PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gas šugavi gas...



Hellboy
03-08-2008, 21:45
oke...Severina, svima nam poznata pevaljka i wannabe pjevačica koja u slobodno vrijeme snima filmove upitnih moralnih poruka se u zadnje vrijeme vrti s ovom pjesmom na radio postajama, teve emisijama, mobitelima i inim uređajim sposobnim za glasnu reprodukciju navedenog djela... eh, ako još jednom čujem tu šugavu pjesmu završit ću na naslovnici novina a onda i u tamnici... ne mogu vjerovati kakav je mentalitet lokalne populacije koja zapravo pjeva i pleše uz tu šugu nad šugama... ne znam što je gore u toj pjesmi, očito aludiranje na noge do vrata kojima se pevaljka razbacuje okolo i time kupuje dodatnu publiku, preloš tekst (tko razuman, u ime svega svetoga, voli miris kamiona? onak, kamioni smrde za popizdit a ona se dere: JOJ ŠTO VOLIM MIRIIIIIS KAMIIIIIOOOOOONAAAAA!!1..) ili možda glazba koju je navedena pevaljka proglasila technom a one kojima se ne sviđa proglasila je špiljskim ljudima...

/rant

Arbiter of Change
03-08-2008, 21:53
Ma pusti - ta pjesma služi identifikaciji određenih skupina slično kao i jedan smiley tu na forumu.

la50
03-08-2008, 21:58
koja pjesma,e brate mili i takve nas pjesme predstavljaju na eurosognu,isto smeće kao i štikla

Vedro
03-08-2008, 22:24
Pošto je u zadnje vrijeme turbo folk u modi i velike pare se vrte oko toga,pa je i naša Seve iskoristila priliku i predstavila turbo folk,ako to i je neki turbo folk,neznam.

Booby
03-08-2008, 22:45
joj što volim miris vazelinaaaaaaaaaaaaaaaaa :gitara: :friends: :gitara:

Toxic
03-08-2008, 22:49
A cuj...mozda ona stvarno voli taj miris...?
Pjesma je ono...kuzis...prekul...ima lirikse za 10...Ne pljuj po Sjeverini :P
Pozelim sjesti u svoj kamion i parkirati ga negdje u provaliju.

Toxic
03-08-2008, 22:59
Izvinjavam se na double post-u...net me nesto zeza

Maloki
03-08-2008, 23:34
Ja sam tu pjesmu čuo svega jednom i to samo par sekundi. Čudno, oćito imam sreće ^^

Sgt. Bull
04-08-2008, 02:05
Oh... Severina? Da... ono, mislim ona je sve probala,prije par mjeseci je pjevala crkvene pjesmice sada o kamionima...pred neko vrijeme je imala raznolike kućne uradke sa viskokim C uključenim tako da me od nje ništa ne čudi. Inače nemam namjeru a ni neku osobitu naviku slušati ovu našu "muziku" možda ponekada Tošeta jer je on jedini dostojan rešpekta na ovim prostorima... fuj...

Electromaster
04-08-2008, 08:11
To je sve za SELJAČINE. Nažalost, to je u Hrvatskoj većina ljudi... :(

Bilo mi je super jednom kad sam gledao Latinicu pa su pljuvali po turbo-folku, odlična emisija. :)

A jednom su na nekom dnevnikiu (ako se dobro sijećam) rekli da ''turbofolk glazba privlači sve više mladih zbog brzih ritmova i atraktivnih pjevačica'' :yuck:

Zbilja koristim previše smajlija u zadnje vrijeme...

mravojed20
04-08-2008, 09:00
Ma pusti - ta pjesma služi identifikaciji određenih skupina slično kao i jedan smiley tu na forumu.

:fof:

Mirko L
04-08-2008, 18:08
ona je više za gledanje(seve) a ne za slušanje iako ja neradin ni prvo ni drugo

a lyrics pisme je dostojan fifine grafike

Joco
05-08-2008, 01:39
Fuj!
Pesma je uzas!
Ne kontam kako neko moze to da voli...u stvari, bas mi drago sto ne kontam.

Sickmanno1
05-08-2008, 01:49
Severina = Blizzard xD

Mogu i jedan i drugi podvalit govno i ljudi ce opet bit sretni ^^

croat1gamer
05-08-2008, 07:42
moram te ispraviti sickmanno

severina=blizzard=eletronic arts
svi mogu podvaliti ljudima kotac, i ljudi bi to smatrali cudom

pjesma je grozna sama po sebi, a kad dodu lyricsi :hangin:
ali tragikomicno je sto ima jako mnogo budali kojima je to najbolja pjesma :yuck:

Mirko L
06-08-2008, 12:25
ma lyricsi su random
i croat1gamer-budala u množini genitivu je budala,a ne budali

croat1gamer
06-08-2008, 16:42
-.-' brzo pisem tekst ap ne vidim sto je naprisano

edit: ^vidis, isparavak: pa ne vidim sto je napisano

Blacky_123
08-08-2008, 18:38
Ma kad ja cujem tu pjesmu meni samo dode da uzmem noz i pocnem si rezat zile

Electromaster
08-08-2008, 20:29
turbofolk emo?

croat1gamer
08-08-2008, 20:39
:rotfl: namjeravao sam napisati slican post ali nije imao mnogo smisla pa nisam postao

Blacky_123
08-08-2008, 22:05
turbofolk emo?

