PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobri i Loši trgovci [UPDATE: 09.01.2013]



GeForce
31-07-2008, 11:40
Ovaj topic služi da se može napraviti lista trgovaca sa kojima je sigurno trgovati i sa onima kojima nije.

Opis neka vam izgleda ovako:
Ime prodavača/kupca: (nick na forumu)
Predmet trgovanja:
Kratki opis:
Ocijena: x/5


DOBRI
•Anarion.Umarth
•Bara [ :thumbs2: x10]
•beautifultokio
•blood4me
•Bartuc
•CaptainVuki
•chiEEEF
•cve991
•DestructoCRO [ :thumbs2: x2]
•DJ Not Nice [ :thumbs2: x3]
•Doctor freak
•dFixxx3r
•FF
•flander
•GeForce
•GrimReaper
•Invisible Man
•kulamasta
•lulix [ :thumbs2: x2]
•Lord Jambrek
•Madox
•mamlaz
•Markos
•McPingvin
•MTF*
•mvaljave [ :thumbs2: x31]
•mythoxxx
•Nereo
•Niko Bellic [ :thumbs2: x12]
•ReiKo
•RIDER32
•samsung12 [ :thumbs2: x6]
•Sickmanno1 [ :thumbs2: x2]
•Shaka
•Snakepriest
•Tin
•Str1ker



LOŠI
•Constantine
•CrisisFun
•Filozof [ :thumbs1: xmnogo]
•Guber
•slayervedran
•s.t.a.l.k.e.r

31-07-2008, 11:49
Prodavac:GeForce
Kupac:Ja
Roba:Gigabyte 8800 GT 512 Mb

Dogovorili se oko cijene,izmjenili brojeve...čak me počekao neko vrijeme dok nisam dobio lovu,,,grafa definitivno ko nova...pakiranje savršeno...veoma pouzdan prodavac ;)


5/5

Jerry
07-08-2008, 15:19
Ime prodavača:DestructoCRO
Predmet trgovanja:igra [BF2]
Cim sam uplatio dobio sam mail s potvrdom i sve ostalo,cdkey je malo kasnijo jer je stranica s koje se kupuje igra bila down ali sve u svemu 5/5 !

Sphinx
07-08-2008, 19:21
ime prodavaca: destructoCRO
predmet trgovanja: Team Fortress 2 (steam gift)
kupac: Ja
Opis: Dogovor je bio da kad uplatim posaljem sms i on ce mi reci kad mi stize TF2, rekao je da ce u 4 doci i tocno tada je dosao i sve je proslo bez ikakvih problema
ocjena: 5/5

http://www.enabava.net/

RIDER32
08-08-2008, 02:07
Nick-samsung12
Predmet-rapidshare acc
Kupac-i ja i pola forumasa
Opis-hrpetina forumasa sa njim je bezprjekorno trgovala sto vam i oni sami mogu potvrditi.
Uplatio sam pare na racun u banci, dosao za komp poslo mu PM, pito me za ime, ja mu odgovorio i stigo mi je acc i odgovarajuca sifra sa kratkim sigurnosnim uputama.

Lord Jambrek
12-08-2008, 00:00
Dodajem veliki plus na samsung12.

Brzo i sigurno s njim trgovat.

Blek_Stena
12-08-2008, 17:44
Ime prodavača: Lord Jambrek
Predmet trgovanja: AMD 3700+
Kratki opis: Javio mu se, dogovorili cijenu, nasli se u zlatnom medi i zapili par piva! :D
Ocijena: 6/5

Blacky_123
17-08-2008, 17:58
Ime prodavača: Mc Pingvin
Predmet: sluske Raptoxx

Kratki opis:Nasli smo se,kupio,doso doma i kad ono sve radi kak spada.Cim sam ih otvorio potegnuo sam miris slusalica.
Jedina primjedba je to sto nismo otisli se zapit,posto je on morao na Sljeme
Al sve ostalo je
5/5

Karlo_from_Bjelovar
23-08-2008, 08:46
ime prodavaca: Sickmanno1
Predmet: Thermalright Ultra 120 Extreme [cooler]
kratak opis: nasli se, ja mu dao pare, popili nesto i popricali malo, i ono... vgg... :D

IGoR_2803
03-09-2008, 18:07
ime prodavaca: samsung12
predmet: rapidshare acc.

uplatio mu lovu na racun putem pbz e-bankinga, za sat vremena dobio podatke... vidim da dosta ljudi kupuje od njega, pa da ga i ja pohvalim... :thumbs2:

vex
18-09-2008, 12:32
Evo ga , prvi loši trgovac koji treba biti na listi - Guber.

Dogovorili smo se da mu prodat WD Caviar IDE hard disk od 40gb za 90kn+on plaća poštarinu.
3 sata sam formatirao disk , u kompu od mog starog , zbog čega baš i nije bio sretan , da bi meni Guber danas rekao da se predomislio u kupnji.. da je nabavio disk od 10gb i da nece kupiti moj.
:thumbs1:

Karlo_from_Bjelovar
18-09-2008, 14:01
samo jedna stvar...

kako format diska moze 3h trajat? O_O

Guber
18-09-2008, 15:05
E stavrno oprosti. Stavite me na tu listu ako baš mislite da to zaslužujem.

vex
18-09-2008, 15:51
samo jedna stvar...

kako format diska moze 3h trajat? O_O

To je bila ironija.. btw , potrajalo je dok sam nagovorio starom da otvaram njegov komp i čupam kablove. Misliš da je bio sretan? :?
Anyways , jako neprofesionalno od strane gubera.

SkunK
18-09-2008, 16:31
Profesionalnost ocekuj samo od profesionalaca.

Guber
18-09-2008, 16:44
Stvarno mi je žao ali eto sad je gotovo.

Vukas15
18-09-2008, 19:19
e al ak je guber ipak pronašo sebi neki drugi hard ima pravo odustati, ev još ti se i ispričao. Ja mislim da ga ne treba stavit na tu listu, šta čovjek nije ništ kriv, dobio povoljnije rješenje, i naravno da je odlučio za povoljnije rješenje.

vex
18-09-2008, 19:32
Onda mi je odmah mogao odustati a ne ovako u zadnji tren reći da neće. Pkaet is bio spreman za polati na poštu , da sam odma otišao u poštu iza škole a ne na forum , paket bi već bio poslan...

Isprika mi ne znači ama baš ništa.
Znači mi slobodno vrijeme koje sam izgubio.

Guber
18-09-2008, 20:15
A i ja bi se ljutio na tvome mjestu, da ti ikako mogu vratiti slobodno vrijeme ja bi.

Human m0nst3r
18-09-2008, 20:47
Vex ja mogu reci da si jako razmazen i arogantan. Desilo se i umjesto da si sa covjekom razmjenio broj ti cekas na forumu odg. Ja bi tebi dao kao kupcu -10 jer ne znas ni trgovat sa ljudima. I gruber ovdje nije AMA bas nista kriv. I gruber ja da sam na tvom mjestu rekao bi mu di da si zabije to vrijeme.

SkunK
18-09-2008, 21:17
Onda mi je odmah mogao odustati a ne ovako u zadnji tren reći da neće. Pkaet is bio spreman za polati na poštu , da sam odma otišao u poštu iza škole a ne na forum , paket bi već bio poslan...

Isprika mi ne znači ama baš ništa.
Znači mi slobodno vrijeme koje sam izgubio.


Kako je mogao "odmah" odustati, odustao je kad je nabavio bolji i veći hard, što je logički, nelogično bi bilo da "odmah" odustane.

vex
19-09-2008, 12:21
Vex ja mogu reci da si jako razmazen i arogantan. Desilo se i umjesto da si sa covjekom razmjenio broj ti cekas na forumu odg. Ja bi tebi dao kao kupcu -10 jer ne znas ni trgovat sa ljudima. I gruber ovdje nije AMA bas nista kriv. I gruber ja da sam na tvom mjestu rekao bi mu di da si zabije to vrijeme.

1.On je bio taj koji je preko privatnih poruka bar jedno 4 puta pitao kad ću poslati.
Sva sreća da se stvar odužila i nisam mogao poslati hard prekjučer , jer on ne bi prihvatio paket.
2.Išao sam njemu u korist da mu pošaljem što prije , tražio gdje mu mogu formatiati disk i staviti friške winse , a za uzvrat dobio ovo.
3.Ako je razmaženo i arogantno biti ljut što mi dečko pravi probleme i strku s vremenom , onda ok , kužim te , izgleda da ti se to nikad nije dogodilo.
I da , tvoje/ičije mišljenje o meni kao osobi me uopće ne zanima.


