PDA

Pogledaj cijelu verziju : Freelancer



Caram
30-04-2006, 23:53
Igra li ko FL???

Ako igra neka mi se javi a u medjuvremenu neka posjeti:

Freelancer-Void server (http://www.voidserver.com)

Vi koji neigrate, posjetite ^^, pa pocnite igrat. :roll: :roll: :roll:

Igra nije browse, nego se treba ili skinut ili nabavit, sa str. gore skine se mod i dodje na taj server (mod ima oko 25 MB, nemoze se igrat bez njega), probate malo, pa ako vam se svidi i mislite igrat, a ne odustat nakon tjedan dana mozete uci u [X]-$RF$-[X]S(Royal Flush) klan(HR klan i recimo da nije jedini-sta se tice posjecenosti servera treci smo na ljestvici).

Ako jos sta nije jasno, pitajte i probat cu vam sto detaljnije objasnit.

Valier
01-05-2006, 11:25
Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim :)

Prince-Artas
02-05-2006, 18:37
Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim :)

igricu, zakolji se stari

Caram
03-05-2006, 20:31
Ovaj server je Njemacki, pa kad skines mod i malo ga proucis dodji.

To vrijedi i za ostatak ekipe

Sonic_Moronic
04-05-2006, 15:55
Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim :)

igricu, zakolji se stari

Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo

Caram
04-05-2006, 23:37
Nemojte sad da ovaj post postane prepucavanje uvezi ^^, covjek se javi, a vi ga odmah napali.

Molio bih da ubuduce se javljaju zainteresiarni za IGRU ili igricu-meni svejedno.

MMarko
08-05-2006, 13:35
...jel netko zna di se moze skinut doticna igra...??

Glass
08-05-2006, 15:21
Igra nije free nego je moraš kupiti.

MMarko
08-05-2006, 15:47
...ough...kao ne znam...al se pravim glup.... :-x

WEASEL
08-05-2006, 16:20
[quote=Valier]Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim :)

igricu, zakolji se stari

Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo[/quote:ry33tbw5]

ne kuzim u cemu je stvar ekipa, ja katkad kazem igru katkad igricu, umanjenica je onako od milja, kao mačkice il patkice il neznam ni ja štA 8)

Prince-Artas
08-05-2006, 18:37
[quote=Valier]Upravo sam jučer prošao igricu i već sam igrao na stranim serverima multiplayer...uglavnom na ruskim i njemačkim :)

igricu, zakolji se stari

Ah dost mi je više te rasprave, i ja sam žestoko raspravljo kad neko kaže tu gnjusnu umanjenicu, al sad mi se više zgadilo stalno opominjat pa ću ignorirat i gotovo

ne kuzim u cemu je stvar ekipa, ja katkad kazem igru katkad igricu, umanjenica je onako od milja, kao mačkice il patkice il neznam ni ja štA 8)[/quote:3k7gpnai]

bio je jedan big topic o tome jel triba govorit igra ili igrica. meni osobno ide na kurac

Jerry
10-05-2006, 16:28
također

Caram
11-05-2006, 00:23
Opet ste se poceli prepucavat radi Igre ili Igrice-napravite novi topic pa u njemu raspravljajte do godine, ak hocete. :twisted: :kill: :killyou: :killyou: :killyou: :kill: :twisted: :fof: :fof: :fof: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

A usput da kazem ova igra nije striktno ONLINE, pa ne zahtjeva original za MP, pa se stoga niti netreba kupiti, ako imas kojeg dobrog frenda da ti ju sprzi. 8) 8) 8)

Sta nitko ne igra FL???-to je malo zacudjujuce, ali mozda i nije, ja sam se zacudio sta toliko ljudi ubiti igra, jer je stara oko 5-10 godina, ako se ne varam.

Jerry
11-05-2006, 06:17
ja sam igrao

Sgt. Bull
11-05-2006, 10:12
ja sam igrao al sp...sda tek znam za mp kada se preselim i nadjem cd pocecu mp igrat :D hvala sto si to podjelio sa nama

Maloki
11-05-2006, 10:20
Opet ste se poceli prepucavat radi Igre ili Igrice-napravite novi topic pa u njemu raspravljajte do godine, ak hocete. :twisted: :kill: :killyou: :killyou: :killyou: :kill: :twisted: :fof: :fof: :fof: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

A usput da kazem ova igra nije striktno ONLINE, pa ne zahtjeva original za MP, pa se stoga niti netreba kupiti, ako imas kojeg dobrog frenda da ti ju sprzi. 8) 8) 8)

Sta nitko ne igra FL???-to je malo zacudjujuce, ali mozda i nije, ja sam se zacudio sta toliko ljudi ubiti igra, jer je stara oko 5-10 godina, ako se ne varam.

