PDA

Pogledaj cijelu verziju : Soul gemovi



TheBorg
30-04-2006, 20:31
Kako ih je najlakše puniti i koristiti?
Gdje nabaviti black soul gemove i čemu oni služe?

Ps1ho
30-04-2006, 21:01
Soul gemove možeš kupiti od trgovaca, imaš ih u mages guildovima i dosta ih imaš po ayleid ruinsima. Najlakše ih je puniti tako da kupiš soultrap spell ili nabaviš Umbra Sword. Imaš više levela soul gemova i svaki može zarobiti određeni level ''duše''. Black soul gemove koriste Necromanceri i nisam siguran čemu služe osim što će ti trebati u nekoliko questova...Naći ćeš ih tako što postoje odreženi ''oltari'' pomoću kojih necromanceri rade black soul gemove. Možeš ih i sam napraviti, ali nisam siguran da li to zapravo upali. Treba ti greater ili grand soul gem, soul trap spell i taj ''oltar'' koji sam već spomenuo. E u jednom danu u tjednu nad tim ''oltarom'' pojavi ti se zraka svijetla, tad unutra staviš soul hem i baciš na oltar soul trap i onda bi ti se u oltaru trebo pojavit blacksoul gem.

TheBorg
01-05-2006, 07:16
Mislim da sam vidio takav oltar ali nisam znao čemu služi. Ali glavno da imam colosal black soul gem koji ničemu ne služi i u njemu je duh travena.

Akul
01-05-2006, 08:58
¸Najbolje ti je da nabaviš Azuras Star od Azure jer je taj gem neuništiv i mislim da može zarobiti baš svaku dušu.

TheBorg
01-05-2006, 13:53
Nisam li taj soul gem dao Martinu?

Ps1ho
01-05-2006, 13:55
Pa nisi ga morao dati, u knjizi se spominje Azuras shrine i time Azuras Star, ali mogao si mu dati bilo koji artefakt koji dobiješ kad obavljaš misije za te shrineove.

gad
02-05-2006, 05:59
ima oltar u mage's guiltu... Tamo staviš oružje i neki soul gem i oružje ti ima neku magiju (meni ima fire attack mislim)