Reiko , ako nije bio siguran da će kupiti 100% te se premišljao između još jednog diska , onda nije toliko morao navaljivati da mu pošaljem što prije.

Guber
19-09-2008, 12:57
Ovako, ja tebe ne optužujem i priznajem da sam kriv što sam te zezno što si moro odvojit vremena da formatiraš itd. Ali ja te nisam ni u kojem slučajo požurivo i dosađiva oti kada ćeš poslati, nego sam ti fino rekao da mi kažešSprije nego mi pošalješ.
Daj čovjeće ja ti se duboko ispričavam a sad molim te prestani s tim već jednom.

vex
19-09-2008, 13:01
Prestao bi i nakon prvog posta da se u raspravu nije uključilo još petero njih koji nemaju pojma što se ustvari dogodilo.
Anyways , šta je tu je.

GeForce
19-09-2008, 13:03
ma molim te kolega neznaš ti šta znače problemi sa trgovanjem kada nekome uplatiš 1000Kn a on samo nestane.Guber se podnio je ok nego i više nego ok.dobio je jednostvno drugu ponudu i to se dogodilo i meni i drugima milion puta i nije tu ništa strašno.Čovjek ti se ljepo ispričao i kraj priče a to što ti tata neda da otvaraš računalo nije ni moj ni guberov ni ničiji problem nego tvoj što nisi unaprijed mislio kako to sve odigrati.zato prestani gnjaviti čovjeka koji ti se javno ispričao.nego sve je ispalo kako treba i to je to.

vex
19-09-2008, 13:13
Stvar je u tome što vi mene sada gnjavite , a više niti nisam toliko ljut..
Samo branim svoje mišljenje.
Da vi (reiko , fabia , ti - koji nemate pojma što se ustvari dogodilo) niste pisali protiv mene ne bi ni ja više pisao ništa.


Kako možeš nekom uplatiti 1k kuna na bankovni račun , ideš na povjerenje?
:rotfl: Nije ni čudo što ti se dogodilo.


I da , stari neda da prčkam po NJEGOVOM kompu , ne po svom , stvar je u tome da ja na svojoj matičnoj imam samo 1 ide utor , znači ili dvd ili hard - nemogće formatirati hard.



UGLAVNOM , ovo je moj zadnji post u ovoj temi.
Objasnio sam sve , ako vam nešto zanima , scroll up.

Vukas15
19-09-2008, 13:21
e de malo razmisli, koda ti nebi vex uzeo drugi hard ako ti iskrsne da je povoljnije.......
pa što očeš da ti pošalje na žiroračun pare za tvoje slobodno vrjeme koje si izgubio, čovjeće ispričo ti se igotovo......

vex
19-09-2008, 14:50
Ovo je trebao biti edit mog posta , ali je nešto pošlo po krivu :(

vex
19-09-2008, 14:51
Double post.
:-x


Može mi netko objasniti što se događa s forumom u zadnje vrijeme?
Često je spor , imam double postove.
Jel do mene i mog neta ili do foruma?

SkunK
19-09-2008, 15:51
Do tebe je, forum nemoze trpiti izljeve tvoje gluposti pa eto, trokira.

Shvati da nitko nije od nas "pisao protiv tebe", nego ti pokusavamo objasniti normalne stvari koji su svakodnevnica kod svakog trgovanja a posebno ovako "preko neta".

Human m0nst3r
19-09-2008, 15:55
Do tebe je, forum nemoze trpiti izljeve tvoje gluposti pa eto, trokira.

Shvati da nitko nije od nas "pisao protiv tebe", nego ti pokusavamo objasniti normalne stvari koji su svakodnevnica kod svakog trgovanja a posebno ovako "preko neta".
Signed. Covjece nas dvojica se poceli slagati ^^. Ugl. covjek ti se JAVNOSSispricao, i ti kazes tebi isprika ne znaci. To je onaj moj dio arogantnosti, bahatosti i razmazenosti.

chiEEEF
22-09-2008, 21:13
a o meni ni riječi :D nek streetrace potvrdi nas transfer

streetrace777
22-09-2008, 21:15
Yap, uzeo sma Orange box, uploatio odma podatci poslani. Prva liga :)

Systematic Reverse
30-09-2008, 15:53
stfu all :)

zumzi
03-10-2008, 20:16
Ako se u se pojavi oglas BFG gtx 280 oc kupljen u HG spotu u 6. mj. ...pažljivo jer tip se dogovori pa u zadnji cas odustane,tak da je zeznuo vec vise ljudi,ukljucujuci i mene.zbog njega sam tenutno bez grafe.

chiEEEF
22-11-2008, 00:32
aj lijepo od tebe sto si podijelio tu informaciju s nama :)

chiEEEF
28-11-2008, 19:27
Evo obavio ja trejd sa mvaljave...sta rec sve za pet! nazvo na mob narucio doslo u roku od 2 dana(postom preko pouzeca) i sve stima 8) :wink:

mvaljave
20-12-2008, 22:16
Evo da znate da ako će navedena osoba nešto htjeti kupiti:

Nick: s.t.a.l.k.e.r
podaci:
Ivan V. Hvar

Trazio da mu nabavim lich king naravno nabavio sam i poslao a on nije htio uzeti paket, nabio mi troška 240kn zbog njegovog postupka, kad sam ga pitao zašto je to napravio.

Razlog:
nabavio od frenda zna probit zastitu.
sorry

tak evo da znate

Dux
24-12-2008, 11:35
i to je dokaz da je zbog takvih budala prodaja na ovaj način vrlo riskantna.

Berax0r
24-12-2008, 12:29
Nick:mvaljave
Naručio:WoW:WOTLK
Sve uredno došlo, dogovorili se naćin plaćanja, dao mi broj moba, original paket, zamotan sve uredu!

10 od 5 :P

Preporučujem ga svima. :bravo:

mvaljave
24-12-2008, 12:54
i to je dokaz da je zbog takvih budala prodaja na ovaj način vrlo riskantna.

znam, pokušao sam ljudima ići u susret ali kad se to ponovi 4 puta u tjedan dana onda me zbilja sredilo,ali zato cu samo uplatu na račun primati, osim onih koji su vec samnom imali kakvu transakciju,jednostavno više nemogu riskirati sad se nadam da ce netko to uzeti jer moram platiti kreditnu... nedostaje mi veći iznos :(

Ryd3R
27-12-2008, 18:36
Ime prodavača(nick): dFixxx3r
Predmet trgovanja: Stari brojevi PcPlaya i PcPlay DVD-i
Kratki opis: Naručio sam sve PcPlayeve koje je imao u ponudi, dogovorili cijenu i formalnosti preko maila, bratić se našao s njim u zagrebu, platio mu, uzeo časopise, ja sam ih provjerio, svi su na broju, super očuvani.
Ocijena: 6/5 :thumbs2:

Constantine
29-12-2008, 21:41
ime prodavača:mvaljave
roba:cod5 org cd key
kratki opis:Neda mi se nesto opsirno pisat,sve je proslo dobro i brzo
ocjena: 4,99/5

marioslayer
29-12-2008, 23:38
Ime prodavača(nick): mvaljave
Predmet trgovanja: CoD 5
Kratki opis: Nista posebno dosao u Zapresic (posao) ja nazvao, kupio, to je to :D
Ocijena: 10/6 :thumbs2:

pimp
30-12-2008, 16:56
mvljave ili kako vec
gta4
došlo bez beda

chiEEEF
12-01-2009, 19:18
Ime prodavača;mvaljave
Predmet trgovanja;COD4
Kratki opis;narucio,dao adresu, i doslo i naravno platio ;)
Ocijena;5/5

:thumbs2:

pero15
20-01-2009, 09:13
Ime prodavača;FF
Predmet trgovanja;JTF
Kratki opis;narucio,dao adresu, i doslo i platio
Ocijena;5/5

Chappi
06-02-2009, 23:18
Ime prodavača;mvaljave
Predmet trgovanja;COD4
Kratki opis;narucio,dao adresu, i doslo i naravno platio ;)
Ocijena;5/5

:thumbs2:

Također,sve 5

mamlaz
10-02-2009, 23:46
Prodavač: mamlaz (ja)
Kupac: Pimp
Objekt: AM2+ MBO Asus M3N-H/HDMI

Našli se u Podroomu, pokazao mu ploču, ispričao se što sam zaboravio ponesti račun za garanciju (donest ću čim prije stignem),
popili piće, ja njemu ploču, on meni pare...