Pa...hm...
Velike mogucnosti :D
Zivim u kvartu gdje se slusaju narodnjaci i imam jednog emaca koji se upravo zrezo i okolo se hvali s time

eddie2142
08-08-2008, 22:22
da mi slucajno ne zivimo u istom kvartu?

Blacky_123
09-08-2008, 09:46
Vjeruj mi, ne zivimo
Ak znas da se procesor prikljucuje na maticnu onda nisi iz mog kvarta
Jer u mom kvartu svi misle da je procesor napajanje
Zalosno ali istinito :(

Sphinx
09-08-2008, 13:57
rofl

inace mrzim ovu pjesmu, ovo je najobicnija cajketina

narf
10-08-2008, 18:47
kolko god ta pjesma bila niskih moralnih, pa i ispod svakih standarda normalne glazbe.. Severina je odlicno iskoristila vrijeme kad je dignut hype oko turbofolka i zaradila gro love sa takvim šundom od glazbe.

nosferatu25
10-08-2008, 19:48
ma ona misli da je to etno fazon, a ne vidi da je to u stvari teški, odvratni turbo folk.

###DK###
10-08-2008, 21:10
Svakako je ne slušam. :D
Ali ne mogu vjerovati koliko ljudi sluša.
Izabrali "Štiklu" da nas predstavlja na Eurosongu. Ne mogu vjerovati.
Najgluplja pjesma koju sam u životu čuo.

Electromaster
10-08-2008, 21:13
Mah, nikad ne izaberu ništa pametno...Trebali bi jedne godine ić Hladno Pivo, sigurno bi skupili dost bodova...Al to ti samo pokazuje da hrvati imaju jadan ukus u glazbi...većina, barem...

###DK###
10-08-2008, 21:20
Izabirali su oni i dosta dobrih pjesama (Vukovi umiru sami i slično) ali ovo u zadnje vrijeme ne valja.

Electromaster
10-08-2008, 21:23
Ma, ok, al sve su to neke tugaljke...treba učinit isto ko i Lordi...pjesma im je bila dobra, ali ipak nije bila nešto ''posebno''...pobjedili su zato što su bili...inovativni...mislim, nitko nije očekivao one lude kostime i to...zato su i pobjedili...

Cthulhu
11-08-2008, 18:37
A cuj...mozda ona stvarno voli taj miris...?
Pjesma je ono...kuzis...prekul...ima lirikse za 10...Ne pljuj po Sjeverini :P
Pozelim sjesti u svoj kamion i parkirati ga negdje u provaliju.

jebote nadam se da se salis,ta pjesma je za idiote.

Joco
12-08-2008, 10:20
Cim se u projektu spomene ime Bregovic, odma znam da ce mi biti sranje, sto je pokazano i sa ovim smecem od pesme i od celog albuma.
Jbni plagijator! MRZIM GA!


(smoke)

TeraBajt
12-08-2008, 11:38
ko voli - nek povali.

K4ciga
12-08-2008, 21:29
Severina je dosta pametna,naime shvatila je da se u narodnjacima vrte strašni novci,te je napravila pjesmu koja tobože nije cajka,ali svi zapravo znamo da je.Pogledajmo istini u oči,Gas,gas! nije puno dalje od cece ili,neznam,neke druge narodnjačke "pjevačice".

Nadalje,taktično je nazvala album "Zdravo Marijo",imajući na umu da će to dignuti strašnu medijsku hajku - nemožemo reći da nije digla - i tako joj omogućiti praktički besplatne reklame po svim novinama,i internet portalima.To joj je,zaista,bio majstorski potez.

Electromaster
12-08-2008, 21:32
Pa neću zbog toga to slušat... onaj komu to bude presudan čimbenik u nabavi tog albuma, izdao je svoj zdrav razum...ako ga ima..

K4ciga
12-08-2008, 22:39
Pa neću zbog toga to slušat... onaj komu to bude presudan čimbenik u nabavi tog albuma, izdao je svoj zdrav razum...ako ga ima..