Pa daj reci malo više o njoj čovječe!! Kak ću je igrat ak nemam pojma o čem se radi?

Caram
18-05-2006, 18:59
Ovo sam kopirao sa drugog forum-a, tak da ne pisem ponovo:

Sta se tice letaca otprilike je to, ali imas i NPC-a tj. kompova(misije i sve to). - Sve je isto samo sta imas i ljudi koje mozes rokat-PVP(Player vs Player bitka u kojoj se rokate medjusobno, a ima i turnira s novcanim nagradama)

Sema ti je: pa i nije bas ono odredjena-nemas one price, ali imas miss koje rjesavas da dodjes do para, moj klan je piratski ([X]-$RF$-[X])-X-ici znace pirat sto znaci da likove(Playere) mozes tax-at, tj. rec trader-u(lik koji vozi kantu s puno carga i radi rute da zaradi pare) da plati 100 k ili vise(zavisi o lvl-u koji se racuna po kolicini para koje lik ima, npr. 73 lvl. 150 milijuna $$$ itd).

Save ti je rjesen otprilike ko i na igri s malo poboljsanja: kad vise neces igrat jednostavno stisnes Quit i kad se drugi pu spojis lik ti je tamo di si ga ostavio-na mm tocno - lol, ali problem ubojstva je taj da kad te neko killne vrati te do zadnjeg dock-a(znaci pojavis se na Manhatanu u NY i rasturas dalje, dockas se u Sparti[novi sys]Sna AC[Abandon City-nomadska/napustena baze, pripada Europi{Nova rasa-ko Liberty navy itd., uz njih su poboljsani Monkeys-i i Roboti koji postoje i u SP, ali su malo neupuceni}], znaci na AC si se dock-o, otidjes do Unknown 2 na Primus[Planet @=Monkeys-a], ali prije nego sta si se docko te neko kill-ne i moras ponovo iz AC-a nazad)


A ovo je nadopuna:

Ovo je u biti simulacija letenja, ali u svemiru, imate svoj brodic (ili brod da nebi bilo rasprave sta koristim umanjenicu) i njega nadogradjujete raznim gunovima, turetima, torpima, upgrade-ima za hull, stitovima itd. uglavnom rokate druge likove koji takodjer imaju slican, ako ne isti brod, samo sa drugim sutup-om gunova i slicno. Naravno ima i NPC-a tj. kompjuterski navodjenih likova s kojima se borite u miss da zeradite neku kintu za poboljsanje event-a, ali ih i srecete usput poputu(NPC nekad nisu prijateljski raspolozeni-ovisi o reputaciji koja ovisi za koga radite miss ili koga usput ubijate sto je i logicno da vas nece bas volit ako ubijate njihovu "vrstu").

Sry ako sam se ponovio jer nisam citao ovo iznad nadopune(ono sta sam objasnjavao liku koji je igrao SP).

Pokusao sam biti detaljan, ak jos sta nije jasno, samo pitajte rado cu objasniti.

Prince-Artas
18-05-2006, 19:00
pošto je ovo tema o freelanceru jel itko koristio onaj unofficial patch v1.04

Caram
18-05-2006, 19:02
Usput da se isprican sta mi je tako dugo tebalo za odgovor, nisam imao vremena da vas prije posjetim.

Caram
19-05-2006, 18:32
Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.

Caram
03-06-2006, 18:15
Dosao je novi mod, ali je jos uviek bugovit pa jos rade dosta na njemu, ali server je ON sa njim-jedini prob je sta se zna srusit kad neko napravi nesto sta nije sredjeno.

Pa ako ima koga zainteresiranog nek se javi.

Prince-Artas
03-06-2006, 19:41
Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.

kakav je TNG mislim ga skinit ali neću ako je loš, jel dodaje nove misije

Caram
13-06-2006, 16:46
Nisam koristio taj patch, a da iskreno kazem, nisam ni cuo za njega.

Igrao sam obican, T.N.G. i sad sam zapeo za Void, a s njega cu se teze skinut, pogotovo jer skoro dolazi novi mod.

kakav je TNG mislim ga skinit ali neću ako je loš, jel dodaje nove misije

Sa svim modovima ubiti se ne mjenja prica- tako da imas sve iste miss, ali sta se tice novosti(mogu se kupovati Bojni brodovi, stanice, a stari brodovi su prefarbani).