Ocjena 999/666 :friends:

DJ Not Nice
11-02-2009, 00:34
Ime prodavača:mvaljave
Predmet trgovanja:Warhammer Online
Kratki opis:naručio, platio, dobio!
Ocijena:N/A

pimp
11-02-2009, 19:25
Prodavač: mamlaz (ja)
Kupac: Pimp
Objekt: AM2+ MBO Asus M3N-H/HDMI

Našli se u Podroomu, pokazao mu ploču, ispričao se što sam zaboravio ponesti račun za garanciju (donest ću čim prije stignem),
popili piće, ja njemu ploču, on meni pare...

Ocjena 999/666 :friends:


ja bi trebao tebe pohvaliti kao kupac, ploca u redu , sve super i sve za pet ( btw podroom je birc za neupucene s najboljšom zikom u sisku)

Sphinx
11-02-2009, 19:40
Ime prodavača(nick): Samsung12
Predmet trgovanja: Rapidshare account
Kratki opis: Sve proslo super, normalno radi. Par kratkih pp-ova i sve 5 :thumbs2:
Ocjena: 10/10

Covjek je stvarno ok, a i vidio sam da ostali forumasi trguju s njim tako da :bravo:

serijski samoubojica
13-02-2009, 22:47
Prodavač: cve991
Kupac: ja
Predmet trgovanja: Pioneer MousePad

Dogovorili se, poslao mi odma sljedeće jutro, stiglo nakon 2 dana, platio i to je to.

5/5 :)

mamlaz
16-02-2009, 01:50
Ovaj, updateajte listu na prvoj stranici, tako da ne moram tražiti bad kupce...
Sad je OK dok su samo 4 stranice, al kasnije će biti koma...

The Jackal
29-03-2009, 18:04
Ime prodavača(nick): Bartuc
Predmet trgovanja: LG KF-750 ''Secret''
Kratki opis: Sve 5. Mob je prejeben. Malkice je kasnio.. al nema veze. Nadoknadili smo to brbljajući u birtiji na kavi :rotfl:

Covjek je stvarno ok. A ima i slako-sexy glasić :oops: :rotfl:

100/10

Lik je car.

Bartuc
29-03-2009, 20:13
Ime kupca:SCommander Dawg
Predmet trgovanja:SLG KF-750 ''Secret''
Kratki opis:SKasnio sam 3 minute, ali Dawg je bio toliko strpljiv da me pričekao na toj Subotnjoj žegi. Otišli smo fino na cugicu, kapučino za Dawga, Tanđarina za mene... Malo popričali o životu, forumu, gamingu, poslu itd. Obavili posao uz smijeh i obostrano zadovoljstvo. Platio mi je pravim novčanicama, ništa tiskano, sve lijepo posloženo :D



10/10

chiEEEF
30-03-2009, 22:38
aaa bash je srce :P

updejtajte listu

Bartuc
30-03-2009, 23:07
E da, Doggy je puno manji spamer u živo nego na forumu 8)


:D

The Jackal
01-04-2009, 16:08
E da, Doggy je puno manji spamer u živo nego na forumu 8)


:D

To se već zna ;)

Ali najbolje od svega je bilo: Free Hugs na trgu :rotfl: :rotfl:

lino
04-04-2009, 13:47
Prodavač: slayervedran
Kupac: ja
Predmet trgovanja: playstation 3
Nakon sto smo se 3 dana dogovarali oko mjenjanja playstationa 3 i kompjutera on meni otkaze i kaze da ga je prodao, a prije toga sve prihvatio i pozurivao prodaju. Dakle ja sam potrosio oko 50-setak kuna na telefonu i otvarao cistio kuciste i komponente da bi on na kraju otkazao. :killyou: :thumbs1:
Los prodavac 0/5

Assasin`s
05-04-2009, 07:51
Tako se i meni desilo ali nije prodavač sa pc play-a to su u 99% klinci

DJ Not Nice
07-04-2009, 13:21
Prodavač: Invisible Man (http://www.pcplay.hr/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=271)
Kupac: Ja
Predmet trgovanja: Asus MBO s754
Ocjena: Max

Dogovorili se, uplatio mu na žiro, poslao mi poštom/exprs.
Ploča stigla sljedeći dan.

chingy-os
25-05-2009, 21:04
Prodavac:Tin
Kupac:ja
Predmet:Nokia 5800
Ocjena5/5
Sve je proslo odlicno,kako smo se i dogovorili

kulamasta
28-05-2009, 14:04
KUPAC: Ja
PRODAVAC: KULAMASTA
predmet trgovine: Par korisnih savjeta

Ocjena: 100/100

Trebalo mi je par savjeta u vezi racunala i sa povjerenjem sam kontaktirao cijenjenog i vazda postenog Kulamastu!

Uz par savjeta koje sam trazio dobio sam i jedan gratis!

Od tada moje racunalo radi mnogo bolje i moj rad na istome je mnogo ugodniji! I Sefica je primjetila moj napredak i povecanje produktivnosti pa sam dobio i povisicu place!

Dakle, za malo novaca puno koristi!

Preporuke!

Sphinx
29-05-2009, 09:03
Ime prodavača(nick): CaptainVuki
Predmet trgovanja: WD 640AAKS (640gb)
Kratki opis: Sve smo se u 15 min dogovorili, i sljedeci dan mi je poslao paket (srijeda). U petak je došao i radi normalno. Cak smo se i oko cijene dogovorili.
Ocjena: 10/10

Tip je skroz fer :thumbs2:

Sgt. Bull
08-06-2009, 13:27
Ime prodavača(nick):CrisisFun
Predmet trgovanja:Verbatim Hdd Portable 250 gb
Kratki opis: Pristao na sve uvjete prije 3 dana, onda odjednom na msnu počeo mijenjati dogovor i izvlačiti se da bi na kraju se odustalo od svega. Da ne govorim o odlaganju i "sutra" ću stavu. :|
Ocijena:0/10 - izbjegavajte pod svaku cijenu osobu koja se ovako nezrelo ponaša.

W3DR4N
03-07-2009, 20:03
Ime prodavača(nick): mvaljave
Predmet trgovanja:GTA IV
Kratki opis: Sve riješeno u 3 kratke privatne poruke. Jučer popodne uplaćeno s moje strane, poslano s njegove. Već danas ujutro je bilo na mojoj adresi. Kako je i naveo, novi, neotpakirani GTA IV u pola domaće tržišne vrijednosti. Savršeno.
Ocijena:5

SkunK
20-07-2009, 12:46
Ime prodavača(nick): mvaljave
Predmet trgovanja:GTA IV
Kratki opis: Brzi dogovor, brzo dospjeće pošiljke, kutija je bila malo udubljena na gornjoj strani no to je vjerovatno do transporta.
Ocijena:5

Sphinx
21-07-2009, 08:47
Ime prodavača(nick): He@dhunt3r
Predmet trgovanja: Slušalice Sennheiser HD200
Kratki opis: Dogovorili se oko cijene, pitao sam ga da me pričeka par dana, što je i učinio, poslao sam pare na račun na dan kad smo se dogovorili i dan poslije ujutro me poštar u 9 ujutro probudio s paketom :D . Čovjek je korektan i nevidim razloga zašto bi išta loše o njemu pisao.
Ocjena: 10/10

Deadwalker
24-07-2009, 20:43
Prodavac(nick):ReiKo
Predmet prodaje: GBA SP(Nintendo Gameboy Advance)+igra Super mario world 2
Kratak opis: dogovor preko nekoliko poruka na forumu, posiljka je stigla u kratkom roku, sve lijepo spakirano bez ikakvih ostecenja. Uređaj radi savrseno i sve je onako kako mi je ReiKo opisao. Prezadovoljan

Ocjena:5

Don Kihot
30-07-2009, 21:29
Loš kupac!


Tomislav Majstorović

Brače Radića 45 Bušetina
33404 Špišić Bukovica


Izbjegavajte u velikom luku.