Ja i ti to nećemo slušati,al' 20 ljudi na nas 2 hoće ;)

Electromaster
12-08-2008, 22:40
E pa to ti je stanje u našoj lijepoj državi rvackoj :cry: :cry:

Maloki
12-08-2008, 23:38
Mah, nikad ne izaberu ništa pametno...Trebali bi jedne godine ić Hladno Pivo, sigurno bi skupili dost bodova...Al to ti samo pokazuje da hrvati imaju jadan ukus u glazbi...većina, barem...
Svaki izvođač koji drži do sebe ne ide na takve gluposti :(

Electromaster
12-08-2008, 23:40
A i to što kažeš...al samo sam davao primjer izvođača koji bi tamo mogao bit USPJEŠAN...znam da se to protivi hrvatskoj tradiciji posljednjih godina, ali ipak... :P

TeraBajt
13-08-2008, 12:19
zbilja, na eurosong idu samo attention whorez i wannabe selebritiji, sva neka retajna bagra, tako da kad bi hladno pivo pobijedilo na eurosongu, veca bi sramota bila no ponos i veselje :)

Flippy
27-08-2008, 17:41
Kaj fali gas gasu? :(

Death By Sexy
27-08-2008, 17:45
snoop dogg i njegov contract za nježniji spol

Deadwalker
28-08-2008, 06:14
Mogu reć da je Seva jako pametna žena. Zna dobro ona sto se slusa pretežito u zemljama bivse Jugovine, a njoj je primarni cilj zaradit lovu i skrenut pozornost medija na sebe...tako je bilo i sa onim njenim famoznim xxx uratkom, ma sve je to samo teski marketing...Inače, meni se od njezine glazbe kosa diže na glavi, a ovo zadnje je čisti turbo-folk, užas po meni, al kao sto rekoh, žena zna kak pobrat lovu danas...

Cthulhu
29-08-2008, 09:10
samo rijetke seljačine slušaju severinu.pravi likovi slušaju slipknot. :killyou:
zajebavam se,nek ljudi slušaju što žele,samo se zaglupljuju.

Nodakim
29-08-2008, 13:05
Mogu reć da je Seva jako pametna žena. Zna dobro ona sto se slusa pretežito u zemljama bivse Jugovine, a njoj je primarni cilj zaradit lovu i skrenut pozornost medija na sebe...tako je bilo i sa onim njenim famoznim xxx uratkom, ma sve je to samo teski marketing...Inače, meni se od njezine glazbe kosa diže na glavi, a ovo zadnje je čisti turbo-folk, užas po meni, al kao sto rekoh, žena zna kak pobrat lovu danas...


Koja Seva....takve stvari odlučuje njezin agent,meneđer,PR,domar,makro....

narf
30-08-2008, 07:53
samo rijetke seljačine slušaju severinu.pravi likovi slušaju slipknot. :killyou:
zajebavam se,nek ljudi slušaju što žele,samo se zaglupljuju.

slušaš Slipknot, ako smijem pitati?

ako da, onda ne smiješ drugima suditi što se zaglupljuju, jer i ti činiš isto.

Cthulhu
30-08-2008, 11:42
heh.uspoređivanje slipknota i severine je totalno nerealno ali da,sva muzika zaglupljuje pa tako i slipknot,između ostalih.

croat1gamer
30-08-2008, 12:44
heh.uspoređivanje slipknota i severine je totalno nerealno ali da,sva muzika zaglupljuje pa tako i slipknot,između ostalih.
bob marley isto zaglupljuje? :(
osobno poslusao sam nazalost pjesmu, i moram reci da je originalna, ali kvaliteta je kao od britni spirs, odosno, odmah vidite nedostatak iste

Flippy
30-08-2008, 16:21
Ej, što volim miris kamiona!

Šoferskih gostiona,
Hormona do plafona.
Muškaraca tona
Turbo je sezona!

Ej, što volim miris od benzina
Ej, magistrala Dalmatina.
Hop, hop, malo, malo pa krivina.
Ljulja se kabina,
Turbo je mašina!


Mali, mali, meni toga fali.
Latinice, atmosferice.
Mali, mali, meni toga fali.
Gas do daske, bebice!

Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...

Kelneri ko šećeri,
A pjevaju šoferi:
Nek se živi,
Pa ko preživi!

Šoferi, šoferi
Ej, da vas je više!

Volim, volim, volim...
Volim kad na muško miriše!

Gas, gas...
Gas, gas...

Ajde, ajde, nije to od vina.
Ej, nije ni od serpentina
Uhvatila me milina
Šest mjeseci mi vrućina
Turbo je godina!

Ej, što volim miris kamiona!
Šoferskih gostiona,
Hormona do plafona.
Muškaraca tona
Turbo je sezona!

Mali, mali, meni toga fali.
Latinice, atmosferice.
Mali, mali, meni toga fali.
Gas do daske, bebice!

