PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najbolje godine za gaming!!!



Hell_Master
25-07-2008, 14:02
Što mislite koje su najbolje godine za gaming.Ja osobno sam najvise gamera upoznao u dobi od 17 do 23 i po mome misljenju to su najbolje godine za gejmanje...Ako tema postoji slobodno lokajte

Deadwalker
25-07-2008, 14:26
Ove godine koje si naveo također smatram najboljim za gamer-a, makar ja ne bih uzimao 23 kao gornju granicu jer ono, jednom gamer, zauvijek gamer. :) Evo, ja sam u punoj 20. godini i u igrama fakat uživam. Bolje su mi od svih filmova, knjiga, stripova, romana itd...Naravno, pritom mislim na kvalitetne naslove vrijedne spomena kod kojih je uložen veliki trud programera...

Ghost_Rider
25-07-2008, 14:35
Najbolje godine za gaming su od 15 pa nadalje a ja imam 12 igranje mi je sjajno.

Snake
25-07-2008, 14:42
Evo, ja sam u punoj 20. godini i u igrama fakat uživam. Bolje su mi od svih filmova, knjiga, stripova, romana itd...Naravno, pritom mislim na kvalitetne naslove vrijedne spomena kod kojih je uložen veliki trud programera...

signed, same here.
iako naravno, volim pogledat dobar film i pročitat dobru knjigu. trenutno se već mjesec dana bavim witcherom (iskreno ne znam što sam čekao da ga zaigram) i uživam u priči. jest da je igrana napravljena po knjizi ali napravljena je na najbolji mogući način.

back on topic... najbolje godine - hm... definitivno mladost, tj. vrijeme dok ideš u školu i nemaš posao, ženu i djecu. kasnije je teško uskladit sve obveze.
mišljenja sam da se treba počet igrat što ranije, jer smatram da se strani jezik može prije naučit igrajući nego štrabajući napamet sve izraze i gramatička pravila.
dakle 10-20 idealne godine

bezimeni
25-07-2008, 15:07
Najbolje godine za gaming su od 35 pa na dalje.

Sickmanno1
25-07-2008, 15:08
back on topic... najbolje godine - hm... definitivno mladost, tj. vrijeme dok ideš u školu i nemaš posao, ženu i djecu. kasnije je teško uskladit sve obveze.
mišljenja sam da se treba počet igrat što ranije, jer smatram da se strani jezik može prije naučit igrajući nego štrabajući napamet sve izraze i gramatička pravila.
dakle 10-20 idealne godine

totalni potpis...

da nisam imao cartoon network nikad ne bi znao engleski tako dobro kao sto ga znam...a sad su drugacija vremena i komp je postao nesto kao TV, skoro svaka kuca ga ima...

sto se tice idealnih godina za gameing isto potpis, sto prije krenes to bolje...mnogo je tesko izdvojiti vremena za gejming dok ulete posao i cura...

Hell_Master
25-07-2008, 15:10
Također mislim da godine predškolske dobi su isto dobre za gejming...Instaliras igru i deri...Njih nije briga ni za grafiku,pricu,i to sto im igra steka jer imaju slab komp...Njima je glavno samo da igraju :)

ScorpiuS
25-07-2008, 15:14
Ovisno o tome kad uđete u penziju. Tad je najbolje. Primaš lovu, a samo sjediš i kvariš već ionako pokvarene oči na intezivni gaming.

Ja imam 13 (i pol), a video igre su mi bog i batina svemu.

Inače, mislim da postoji tincy bincy slična tema ovoj nazvana "Hoćete li ikad prestat s gejmingom" il' tak nešto.

bezimeni
25-07-2008, 15:16
Tak je...penzija je ono ćemu se veselim :D .

Sickmanno1
25-07-2008, 15:29
Tak je...penzija je ono ćemu se veselim :D .

Pa slucajno si otpili na poslu nogu...netreba ti za gaming, a ides drito u invalidsku mirovinu :D

bezimeni
25-07-2008, 15:33
Problem je kaj ne koristim na poslu ništa opasnije od malog križnog šarafcigera i laptopa.Jedino da se izvučem na neko ludilo :D .

edit. sad bu netko primjetio da i nisam daleko od toga :gitara: .

GeForce
25-07-2008, 18:48
20 godina nisi premlad da nemožeš shvatiti priču i radnju i razumijeti igru.nisi prestar pa imaš uvijek vremena se za igrati...
20 godina su najbolje.

