PDA

Pogledaj cijelu verziju : ST:BC klan



RayDX
01-08-2008, 15:30
Možda je tema bila prije, ali vjerojatno je propala. Dakle, ideja je napraviti klan u ST:BCu, (KM 1.0 also) i fino se organizirati, ne onako zbrda zdola pa se okupimo da vježbamo, skirmishamo, možda poslije i pokoji war s nekim. Bilo bi jako lijepo sastaviti i zapovjedni lanac, da se zna tko je gazda, flagship, wingmani, što se gađa, koga se gađa, kad se možda povlačimo. Ja se definitivno ne javljam za vođu, meni samo ideja pala napamet. Pa ako ste za, da možda napišete koliko igrate ST:BC, koji brod preferirate, imate li command aspiracija i tako dalje. Boz, hellboy, Jambrek? I bilo bi lijepo predložiti neko ime.

Ja preferiram Defianta, nemam zapovjednih aspiracija, igram od 2003., nisam najbolji, no trudim se =)

Hellboy
01-08-2008, 16:13
preferiram Galaxy, nemam namjeru šefovati i skill dokažem svima koji sumnjaju u isti...

olio
01-08-2008, 22:59
baš sam danas instalirao BC još samo skinut KM

The Boz
03-08-2008, 01:05
KM nisam igrao... mnogo...
Znam da u običnom BCu preferiram Nebulu, jer mi je inače među najdražim brodovima. Imam onaj mod koji daje tri različite Nebule(sa torpedo, sensor i warp nacelle modulima).

Haki
03-08-2008, 23:18
Ja sam davno igrao ST:BC ,htio bi ga ponovo zaigrati pa mogu li se pridruziti klanu?

RayDX
04-08-2008, 02:54
Ja sam davno igrao ST:BC ,htio bi ga ponovo zaigrati pa mogu li se pridruziti klanu?

Naravno, svi su dobrodošli.

Haki
04-08-2008, 12:26
Ako mi mozes reci gdje skunuti KM 1.0 a da nije sa filefronta jer im je max brzina 60-70

RayDX
04-08-2008, 22:38
Ako mi mozes reci gdje skunuti KM 1.0 a da nije sa filefronta jer im je max brzina 60-70

GamersHell.com, samo je meni bio dostupan australski server. Ide brzo, 190-210kb/s...

The Boz
04-08-2008, 23:45
Eto, instalirao BC i patch i KM1.0 i guštam se dok sa Nebulom(torpedo variant) kršim Negvarove, Vorče, Sfere i slične..
Uspio sam umalo i Excalibura, ali mi je jezgra grunula u ključnom trenutku... Damn...
Nebula je still my favorite :)

RayDX
05-08-2008, 03:54
Eto, instalirao BC i patch i KM1.0 i guštam se dok sa Nebulom(torpedo variant) kršim Negvarove, Vorče, Sfere i slične..
Uspio sam umalo i Excalibura, ali mi je jezgra grunula u ključnom trenutku... Damn...
Nebula je still my favorite :)

Moj okršaj sa Excaliburom:

http://www.imagesforme.com/out.php/t119000_bwahahah.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/119000_bwahahah.jpg)

Ja sam zadnji stojao na nogama, ali šteta je... Očigledna =) Morao sam prijeći u silent running jer je distress privukao proklete Romulance. Teta Janeway ne bi bila sretna kad bi vidjela stanje Intrepida. Brod je krš naspram onog u filmu, okretan ali krš... Ovu štetu su napravila par fazorskih udaraca i jedan kvantni torpedo na kraju. :pray:

A most je netaknut, svud se pušilo ali.. :pray:

Krenuli smo dobro, ja mu se maknuo iz ranga torpeda i on je opucao dvaput-triput i sjebao mi štitove, malo sam ga mrcvario dok nisam mu maknuo štitove i uništio malo hull. Vidio sam da je uzaludno skoro pošto me je imao na hull damageu, ostalo negdje oko 47%, a štitovi su se polako regenerirali, pa sam odaslao distress. Jedan federacijski brod udaljen 148 sekundi, malo prekasno ako mene pitate... Prošao sam ispred Excaliburu i s nekom srećom ga collidao sa svojom jezgrom što mu je trenutačno onesposobilo senzorsku mrežu. Malo sam se odmaknuo i karao ga fotonskim torpedima i jednu sekundu, vrati im se senzorska mreža online i ispali on dva torpeda, jedan izbjegnem i jedan ravno u starboard hull udari i proširi krater kakvim ga vidite na slici... Nakon shockwavea uleti mi još i ovaj romulanski warbird, moja nevjerojatna sreća, dobro da nije bio Borg. gurnuo sam brod sa onim što je ostalo od impulsnih motora i izgasio ih... Inercija je dakako ostala pa sam aktivirao silent running i počeo popravke čekajući spasilački brod koji će karati romulance... Uletio mi je, ni manje ni više, Ambassador class ship. Idiote je warbird razjebao, ali ono... Baš razjebao, a ja sam ugasio jednostavno quick battle... Bez warp jezgre nema tu više priče. Stvarno me fascinira kako je Janewayica išta napravila s tim kršom od broda. A pazite Brexovu izjavu, main power se koleba a jezgre nema. A i da ima, u silent runningu ona se ugasi -.-

Hellboy
05-08-2008, 09:12
kao da je neki problem skršiti Excalibura...brod je slijep sa donje stražnje strane...odatle bi ga i šatl unutar štitova sredio :D

Haki
05-08-2008, 09:15
Ako mi mozes reci gdje skunuti KM 1.0 a da nije sa filefronta jer im je max brzina 60-70

GamersHell.com, samo je meni bio dostupan australski server. Ide brzo, 190-210kb/s...

evo skidam,hvala :)

imate xfire da se dogovorimo da odigramo zajedno :)

The Boz
05-08-2008, 11:45
E, nek mi netko kaže koji bi to brod trebao biti u balans rangu sa Sovereignom!? Pa ta krvava stvar je neuništiva! Sad sam protiv njega probao sa torpedo Nebulom, nula bodova... Onda sam ja sjeo za kormilo Sova i bez problema(ikakvih!) potpuno uakazio dva Negvara i dvije Vorče. Pa tko je to balansirao? Bezbroj kvantnih torpeda!? WTF!?
P.S. Uništio sam Excalibura kad sam skužio da nije dobra ideja napadat Shield sustav nego sam mu samo jedan Impulsni motor skinuo, nakon čega je šepao, taman da mu se nakesim u onaj spomenuti slijepi kut i istresem par tuceta torpeda drito u jezgru...

RayDX
05-08-2008, 12:34
kao da je neki problem skršiti Excalibura...brod je slijep sa donje stražnje strane...odatle bi ga i šatl unutar štitova sredio :D

Sve kul ide... I jedan slučajan hitac:

http://www.imagesforme.com/out.php/t119101_shi.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/119101_shi.jpg)

olio
05-08-2008, 13:30
skinia sam KM sad moram izvježbat :D

Hellboy
05-08-2008, 15:04
E, nek mi netko kaže koji bi to brod trebao biti u balans rangu sa Sovereignom!? Pa ta krvava stvar je neuništiva! Sad sam protiv njega probao sa torpedo Nebulom, nula bodova... Onda sam ja sjeo za kormilo Sova i bez problema(ikakvih!) potpuno uakazio dva Negvara i dvije Vorče. Pa tko je to balansirao? Bezbroj kvantnih torpeda!? WTF!?
P.S. Uništio sam Excalibura kad sam skužio da nije dobra ideja napadat Shield sustav nego sam mu samo jedan Impulsni motor skinuo, nakon čega je šepao, taman da mu se nakesim u onaj spomenuti slijepi kut i istresem par tuceta torpeda drito u jezgru...
u potpunosti nebalansiran brod...a Galaxy i ostali past gen brodovi su bezveze oslabljeni...Legacy je imao savršenog Galaxyja po snazi...