Ali jos uvijek se drzim Void-a sto bi preporucio i vama-mislim ako mislite igrat na netu (jer je na TNG serverima prevelik lag radi BB-a ili se moze jako malo ljudi spojit u isto vrijeme).

Caram
13-06-2006, 16:48
E da - Mod je dosao (ima 80 MB-a), pa sad ima 10-ak novih veoma agilnih brodova(Fightera) i jos nekih gunova i pojacanja za stitove, strom.

Prince-Artas
13-06-2006, 18:43
to je besplatan mod zar ne

Caram
14-06-2006, 19:35
Da mod je besplatan- ides na:

http://www.voidserver.com/

Skines FLMM(Freelancer Mod Menager) i Mod 2112 sta ti je odma s lijeve strane kad dodjes na stranicu.

Kad to skines-Instaliras Menager, i samo pokrenes Void2112 Client-on ti to ubaci u Folder s modovima i aktiviras ga u Mod Menager-u i igras - lol

Javi kad sve to skines, pa ako hoces mozes uci u moj klan (Royal Flush), ja cu ti posudit novaca za brod, gunove, uputit te u pravila(tj. moras ih procitati na str ^^) i to ti je to.

Ovaj server pruza mogucnost razgovora-tj. skines TeamSpeak(oko 6 MB) i ako imas mic pridruzis se kanalu i razgovaras umjesto da tipkas.

Ako jos sta nije jasno rado cu objasniti.

Caram
14-06-2006, 19:40
Ako se pridruzis klanu-dobijes klanski Avatar koji izgleda otprilike ovako(Zavisi o nick-u koji ces koristit):

http://i24.photobucket.com/albums/c9/JoeG_/AvatarzaBlackRaptora-OK.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c9/JoeG_/AvatarzaAigle-a-OKmini.jpg

Ostale ces vidjet na forumu servera.

^^Tako izgledaju i na forumu ako ih znas uploadat.(Mislim velicina i kvaliteta)

Prince-Artas
14-06-2006, 20:42
tnx ali taj će mod morat malo pričekat jer sam na modemu a to ću skinut u rođaka. i rado bi se učlanio u klan ali nemam oriđiđi

Sonic_Moronic
15-06-2006, 10:32
Ako se pridruzis klanu-dobijes klanski Avatar koji izgleda otprilike ovako(Zavisi o nick-u koji ces koristit):

http://i24.photobucket.com/albums/c9/JoeG_/AvatarzaBlackRaptora-OK.jpg

http://i24.photobucket.com/albums/c9/JoeG_/AvatarzaAigle-a-OKmini.jpg

Ostale ces vidjet na forumu servera.

^^Tako izgledaju i na forumu ako ih znas uploadat.(Mislim velicina i kvaliteta)



Dobar je, dobar :)

Caram
15-06-2006, 23:28
Dobar je, dobar :)

Hvala, jel tak da je - lol

Kao sto rekoh ^^ igra ne mora bit original, znaci da p i r a t pici ko original i sve ti je super.
M8, javi se kad skines mod, pa cu te uputit u ostalo.
Do toga bi mogao skinut Team Speak(6 MB), znaci oko pola sata ak se dobro sjecam


P.S.: SM gubica 666 postova - lol, nije da brijem na te cake, ali ima cak i 666 klan na Void-u(takodjer hrvatski).

Ajde PPL, ocekivao sam vise ljudi zainteresiranih za ovo.

Tyrant
16-06-2006, 00:51
Igrao sam davno jos i nesecam se, znam da sam provodio besane noci na serveru skupljajuci lovu za Titana, kad sam ga kupio bilo je udaranje glavom o zid, onda sam si nabavio Eagla (mislim da se tako zove) i uzivao.Volio sam se udruizti sa par likova i gubiti se po sistemima trazeci kojekakva sranja, najbolje je naci ona codename oruzija (thor(kako li vec), diamondback i ostala) medjutim nista se nemoze meriti sa nomadskim oruzijima, takodje smo volili ici u napad na onu nomadsku patrolu kod izlaza iz Unknown 1 ili 2 neznam tacno koji, kad vas ceka 20 ak lovaca i krstarica ma igra je do jaja ... nista vise nemam reci

