PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemam zvuka u mozili



Dyslexia
31-07-2008, 23:08
E ljudi evo od danas nemam vise zvuka u mozzili, recimo ocu pogledat neki film na youtubeu ili neznam myspace nema zvuka a otvorim ie explorer tamo ima. Nekontam koji k, mozila sve super radi, instaliro sam ponovo ali isto, flash player novi stavio i dalje nemam zvuka, pa eto jel mozda imao tko slican problem da mi da koju ideju.

Dyslexia
31-07-2008, 23:49
Ja se ispricavam, problem je rjesen.

R@pt0r
01-08-2008, 09:25
Znam da je riješen problem, samo me zanima...

Predpostavljam da imaš Firefox 3, jer i meni se to događa od kad sam ga instalirao, valjda neki bug.
Onda samo zatvorim prozor i ponovo pokrenem i radi.

Lord Jambrek
01-08-2008, 09:30
Ja nemam nikakvih problema s tim stvarima. Skini CCleaner i uninstaliraj firefox, sa ccleanerom pobriši ostatke iz registryja i sve history i temporary internet file-ove. Onda nanovo skini FF3 sa IE.

R@pt0r
01-08-2008, 09:43
Heh ^^
Nije baš neki velik problem, samo sam spomenuo reda radi. Ne dešava se to meni full često.
Sa CCleanerom redovno cleanam ;)
Al hvala stari svejedno :)

IGoR_2803
01-08-2008, 10:12
Znam da je riješen problem, samo me zanima...

Predpostavljam da imaš Firefox 3, jer i meni se to događa od kad sam ga instalirao, valjda neki bug.
Onda samo zatvorim prozor i ponovo pokrenem i radi.

potpuno isti problem i na isti nacin ga rjesavam, jednostavnim restartom firefoxa... dogadjalo mi se i na dvojci i sad na trojci... :|

R@pt0r
01-08-2008, 13:02
A šta ćeš... neki bug u flash playeru, firefoxu, javi... tko će znat... meni ne stvara baš neku glavobolju.