Gas, gas...
Gas, gas...

Electromaster
30-08-2008, 16:23
Ubij se jeftinom strujom :-x :yuck: :yuck: :yuck:

Flippy
30-08-2008, 16:24
Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...

Flippy
30-08-2008, 16:26
Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

TeraBajt
30-08-2008, 17:28
pseto sluša severinu samo zato što ju ostatak foruma mrzi. ukratko, kad je bio mali mora da su ga ostavljali samog i nisu obracali pozornost na njega, pa je posao putem attention whorea. zato budite pametniji i ne obracajte pozornost, te kao i ja, posluzite se ignore opcijom.

K4ciga
30-08-2008, 18:12
Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Hahahahahahhahahahahahaa,umirem od smijeha,baš si ih sve pwnao,kako mi je drago,pokazao si im!!!!

Anarion.Umarth
30-08-2008, 18:19
da san ja u vladi tužija bi je zbog ugrožavanja ugleda zemlje

spominje dalmatinu(magistralu)...

Hellboy
31-08-2008, 09:37
Šoferskih gostiona,
Hormona do plafona.
Muškaraca tona
Turbo je sezona!
kurva...

narf
31-08-2008, 09:55
heh.uspoređivanje slipknota i severine je totalno nerealno ali da,sva muzika zaglupljuje pa tako i slipknot,između ostalih.

nisam vukao paralele, nego rekao da svaki od ta 2 izvođača radi nekvalitetnu glazbu. Severina za male cajkaroše, a Slipknot je radio za wannabe badass metalce.

narf
31-08-2008, 09:56
Šoferskih gostiona,
Hormona do plafona.
Muškaraca tona
Turbo je sezona!
kurva...

niš novo.. :D

Flippy
31-08-2008, 14:08
A da ti prestaneš nazivat sve retajima?

Flippy
31-08-2008, 14:35
Ti uvijek ionako i ovako poslije mene postaš i dodaješ totalno bespotrebne komentare i na kraju se vodi na spam i offtopic. LIKE NOW!


Lejm si :|

narf
31-08-2008, 19:43
heh.uspoređivanje slipknota i severine je totalno nerealno ali da,sva muzika zaglupljuje pa tako i slipknot,između ostalih.

nisam vukao paralele, nego rekao da svaki od ta 2 izvođača radi nekvalitetnu glazbu. Severina za male cajkaroše, a Slipknot je radio za wannabe badass metalce.

Sto je tuzno,Slipknot useru fanovi,a ne muzicari :(
Kad vidim kakvi retaji slusaju Slipknot sramim se sto imam njihove pjesme na hardu...

teško je naći klinca ispod 16 godina, a da sluša metal i normalan je.

Anarion.Umarth
31-08-2008, 19:45
istina

narf
01-09-2008, 13:06
Dajte ljudi,okanite se metala i pljujte po necemu sto razumijete :(
Kako mi idete na prozor,to nije zdravo...jeste,svi mi koji slusamo metal smo satanisti i ludaci,samo vise ne pricajte gluposti molim...

kako misliš "što razumijemo"? Da se razumijemo, i ja slušam metal, ali je naprosto tužno vidjeti klinca od 15-16 godina kako misli da je Slipknot ili Iron Maiden vrhunac glazbe, drka na to doma i kurči se masnom kosicom i martama. Ne smeta me čak ni to fizičko uništavanje, koliko psihičko.. što treba biti u glavi tako mladog čovjeka da ga privlači tako agresivna glazba? Još jednom ponavljam, ne kritiziram metal, niti jedan glazbeni žanr - u svakom se nađe ponešto ;)

Kao drugo, tko te nazvao sotonistom ili luđakom? Ja nikad nisam vezao metal s bilo kojom religijom, već slušam glazbu koja mi se dopada, neovisno o religijskim, kulturološkim, političkim uvjerenjima bendova, a ti umjesto da samo govoriš da pričamo gluposti, argumentiraj.. ili ne spamaj.

narf
01-09-2008, 13:49
E,ali cekaj,ja sam shvatio da ti svakog metalca kategorizujes kao masnog i dugokosog debila sto misli da je faca jer slusa metal :(
Oprosti ako sam lose shvatio,maj bed...
Drugo,godine su nebitne...znaci ja i ovi drugi sto slusaju metal na forumu ispod 16 smo svi kreteni?

generaliziram oko djece, jer to tako je.

ne možeš tvrditi da barem 80% klinaca tih godina uz takvu glazbu mijenja stil odijevanja.. uostalom, prošećeš gradom i uvjeriš se što takva djeca rade ;)

Nodakim
01-09-2008, 14:44
Dajte ljudi,okanite se metala i pljujte po necemu sto razumijete :(
Kako mi idete na prozor,to nije zdravo...jeste,svi mi koji slusamo metal smo satanisti i ludaci,samo vise ne pricajte gluposti molim...