Prije tjedan i pol je dogovorio i molio me za ploču
Asrock A770Crossfire i procesor 5600+ x2.

Pričekao sam do pretprošlog petka da skupi novce da mu pošaljem.
Nakon slanja je javio da ide na more i da ne može preuzeti paket,
tako da je trošak poštarine naplaćen meni, jer se paket vratio.
Dogovorili smo se da ga pričekam da se vrati s mora,
i da mu pošaljem sutra (petak 31.7.2009.) paket.

No poslao je mail da odustaje od kupnje, i da ga boli kurac za moj trošak poštarine.

Izbjegavajte u velikom luku.


EDIT by moderator Cherry;
izbrisao sam ti par "uvrjedljivih" izraza

Snakepriest
06-08-2009, 17:59
Kupac: JA
prodavac: h3@dhunt3r
Predmet: AMD 6000+


Nasli se,obavili primopredaju,obecao mi je da ce racun poslati poslije sto je i napravio.

sve 5

Snakepriest
23-08-2009, 09:29
Kupac: ja
Prodavac: h3@dhunt3r
Predmet: kuciste Gigabyte SUMO 4192

drugi put trgujem sa doticnim i opet sam prezadovoljan.kuciste je ocuvano,bez ijedne ogrebotine,decko je dosao vlakom iz Sk da bi obavili primopredaju i skidam mu kapu zbog toga :pray: poklon koji je spominjao je Tc tuner Gigabyte U8000 koji jei pod garancijom jos kojih 20 mjeseci.nakon sto sam se putem posvadao sa dvjema babama sto su se smijale kad su vidjele kako nosim case(kao da nisu nikad vidjele nekoga kako nesto nosi -,-") napokon sam stigao doma i odmah ugurao komponente unutra.kuciste je prostrano,predobro izgleda i imalo je nesto prasine unutra ali mu to ne zamjeram :)

Ocjena 11/10

duhsveti
24-08-2009, 09:52
Ime prodavača(nick): mvaljave
Predmet trgovanja:Company of Heroes Anthology
Kratki opis: Bez obzira na komplikacije sa moje strane, paket je poslan primljen i konzumiran :D Preporučujem
Ocijena:5

FI4
24-09-2009, 14:09
Prodavač: Anarion.Umarth
Kupac: FI4
Predmet : Intel C2D e7200. Dakle kaj se procesora tice je sve ok, al garanciju cekam vec 6 mj odprilike. Ako u 6 mjeseci nije mogel kontaktirati svog racunovodu da mu posalje racun i garanciju onda stvarno neznam sta.. :thumbs1:

ShifterDreamer
12-10-2009, 12:09
Prodavač: ReiKo
Kupac: ShifterDreamer
Predmet: Oblivion GOTY edition
status: trgovina prošla bez ikakvih problema, sve pohvale. :thumbs2:
ocjena: 5/5

icecoldkilla
18-10-2009, 09:27
prodavac: mvaljave
kupac: ja
predmet: GTA IV
lik je predobar, nisam jos uspio nabavit pare al on mi je svejedno poslo i prije nego sto sam mu uplatio novce, igra izvrsno radi, svaka ti cast 5/5

lulix
29-10-2009, 08:05
prodavač: ja (lulix)
kupac: Constantine (dotični s foruma)
ocjena: 0/5
komm: Čovjeku sam 2x puta slao grafičku karticu na adresu i nije oba puta podigao pošiljku koja je stojala u njegovoj pošti 5 dana(tj. 10 sve ukpuno), mogo sam prodat karticu da me čovjek nije navlačio, da nisam ošo u minus na kartici sad ne bih ni uspio upalit komp da napišem ovaj post.

Niko Bellic
29-10-2009, 09:09
Čovjeku sam 2x puta slao grafičku karticu na adresu i nije oba puta podigao pošiljku...
Razbij mu pičku! Ovo je krajnje bezobrazno od njega.

Ja sam čak i onda kad sam prodavao miksetu vrijednu par tisuća kuna inzistirao na tome da mi se prvo uplate novci i da ju šaljem tek nakon što mi pare sjednu na račun.

Koja je grafa bila u igri?

lulix
29-10-2009, 10:15
grafa je 8600gt koja vrijedi pišljivih 150, max 200kn al sam računo na te pare, a prije neki dan prodo t-mix predpojačalsku miksetu za 1200kn liku iz Petrinje isto poštom i dobio pare u roku 2 dana. Neznam zašto ljudi nekog navlače i kad nemaju nike koristi od toga!!!

Niko Bellic
29-10-2009, 10:22
Ima raznih ljudi. Nisu svi kao Constantine. Traži uplatu para prije slanja i to je to. Problem riješen.

lulix
29-10-2009, 17:19
evo danas mi poslo poruku Constantine, citiram: "e,samo sam htio reci da mi je dosao onaj papir ali samo prekasno isao pokupit to na postu zato sto se samo jedan dan tamo zadržava :|
jbga,nemoras nista vise slat,budem uzeo neku polovnu 9800gt ili nesto."


I sad vi meni recite da ovaog čovjeka netreba na prvu stranicu stavit???

29-10-2009, 22:32
Sve miriši na laži tako da da,trebalo bi ga se na crnu listu stavit.

Niko Bellic
30-10-2009, 02:16
Ja sam najbolji trgovac na forumu. :pray:

Don Kihot
30-10-2009, 18:19
Ja sam najbolji trgovac na forumu. :pray:

Ja sam najbolji trgovac na forumu! :D

Niko Bellic
30-10-2009, 22:47
[quote="h3@dhunt3r":22sd6hu5]Ja sam najbolji trgovac na forumu. :pray:

Ja sam najbolji trgovac na forumu! :D[/quote:22sd6hu5]
Meni je to struka... :yuck:

Don Kihot
31-10-2009, 20:21
[quote="Don Kihot":1zffldlq][quote="h3@dhunt3r":1zffldlq]Ja sam najbolji trgovac na forumu. :pray:

Ja sam najbolji trgovac na forumu! :D[/quote:1zffldlq]
Meni je to struka... :yuck:[/quote:1zffldlq]

Struka "trgovac na forumu"? :D

Ja sam ovu subotu imao 9k kn prometa. ;)
S tim daje to ostvareno u vremenu od 8 do 12. ;)
I to pred blagdan, kad je broj kupaca bio minimalan..

Niko Bellic
31-10-2009, 20:27
[quote="h3@dhunt3r":1jarlb46]Meni je to struka... :yuck:

Struka "trgovac na forumu"? :D

Ja sam ovu subotu imao 9k kn prometa. ;)
S tim daje to ostvareno u vremenu od 8 do 12. ;)
I to pred blagdan, kad je broj kupaca bio minimalan..[/quote:1jarlb46]
Koliko si zaradio, ako RUC uzmeš u obzir? Jel istina da iSHOP najviše zarađuje na CD i DVD medijima?

Don Kihot
31-10-2009, 20:35
Neke stvari su poslovna tajna...

Ako ćeš mi vjerovati, najviše zaradim na punjenju boja (15mil crne je 45kn, također i 15mil boje je 45kn,
dok u originalnim tintama recimo 40/41 [canon]Sdobiješ 12mil, a crna košta 149kn, color 179kn, pa si misli),
te servisu. Recimo prelemljivanje 20 kondezatora je 160kn, od toga zarade čistih 140kn.

Niko Bellic
31-10-2009, 21:14
Kako sam samo to za boje zaboravio. Na tome ste poznati otkad je trgovine. Ne koristim printere za osobne potrebe, pa sam to valjda smetnuo s uma, nego, vidim da ima neka XMS2 memorija (kit) u ponudi. O čemu je riječ, nisu navedeni detalji?

Don Kihot
31-10-2009, 21:18
Nije kolega Goca stavio na net sve.
Dakle ovo:
http://www.ishop.hr/index.php?option=co ... &Itemid=79 (http://www.ishop.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=322&Itemid=79)

To ti je XMS2 DDR800 CL5-5-5-15.

Niko Bellic
31-10-2009, 22:03
A fak. Kad sam ja gledao cijena je bila 450 kuna. :(

Don Kihot
31-10-2009, 22:07
Pa RAM je poskupio i do 100%.
Mi smo imali najpovoljniji RAM u HR (po nabavi.net, dakle jeftinije i od webshopova),
1GB Appacer (3god jamstvo) za 109kn.