ScorpiuS
25-07-2008, 19:14
Najjednostavnije je završit školu i zaposlit se, a onda 8 sati radit, 8 sati igrat igre i 8 sati spavat a usput oduzmeš 1 sat od posla za ostale osnovne potrebe poput čitanja PCP na WC-u.

Deadwalker
25-07-2008, 19:19
Najjednostavnije je završit školu i zaposlit se, a onda 8 sati radit, 8 sati igrat igre i 8 sati spavat a usput oduzmeš 1 sat od posla za ostale osnovne potrebe poput čitanja PCP na WC-u.

Signed. :pray: :pray:

seahawk37
25-07-2008, 19:26
8 sati posla i 8 sati igranja u jednom danu? hm to mi bas i ne ide zajedno

Sickmanno1
25-07-2008, 19:36
Ili otic u Amejiku i radit kao game tester ^^

Gwin
25-07-2008, 21:10
Najbolje godine za gaming su od 35 pa na dalje.

second that..

ako si bio pametan, klinci idu sami u školu, ne treba ih nikud vozit, imaju bicikle pa nek se voze. nema prematanja pelena, bočica itd.. dođeš s posla, pitaš klince jesu napisali zadaću i steraš ih da se maknu s kompa.... :D

i da.. ja sam u 32. godini, moji klinci još nejdu u školu, a već sad mi je dobro.. kak će tek bit poslije :pray:

Sickmanno1
25-07-2008, 21:53
Ma gwin, daj odrasti :P

Same goes for you bezimeni ^^

Nightyx
26-07-2008, 09:19
mislim kako godine nisu bitne za gejmanje, ako imaš s ćime uvijek će ti biti najbolje hehe

Hell_Master
26-07-2008, 09:22
mislim kako godine nisu bitne za gejmanje, ako imaš s ćime uvijek će ti biti najbolje heheDa tako više djeca neće govorit moj tata je jači od tvoga tate nego moj djed bolje gejema od tvojeg djeda :D

Nightyx
26-07-2008, 09:34
mislim kako godine nisu bitne za gejmanje, ako imaš s ćime uvijek će ti biti najbolje heheDa tako više djeca neće govorit moj tata je jači od tvoga tate nego moj djed bolje gejema od tvojeg djeda :D
pa bar se nece naci da se potuku u RL-u, nego će se rokat u CS XD

bezimeni
26-07-2008, 10:05
Najbolje godine za gaming su od 35 pa na dalje.

second that..

ako si bio pametan, klinci idu sami u školu, ne treba ih nikud vozit, imaju bicikle pa nek se voze. nema prematanja pelena, bočica itd.. dođeš s posla, pitaš klince jesu napisali zadaću i steraš ih da se maknu s kompa.... :D

i da.. ja sam u 32. godini, moji klinci još nejdu u školu, a već sad mi je dobro.. kak će tek bit poslije :pray:

Tek kad krenu u školu krenu i problemi..svakodnevno pomaganje oko škole....ali ja imam sreću sa ženom koja mi neda da se petljam u kuhinju i oko škole makar svakodnevno ide na posao.Moj ti je zadatak tek da odglumim povremenu strogoću te da redovito posisam stan te ponekad odem u nabavu tako da visim na kompu koliko mi se da ,živio patrijahat :D .Ustvari kada bolje razmislim nikada mi nije bilo ljepše.Ovo su najbolje godine za gaming izuzev penzionera koji FAKAT mogu raditi što ih volja.

RayDX
26-07-2008, 10:43
Od negdje 15 pa nadalje. Zamisli ti uzbuđenje dok igraš kao penzić, onako ostario... Svaki trenutak možeš umrijeti i moliš se Bogu da nešto prestrašno ne izleti iza ugla. :D

Nightyx
26-07-2008, 11:09
Od negdje 15 pa nadalje. Zamisli ti uzbuđenje dok igraš kao penzić, onako ostario... Svaki trenutak možeš umrijeti i moliš se Bogu da nešto prestrašno ne izleti iza ugla. :D
onda bi na kotiju od feara morali napisati +18 i -70 XD

ScorpiuS
26-07-2008, 19:03
A mislim stvarno. Stari dedek igra i izviri mu nešto pred nišan i dedeka skupi infarkt.

Deadwalker
26-07-2008, 19:08
Recimo Alma... :rotfl:

seahawk37
26-07-2008, 19:09
jel to ona mala iz FEAR-a?

Deadwalker
26-07-2008, 19:12
Naravno, i sad će nas dalje plašit u Project Originu...

Zwer
27-07-2008, 22:36
15-25