kako misliš "što razumijemo"? Da se razumijemo, i ja slušam metal, ali je naprosto tužno vidjeti klinca od 15-16 godina kako misli da je Slipknot ili Iron Maiden vrhunac glazbe, drka na to doma i kurči se masnom kosicom i martama. Ne smeta me čak ni to fizičko uništavanje, koliko psihičko.. što treba biti u glavi tako mladog čovjeka da ga privlači tako agresivna glazba? Još jednom ponavljam, ne kritiziram metal, niti jedan glazbeni žanr - u svakom se nađe ponešto ;)

Kao drugo, tko te nazvao sotonistom ili luđakom? Ja nikad nisam vezao metal s bilo kojom religijom, već slušam glazbu koja mi se dopada, neovisno o religijskim, kulturološkim, političkim uvjerenjima bendova, a ti umjesto da samo govoriš da pričamo gluposti, argumentiraj.. ili ne spamaj.



Idiot si...iron maiden ako je agresivan pobogu sta su grind(svinje :D ),power,death sta ja znam ne....power...ti moras shvatiti da se zanrovi ne dijele prema tome kolika je zestina,brzina šta već....i da ne postoji nijedan dobar bend koji ne varira po žanrovima...onako power metal...recimo hammerfall...imaju "pičkastije" pjesme nego jenifer lopez....

narf
01-09-2008, 15:07
Dajte ljudi,okanite se metala i pljujte po necemu sto razumijete :(
Kako mi idete na prozor,to nije zdravo...jeste,svi mi koji slusamo metal smo satanisti i ludaci,samo vise ne pricajte gluposti molim...

kako misliš "što razumijemo"? Da se razumijemo, i ja slušam metal, ali je naprosto tužno vidjeti klinca od 15-16 godina kako misli da je Slipknot ili Iron Maiden vrhunac glazbe, drka na to doma i kurči se masnom kosicom i martama. Ne smeta me čak ni to fizičko uništavanje, koliko psihičko.. što treba biti u glavi tako mladog čovjeka da ga privlači tako agresivna glazba? Još jednom ponavljam, ne kritiziram metal, niti jedan glazbeni žanr - u svakom se nađe ponešto ;)

Kao drugo, tko te nazvao sotonistom ili luđakom? Ja nikad nisam vezao metal s bilo kojom religijom, već slušam glazbu koja mi se dopada, neovisno o religijskim, kulturološkim, političkim uvjerenjima bendova, a ti umjesto da samo govoriš da pričamo gluposti, argumentiraj.. ili ne spamaj.



Idiot si...iron maiden ako je agresivan pobogu sta su grind(svinje :D ),power,death sta ja znam ne....power...ti moras shvatiti da se zanrovi ne dijele prema tome kolika je zestina,brzina šta već....i da ne postoji nijedan dobar bend koji ne varira po žanrovima...onako power metal...recimo hammerfall...imaju "pičkastije" pjesme nego jenifer lopez....


vadiš iz konteksta, naravno da je grincore, deathcore i slično agresivnije, maidene sam uzeo zato što ih ja ne mogu podnijeti :D

i nemoj mi govoriti o žanrovima.. ne slušam glazbu par mjeseci, naslušao sam se ohooho toga.

Nodakim
01-09-2008, 17:29
nije "isprika" vadiš iz konetksta jer ja ne pljujem cijeli tvoj post/misao nego samo jedan dio nje...

narf
01-09-2008, 20:04
nije "isprika" vadiš iz konetksta jer ja ne pljujem cijeli tvoj post/misao nego samo jedan dio nje...

istina je da je u mom postu ispalo da su Maideni žestoki, al nisam tako mislio. Mislio sam na nekvalitetnu glazbu, a to opet spada pod moje subjektivno mišljenje i nemoj počet flejmat kak su uber dobri, jer smo ionako otišli daleko u offtopic.

svatko nek sluša što želi ;)

grizli
03-09-2008, 19:49
ljudi nemojte tako, istina pijesma je grozna al mi je podarila jednu od nezaboavnih scena ispred kafica u koji idem, naime u kafic idu 90 % metalci i tip prolazi i na sony ericssonovim zvucnicima pusti to na najglasnije, kad se pola metalaca ustalo i pocelo ga ganjat da ste mogli vidjet ma niko se od smijeha nebi mogao dignut sa poda :rotfl:

majstoro
09-09-2008, 21:00
ja volim mirisat benzin :D:D::D:DD
a ono je najgora pjesma sto sam dosad cuo

The Great Duck
09-09-2008, 21:10
Znači,bio si pošteđen Šampanjca,Aspirina,Nikotina i ostalih sranja koja pjevaju Mile Kitić,Mitar Mirić,Ceca,Seka,Brena i ostali debili?

majstoro
09-09-2008, 21:13
Znači,bio si pošteđen Šampanjca,Aspirina,Nikotina i ostalih sranja koja pjevaju Mile Kitić,Mitar Mirić,Ceca,Seka,Brena i ostali debili?
fuj to sve treba pobit

Cthulhu
10-09-2008, 19:12
sad si ti tako uber kul...
inače,ovu temu je trebalo lokati još negdje na 3. stranici.
severina je retardirana,we get it...