The Boz
05-08-2008, 19:25
Da Borg Cube ne vara, Sovereign bi ju mogao bez imalo problema ubit u pojam...
BTW, ste skužili da Borg Cube na neku foru vara? Probajte sa Sovereignom se zaletit ispod, naciljat Impulse od kocke i samo po tome rokat, kružiti tako da ste uvijek "ispod" kocke. Tu vas može samo dva-tri fejzera dohvatit, a povremeni torpedo sa neke od strana radi pre veliki luk da vas dohvati. I sad, mislite i, zahvaljujući vašoj manevarskoj sposobnosti, možete u nedogled ostati u ovom kutu, pogotovo nakon što uništite Impulse podsustav... Ali, baš kad pomislite da ste bog und batina nakon što ste konačno skinuli donji štit i koknuli motor, kocka odjednom postane okretna kao Defiant(dobro, ne točno, ali da vidite što pričam), okrene se prema vama i prereže vas. I to je to.

RayDX
05-08-2008, 21:24
Da Borg Cube ne vara, Sovereign bi ju mogao bez imalo problema ubit u pojam...
BTW, ste skužili da Borg Cube na neku foru vara? Probajte sa Sovereignom se zaletit ispod, naciljat Impulse od kocke i samo po tome rokat, kružiti tako da ste uvijek "ispod" kocke. Tu vas može samo dva-tri fejzera dohvatit, a povremeni torpedo sa neke od strana radi pre veliki luk da vas dohvati. I sad, mislite i, zahvaljujući vašoj manevarskoj sposobnosti, možete u nedogled ostati u ovom kutu, pogotovo nakon što uništite Impulse podsustav... Ali, baš kad pomislite da ste bog und batina nakon što ste konačno skinuli donji štit i koknuli motor, kocka odjednom postane okretna kao Defiant(dobro, ne točno, ali da vidite što pričam), okrene se prema vama i prereže vas. I to je to.

Ah, to je realno, Borg Cube je dizajniran kao godship. Sve klase brodova imaju dostojnog protivnika. Inače, napadanje kocke sa jednim brodom je ludost :D
Stardate 44002.3, 2367 godine kocka je ušla u Wolf 359, sustav udaljen nekih 8 svjetlosnih godina od Zemlje. Tamo je počela najkrvavija bitka u povijesti UFP. Više od 40 brodova + klingonska pojačanja otvorili su paljbu na kocku. Superiorna vatrena moć kocke prolazila je kroz štitove brodova k'o nož kroz maslac. 39 brodova je uništeno, a samo je jedan uspio pobjeći smrti iz ralja. 11000 mrtvih, mnoštvo asimiliranih i, ultimativno... Spušili su. A ovaj tvoj slučaj kad se na neki način twitcha jako brzo, to je glitch :D, obećavaju ga popraviti, ali ništa od tog -.-

The Boz
06-08-2008, 01:40
Znam da je godship i da je realno da BC ubije boga u Sovu i sl...
Ali nije realno da BC mora biti zbagiran da nadjača Sova. Jer ju inače Sov siluje...

RayDX
06-08-2008, 03:50
Znam da je godship i da je realno da BC ubije boga u Sovu i sl...
Ali nije realno da BC mora biti zbagiran da nadjača Sova. Jer ju inače Sov siluje...

Ah, KM 1.0 nije komercijalan proizvod, nadmašili su originalnog developera 20 puta najmanje. Ja sam zadovoljan =)

olio
06-08-2008, 09:20
igrate preko hamachia ? tia bi i ja igrat iako sam noob

imam KM

jel moguće u quick battle protiv borg cube ? i koji je maximum brodova u quick battle?

Hellboy
06-08-2008, 09:25
Kocka, kao i kugla, je previše jaka...kugla je prejaka, i to debelo prejaka...sjetimo se First contacta i lakoće s kojom je Sovereign skršio kuglu...sasuo je par torpeda i razvalio ju po polarnim krajevima...a ovdje trebaš flotu da ju skineš...i smatram da je Galaxy previše nerfan...u prvom susretu s Borgom je ostavio rupu koja je pokrila 20% kocke...a ovdje perem svim snagama po Sovu i moram pribjeći prljavoj taktici uništavanja senzora da me ne vidi pa ga polako i sadistički razvaljivati do kraja...
@Olio nema potrebe za Hamachijem, igra ima poptuno funkcionalan MP... i moguće je u QB-u protiv kocke...tamo je i najbolje da prvo saznaš koji ti brod odgovara...a što se tiče maksimalnog broja brodova, well...koliko ti kanta dopušta... (http://screenshots.filesnetwork.com/8/potd/1214084998_25.jpg)S:D

olio
06-08-2008, 09:29
da al koji mod treba za borg cube u QB jer trenutno imam KM i nemam u izborniku borg cube ?

