like idiota, zato kad slijedeci put sretnes mamu zahvali joj sta te rodila zensku.

Btw, ne kazem da novi useri sakaju, ali zbilja ne ownaju :(

mronki
13-08-2008, 22:01
a drugi od skole


Vidi se da si plavuša

Flippy
14-08-2008, 14:44
Da, retaj...možda je to darthvader u novom ruhu?

Da je on bi mi poslao pp sa mjestom gdje bi se našli i gdje bi ubio boga u njemu

nosferatu25
14-08-2008, 15:22
novi useri...

ako ćemo tako, ja sam nov user, regan sam u 2008... i nikad nisam srao (mislim na forumu).

1. mislim da većina vas sve nove usere trpa u isti koš, bilo da se radi o dartvejderu (kog sam propustio jer nisam bio tu), ili nekom koji je, mučenik, otvorio temu u pogrešnom podforumu, pa se sad sekira zbog tolikog greha, i zbog komentara ostalih forumaša: "isuse, opet njub :(" i sličnih. što nije pravedno.
2. naravno da treba praviti razliku između desetogodišnjeg idiota koji flejma iako tome ne zna značenje, i nekog čiji je jednini greh bio otvaranje teme na pogrešnom mestu.
3. što sam primetio, mnogi od vas sebi daju za pravo da vređaju i podstiču nove usere da se osete nepoželjnim; u njihovim temama "mole modove da lockaju", a pritom niti oni nisu "starosedeoci" niti nisu popili svu pamet ovog sveta. svakom novajliji oni će pronaći neki greh... pih, vi ste mnogo bolji.
4. pogledajte prve postove nekih "starijih forumaša", i sigurno ćete naći neki zbog kojeg bi ga slatko izvređali, ali nećete, jer on ipak ima veću reputaciju.
5. isto tako, i ako taj "stariji forumaš" napravi grešku sličnu onoj koju je napravio novi forumaš, reakcije neće biti iste. Zašto?

EDIT: ako je neko idiotski posta i vređa druge forumaše to nije zbog toga što je nov user već zato što je nemirni klinac kog svi zajebavaju u real lifeu, pa se iskaljuje ovde na netu...

amirix
14-08-2008, 16:16
vi ste na ovom forumu već duže vrijeme imali psihijatra

nosferatu25
14-08-2008, 16:19
zajebant, a? :rotfl:

amirix
14-08-2008, 16:21
zato što sam novi :)

Nodakim
14-08-2008, 16:30
memberlist.php?mode=viewprofile&u=9344 (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9344)

nije retaj

nosferatu25
14-08-2008, 16:35
pravi primer normalnog novog usera. uporedite njega i dartvejdera ili gostrajdera i zapitajte se da li se oni mogu strpati u isti koš. :wink:

Arbiter of Change
14-08-2008, 16:39
Korisnik se će se osjećati dobrodošlim, manje ili više, ne po tome što/kako posta nego kako reagira na tuđe postove, posebno one koji ga kritiziraju.

K1f7a
14-08-2008, 16:49
Meni je u redu na ovom forumu........ :)

Ice
14-08-2008, 16:57
evo ja sam novi user pa ne objavljujem glupe teme :yuck:

seahawk37
14-08-2008, 16:58
da, meni je ice jedan od boljih na forumu

nosferatu25
14-08-2008, 17:02
hahaha :rotfl:

živeli svi novi useri!

Electromaster
14-08-2008, 20:50
Valjda su mislili da si markirala iz škole :rotfl:

Nodakim
15-08-2008, 23:10
Meni je u redu na ovom forumu........ :)



nije stvar u tome kako je tebi...stvar je u tome kako je nama s tobom...i nije dobro...

Grim
17-08-2008, 18:00
Sam ja novi user ak sam se rego čet stu 29, 2007 2:01 pm ,a do sada sam napiso sam 60 postova jer sam samo citao, nie mi se dal postat?

Cthulhu
18-08-2008, 19:44
na ovom accu nemam prviše postova al da zbrojim sve accove koje sam imao na ovom forumu došlo bi se do 5000 tako da se ne smatram novim korisnikom.

