PDA

Pogledaj cijelu verziju : Legend - hand of god



Outmind
02-08-2008, 14:12
Još jedan haxk & slash...

Nije niš posebno, premda mu priznajem dvije stvari - ovo je daleko grafički najljepši h&s koji sam ja ikada igrao, i borba izgleda jako realistično. Ostatak je manje više jadni ripoff titanquesta (zbog skillova) i diabla. Vaša mišljenja?

Toxic
02-08-2008, 14:33
Uglavnom se slazem s tobom...prvo sto sam pomislio kada sam vidio skillove je TQ.
Ocekivao sam vise od ove igre...ali igriva je hehe

Tsumetai Ryujin
02-08-2008, 14:59
Molim vas da se suzdrzavate otvaranja temi o nekim igrama bez linkova na sluzbene stranice ili screen shotova...

Outmind
02-08-2008, 18:49
Oprosti o moderatoru....

Official site:
http://www.legend-game.com/index.php?sprache=2

gameplay filmić:
0GPj6rulQmg

mravojed20
02-08-2008, 19:39
Jučer sam naletio na demo od igre, skoro zaboravio da se radi.

Sad sam ga skinuo i igrao dobrih dva sata. Jako dobro, za razliku od Titan Questa, ovo mi nekako ima ono nešto. Grafika je super, nešto kako sam ja zamišljao Diablo 3 da će izgledati. I dosta je zahtjevna majku joj. Borba mi se ful sviđa jer baš imaš osjećaj da lik lupa nekog, animacije pokreta su isto super, najbolje se vidi kad napada trola na kraju demoa, to mi nedostaje u D3, npr kad napadaju onu veliku zvijer na kraju filmića pokreti barbariana su jednaki kao i kad napada običnog zombija.

Inventorij sa lijepim itemima i tetris sustav, jeeeee! :D Idem sad probat sa čarobnjakom proć.

EDIT: E, i nekoga će vjerojatno živcirati ona mala vila koja glumi kursor, ali meni je baš simpa.

GeForce
02-08-2008, 20:44
copy paste sa ljepom grafikom.

Gothmog
03-08-2008, 09:08
Op! Uz Diablo, Diablo II, TQ, Lokija, i Dungeon Siege serijal, ovo bi takodjer mogla bit dobra razbibriga dok ne izadje D3,,,

W3DR4N
03-08-2008, 09:14
Baš ono što sam tražio ovih dana. Hvala na ukazivanju, propustio bih inače.

CrIsIs FuN
03-08-2008, 11:03
super mi izgleda bas je dobra grafika i gameplay mi se svida kako se tuce sa neprijateljima kupiti cu je cim dode novi komp

mravojed20
03-08-2008, 11:14
Ok, inače sam izbirljiv kod hack&slash igara, nakon diabla 2 i noxa, ništa mi se nije baš svidjelo, a probao sam Titan Quest, Sacred, Dungeon Siege 1 i 2, Loki, Blade&Sword itd.. Ovo čudo, bolje reći demo ovog čuda sam prešao već nekih 7 puta. Ima dosta "kopiranih" stvari, talenti i tako to, al jebeš ga kad je to odlično izvedeno, a sama borba je stvarno odlična, neprijatelji također.

I mala blesava vila umjesto strelice miša je fora dodatak, po noći izgleda kao da vas ustvari ona vodi kroz mrak. A što je brbljava majko mila :D
Žao mi samo šta će ova igra vjerojatno ostati u sjeni, mada je pravi mali dijamant.

Outmind
03-08-2008, 11:53
Do kuda seže demo?

Anyway, nakon nekih 5-6 sati igranja i dolaska do 15-og nivoa mogu malo bolje srediti misli. Dakle, kaj se grafike tiče, diablo 3 će se stvarno morat potruditi. Recimo najbolje se to vidi kada ste u nekoj kripti ili pećini, a vila stvara svojim svjetlom lijepi ispolirani pivel shader 3.0 odsjaj na podu, jednostavno prekrasno. Neprijatelji su izzvrsno dizajnirani, a posebann ih je gušt zamrznut, jer ovako dobar freeze efekt u životu vidio nisam, a pogotovo me se dojmio na gargojlima. Combat je dosta težak, pogotovo za spellcastere. Prvo sam probao igrati sa mage / priest kombom, i nisam baš daleko stigao, tj frustriralo me je neprestano krepavanje. sad igram sa warrior / villain killing mašinom, i njemu isto ne ide mnogo bolje, dobro ajde preživljava, ali drinka potove ko neki kroner... Armor se na njemu lijepo presijava i ostavlja dojam moćnog ratnika. Nekki itemi su obdareni bolesno dobrim sposobnostima za ovako rani dio igre. Tako npr imam glovse koji daju +35% attaack sped, postoje itemi koji daju +15 na pojedini atribut itd.