Caram
16-06-2006, 00:58
Igrao sam davno jos i nesecam se, znam da sam provodio besane noci na serveru skupljajuci lovu za Titana, kad sam ga kupio bilo je udaranje glavom o zid, onda sam si nabavio Eagla (mislim da se tako zove) i uzivao.Volio sam se udruizti sa par likova i gubiti se po sistemima trazeci kojekakva sranja, najbolje je naci ona codename oruzija (thor(kako li vec), diamondback i ostala) medjutim nista se nemoze meriti sa nomadskim oruzijima, takodje smo volili ici u napad na onu nomadsku patrolu kod izlaza iz Unknown 1 ili 2 neznam tacno koji, kad vas ceka 20 ak lovaca i krstarica ma igra je do jaja ... nista vise nemam reci

Evo nemam sta za dodat, igra je fakat super.
Evo i tebe pozivam da dodjes na Void, skines mod i vidjet ces da ima boljih oruzja od Nomadskih, recimo Anihilator ili Armagedon koji skida preko 3k Hull-a i stita.

Domneuro
17-06-2006, 18:40
CARAM otkud ti tu care? Ja sam Domneuro... Trenutno u Zikyevom klanu...

Sgt. Bull
17-06-2006, 23:32
kako se joinat u klan?? ja igram al na nekom levatskom serveru pa ak moze nako malo pomoc od vas gdje ima nasih igraca neki server.plz ppl

Caram
24-06-2006, 20:02
CARAM otkud ti tu care? Ja sam Domneuro... Trenutno u Zikyevom klanu...

'lo, pa eto me, otkud ti - lol

Caram
24-06-2006, 21:02
kako se joinat u klan?? ja igram al na nekom levatskom serveru pa ak moze nako malo pomoc od vas gdje ima nasih igraca neki server.plz ppl

Citaj od pocetka, sve ces saznat, sve pise, ali evo u kratko:

Na Void-u smo 3 nacija po zastupljenosti.
Skini mod na http://www.voidserver.comSi napravis ime koje ima Tag naseg klana na pocetku.
Kad napravis ^^ jos cu ti objasnit detalje.

Rektum_ajkula
25-06-2006, 09:21
Gdje da snimim mod?

Caram
25-06-2006, 22:02
Gdje da snimim mod?

Kako to mislis di da ga snimis???

Pa kad skines mod, imas za skinut FReelancer Mod Menager, s kojim dobijes nekoliko modova koji nesmiju biti ukljuceni.

Pokrenes MOD koji je u zip-u(2 puta kliknes)-skino si ga s net-a i on ce sam kopirat potrebne file-ove di treba, zatim pokrenes FLMM(Freelancer Mod Menager) i aktiviras Void2112-A New Dawn

Rektum_ajkula
26-06-2006, 17:04
Ne želim zvućati kao noob, ali kako da dođem na taj server?

Caram
29-06-2006, 21:25
Ne želim zvućati kao noob, ali kako da dođem na taj server?

Ma nisi noob.

Kada skines sve, a nadam se da jesi.

Pokrenes FL i ides na MP(MultiPlayer), tamo stisnes na prvom prozoru Yes-slobodno i procitas, ali..., zatim stisnes Internet na drugom prozoru i pricekas da ti se lista servera "populira", onda nadjes [][][][][][][]Void2112 - stisnes 2 puta i mozes se smatrati da si na njemu, napravis lika, stisnes 2 puta na njega i mozes se poceti smatrati da igras Freelancer na netu - lool

Ako jos nesto nije jasno slobodno pitaj, mogu ja jos detaljnije objasnit - lol

Caram
29-06-2006, 21:33
E da posto je doslo do brisanja likova, nas klanski tag vise nije [X]-$RF$-[X]Snego [$RF$], ali jos uvijek smo pirati.
Znaci pri izradi likova upisujete: [$RF$]-ime-koje-zelite[X],
npr. [$RF$]-Mad-Max[X]

Neznam bili bila dobra ideja da vam puknem malo SS-ova(ScreenShoot-ova), pa da vidite sta ima novog, a mozda vas se i malo vise zainteresira.

Rektum_ajkula
30-06-2006, 11:28
Skino sam stari void i radi sve kako treba, ovaj novi sam isto skino malo jadno jer piše da sam skino samo 25 mb a on ima 65, ali to je tako kada snimaš s modemom 56 kbps :) :(
Otići ću kod starog u hospital oni imaju dsl pa ću tamo skinuti, a do tada...

Caram
02-07-2006, 04:50
Skino sam stari void i radi sve kako treba, ovaj novi sam isto skino malo jadno jer piše da sam skino samo 25 mb a on ima 65, ali to je tako kada snimaš s modemom 56 kbps :) :(
Otići ću kod starog u hospital oni imaju dsl pa ću tamo skinuti, a do tada...