SkunK
18-08-2008, 22:06
Nije vazno sto ti smatras sebe, vazno je sta te drugi smatraju:)

CHOLIK
18-08-2008, 22:08
Novi useri ne prave probleme.Osim ako samo zafrkavaju stare usere.Da end.

Flippy
19-08-2008, 19:52
na ovom accu nemam prviše postova al da zbrojim sve accove koje sam imao na ovom forumu došlo bi se do 5000 tako da se ne smatram novim korisnikom.


Ista situacija kao kod mene

Imao bih možda čak 5500 možda i 6000

RayDX
19-08-2008, 19:53
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOj.

Sve što mogu reći o novim uSerima.

RayDX
19-08-2008, 20:26
hvala na ovom dubokoumnom komentaru

Don't mention it.

RayDX
19-08-2008, 20:41
ma moram

Don't mention it == Nema na čemu. :D

wiseguy
20-08-2008, 09:04
Ja sam nov i još ne pravim brobleme.osim što falim slovo nekad.Soblonde voli spamat.ali je funny

Grim
20-08-2008, 10:34
E,svi vi volite spamat :(
Ja volim spavat XD

Constantine
20-08-2008, 11:55
Odite u mravinjak spamat.

Constantine
20-08-2008, 12:22
Ova je stvarno plava...

iznogud1515
20-08-2008, 12:26
ima onih napornih, svaki drugi do treći post mora bit njihov, ima onih šta se boje pisat, a ima i onih koji se odma uklope i ok su :D

iznogud1515
20-08-2008, 12:31
da, ali ti npr u temi: kolko godina ima osoba poviše pišeš nekakve bezvezne brojke

wiseguy
20-08-2008, 12:49
ima onih napornih, svaki drugi do treći post mora bit njihov, ima onih šta se boje pisat, a ima i onih koji se odma uklope i ok su :D

Onda am ja onaj drugi.Ma nisam :)

mronki
20-08-2008, 13:22
ima onih napornih, svaki drugi do treći post mora bit njihov, ima onih šta se boje pisat, a ima i onih koji se odma uklope i ok su :D


Ako nisi primjetio i ti si novi user i to naporna verzija novih usera

Constantine
20-08-2008, 13:23
Misli da nisi novi user ako imaš preko 1000 postova.Iznogud je naporan kao što je mronki nekad bio.

iznogud1515
20-08-2008, 13:26
ja nisam ni reko da nisam novi user.

Arbiter of Change
20-08-2008, 13:31
ima onih napornih, svaki drugi do treći post mora bit njihov
Mislim da to općenito nije problem jer smo svi vjerojatno, kad smo se pridružili, imali onaj početni "boom" efekt kad smo vidjeli koliko tema ima i na sve smo željeli odgovoriti. Druga je stvar sada što imamo Kiselinu koja funkcionira kao središte za one koji ili nemaju svoje mišljenje, ne zanima ih gaming ili jednostavno nisu sposobni napisati smisleni post pa sad samo tamo obitavaju.

iznogud1515
20-08-2008, 13:34
ja pišem većinom u mravlju zato što me gaming malo zanima. iako neki misle da sam spammer veliki, skoro nikad ne pišem offtopic, a i ne pišem iza baš svakog posta ko neki.

Constantine
20-08-2008, 13:43
Da,ali čitanje tvojih postova meni uopće nije zanimljivo kad većinom postaš u temama poput Kaladont.

iznogud1515
20-08-2008, 13:47
sad mi se više ne da u to postat skužio sam da je glupo. sad više ne postam u ocjena siga i avatara, crno ili bijelo, kolko godina ima osoba poviše, kaladont, asocijacije, moj xxxx post... tek sam sad skužio da su to teme bez iakvog smisla i služe samo nabijanju post counta. post count mi je bio važniji na početku, sad nije, pa mi je glupo pisat u takve teme bez ikakvog smisla.

Constantine
20-08-2008, 13:49
Žalim zbog toga što sam otvorio retardiranu temu crno ili bijelo,dok sam je otvaro,mislio sam si jel da je otvorim ili ne,nisam znao da će doseć toliko stranica,pogriješio sam.