Ali naravno tu je i druga strana medalje. Gdje da počnem... Skillovi. Po mom mišljenju neuspjeo pokušaj kopiranja titan questovog sistema dual class-a. Svaki skill tree ima nekih 7-8 skillova, i kada uzmete u obzir da je četvrtina njih pasive, imate vrlo malo kreativnosti u planiranju napada. Kao što rekoh, sad sam lvl 15, i imam samo dva posebna napada i dva active skilla, po jedan za warrior i po jedan od svakog za villain klasu. Skillovi općenito su prilično nemaštoviti, premda moram priznat da je gušt skočiti u dalj 12 metara i jednim hicem smrskat glavu orc mage-u. Druga stvar koja me UŽASNO živcira je gubitak negdje 5% xp-a sa svakim umiranjem. To i nebi bio problem da combat nije tako zahtjevan (što samo po sebi nije loše), pa nije čudo da krepate svakih 10-15 min. Zatim ide mi na jetra ona elfica, jer joj je glas kreštav i neugodan, a stalno ima neki drek za reć. Itema baš nema mnogo varijanti, samo jedan - dva modela za sjekire mačeve armor itd itd. I na kraju, premda je zabavno okolo sijat strah, igra na mene ostavlja dojam već 100 puta viđenog i prežvakanog, zamotano u extremno šareni papir. Lokacije su standardne, neprijatelji klasični (goblini orcovi, trolovi, kosturi), skillovi nezanimljivi a priča dozlaboga dosadna. Ali kao što je netko već napomenuo, poslužit će dok ne dođe đava 3.

mravojed20
03-08-2008, 12:15
Demo nije nešto dugačak, tamo kad dođeš kod lika u armoru koji čuva onaj most i moraš mu platit il ga ubit, tamo je nevidljiva granica.

Outmind
03-08-2008, 13:00
a-ha, pa stvarno je onda kratak, to prijeđeš za sat vremena.

Arbiter of Change
03-08-2008, 13:35
Bolji od Lokija (pitanje za one koji su igrali obje)?

Snake
03-08-2008, 13:51
Demo nije nešto dugačak, tamo kad dođeš kod lika u armoru koji čuva onaj most i moraš mu platit il ga ubit, tamo je nevidljiva granica.
zar nije onda pomalo čudno što je demo 1,7 GB a čitava igra 2,3 GB? ili se tih 2,3 gb pri instalaciji raspakiraju u 15? mislim, ako je demo od 1,7 gb kratak šta je onda tek čitava igra od 2,3?

Arbiter of Change
03-08-2008, 14:18
Ne mora značiti - može biti da puno prostora ode na sam engine... iako krajnji rezultat nije toliko drugačiji.

mravojed20
03-08-2008, 14:38
Demo nije nešto dugačak, tamo kad dođeš kod lika u armoru koji čuva onaj most i moraš mu platit il ga ubit, tamo je nevidljiva granica.
zar nije onda pomalo čudno što je demo 1,7 GB a čitava igra 2,3 GB? ili se tih 2,3 gb pri instalaciji raspakiraju u 15? mislim, ako je demo od 1,7 gb kratak šta je onda tek čitava igra od 2,3?
Nemam blage veze kako to ide i koliko je cijela igra dugačka, demo mi zauzme 4.48 GB na disku. :?

Wishmaster
03-08-2008, 15:01
malo probal demo par minuta(10-15) i nekak mi se čini da je hardwerski dosta zahtjevna...
za primjer Titan Quest ima bolju grafiku ali jako glatko ide(na starom stroju(Radeon 9600 itd...)) dok mi se Hand of God vrti na 20-35 fps-a (na X1950GT,Athlon x2 itd...) a nekad zna trzati...malo čudno....
ALI...kaj se gejmpleja tiče zasad mi zgleda dobro ali bum još nafečer malo više probal...
Sve u svemu dobar H&S za razbibrigu...

mravojed20
03-08-2008, 17:37
Dosta je zahtjevna igra, meni na HD3850 trza u 1680x1050.

Arbiter of Change
03-08-2008, 17:54
Pa smanji na 1280x1024 - glavno da je u widescreen rezi.

mravojed20
03-08-2008, 18:10
Jesam, al iritantno je kad jedan Stalker ili Bioshock rade potpuno glatko u toj rezi, a ovo neće.

