PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nisam vise pametan :( [Riješeno]



Sickmanno1
05-08-2008, 11:17
Ok ljudi vise nisam pametan....pa reko ima ovdje pametnijih ljudi od mene mozda oni znaju rijesenje problema...

Najme prije jedno 4-5 dana poceo mi se desavati cudan problem. Svako malo izgubim kontrolu nad prozorem u kojem radim...neznam kak da vam objasnim...recimo ako gledam film i stavim fullscreen, minimizira mi se ko da se otvorio neki drugi program pa je presao na njega. Isto tako ako igram igru...samo me izbaci iz igre ko da sam stisno ALT+TAB. Ista stvar je i dok pisem ovdje...samo odjednom mi nestane fokus ko da sam s misem promijeno prozor :/..Nadam se da ste me skuzili :(

Inace jos jedna stvar...neradi mi double klik na C:\ dok odom u My Computer...D:\ normalno radi...ako hocu uci na C: moram desnu tipku misa pa open :S...nekuzim...

Imam Avast! posljednju verziju, Spybot - S&D i Windows Defender od zastite :(

Bartuc
05-08-2008, 11:27
Ok ljudi vise nisam pametan....

Reci nam nekaj novoga :P


Nego, odi Start > Run > utipkaj "msconfig.exe" > pukni enter

1) Odi na Startup tab i makni kvačicu sa svega osim Drivera (za miš i sl.)

2) Odi na Services tab i pukni kvačicu na opciju "Hide all Microsoft Services" te kada ti servisi nestanu, pogasi sve kaj misliš da ti ne treba od servisa koji ti ostanu prikazani.

Nakon toga Apply i moraš resetirati komp. Ako si prvi put koristio msconfig, iskočio bu ti prozor kod starta windowsa, njega samo ugasiš bez da vračaš stare postavke.

Ako to ne proradi, onda stavi listu procesa koji se odvijaju u pozadini (ctrl+alt+del -> processes), pa da vidimo koji te background program prca...


EDIT:

I zaboravio sam još nekaj...

Provjeri da li ti se u pozadini nešto pokušava updateati preko interneta. Recimo Adobe proizvodi ili Automatic Updates ako ih nisi isključio, ili pak Daemon tool ili K-Lite ili bilo kaj takvoga. Ako se oni pokušavaju updateati, onda su oni uzrok minimiziranja prozora, tak da ih sam updateaš ili im zgasiš auto update.

Tegla Ajvara
05-08-2008, 16:33
moj je frend imao slican problem sa otvaranjem diska, skini si eset smart securty buisnes edition
imas trial na njihovoj stranici.
on je s tim skeniro i pocistio sve i mogao je kasnije normalno otvarat disk.
a vidi ovo. meni je neki virus uletio par put zaredom skidajuci gluposti.
nisam mogao otvorit task manager, na startu sam mogao samo iskljucit kompijuter i povezat na interenet, nisam mogao otvorit nikako diskove i my documents. pokraj sata mi je pisalo virus alert i tako na propertisu od my computera. iako sam ga ocistio od virusa on je i dalje pravio probleme te iste i svakih 5-6 min bi me izbacio iz bilo cega kao i tebi i trazio da skinem neki antivirus sa neta i nije mi nist preostalo neg format diska.
ako neuspijes, onda ti negine.

Bartuc
05-08-2008, 16:39
Ja sad idem formasati, Sickmanno, ajmo se utrkivati tko će brže sformasati komp i staviti friške windowse :D

C
05-08-2008, 16:56
Za C particiju, ako ne radi dvoklik, nego trebaš desni klik open, to ti je jedan worm koji radi preko registry-a.
Imao sam takav problem, ja i moj jedan frend.

Sickmanno1
05-08-2008, 17:08
Ljudi skino sam BitDefender Total Security 2008...nasao mi je 2 virusa i jedno 10 trojanaca, sto nisu uspijeli ni avast skupa sa SpyBotom i evo nestala mi oba dva problema :D

Svaka Cast BitDefenderu :pray:

Vise ne ide sa mog kompa :D

zoky
05-08-2008, 18:00
Imao i ja takav problem prije 3 tjedna!
Avast ništa nije našao, odmah sam ga maknuo s kompa stavio AVG-a (free)...i vidi čuda, problem je bio rješeni! :D

lizard
13-08-2008, 11:50
moj je frend imao slican problem sa otvaranjem diska, skini si eset smart securty buisnes edition
imas trial na njihovoj stranici.
on je s tim skeniro i pocistio sve i mogao je kasnije normalno otvarat disk.
a vidi ovo. meni je neki virus uletio par put zaredom skidajuci gluposti.
nisam mogao otvorit task manager, na startu sam mogao samo iskljucit kompijuter i povezat na interenet, nisam mogao otvorit nikako diskove i my documents. pokraj sata mi je pisalo virus alert i tako na propertisu od my computera. iako sam ga ocistio od virusa on je i dalje pravio probleme te iste i svakih 5-6 min bi me izbacio iz bilo cega kao i tebi i trazio da skinem neki antivirus sa neta i nije mi nist preostalo neg format diska.
ako neuspijes, onda ti negine.

isto ... ocistim s Spy botom i NOD.om ali kad pokrenem opet ista stvar .. sto je najgore nemogu uopce vidit C disk u my computeru pa nemogu format disk ... taj virus mi je ubiti oduzo sve administrator opcije .. jebo majku probat cu s bit defenderom ali mislim da ga uopce necu moc instalirat

Sickmanno1
13-08-2008, 12:24
taj virus mi je i frend imao...rijesio sam ga sa bit defenderom...

lizard
13-08-2008, 12:46
evo bit skenira ko zna sta ce bit =) vratio sam neke admin opcije i pobriso njegov acc ... ali desktop mi je poremecen i nemam sve kontrole koje sam imo u startu