Super, javi kada skines, da te znam docekat i uputit te u "vode" - lol

Orla
20-07-2006, 10:38
Igram i ja multi,al sam bio na nekom serveru na kojem su se svi neprijatelji kretali ultra brzo i punili su im se štitovi tako da bi najjadnija borba trajala po 15 min pa me prošla volja.Valjda je to bio neki b u g ili sam ostavio neki mod uključen,nemam pojma...Al razmisli ću o tom void serveru,meni Freelancer spada u top 5 najboljih igara.

Kad smo već kod toga,mislite li da ima šanse za Freelancer2?Jer Trent na kraju priče kaže''They will definitely come back''.Mislim ako to nije poziv za nastavak onda ja neznan šta je...

POSA
20-07-2006, 10:51
igrao sam ga pošteno, single sam igrao tjednima, a multi sam malo probao, pa prestao. mogao bih opet

Caram
20-07-2006, 23:43
Pricalo se nesto o Freelanceru 2, na Void-u je cak Admin(Strail) radio peticije, ali Microsoft ih jos nije razmotrio, ali jos uvijek postoji nada, bar se nadam - lol.

Probajte Void i javite mi se kada se skrpate.

JohnDoe
21-07-2006, 14:34
ja igram fl mp vec neko vrijeme.
poceo sam na nonmod serveru. nakon nekog vremena clan se preselio na mod server (void). tamo sam igrao neko vrijeme i oducio od***at void jer mi se nije svidalo dosta toga vezano uz taj server. preselio sam na colours elite uk i tamo sam vec preko pola godine. najbolji mod server imho.

uglavnom:
http://www.colourselite.co.uk/

cya in space! 8)

Caram
21-07-2006, 22:52
ja igram fl mp vec neko vrijeme.
poceo sam na nonmod serveru. nakon nekog vremena clan se preselio na mod server (void). tamo sam igrao neko vrijeme i oducio od***at void jer mi se nije svidalo dosta toga vezano uz taj server. preselio sam na colours elite uk i tamo sam vec preko pola godine. najbolji mod server imho.

uglavnom:
http://www.colourselite.co.uk/

cya in space! 8)

Igrao sam tamo, ali nije mi se bas svidjelo posto nema nista zanimljivo sta se tice brodova(samo su obojeniji).

Ali svako ima svoj ukus i misljenje, paaaaa.

JohnDoe
22-07-2006, 14:27
kako nema zanimljivo? ima masu novih brodova. svaki clan ima svog fightera. ja nisam vidio vecu raznovrsnost nigdje.

Caram
22-07-2006, 15:59
Mozda se nesto promjenilo, nisam tamo duugo igrao, ali kad sam ja tamo bio, svi su vozili Eagle, samo su pirati imali nekakve sa lubanjicama, a navy nesto sa zastavicma ili tako nes, nisam siguran.

Pod time da svaki klan ima svog fightera mislis da ima svoj brod ili samo da je svakom klanu Eagle drugacije "ofarban".

Na Void-u takodjer cijenjeniji klanovi imaju svoj ship. - pod time se odnosi na drugi ship, izgled boja i sve, a ne samo boja.

JohnDoe
22-07-2006, 16:25
imas masu novih fightera. ne samo pofarbanih. clan u kojem sam ja ima fightera napravljenog prema battlestar galactica. viper mk2. onda imas jos jednog fightera za kupit iz battlestar galctica, pa imas iz star warsa... uglavnom masu novih fightera. i svaki clan na serveru ima svoj fightrer. svako toliko se updatea mod pa novi clanovi isto ogu dobit clan ship.

Caram
22-07-2006, 18:22
imas masu novih fightera. ne samo pofarbanih. clan u kojem sam ja ima fightera napravljenog prema battlestar galactica. viper mk2. onda imas jos jednog fightera za kupit iz battlestar galctica, pa imas iz star warsa... uglavnom masu novih fightera. i svaki clan na serveru ima svoj fightrer. svako toliko se updatea mod pa novi clanovi isto ogu dobit clan ship.

Daj mi baci link od toga di da skinem mod, pa da vidim sta ima novo novo.

JohnDoe
24-07-2006, 11:03
http://www.colourselite.co.uk/


ides na forum, regas se i onda odi ovdje (http://colourselite.co.uk/forum/viewtopic.php?t=4035)Ste dobi forum acces. tamo na forumu imas section za mod. sve ti je objasnjeno.