W3DR4N
03-08-2008, 18:13
Ne znam, nije baš toliko zahtjevna. Stane na sekundu pri učitavanju novog sektora (čak i unutar većih), ali nema nekih drugih loadinga.

W3DR4N
05-08-2008, 15:23
Legend se u mojim očima pokazao kao najveće iznenađenje godine.

Kako se radi o nepoznatom njemačkom budget naslovu, bio sam skeptičan, ali radi se o doista zabavnom hack n slashu.
Radnja je pomalo naivna, igra može biti repetativna mjestimice, a i fale opcije poput tipkovničkih prečaca i drugog. Svejedno se radi o čistoj makljaži, odlične grafike i igrivosti.

Preporuka za ove dane, skratiti će vrijeme čekanja Diabla, i ugodno zabaviti.

Cthulhu
05-08-2008, 19:38
E, i nekoga će vjerojatno živcirati ona mala vila koja glumi kursor, ali meni je baš simpa.

kursor je odvratan,ljudi igrajte loki ili diablo 2,ovo nista ne valja
diarea-hand of shit.

m777
05-08-2008, 22:58
E, i nekoga će vjerojatno živcirati ona mala vila koja glumi kursor, ali meni je baš simpa.

kursor je odvratan,ljudi igrajte loki ili diablo 2,ovo nista ne valja
diarea-hand of shit.
Dobar argument.


Nego, da - voice acting je prilično loš, ali za sada nemam nekih većih primjedbi. Sviđa mi se.

Sickmanno1
08-08-2008, 03:55
Ugodno sam iznenaden igrom...dobro tek sam 5 lvl, a evo do sad nemam nekih vecih zamjerki...

Snake
08-08-2008, 16:22
neznam jel to samo meni al minimap u gornjem desnom uglu koji bude na početku igre kasnije nestane. također na mapi katkad nema oznake gdje se nalazim. totalno čudno.
malo mi je čudno to što u jednom području neprijatelji level 2 a na drugom level 10, s obzirom na to da moram proć kroz to područje da bi došao do nečega što mi treba za quest. onako nema teorije da pobjedim

W3DR4N
08-08-2008, 16:28
stisnuo si q ili w ili tab, tj. tipku za minimap toggle

Outmind
08-08-2008, 19:36
A i logično su raspoređeni, pošto prvo moraš kroz howling ravine do onog lika, a tek onda u turint.Bilo kako bilo, gdje god ti išao, neprijatelji su uvijek barem za lvl jači od tebe

Glupo je kaj igra nema coop u lanu ili tak neš, budući da imam par rare itema koji mi ne trebaju, a rado bi ih podijelio. E da, i našao sam glovse koji daju +48% increased attack speed, bolesno. Našao sam i jedan amulet kaj daje +30 za int, dušu dalo za svakog maga.

ScorpiuS
08-08-2008, 20:57
Sutra nabavljam igru pa ću vam reći moje mišljenje. Čini mi se da neću pogrješit sa igrom jer je svi hvalite.

Sickmanno1
08-08-2008, 21:24
Kojom klasom igrate i do kojeg ste lvl dosli i kak ste zasad zadovoljni sa klasom?

Evo ja igram Sa Battle Monkom :rotfl:

I fino ide...lvl13 sam i pogino nisam niti jednom....furam 2 sworda i koristim mnogo lighting attack...koji mi evo na lvl9 daje damage od 20-300 ako se nevaram....

Outmind
08-08-2008, 22:33
Ja sam lvl 20 fighter / villain i muku mučim sa jednim jako gadnim protivnikomkojeg moraš proć da bi došao dalje...

mravojed20
08-08-2008, 22:42
Uf, prvo sam išao s "paladinom", znači warrior sa mačem i štitom i healing magijama. Crkavao stalno pa se prebacio na warriora s dual wieldom, sad sam level 11 i puno bolje ide, ušao u kriptu na groblju kraja turinta, prekrasno nešto. Vidiš Sickmanno, tako tamnica treba izgledati, a ne ko u D3. :P

W3DR4N
09-08-2008, 08:23
Paladin (warrior + priest) i igra je izuzetno lagana.
Trenutno level 31. Čini se da imam još pola sata igre, možda sat.