Mirko L
20-08-2008, 14:01
sad mi se više ne da u to postat skužio sam da je glupo. sad više ne postam u ocjena siga i avatara, crno ili bijelo, kolko godina ima osoba poviše, kaladont, asocijacije, moj xxxx post... tek sam sad skužio da su to teme bez iakvog smisla i služe samo nabijanju post counta. post count mi je bio važniji na početku, sad nije, pa mi je glupo pisat u takve teme bez ikakvog smisla.

većinon da,ali nekima zrelijima(skromnost na stranu,ka meni :) ) služi za nešto potpuno drugo i uopće me nebriga oće li mi post count ostat ovakav ili ću ga imat 5000...ali nažalost neki se natječu za reputaciju najvećeg spamera ka c.a.b.a.l.

croat1gamer
20-08-2008, 14:45
kabal im je nedostizan idol :D, ja spemam kad mi se prohtije, u posljednje vrijeme se vidi pad mojih postova u mravljoj

Flippy
20-08-2008, 16:22
ali nažalost neki se natječu za reputaciju najvećeg spamera ka c.a.b.a.l.

Nisam najveći spamer. Ako nisi znao, NiX4 je najveći spamer. For now at least.



kabal im je nedostizan idol :D,

Nisam nedostižan. :?


Dosta o meni. OT please

mronki
20-08-2008, 17:48
Isse kaj je tebi nix4 topli brat?

Flippy
20-08-2008, 18:04
Isse kaj je tebi nix4 topli brat?

Nije. NiX4 mi je bio dobar lik. Fora. Imao je bolesne postova al sad mi nije baš nešt zbog njegove svađe s Nitrom 3d

RayDX
20-08-2008, 20:20
Tješi se. Samo su idioti spameri koji nemaju o čemu pisati pa pišu bedastoće. I takvi su nepoželjni na forumu.

Herr Schnitzel
20-08-2008, 20:30
nikad nisam napsala bedastocu osim kad se svadam s nekim obicno se trudim ostat OT


Trudis se ostat OT? Sad mi je sve jasno...

Constantine
20-08-2008, 20:31
nikad nisam napsala bedastocu osim kad se svadam s nekim obicno se trudim ostat OT

7532
Samo jedna od hrpu njih.Tvoje najćešće bedastoće su na primjer:forumaš 1:Spoznao sam da volim sir
SOblonde:spoznala sam da je forumaš 1 spoznao da voli sir.

Flippy
20-08-2008, 20:43
nikad nisam napsala bedastocu osim kad se svadam s nekim obicno se trudim ostat OT

7532
Samo jedna od hrpu njih.Tvoje najćešće bedastoće su na primjer:forumaš 1:Spoznao sam da volim sir
SOblonde:spoznala sam da je forumaš 1 spoznao da voli sir.


Ti si isto bio takav zato STFU

Bartuc
20-08-2008, 20:59
nikad nisam napsala bedastocu osim kad se svadam s nekim obicno se trudim ostat OT


Trudis se ostat OT? Sad mi je sve jasno...

Kaj nije OT - OnTopic?

Flippy
20-08-2008, 21:09
OT = Ontopic
OT = Offtopic


Biraj. :D

amirix
21-08-2008, 02:23
ja ne žurim sa postovima__još uvijek štelam sliku na monitoru

Hellboy
21-08-2008, 09:57
ni ja se ne žurim...stići ću do mojih 13000 postova...i to vjerojatno opet prije ostalih...

croat1gamer
21-08-2008, 10:15
ni ja se ne žurim...stići ću do mojih 13000 postova...i to vjerojatno opet prije ostalih...
a onda ces dobiti rank "our own Chuck Norris...v2.0" :P

nosferatu25
21-08-2008, 11:08
90% novih forumaša odmah odu u mravlju kiselinu... njima je to kao teretana...

iznogud1515
21-08-2008, 11:09
istina, ja sam se sad u toj teretani nabildao pa mi je sad malo potrebna :D

nosferatu25
21-08-2008, 11:10
i ja... a sad se osećam loše, kao da sam zgrešio...

iznogud1515
21-08-2008, 11:11
ja isto, trebala je Maja prije lockat one teme s brojevima, ne bih postao takav spammer. :D


EDIT: ima onih usera šta se registriraju, ne postaju ništa i više se nikad ne prijave na forum, tako da više od pola foruma nema niti jedan post.