Hellboy
06-08-2008, 10:56
pravilno instaliran KM 1.0 ima ponuđene kocku i kuglu...ne treba ti ništa više...

RayDX
06-08-2008, 11:29
pravilno instaliran KM 1.0 ima ponuđene kocku i kuglu...ne treba ti ništa više...

Ma taj kolektiv je bolestan, mučno mi je pomisliti kakav je osjećaj dok si još na rubu individualnosti dok čekaš da te spoje na svu kibernetiku, a ti se ne možeš oduprijeti. Fiktivni su, a opet stvara goleme količine mržnje prema njima.

RayDX
06-08-2008, 11:29
sorry dabl.

olio
06-08-2008, 12:32
izludit ću sa ovim KM instalirao sam sve kako treba al mi ne radi quick battle brodovi ne napadaju AI samo stoji

Hellboy
06-08-2008, 13:30
:?
postupak instalacije:
instalirati BC (bez ikakvih modova)
patchati na 1.1
instalirati KM1.0 (iako mislim da KM nudi i patch)
tako da ne znam u čemu bi mogao biti problem ako je sve pravilno instalirano...

olio
06-08-2008, 13:36
:D jesam blesav nisam sve opcije uključia sad je sve ok rasturia mi je borg cube cijelu flotu xD

Haki
07-08-2008, 15:00
Ja se sa borgom nemogu snači,zauzima mi cijeli ekran i neznam gdje mi torpeda idu.
Ja vecinom igram sa karadijskim hybridom ima najluda torpeda u igri :)

olio
07-08-2008, 15:47
defiant :pray:

Hellboy
07-08-2008, 18:18
bljah..nekak ne volim tako minijaturne brodove...jednom sam Galaxyjem prerezao Defianta ko od šale...pilot tako malenog broda mora biti izvrstan da uspije skršiti veći brod poput Galaxyja koji nema slijepih točaka...

RayDX
08-08-2008, 05:54
defiant :pray:

http://www.imagesforme.com/out.php/t121063_desktop.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/121063_desktop.jpg)

defiant :pray: iks dva
Brod je predobar kada ideš na mrcine poput Excalibura... Samo mu se sakriješ iza debelog dupeta i maraš ga... Jednom sam sa punom salvom torpeda i disruptora uništio 90% warp jezgre i 50% hulla :D Da mogu birati s čime će me baciti u delta kvadrant 70000 LY od doma, ja bih uzeo Defiant. Oke, serem... Uzeo bih Excalibura :D

Hellboy
08-08-2008, 09:02
uh...Excalibur umjesto Voyagera u seriji bi bio jezivo impreivan...zamisli brod dug 3 kilometra... :cry: samo bi mu trebalo nadograditi naoružanje i ukloniti slijepu točku...

RayDX
08-08-2008, 16:02
Kakoćemo da se zovemo? :D

Phased Potatoes?
Hailing Frequency?
Warp 10 Squad?
Lifesign?

:D

Hellboy
08-08-2008, 20:01
uuuuu...Phased Potatoes zvuči zanimljivo...

Hellboy
09-08-2008, 09:57
hm...imam mjesto za tebe...perač prozora i trupa s vanjske strane...ali nemamo više space suitova pa ćeš morati ići van u bermudama...gl & hf :D

RayDX
10-08-2008, 11:28
Kako me živcira FileFront, nemaju servere otvorene za sve -.-
Kako se vi snalazite sa njim? Ja već duže vrijeme ne mogu ništa skinuti s njega?

Hellboy
10-08-2008, 13:54
meni ide, ali moram čekati nekih 15-16 ponovnih pokušaja... -_-'

Hellboy
12-08-2008, 10:33
Enteršpajza...moj brod se zove Enteršpajz...Enterprise je preveć isfurano ime...

Haki
18-08-2008, 09:43
hahahaha a jesmo pravi klan nisamo se nijednom susreli ingame ^^

RayDX
18-08-2008, 10:27
Strpite se malo :D