PDA

Pogledaj cijelu verziju : warhammer online pitanja



Blaster
01-08-2008, 13:09
pozz ljudi evo ja sam novi imam pitanje koje sumnjam da nije bilo malo mi je nezgodno koristit pretragu jebg jos sam n00b:D.za warhammer online age of reckoning jel se to placa ili kaj ja moram imat za tu igru.malo detaljnije o tome pplizz

DragonSoul
01-08-2008, 14:20
Za sada ne možeš još igrati, jer je igra u closed beti. Ako želiš igrati "loto", onda odi na Warhammer Online stranici registriraj se za closed betu, uz malo sreće upadneš i smiješ jedno vrijeme besplatno igrati. Nakon beta faze, kad igra izađe u prodaju, morati ćeš kupiti orginal igru i mjesečnu pretplatu plačati.

Blaster
01-08-2008, 16:09
Za sada ne možeš još igrati, jer je igra u closed beti. Ako želiš igrati "loto", onda odi na Warhammer Online stranici registriraj se za closed betu, uz malo sreće upadneš i smiješ jedno vrijeme besplatno igrati. Nakon beta faze, kad igra izađe u prodaju, morati ćeš kupiti orginal igru i mjesečnu pretplatu plačati.
a jel ima koj besplatni server ili nesto da nemoram placat a mogu igrat.i da jesi li ti na strategija.com forumu takoder uclanjan

Kenyi
01-08-2008, 18:10
ne vjerujem da postoji free server :roll:

DragonSoul
01-08-2008, 18:30
a jel ima koj besplatni server ili nesto da nemoram placat a mogu igrat.i da jesi li ti na strategija.com forumu takoder uclanjan

Ne postoje (za sada), a to se zove privatni server i ILEGALNOSje, tako da to odmah zaboraviš. Za igre moraš plaitit, za MMO moraš plačati (ako nije free).

I ne, nisam registriran na strategija.com, nego na strategije.com.

Blaster
01-08-2008, 20:45
izbirljivac:D ok hvala