Fireblade
21-08-2008, 11:15
nije ih lokala nego izbisala :o :o
sad sam osto bez vise od 100 postova

nosferatu25
21-08-2008, 11:16
ja bez tačno 200.

iznogud1515
21-08-2008, 11:16
:rotfl:, gle stvarno. nema veze, tak i tak su to bili debilni postovi sve.:D


EDIT: još joj ostaje da locka: moj XXXX post :D

Arbiter of Change
21-08-2008, 11:17
Ako mislite postati svoje biografije u vezi Kiseline otvorite temu u istoj.

nosferatu25
21-08-2008, 11:21
haha, tačno je da bismo mogli da napišemo biografiju... tačnije autobiografiju "Moj život u kiselini".

ah da, rekao sam sve o novim userima, dele se na one koji me nerviraju i oni koji me ne nerviraju.

Flippy
21-08-2008, 12:36
ni ja se ne žurim...stići ću do mojih 13000 postova...i to vjerojatno opet prije ostalih...


Not if i'm here. :D

Mirko L
21-08-2008, 12:37
nažalost,ta tema je bila moja....
izvlači se na izgovor da je bilo tu ''previše spama''....
ako je tako,mogla je komotno izbrisat i cili podforum

mronki
21-08-2008, 13:50
većinon da,ali nekima zrelijima(skromnost na stranu,ka meni :) )služi za nešto potpuno drugo

Neko ti u mravljoj veli da si zreliji i ti si odma sebi u glavi papa štrumf? Malo se spusti na zemlju, a osim toga htio sam te pitat za što tebi služi post count?

Mirko L
21-08-2008, 13:57
to san napisa prije nego šta su i išta rekli,da se razumimo

Cthulhu
21-08-2008, 18:38
nije ih lokala nego izbisala :o :o
sad sam osto bez vise od 100 postova
i nije izbrisala samo teme,nego i neke usere npr. soblonde.

Constantine
21-08-2008, 18:42
Maja nemože brisat usere.

Flippy
21-08-2008, 18:54
Zato admini mogu.

Uf kako je bolan delete.

Znam najbolje.

Mirko L
22-08-2008, 12:48
al si i zaslužija

croat1gamer
22-08-2008, 14:06
al si i zaslužija
3x puta, ili su 4, nisam siguran :toilet:

Flippy
22-08-2008, 14:10
4

http://iconhell.com/i/iconhell_surrealthoughtz_whyyou.gif

Maja
22-08-2008, 14:11
aj se još malo preseravaj, pseto :(

Flippy
22-08-2008, 14:12
al si i zaslužija

Zaboravio nadodat. Napisano u jednoj drugoj temi.


Kao prvo neznaš ni ko sam ni šta sam pa nemaš pravo glasa.

Kao drugo. :|

Death By Sexy
22-08-2008, 15:57
kaj tvrdiš da nisi zaslužio? ja tebe smatram novim userom mai da si imao 4 acca u 3god.,..

Flippy
22-08-2008, 16:51
kaj tvrdiš da nisi zaslužio? ja tebe smatram novim userom mai da si imao 4 acca u 3god.,..


4 acca u 1Sgodini. :|

Death By Sexy
22-08-2008, 19:02
i niti jedan do sad im se nije svidio?! :cry:

Flippy
22-08-2008, 19:14
Jbga

Constantine
22-08-2008, 19:25
4 verzije Pseta i sve su loše.

Flippy
22-08-2008, 19:40
2 verzije.

1 je Pseto

1 je Pseto v2.0

K4ciga
24-08-2008, 14:51
4 verzije,

1.Ultra desničar
2.Mafijaš
3.Ljubavnik
4.PIMP,Gangster.

Amen,tuto finito.

Flippy
24-08-2008, 14:53
Pseto
WHA??
Pseto V2.0
AW A-51 ALX
C.A.B.A.L.

:|

Nodakim
24-08-2008, 17:41
4 verzije,

1.Ultra desničar
2.Mafijaš
3.Ljubavnik
4.PIMP,Gangster.

Amen,tuto finito.


ili
1.Idiot
2.Idiot
3.Idiot
4.Idiot koji se pravi da nije idiot
:|

Flippy
24-08-2008, 17:53
Imam 5 verzija... :|

Neven <R>
24-08-2008, 17:58
Nema smisla više ovo.