PDA

Pogledaj cijelu verziju : antivirus



Hellboy
25-07-2008, 11:58
well...jedino što od M$-a možeš uzimati je Windows Defender...sve ostalo izbjwgavaj...probaj dati sshot nekog od tih oglasa...da barem vidimo o čemu se radi...a dotad probaj skinuti trial bitdefendera ili avasta i oderi skeniranje...najdublje što možeš...

bjede
25-07-2008, 16:00
Jel' to možda Antivirus XP 2008? Ako je taj, na**** si, stvarno gadan crv. Ja sam se dobro izmučio dog sam ga obrisao (a mislim da i nisam u potpunosti), bilo manualno, bilo sa nekim programima. Ali mi se nakon toga pojavio Blue Screen of Death i komp mi je užasno usporio. Trebat ću reinstalirati Win, a vjerojatno i ti. :cry:

C
25-07-2008, 22:13
Moguće da si pobrao tzv. instalaciju codec-a, preko kojeg se instaliravaju file-ovi u skrivene foldere, gdje imaju backup-ove i sve to, pa ti se stalno pale u system tray-u, kako bi mislio da imaš neki virus i otišao na web koji ti on daje nadajući se da ćeš kupiti anti-virus od tih budala.
Možeš ga se riješiti prisilnim brisanjem, ali prije toga trebaš ga instalirati u vodstvu nekog programa za praćenje dešavanja file-ova, preko kojeg ćeš vidjeti gdje se sve instalirava ("create C:\..." i tako redom cijela instalacija), pa onda sve to što ti izbaci taj program uredno obrišeš prisilno u safe modeu.

Zaboravio sam kako se zove taj program za praćenje fileova (move, copy, create, edit, sve prati), pa ga malo potraži.
A gdje se spremaju ti file-ovi sam zaboravio, a i ovisi od instalacije do instalacije.