TeraBajt
10-09-2008, 20:54
ne, ona je pametna zena, kao sto je vec netko rekao u ovom topicu, ovom pjesmom ce zaraditi puno vise no bilo kakvom drugom, jer nazalost, cajke su danas in. :(

Flippy
11-09-2008, 15:28
Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...


:rotfl: :rotfl: :rotfl:


;)

Death By Sexy
11-09-2008, 15:32
Gas, gas...
Gas, gas...

Laj, la, la, la...


:rotfl: :rotfl: :rotfl:


;)

gas chamber ti je nova sauna.. č č č č č č č č čč č č ček it aut, wa wa aw aw wa w aw wa awa aw wat ic ol abaut

TeraBajt
11-09-2008, 16:12
pseto neizmjerno si kul kvoutanjem svog posta i ostavljanjem jednog smajlića. :(

Flippy
11-09-2008, 18:33
Dosadno je.

cham3leon
16-09-2008, 12:58
Svi "kvalitetni" glazbenici u Hrvatskoj su popi*dili.
Bregović je rekao da je "moja štikla" čisti rock and roll.
Severina se baca na cajke očajnički jer je to popularno među mladima.
Massimo Savić nije predstavio vlastitu pjesmu 5 do 10 godina, a kvalitetnu vlastitu pjesmu u svom životu.
Ostalo je zabavna glazba koja je sve samo ne zabavna. Npr. Maja šuput, danijela martinović i sve ostale pevaljke koje se označavaju imenom i nekim šupskim prezimenom.

croat1gamer
16-09-2008, 14:02
Svi "kvalitetni" glazbenici u Hrvatskoj su popi*dili.
Bregović je rekao da je "moja štikla" čisti rock and roll.
Severina se baca na cajke očajnički jer je to popularno među mladima.
Massimo Savić nije predstavio vlastitu pjesmu 5 do 10 godina, a kvalitetnu vlastitu pjesmu u svom životu.
Ostalo je zabavna glazba koja je sve samo ne zabavna. Npr. Maja šuput, danijela martinović i sve ostale pevaljke koje se označavaju imenom i nekim šupskim prezimenom.
cudno da nitko ne spominje zaka :( , on ih sve zdere

ozbiljno, ima malo kvalitetnoga na balkanu gledajuci muziku (poznatu, neki odlican noname band ne mislim, jer inace da njih spominjem, moglo bi se reci da se*emo kvlitetu, ali odma nakon toga pustimo vodu :( )

Mordor
16-09-2008, 14:03
pjesma je najvece sranje koje sam ikad cuo :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1:

The Great Duck
19-09-2008, 16:20
Od danas aktivnih izvođača za koje znam,dobri su mi samo Thomspon,TBF,Pivo,Edo Maajka,Shorty i Đubrivo,ostalo baš i ne volim (premda su mi dobre neke pjesme od Hrnića i Miše,a mislim da se npr.Oliver ili Gibonni ne mogu zvati smećem,no Jole,Stavros,Grdović,Magazin,Severina,Rozga,Danij ela,Zečić i slični imaju bezvezne pjesme,o polupoznatim cajkašima poput Vesne Pezo da ne govorimo).

seba
20-09-2008, 13:04
Jadna žena pokušava zaraditi za kruh a vi tako!
Ili joj je pjevat cajke (:hangin:) ili Jooo što volim miris kontenjera.

TeraBajt
20-09-2008, 19:12
Od danas aktivnih izvođača za koje znam,dobri suSmi samo Thomspon,TBF,Pivo,Edo Maajka,Shorty i Đubrivo,ostalo baš i ne volim (premda su mi dobre neke pjesme od Hrnića i Miše,a mislim da se npr.Oliver ili GibonniSne mogu zvati smećem,no Jole,Stavros,Grdović,Magazin,Severina,Rozga,Danij ela,Zečić i slični imaju bezvezne pjesme,o polupoznatim cajkašima poput Vesne Pezo da ne govorimo).
slazem se sa boldanim, te ovi ostali koji si nabrojao zbilja imaju smeća od pjesama, stavros se forsa ko lud, danijela vise uopce ne pjeva dobro.

cham3leon
26-09-2008, 13:36
Vesna Zmijanac
:pray: :pray: :pray:

MILF hunter
28-09-2008, 16:18
Tek sam sad vidio ovo...ne znam šta da izrazim osim iskrenog žaljenja za poklonike ove fufice...