Imali smo nešto starih zaliha, no to je sve prošlo...

lulix
01-11-2009, 16:47
vidim još se nije promijenilo stanje na prvoj stranici...
:( :| :| :| :| :| :(

DJ Not Nice
01-11-2009, 19:34
Evo budem sutra pročitao sve postove i dodam dobre/loše kupce/prodavače u prvu listu.
Nemam vremena baš, a vidim da ostali ne provjeravaju baš Oš K..


Love you all <3

DJ Not Nice
03-11-2009, 12:41
Izmijenio listu na prvoj stranici.
Dodao :thumbs2: / :thumbs1: pored imena trgovca koji imaju više ne/uspješnih transakcija.

Budem još dodao linkove korisnika.

SkunK
03-11-2009, 14:15
GJ! :)

DJ Not Nice
03-11-2009, 14:17
GJ! :)

Mislim da sam tebi fejlo jedan :thumbs2:
Neda mi se opet čitati svi ti postovi ; )

RIDER32
03-11-2009, 14:41
Aj da i ja popisem svoje transakcije.


1*
Ime prodavača/kupca: amd freak (danas Doctor freak)
Predmet trgovanja: Gigabyte 8800GT + Zalman vf900
Kratki opis: poslao liku pare poštom, kad su mu stigle pare on meni paket. Grafa dan danas kuca kod frenda (kod mene nije tjela ali kriva je moja ASUS ploca :kill: ).
Ocijena: 5/5

2*
Ime prodavača/kupca: mvaljave
Predmet trgovanja: CoD2 i CoD4
Kratki opis: Uplatio pare na racun, covjek poslo igre.
Ocijena: 5/5

3*
Ime prodavača/kupca: mvaljave
Predmet trgovanja: GTA4
Kratki opis: Uplatio pare na racun, covjek poslo igru.
Ocijena: 5/5

4*
Ime prodavača/kupca: mvaljave
Predmet trgovanja: GTA4
Kratki opis: isto kao i zadnja 2 puta. Uplatio pare na racun, covjek poslo igru.
Ocijena: 5/5

DJ Not Nice
03-11-2009, 14:44
Dodao.

lulix
04-11-2009, 17:08
Htio bih se zahvalit modu na update-u :thumbs2:

DJ Not Nice
04-11-2009, 17:15
Htio bih se zahvalit modu na update-u :thumbs2:

Možeš meni platit pivu onda ; )

Niko Bellic
04-11-2009, 17:23
Neka ti pošalje kjupak Löewena HP Ekspresom, pa pijte preko web kamere... :rotfl:

RIDER32
07-11-2009, 21:29
Filozof ne prodaje nego podvaljuje neoriginalne igre. Sreco sve je zavrsilo samo na pokusaju. Molim da se uvrsti na blacklistu :thumbs1:

viewtopic.php?f=31&t=35963 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=35963)

Grim
07-11-2009, 21:30
Filozof ne prodaje nego podvaljuje neoriginalne igre. Sreco sve je zavrsilo samo na pokusaju. Molim da se uvrsti na blacklistu :thumbs1:

viewtopic.php?f=31&t=35963 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=35963)
Sramota, trebao bi dobiti ban za to.

RIDER32
07-11-2009, 21:34
I oce kada dođe admin.

SkunK
08-11-2009, 10:30
Dao sam mu upravo osobno warn.

No to treba banati.

Systematic Reverse
23-11-2009, 14:59
Filozof ne prodaje nego podvaljuje neoriginalne igre. Sreco sve je zavrsilo samo na pokusaju. Molim da se uvrsti na blacklistu :thumbs1:

http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=35963

wtf :/

RIDER32
23-11-2009, 19:36
A šta ti nije jasno? :D

Systematic Reverse
24-11-2009, 14:13
Filozof :|

Systematic Reverse
26-11-2009, 12:53
Trgovac - headhunter iliti talični tom

kupac - ja

5/5

:thumbs2:

Niko Bellic
26-11-2009, 14:58
Cherry edituj first page!

RIDER32
26-11-2009, 15:01
Trgovac - headhunter iliti talični tom

kupac - ja

5/5

:thumbs2:
Šta?

Niko Bellic
26-11-2009, 15:07
Trgovac - headhunter iliti talični tom

kupac - ja

5/5

:thumbs2:
Šta?Ono što nisam htio mijenjati za tvoj iPhone. Sad jasno?

RIDER32
26-11-2009, 18:15
soooo :roll:

DJ Not Nice
26-11-2009, 18:35
Aloo bre!
Može to bez spama.

Hvala lijepo.

TurnPoint
08-12-2009, 11:25
Heh vidim ovdje se dobro svadjate,a u stvari svi to sluzite da bi se reklamirali...heh

lulix
08-12-2009, 18:02
Aloo bre!
moja prva reakcija je bio pogled ulijevo, na lokaciju Cherry-a, a kad sam vidio "Lokacija: Pula" druga reakcija je bila urnebesna, pao sam sa stolice od smijeha i slomio penisnu kost... Zahtijevam odštetu!!! xD

DJ Not Nice
08-12-2009, 19:25
Aloo bre!
moja prva reakcija je bio pogled ulijevo, na lokaciju Cherry-a, a kad sam vidio "Lokacija: Pula" druga reakcija je bila urnebesna, pao sam sa stolice od smijeha i slomio penisnu kost... Zahtijevam odštetu!!! xD

: P

la50
08-12-2009, 19:38
Da nisi slomio pelvis a ne penis(btw obnavljam svima znanu stvar da penis nije kost)....

Snakepriest
02-01-2010, 21:30
trgovao sam sa dvojicom u ovih 2-3 tjedna


Kulamasta: kupio sam od njega Thermaltake Kandalf i Enermax Liberty 620w modularca.uglavnom posto sam imao Corsaira HX 850 nisam mogao provuci napajanje kroz kuciste do njegovog polozaja(napajanje je dosta duze od standardnog),zvao sam ga i slao poruke tjedan dana ali se nije javljao(otisao je negdje i valjda je zaboravio mob) pa se javio nakon tjedan dana ali vec sam prodao kuciste jer mi se nije dalo cekati jer mi je hitno trebalo kuciste.i pazite sad ovo,kuciste sam prodao za 500 kn nekome sa Njuskala i Kulamasta mi je dao jos 150 kn jer sam kupio od njega kuciste za 650 kn.za Enermaxa nemam primjedbe,covjek mi je cak dao godinu dana svoje garancije.stvarno postenjacina od covjeka.preporuka 10/10

Shaka: mijenjali smo se,ja njemu 2 ventica i 30 kn doplate a on meni raptora.dosao meni na posao i obavili trgovinu.disk radi super.preporuka 10/10

Ivan_87
19-01-2010, 15:04
lilix i la50 : kakve to veze ima sa temom .. bolje šutit nego ispast idiot sa retardiranim izjavama primjerenim osnovnoškolcima ..

da su modovi pametnije za ovakve gluposti bi se djelile banane i nebi bilo retardiranog spama ..

DJ Not Nice
19-01-2010, 16:03
Ivan, aj bok si.

-_-

Ivan_87
19-01-2010, 17:04
Ivan, aj bok si.

-_-

spamu nije mjesto u ovakvim temama .. da negovorim koliko spama ima u hardveru .. na drugim forumima za ovako nešto direktno bi se dobila banana .. pcp je očito poseban ..

dajte malo ljudi budite ozbiljniji ..

Grim
15-02-2010, 11:48
Ime prodavača/kupca:SMadox
Predmet trgovanja:SLogitech G500
Kratki opis:SDogovorili se, on poslao, paket brzo stigao, ja platio, sve odlično.
Ocijena:S5/5

Madox
18-02-2010, 15:31
Ime prodavača/kupca:SMadox
Predmet trgovanja:SLogitech G500
Kratki opis:SDogovorili se, on poslao, paket brzo stigao, ja platio, sve odlično.
Ocijena:S5/5

evo i meni sjele pare danas.
sve proslo super
:bravo: za grima

Markos
19-02-2010, 22:21
Prodavač:Snakepriest

Kupac:Ja

Predmet:Intel E7500+Scythe Shuriken za 3870x2

Opis trgovine: Dogovorio se s čovjekom za zamjenu jako brzo prek pm-a,on došao do mene sa grafom da sve isprobamo,čak je stavio grafu u komp i snimio drivere(grafa šljaka ko nova)Moja preporuka za ovog člana

5/5 :friends:

Snakepriest
24-02-2010, 16:31
Prodavac: Markos
Kupac: ja
Predmet: E7500

nasli se blizu njegove kuce,otisli kod njega da vidim dali proc radi sve je u redu ispalo.ja njemu ugradio grafu u komp,drivere instalirao,poslije toga izvukli proc van.proc radi kod mene super.preporuka za ovog prodavaca.odgovarao na sva moja pitanja koja su me zanimala uz proc.

