PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dreamfall: The Longest Journey



GeForce
29-07-2008, 04:32
Dali ima ikakvih novosti ili aktinosti o nastavku dreamfall-a?
ubija me čekanje više?....

ScorpiuS
29-07-2008, 08:37
Ja nisam ništa primjetio informacija na internetu. Bilo bi ljepo kad bi doššao nastavak ove igre. Prva mi je bila fantastična.

Snake
29-07-2008, 13:30
bilo je priče da će se nastavit u epizodnom obliku (kao sam&max otprilike), također bilo je i nekih nagađanja kako bi igra mogla koristit engine Age of Conana (DREAMworld).

ScorpiuS
29-07-2008, 14:35
Da ali sam&max izlaze svaki mjesec, a ovo svaku, koju godinu?

Arbiter of Change
29-07-2008, 14:41
bilo je priče da će se nastavit u epizodnom obliku (kao sam&max otprilike), također bilo je i nekih nagađanja kako bi igra mogla koristit engine Age of Conana (DREAMworld).
Ja se samo nadam da projekt nije propao (ako se ne varam jedan od devsa ima dosta aktivni blog, ili je bar imao) iako mi je posebno zanimljiva jedna izjava da će svakoj igri pristupati na dugačiji način, kao što smo i imali priliku uočiti ako usporedimo Longest Journey i Dreamfall.

Snake
29-07-2008, 15:41
Da ali sam&max izlaze svaki mjesec, a ovo svaku, koju godinu?
krivo si shvatio, ne cijeli serijal nego samo treći dio
mislim da sad trenutno rade na mmo igri the secret world a nadam se da će poslije nje krenuti na dreamfall chapters.

GeForce
29-07-2008, 15:46
ma meni je bitan nastavak od igre dreamfall the longest journey ta priča mi se toliko dopala i tako je velika šteta da sada odustanu od 3 dijela.....stvarno glupo!a drugi dio(journey) je doslovno naprvljen za treći...

Snake
29-07-2008, 16:00
igra je oduvijek bila zamišljena kao trilogija pa nema straha da se priča neće nastavit.

GeForce
30-07-2008, 11:56
meni je ta igra zapravo dokaz da grafika nemora biti savršena i igra može biti onako zeznuta kad je igraš...ali da dobra priča može pokriti apsolutno svaki najamanji loši tedalj igre!
priča je...ajme...kad sam je igrao kao da sam film gledao.