Abadon
18-10-2008, 09:51
Ja smatram da su sve Severinine pjesme smece.
A ne samo gas gas.

Mirko L
18-10-2008, 15:48
nisi jedini

phantom_fuxor
18-10-2008, 16:06
nisi jedini

ttrue ima nas ;)

POSA
18-10-2008, 16:43
ej
prijateljice, to je moja stvar ili kak već, dalmatinka
nekad je severina imala dobre stvari. onda je upoznala bregovića....

The Great Duck
18-10-2008, 17:51
Ja ne znam kako nešto što nije metal može biti dobro... :wink:

cham3leon
22-10-2008, 21:15
Bregović je reko da je "Moja štikla" čisti rock n roll.
Što sigurno nije.

Eventualno je rokenrol. :rotfl:

vex
22-10-2008, 22:00
Tko voli nek izvoli.
Ja ignoriram takvu vrstu "glazbe".

cham3leon
23-10-2008, 10:39
Znate zašto sam ja zamrzio izlete u osnovnoj?

Svaki se otprilike svodio na vozikanje u nekom sjebanom autobusu barem 3h dnevno i preslušavanje domaćih hitova Thompsona, Severine, Danijele Martinović, i nezaobilazne Maje Šuput.

josip_kraš
24-10-2008, 08:08
Znate zašto sam ja zamrzio izlete u osnovnoj?

Svaki se otprilike svodio na vozikanje u nekom sjebanom autobusu barem 3h dnevno i preslušavanje domaćih hitova Thompsona, Severine, Danijele Martinović, i nezaobilazne Maje Šuput.

me2

prošle godine na ekskurziji...jasmin stavros... :hangin: :cry:
barem sam imo mp4 tako da nisam morao slušat tog kretena.

btw: što se severine tiče...kurvetina...

Babitz
24-10-2008, 08:09
Vi niste na ekskurzijama u busu slušali Radio Kaj. Budite zahvalni.

josip_kraš
24-10-2008, 08:12
mi smo ipak imali cdrom u autobusu, :D

The Great Duck
24-10-2008, 15:58
Vi niste na ekskurzijama u busu slušali Radio Kaj. Budite zahvalni.
Bi li mogao objasniti kakav je to radio...i kakva se glazba na njemu pušta?
Nego,ja znam što ćemo mi slušati na izletu (ako nam razrednik dozvoli),ali ne bih smio pričati o tome ovdje...

cham3leon
26-10-2008, 18:55
me2

prošle godine na ekskurziji...jasmin stavros... :hangin: :cry:
barem sam imo mp4 tako da nisam morao slušat tog kretena.

btw: što se severine tiče...kurvetina...

Svaka čast, čoeče, ja to ne bi preživio.
:pray:

Babitz
27-10-2008, 07:22
Vi niste na ekskurzijama u busu slušali Radio Kaj. Budite zahvalni.
Bi li mogao objasniti kakav je to radio...i kakva se glazba na njemu pušta?
Nego,ja znam što ćemo mi slušati na izletu (ako nam razrednik dozvoli),ali ne bih smio pričati o tome ovdje...
Nekad imaš muziku poput severine i luke nižetića, al uglavnom su zagorske narodne pjesme. Neš ko cajke, al samo zagorske. Suicidalan sam od toga.

cham3leon
27-10-2008, 08:56
To je onda nešto kao radio Gorski Kotar.
Strašno.

Babitz
27-10-2008, 10:22
Sad se možemo tješit međusobno. :(

josip_kraš
27-10-2008, 14:49
Vi niste na ekskurzijama u busu slušali Radio Kaj. Budite zahvalni.
Bi li mogao objasniti kakav je to radio...i kakva se glazba na njemu pušta?
Nego,ja znam što ćemo mi slušati na izletu (ako nam razrednik dozvoli),ali ne bih smio pričati o tome ovdje...
Nekad imaš muziku poput severine i luke nižetića, al uglavnom su zagorske narodne pjesme. Neš ko cajke, al samo zagorske. Suicidalan sam od toga.

ovako nešto:g4mkUqR2BJI

nije zagorski al je kineski :thumbs2:

Babitz
27-10-2008, 14:52
Ne da mi se otvarat to, al odi na jubito traži "zagorski fiškali", "podvičani" i drugih sranja se ne mogu sjetit.

hrčak
06-11-2008, 22:42
Imam snajper i već ga pripremam za ubojstvo-ubojstvo severine !!!! Ha! Ha! Ha!