Ocjena: 5/5

Snakepriest
25-02-2010, 20:48
Prodavac: mvaljave
Kupac: ja
predmet: HAWX igra

stavio oglas da kupujem HAWX igru za PC i covjek se javio.dogovorili se preko maila.sve ostalo je obavila posta.preporucujem

DJ Not Nice
18-03-2010, 12:20
I tako, došao mi BC2.

Naručeno preko Mvavlje,
slali si mejlčeke,
dao mu link stranice od kuda želim naručiti.

Nisam mu ni uplatio a već je naručio igru,
uplatim mu,
igra stiže odmah sljedeći dan.



Nije prvi put da uzimam od njega,
bilo je tu još transakcija i uvijek sve u najboljem redu.

Brzo i sigurno.



Definitivno preporuka!

chiEEEF
24-03-2010, 20:11
Evo ovako od člana mvaljave sa ovog foruma sam naručivo dosta stvari. . .sigurno preko 10stvari. . .vrijednosti čak i preko 1000kn. . .covjek je i vise nego korektan naruči mi prije nego sto uplatim. . .nemorate se nista bojati. . .dosad nisam trgovao sa pouzdanijim čovjekom. . .

:bravo: 8)

DJ Not Nice
24-03-2010, 21:07
Također i u mom slučaju,
imao par narudžbi..

Sve u perfektnom roku sredi.

Markos
07-04-2010, 12:49
Prodavač:Snakepriest
Kupac:Ja
Predmet:1gb ddr2 800mhz Twinmos Twister
Opis:Dogovorili se brzo kao i uvijek,ovo je negdje 4-to poslovanje s ovim čovcom :D ko i uvijek sve super,sve dela ko beba,moje preporuke
Ocijena 5/5

Sgt. Bull
12-05-2010, 13:40
Prodavač:mvaljave
Predmet:Dragon Age: Origins
Opis: Sve je već davno i stotinu puta rečeno. :thumbs2:

100/10

la50
12-05-2010, 17:48
Ma mvaljave owna, sjećam se i ja kada sam uzeo Wow ;)
Ja neznam ko od aktivnih članova ovog foruma nije naručio preko njega nešto...

hansi
12-05-2010, 21:18
Nisam ja, ali vjerovatno ubrzo hoću :)

RIDER32
14-05-2010, 13:53
Ime prodavača: mvaljave
Predmet trgovanja: DVI kabel i 2 termalne paste.
Kratki opis: Preko meila se dogovorili da mu ja uplatim pare (na dobro mi poznati račun :P ), a on meni poslati 2 termalne paste i DVI kabel od oko 110cm. I on meni umjesto da je poslo taj kabel on je meni poslo kabel od 200cm što je skoro duplo duže :?
Ocijena: :pray:

SkunK
14-05-2010, 14:00
Jel to što je duplo duži kabel dobra ili loša stvar?

chiEEEF
14-05-2010, 15:59
od viška glava neboli :) :D :thumbs2:

RIDER32
14-05-2010, 17:53
Jel to što je duplo duži kabel dobra ili loša stvar?
Paa neznam jel tebi dobra ili loša ali ja se nebunim.. samo hvalim čoeka :)

mvaljave
15-05-2010, 07:51
Ime prodavača: mvaljave
Predmet trgovanja: DVI kabel i 2 termalne paste.
Kratki opis: Preko meila se dogovorili da mu ja uplatim pare (na dobro mi poznati račun :P ), a on meni poslati 2 termalne paste i DVI kabel od oko 110cm. I on meni umjesto da je poslo taj kabel on je meni poslo kabel od 200cm što je skoro duplo duže :?
Ocijena: :pray:

Od 30tak kablova 3 su ta koji su od 110cm a ostali su su 200cm, opće nisam skužio :), naravno kad sam mjerio uzeo sam kraće i tako je ostalo, ali ionako si trazio duži kabel, pa evo slučajno se desilo :)

RIDER32
15-05-2010, 19:41
heheh ma svaka ti cast kralju :)

W3DR4N
28-05-2010, 16:10
Uvijek kad netko kaže kupujem orginalnu igru, ja velim mvaljave na PC Play forumu. Usluga vrhunska, brza i sigurno 30% povoljnija.

blood4me
10-06-2010, 19:30
Ime prodavaca: lulix
Predmet trgovanja: gitara
Opis: napravio temu na forumu, lik se javio, napisao ponudu, ja rekao oke, poslao, danas stiglo, platio i to e to :)
Gitara je bila lijepo zapakirana, jos je dodana i neka spuzva da se ne osteti :thumbs2:
Ocjena: 75/5
:bravo:

lulix
11-06-2010, 13:56
trgovo sam dosta puta i preko pcplay foruma i preko drugih online oglasnika i uglavnom sam nailazio na losa iskustva prilikom prodaje nekih stvari... zelio bih samo da blood4me udje u rubriku dobrih trgovaca jer se drzao dogovora do najmanjeg detalja i radi takvih ljudi cu i nastavit prodavat/kupovat stvari na ovaj nacin....

blood4me
11-06-2010, 14:23
Meni ovo bilo prvi put u zivotu da kupujem ovako preko foruma/oglasnika nest... :)
Inace u OVOJ (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=31&t=39679)Stemi

DJ Not Nice
11-06-2010, 19:15
Drago mi je.
Stavljeni ste u listu good trgovaca.

RIDER32
11-06-2010, 23:07
Ja hvalim sve redom, a mene niko nebi pohvalio. Gejčine :(

Viper33
13-07-2010, 12:05
ime prodavaca:rider32
predmet trgovanja: prenosni hard disk
ois:otvorena tema na forumu ja se javio..hard je dosao u kratkom roku.zapakiran ko da nikad nije ni koristen bez ijedne ogrebotine nista..
ocjena 5/5

KI KI
13-07-2010, 13:47
ajde da se i ja ubacim xD
makar je to davno bilo ali nvm :D
ja kupih graficku od Flandera, sve pet i sve super. nije bilo ni problema oko cijene niti nista, isporuka ruke na ruke odmah cim mu je je izvadio iz kompa jos onak vrucu ^^
tak da :thumbs2: za prodavaća Flandera

BigBongman
27-07-2010, 23:07
prodavac : X360
kupac : ja
predmet : igra (farcry 2) 70kn
ocjena: 5/5 :thumbs2: igra stigla savrseno zapakirana, s original cd-keyom za mp samo me zaje*ao sto je poslo hitno pa postarina dosla jos 50 kn :nonono:

Dania
02-08-2010, 07:59
prodavač: Čiko u Zeldi
ja: "Jel' mi možete molim Vas preporučiti dobre gaming slušalice, znači - kvalitetniji zvuk, manje buke?"
prodavač: "Evo, imaš ove ovdje..."
ja: *blush* čitate mi misli

provjeravam...provjeravam...čitam iza...skeniram cijenu
ja: "Može ove."
prodavač: Može.

predmet: Guitar hero za pc kontroler
ja: "A, ispričavam se, koliko trenutno koštaju gitarski kontroleri na usb?"
čiko: "Pa, oko četiristotinjak kuna..."
ja: a u pičalčkdfosfjosčS
"...erm, ništa, hvala Vam"


...odlazim kući sa slušalicama od 90 kn, sjetim se da mi na bassu tri pauka rade obiteljsku lozu, uzimam gitaru, brišem žice, plačem od sreće...

