PDA

Pogledaj cijelu verziju : MP3 to MIDI



RA7R
04-08-2008, 19:25
jeli mi mozete preporucit nekekav mp3 t midi converter, da je alavija, jer pokušavam radit neš u fl studiju :P

C
04-08-2008, 19:29
E, ja sam nedavno skinuo svom rođaku jedan takav, besplatan, treba mu za gitaru i sintisajzer.
Samo da ga nađem, uploadam i postam u svom sljedećem postu. 100% radi. ;)

C
04-08-2008, 19:38
Evo, program se zove Amazing MIDI, i kaže mi rođak da pretvara wav audio fileove u MID(I), možeš dodavati neke efekte glazbenih instrumenata (ima ih barem 50), ima i neke tablice koje budu, kao note, a za najbolje note, taj MIDI ubaciš u Guitar Pro 5 program, itd.

Evo ti download, testiram svoj mali serverčić, pa javi kada skineš da znam da serverčić radi 100%, a ako ne možeš skinuti, javi, uploadati ću na neki hosting za fileove.

Amazing MIDI v1.70 (http://chaos.server.drivehq.com/test_server/amazing_midi_v1.70.exe)S[743 KB]S[*.EXE]

streetrace777
04-08-2008, 19:57
Ja skino i eto radi ti server :_D

C
04-08-2008, 20:05
Toooo!! :D

Ma, čitao sam da sam ograničen na 50 MB (šta je ograničeno na 50 MB?). Za promet po mjesecu nisam nigdje našao, kao da ga nema, prostora imam 1 GB, a max. po file-u upload je 2 GB-a.
Sada bi uploadao nešto veliko da ljudi skidaju, pa ako budu mogli skidati i skidati, biti će super, samo ne znam što da uploadam, jer kod sebe nemam ništa. :(

Na pameti mi je jedino Power Defragmenter GUI (za defragmentiranje - super) i PageDefrag (defragmenter pagefile.sys-a, skupa sa automatizacijom i sl.), a skupa imaju 1 MB.

Da stavim to?

Idem otvoriti temu, stavljati ću šta stignem, a neka ljudi skidaju. :D

NoNCoNFoRMiST
05-08-2008, 02:55
Toooo!! :D

Ma, čitao sam da sam ograničen na 50 MB (šta je ograničeno na 50 MB?). Za promet po mjesecu nisam nigdje našao, kao da ga nema, prostora imam 1 GB, a max. po file-u upload je 2 GB-a.
Sada bi uploadao nešto veliko da ljudi skidaju, pa ako budu mogli skidati i skidati, biti će super, samo ne znam što da uploadam, jer kod sebe nemam ništa. :(

Na pameti mi je jedino Power Defragmenter GUI (za defragmentiranje - super) i PageDefrag (defragmenter pagefile.sys-a, skupa sa automatizacijom i sl.), a skupa imaju 1 MB.

Da stavim to?

Idem otvoriti temu, stavljati ću šta stignem, a neka ljudi skidaju. :D

taj drivehq sam i ja koristio, al ne treba mi bas, ugl mislim da imas 600mb bandwitha..onda moras napravit novi acc..tak nešt

C
05-08-2008, 03:44
Ma, daj ne može biti tako, daju ti 600 MB-a prometa, i kada ih potrošiš da ti acc jednostavno nestaje, briše se, pa moraš napraviti novi.

Imam 406 MB-a prometa, ali to mi se prazni samo kada uploadam i kada brišem file-ove, koliko sam ja skontao. Evo, našao sam jednog koji koristi DriveHQ već dvije godine, pa ću s njime porazgovarati. On kaže da je jako dobar, eh sad'....bumo vidili.

Edit: Ako misliš na free accounta, ne znam, ja sam true account. Ima tema o ovome malo niže dolje, "Besplatni download besplatnih programa - Test", pa testiram za sada, od priča mi nema ništa, dok ja to ne vidim.

Edit 2: Ti si vjerojatno dobio 600 MB-a prometa mjesečno, i to si spiskao u mjesec dana, pa nisi mogao raditi ništa do sljedećeg mjeseca, jer ti je bilo 600/600 MB-a, ali svaki mjesec ti se to refresha i bude 0/600 MB-a, i korisnici mogu dalje raditi po svome.