Na warrior stablu sam razvijao two handed weapons i onaj circular attack, dok na priest heal spell, buff za attribute i onaj talent koji svakim levelom dodajte 3 intelligence.
Taj buff čini igru prelaganom, jer na levelu 10 talenta diže sve attribute za 30 čini mi se, a može se naći amulet za +2 na sve talente. S tim amuletom, dovoljno je u neke staviti samo jedan bod i već će biti lvl 3.
Osim toga, nađe se masa itema s +20 dexterity ili constitution, tako da je bolje staviti slabiji armor s boljim statovima, jer vila gleda na osnovni armor i tako vam govori da je bolji od vašeg.

Bartuc
09-08-2008, 08:47
Dajte ulovite koji Screen Shoot svojih likova, može i u fajtu. Baš me zanima kak zgledaju.

Jel ima ta igra na PCPlay DVD-u? Ili ste ju skinuli sa neta?

mravojed20
09-08-2008, 08:54
Nije besplatna igra, imaš demo za skinut, a već je izašla i cijela.

W3DR4N
09-08-2008, 09:03
Završio.

Po završetku se otključava Heroic težina, gdje su već tutorial neprijatelji level 30. Mislim da svejedno neću nastaviti.

http://img126.imageshack.us/img126/2688/screenshot4py0.th.jpg (http://img126.imageshack.us/my.php?image=screenshot4py0.jpg)

Bartuc
09-08-2008, 09:27
@Mravojed, znam da nije besplatna, pitao sam za demo.

@Weki, fora character, jedino mi noge djeluju nekak disproporcionalno :D

ScorpiuS
10-08-2008, 08:26
Ja sam malo odigrao igru i čini se dosta teška. Odabrao sam Path of Magic i Warrior. Mora da sam već igrao 2 sata poginuo sam par puta.

whiskey
10-08-2008, 12:58
Ja iden na kombinaciju one handed sa štitom , buff za atribute i chain ligtning radi spektakla :)

skill69
09-01-2009, 20:27
alo ljudi igra mi je presuper,samo me muci jedna stvar i tu sam stao

nemrem dobit onog DRACA zmaja iliti furam se na ratnika sa toljagom i stitom i imam neku magic kak to cudo pobjedit kad mlati nenormalno

ako je ko to preso a siguran sam da je molio bi za savjet... ili prec na drugu furku ili ugasit igru :?

Outmind
09-01-2009, 20:35
Ja sam ga dobio na tu foru da sam kao villain imao nekakvu auru koja ima dmg return, pa kad te on ennormalno lupi lupi i sebe. Moj savjet ti je probat nać weapon sa što većim attack speedom i eventualno nekakav freeze, te naravno svaki put u borbu ići sa 30 ( ne ne zezam se) health potova. Ne sjećam se koje skillove ima war pa ti tu ne mogu pomoć, ali znam da sam dosta ulagao u 2h i axe specialization...

W3DR4N
09-01-2009, 20:36
Ne može on imati toliko healtha koliko ti možeš imati potiona. :)

skill69
10-01-2009, 10:16
evo da kazem nesto o svom liku pa procijenite u cem grijesim

level 20

damage 24-208
attack 210
health 265
mana 265

magic resistance 35 % armor 1163
poison - -I I- - 22 % dodge 5 %
block 28 %


a kaki sam mađionicar ??

imam fireball 137-274 fire damage
ice arow(neki leddeni projektili) 125-251 frost damage
+20% paralizing cold
i jump atack +120% damage

i jel se s takim mogu priblizit zmaju...

skill69
10-01-2009, 10:22
sa 30 boćica kazes ja ne stignem ni 5 potrosit a on izvede neki svoj napad da ni ne stignem stisnut space tipku

kolko god bilo smijesno al ja si obadvije "kese" napunim cugom pogotovo za obnavljanje snage (i torbam ko pijanac)

DJ Not Nice
27-01-2009, 19:47
Ev, baš igram neko vrijeme i same pohvale razvojnom timu.
Ovaj update igre me mal zeza, uglavnom, D3 killer!? ^^

Norther
27-01-2009, 19:51
Ev, baš igram neko vrijeme i same pohvale razvojnom timu.
Ovaj update igre me mal zeza, uglavnom, D3 killer!? ^^
ne.

DJ Not Nice
27-01-2009, 20:01
Sako toplomjer! ...veoma visok...

Feanor
28-01-2009, 11:51
Kako moze bitit d3 killer igra jos nije ni izasla(Mislim na diabla da mi nebi izvrtali rijeci), enivej igram je i ja doso do zmaja ubio ga poslali me u desert i sad ga nisam upalio već nekih tjedan dana jednostavno me prestalo.Valjda je to zbog odlicnog resija 4 koji me uhvatio u međuvremenu u iscekivanju petice hehe...