R@pt0r
02-08-2010, 09:01
loool ^^

viewtopic.php?p=740936#p740936 (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?p=740936#p740936)

fear
02-08-2010, 16:15
prodavač: Čiko u Zeldi
ja: "Jel' mi možete molim Vas preporučiti dobre gaming slušalice, znači - kvalitetniji zvuk, manje buke?"
prodavač: "Evo, imaš ove ovdje..."
ja: *blush* čitate mi misli

provjeravam...provjeravam...čitam iza...skeniram cijenu
ja: "Može ove."
prodavač: Može.

predmet: Guitar hero za pc kontroler
ja: "A, ispričavam se, koliko trenutno koštaju gitarski kontroleri na usb?"
čiko: "Pa, oko četiristotinjak kuna..."
ja: a u pičalčkdfosfjosčS
"...erm, ništa, hvala Vam"


...odlazim kući sa slušalicama od 90 kn, sjetim se da mi na bassu tri pauka rade obiteljsku lozu, uzimam gitaru, brišem žice, plačem od sreće...
Pa zar i ti sine :thumbs1:

Looky
09-08-2010, 09:51
Prodavač: mvaljave
Kupac: ja
Predmet trgovanja: Battlefield Bad Company 2 PC
Kratki opis: Poslo mu mail, on mi odgovorio da trenutacno nema kod sebe ali da može narucit pa da ce u roku od 3-6 dana doc, ja mu reko da cu razmislit i drugi dan mi salje mail da mu je došlo, uplacujem mu novce, slikam mu potvrdu o transferu, on meni šalje i eto sad prije 15 minuta mi je poštar donio igru, zapakiranu, neoštećenu, kao iz dućana !
Ocjena: 11/10
Moje preporuke !

Mirogamemasta
09-08-2010, 11:50
Prodavač: mvaljave
Kupac: ja
Predmet trgovanja: Oblivion GOTY
Kratki opis: Poslo mu mail, on mi odgovorio da mi moze naruciti. Uplatio sam novce na njegov racun.
Igra je kasnila. Mislim da sam morao cekati mjesec dana. Jos je covjek rekao kako ce se zaliti zbog toga, ali mu je bas dan nakon toga dosla igra. :D
Kasnjenje je ocekivano, naravno, ne mozes ocekivati da ce ti sve doci na vrijeme, pogotovo sa nasom postom. :D
Igra mi je danas stigla. Jako sam zadovoljan, posto sam Oblivion vec jednom narucivao preko svog frenda i cekao sam dva mjeseca i na kraju nije stigla.
Ocjena 10/10. (Bila bi 8/10 zbog kasnjenja, ali mvaljave ionako nema nista s tim tako da cu ipak dati 10/10.)
Definitivno preporucujem!

Snakepriest
13-08-2010, 15:11
Prodavač: mvaljave
Kupac: ja
Predmet trgovanja: 5 EVE Online game koda

evo od ovog covjeka sam kupio 5 eve online game kodova i nikad nisam imao problema.cak sam zakasnio sa uplatom tjedan dana jer sam imao gadnu guzvu na poslu i jednostavno nisam stizao u banku,covjek mi nije ni mail poslao da upita sta je sa parama,evo neka ovo bude 5 bodova za mvaljavea.


Ocjena: 10/10

gringo
19-08-2010, 16:01
Ime prodavača: mvaljave
Predmet trgovanja: Starcraft 2
Kratki opis: Sve je rješeno brzo i efikasno. Odličan prodavač.

Ocjena: 5/5

BigBongman
19-08-2010, 20:45
Ime prodavača: Niko Bellic
Predmet trgovanja: HDD 640GB i miš Pleomax ML-600G
Opis: Sve stiglo uredno, mis nekoristen za male nove odlicno :thumbs2:
i ovo moram spomenuti da me je cekao 20 dana kako bi uplatio pare tako da ovo zasluzuje bar :thumbs2: x2

Ocjena: 50/5

Niko Bellic
19-08-2010, 21:21
•Talični Tom [ :thumbs2: x5]
•Niko Bellic
Talični Tom = Niko Bellic

To mi je stari nadimak... :P

Systematic Reverse
21-08-2010, 10:06
Ime prodavača: mvaljave
Predmet trgovanja: Starcraft 2
Kratki opis: Sve je rješeno brzo i efikasno. Odličan prodavač.

Ocjena: 5/5


koliko love trazi za SC?

i ja bi ga uzeo..

gringo
22-08-2010, 12:38
350 kn + poštarina.

Systematic Reverse
23-08-2010, 12:04
ok, tnx 8)

lovacocelot
05-09-2010, 20:21
silent hill origins psp igra dosl,a nema nikakih problema trgovac mvaljave

marijanovic
05-09-2010, 21:51
Niko Belić :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:

Proslijedio mi je SS QCK mini podlogu 4 free.
Kratak dogovor, brzo poslano, brzo stiglo. Nikakvih zamjerki samo riječi hvale od mene.
Čovjek je legenda. :rambo:

Nee Joe
24-09-2010, 13:50
Ime prodavača: mvaljave
Kupac: Ja
Predmet trgovanja: Grand Theft Auto IV (Xbox 360)- 200kn
-Iako je paket kasnio (carina prokleta :-x ), paket je stigao savršeno upakiran, bez ikakve greške i onda kada je mvaljave to rekao. Svaka čast, prezadovoljan sam
Ocjena: 100/5 :D

Bara
29-09-2010, 11:17
Ime švercera: Nereo

Kupac: Mua

Predmet Trgovanja: Max Payne 2 - 40 kn

Čuo se s njim preko MSN-a, stari smo mi poznanici, išlo je brzo. Poslao mi sutradan, došlo preksutradan, to jest, danas. Sve zapakirano, bez ogrebotine, super, samo što mi je poslao HP Expressom "u roku od 20h" pa mi je poštarina došla 50 kn :S. Ali opraštam početničku grešku, eto da znaš za ubuduće.

Ocjena: Odličan

Stavljaj ga na listu dobrih prodavača.

Bara
11-10-2010, 17:58
Mvaljave ima još jednu preporuku, tako se radi poso :)

Kupac: Ja

Diler: Mvaljave

Predmet trgovanja: Beautiful Katamari

Igra je stigla po dogovoru, kad je i trebala, nema veze što je bilo kašlj kašlje jebe?=# 15 dana kašlj kašlj, ali sve je po obećanju :)

chiEEEF
12-10-2010, 22:28
Mvaljave ima još jednu preporuku, tako se radi poso :)

Kupac: Ja

Konan pustolov: Mvaljave

Predmet trgovanja: Beautiful Katamari

Igra je stigla po dogovoru, kad je i trebala, nema veze što je bilo kašlj kašlje draga?=# 15 dana kašlj kašlj, ali sve je po obećanju :)

nije on kriv sto kasni
zahvali carini oni tamo nakon 10 dana se sjete poslat paket

sickpetey
13-10-2010, 15:32
Kupac:Ja

Prodavač: Bara

Predmet trgovanja: Mass Effect,Fable i Condemned

Igra došla za 4 dana,sve tri rade dobro i nisu oštećene,sve u svemu ja zadovoljan :thumbs2:

Electromaster
14-10-2010, 23:24
Prodavač: Sickmanno1

Predmet trgovanja: 2x1GB Corsair Dominator DDR2

Kratki opis: Ja napisao na forumu da tražim RAM, Sicko se odmah javio i rekao da ima dva viška i daje ih za 150kn, ja pristao i riješena stvar. Još mi ih je i poslao poštom i nije mi htio dati broj računa da mu uplatim lovu dok se ne uvjerim da je sve u redu. :)
... I u biti, sad ga čekam da mi javi u kojoj je banci da mu mogu poslati novce. ^^'

Ocijena: PETCTO/5

Systematic Reverse
15-10-2010, 12:45
•mvaljave [:thumbs2: x28]

dajte mu top seller rank.

:)

DJ Not Nice
15-10-2010, 17:33
Ne spamaj bezveze, u protivnom ću te morati prijaviti adminima!

Hvala

Systematic Reverse
16-10-2010, 10:17
:(

Sickmanno1
17-10-2010, 11:30
gdje je moj x2 :P

Mirogamemasta
18-10-2010, 17:28
Ime Dilera: Bara
Ime Narkomana: Ja
Vrsta Droge: S.T.A.L.K.E.R. Trilogy

Uplatio novac na njegov racun, igra je stigla za tjedan dana.
(Ocekivao sam bar par ogrebotina na CD-ima ali nije ih bilo. Ili ih odlicno cuva ili nije cesto igrao. :P ).
Sve u svemu ja zadovoljan, cijene i naslovi su odlicni. Cudi me da se nije sve razgrabilo vec.
Mirogamemasta approves this deal. :thumbs2:

Sonic_Moronic
18-10-2010, 18:49
Prodavač:SBara
Kupac:Snižepotpisani
Predmeti:SMorrowind GOTY, Fallout Collection

Poslao pare u petak, stiglo u ponedjeljak, kućeš bolje. Kutije su još uvijek lijepe, nisam ništa još instalirao ali mora da rade. Dobar posao. :)

Cijena? Prava sitnica!