:killyou: :killyou: :killyou:

Abadon
07-11-2008, 07:35
Imam snajper i već ga pripremam za ubojstvo-ubojstvo severine !!!! Ha! Ha! Ha!

:killyou: :killyou: :killyou:
Ne bi je ja ubio iz razloga zna napravit dobar dokumentarac, nego je samo neslusam.

Kenyi
14-11-2008, 19:05
Imam snajper i već ga pripremam za ubojstvo-ubojstvo severine !!!! Ha! Ha! Ha!

:killyou: :killyou: :killyou:

:killyou: :killyou: http://lnl.com.hr/forum/images/smiles/plac.gif

Mordor
14-11-2008, 19:28
Imam snajper i već ga pripremam za ubojstvo-ubojstvo severine !!!! Ha! Ha! Ha!

:killyou: :killyou: :killyou:
samo tako ubi je :bravo:

MasaKrisT
14-11-2008, 19:52
sva sreca pa nije dugo trajala.kako dosla,tako prosla:)

Cthulhu
15-11-2008, 21:40
Ma, mislite da se neće vratiti sa još nekom kretenarijom?

wiseguy
16-11-2008, 10:48
jučer sam je morao slušat u jednoj trgovini,poludio sam,nadam se da se ubrzo povlači sa "SCENE"

cham3leon
16-11-2008, 20:02
jučer sam je morao slušat u jednoj trgovini,poludio sam,nadam se da se ubrzo povlači sa "SCENE"

Neće, bez brige. Ona ima sličnu strategiju medijske exponiranosti ko Madonna, to znači da ćemo je se nagledati. Sve dok ne bude imala 80-ak godina, pa ode u penziju, ili joj napumpana gubica ne otpadne, ili dok ju gore potpisani kolega ne okine preciznim hicem.

The Great Duck
19-12-2008, 17:37
E,je li Severinin Gas gas obrada Bregovićeve pjesme,jer ako se ne varam pjevao ju je na Eurosongu u Beogradu izvan konkurencije,a znam i da ima još jedan Gas gas,navodno isto od Bregovića,ide nešto Gas gas seksi ritam...

Kenyi
20-12-2008, 15:23
Bregović joj piše pjesme.Ionako je nedavno odustao od bilo kakve saradnje sa njom.Valjda je premalo zaradio.

cham3leon
20-12-2008, 18:32
Šta oživljavate mrtvu temu? Samo dajete reklamu gospođi s napumpanom gubicom.

The Great Duck
20-12-2008, 19:38
Bregović joj piše pjesme.Ionako je nedavno odustao od bilo kakve saradnje sa njom.Valjda je premalo zaradio.
Ma znam...Ali je li i on to pjevao prije Severine?

mr.bullseye2
18-08-2009, 19:28
Ah, nek se J*** Severina i njene glupe retardirane pjesme,zbog nje se cijela hrvatska sramoti!!! :twisted: :twisted: :thumbs1:

Electromaster
18-08-2009, 19:36
Ah, nek se J*** Severina i njene glupe retardirane pjesme,zbog nje se cijela hrvatska sramoti!!! :twisted: :twisted: :thumbs1:
I zbog tebe sine, i zbog tebe...

Mirko L
18-08-2009, 19:44
Valjda po prvi put se slažem se predatorom...

Al dobro, malo pre oštro.
Kad ćete više naučit poštovat tuđe ukuse?

Zašto bi pljuvali po njoj, ako vam se ne sviđa njena muzika.
Ne slušaj je i nema problema.Ako si u kafiću i moraš je slušati, zabij si Voltaren čepove u uši i deri se ko black metalac.

Ma naučit će se čovjek ponašat, mora se još prilagodit forumu...

Usput,

Nećeš vjerovati, ali

Electromaster
18-08-2009, 20:21
... Najedi se falusa. http://msp21.photobucket.com/albums/b286/Byzonnie/Smilies%20voor%20msn%20en%20forum/icon_smiley_Hugs.gif
Zanimljivo kako stalno prigovaraš D.E.M.O.-u, Terabajtu, LL21 i ekipi zbog takvih fora, ali kada se nađe jedna koja uključuje tebe, onda je to kul.

I inače, ja sam čisto komentirao način na koji je post napisao, koji je retajan, ali u biti čovjek je donekle i u pravu. Severina saka. http://msp21.photobucket.com/albums/b286/Byzonnie/Smilies%20voor%20msn%20en%20forum/icon_smiley_Hugs.gif

TeraBajt
18-08-2009, 22:02
jebob.

Kid A
19-08-2009, 15:47
megajebob.

The Great Duck
19-08-2009, 17:25
Nećeš vjerovati, ali
Ali što?

Markecgrad
19-08-2009, 17:29
Nobody is perfect.
I am nobody.