Wizard
18-10-2010, 19:45
Kupac: Ja

Prodavač: Bara

Predmet trgovanja: Witcher EE i dobih Dark Sector na poklon :P

Culi se prek maila, posla odma u subotu doslo u utorak, odlicno ocuvano sve.

Bara
18-10-2010, 21:04
Hvala ljudi!

Bara
19-10-2010, 07:07
Hey! Ja bi trebao imati X4 :D (Sickpetey, Mirogamemasta, Sonic-Moronic,Wizard)


Jutros se probudio s krivim osjećajem i provjerio opet forum, true story...

Del@
19-10-2010, 11:50
sad bi trebao imat x5
Kupac: Ja
Prodavač: Bara

Predmet: CoD4

ugl, kupih ovo nedavno, otprije ga već znam, tako da nije bilo nikakvih problema pri preuzimanju artikla... a bio bi i red da mu se ovdje zahvalim
preporuka ostalim :thumbs2:

Wizard
21-10-2010, 12:39
Kupac: Ja

Prodavač: mvaljav

Predmet trgovanja: Civilization 5

Malo je kasnila igra, isprica se za to, spustia cjenu, je da sam se mal smrzava dok san ga ceka na glavnom al oprosteno mu je, ipak je to civilization :) .

Tyrion
22-10-2010, 19:30
Kupac: Ja
Prodavač: Bara

Predmet: GTA 3, SA, VC, 4

Igre su brzo došle, u super stanju su. Ja sam zadovoljan.

Konj
23-10-2010, 11:53
Kupac:Ja
Prodavac:MTF*
Predmet: Formula Force EX volan
Ocjena, :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2: :thumbs2:
Covjek je cekao dok nismo sve sredili,poslao doslo brzo,u super stanju

Bara
23-10-2010, 12:54
Stavio si MTF-a a zaboravio si staviti moj 6x :(

Niko Bellic
23-10-2010, 16:16
To je zato što je on ipak Konj! :rotfl:

Systematic Reverse
31-10-2010, 17:56
Kupac: ja
Prodavač: Niko Belic
Predmet trgovanja: WD Caviar Black 640GB

sve po dogovoru, sve radi, garancija je tu. gg

5/5

BigBongman
02-11-2010, 15:53
ler-di : Bara
junkie : ja
droga : GoW II

sve super stiglo za 3 dana, dobra cjena, glupa posta...isto ko i uvjek :D

Bara
02-11-2010, 21:15
;)

Stips222
03-11-2010, 12:45
Prodavač: Bara
Kupac: Ja
Predmet trgovanja: Deus Ex Complete

Igre u izvrsnom stanju i cijene prihvatljive!

sve super,dobra cjena, glupa posta...isto ko i uvjek :D

To je x8? :D

TrentNIN
11-11-2010, 20:29
Kupac: Ja
Prodavač: Bara

Sve igre na broju i u dobrom stanju,preporucam! :thumbs2:

Čux
13-11-2010, 22:16
Kupac: ja
Prodavač: Niko Belic
Predmet trgovanja: WD5000AAKS


pogodili se u 5 min i rješili to jednako brzo, 5+

GOLUB
01-12-2010, 12:35
Prodavac: Niko Bellic
Predmet trgovanja: Eksterni HDD 320GB
Opis: Disk stigao kao novi, super cijena...
Ocijena: 5/5

DJ Not Nice
01-12-2010, 12:57
Neće dobiti "thumbs up" dok ne zatraži lok teme.

Niko Bellic
01-12-2010, 13:16
Lokay mi sve teme u tvojoj yuriystikciji. Prodao sam dovoljno ove godine. Vrijeme je za inventuru.

DJ Not Nice
01-12-2010, 17:14
Budi dobar pa ih bumpaj, gledaj na to da ćeš najmanje dobiti 1 post po temi : O

Systematic Reverse
01-12-2010, 18:06
Not Nice!

DJ Not Nice
01-12-2010, 18:56
Bravo Sistem, drago mi je što si se javio da lokaš čikine teme.

Systematic Reverse
01-12-2010, 20:19
alo, necemo tako. :nonono:

DJ Not Nice
01-12-2010, 21:11
Pa što se onda javljaš? O.o

Mirogamemasta
10-12-2010, 22:02
Ime kupca: Mirogamemasta
Ime prodavača: Mvaljave
Jel trebam išta više govoriti......

maangamaniac
24-12-2010, 20:24
Evo i mene...

Ime prodavača: Bara
Ime kupca: Maangamaniac (ova dva a nisam skužio, a ispalo je tako jer mi na netbooku a il ne opali il opali 2x)
Predmet trgovanja: Elder Scrolls IV Oblivion GOTY
Ocijena: 5/5

Jako sam zadovoljan, i preporučam Baru svima, idite i kupujte igre od njega, čovjek je legenda. Igra mi je došla u stanju 5+ :D

Systematic Reverse
25-12-2010, 16:19
Ime kupca: Maangamaniac (ova dva a nisam skužio, a ispalo je tako jer mi na netbooku a il ne opali il opali 2x)


šta se pravdaš? :D

maangamaniac
25-12-2010, 16:47
Ime kupca: Maangamaniac (ova dva a nisam skužio, a ispalo je tako jer mi na netbooku a il ne opali il opali 2x)


šta se pravdaš? :D

a izgleda mi debilno - Maangamaniac :P

Electromaster
25-12-2010, 17:11
Pitaj admine da ti promijene nick. :)

Dommyshell
11-01-2011, 19:00
Kupac: Ja aka Dommyshell
Prodavač: mvaljave
Predmet trgovine: WoW Cataclysm

Šta drugo reć što se već nezna! Uplata sjela, u roku 24h dobio sve za što smo se dogovorili!! Ma 155/155 veliki :thumbs2: :thumbs2: :bravo:

Sickmanno1
02-02-2011, 21:16
Kupac: Sickmanno1
Prodavač: Niko Bellic
Predmet trgovine: WD Elements 500GB

Javio mu se u temi, dobio SMS, dogovorili se, kasnio sa uplatom ja, al covjek mi oprostio. Sve 5/5.

Jedina mana jest sto je hard bio prazan i bez pornica :(

Niko Bellic
02-02-2011, 21:25
Laže! :killyou:

Snimio sam mu gomilu geng beng filmova s dijecom iz vrtića i sveštenicima. :)

Feanor
17-02-2011, 14:26
Kupac: Ja
Prodavač: Str1ker

Whell, zamolio svog dugogodisnjeg internatz frenda Str1ku da mi kupi kartu za pipse koja se mogla samo u Zg-u il preko neta kupit (a preko neta sam zakasnio) i da je pošalje na određenu adresu u Zg-u.

Covjek se potrudio, ustao rano ujutro otisao u centar i kupio mi kartu, ja uplatio nofce i str1ker je poslao na adresu. Karta je stigla ziva i zdrava. Zahvaljujem jos jednom na usluzi. Plaćam pivu kad se vidimo :)

josip_kraš
23-02-2011, 16:29
Kupac: moja malenkost
Prodavač: mvaljave
Predmet trgovine: ArmA 2:Operation Arrowhead

Nema se što reći a da se već ne zna. :thumbs2:

Cookie monsta
20-03-2011, 00:56
Kupac: ja
Prodavač: Niko Belic
Predmet: Nokia x2

Nedavno sam trgovao i stvarno sam prepreprezadovoljan, čovjek je odma poslao mobitel sa svime potrebnim. Nije bilo nikakvih problema, mobitel je očuvan i sve štima...

chiEEEF
17-06-2011, 13:05
Kupac: ja
Prodavač: mythoxxx
Predmet trgovine: puno stvari dosad(pc adapteri,zvucna kartica,tranzistori,rf moduli,igre...ma svasta)

Sve pet

beautifultokio
22-12-2012, 23:07
Kupac: ja
Prodavač: GrimReaper
Predmet trgovine: PCPlay

Super trgovac, stiglo brzo i lijepo upakirano, ocjena 5.