PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izrada PvPgn servera!?



Ubizec Corporation
24-07-2008, 17:41
Zanima me kako da to izvedem i koji programi mi ttrebaju!Znam da je to 100% moguce za one koji ce rec ne to nemres napravit molio bi moc ak neko zna da mi kaze!?Hvala svima!
Molim ko nezna nek rade nis ne pise jel niko nevoli spam Hvala! 8)

ic3cold29
25-07-2008, 12:17
Hm... Cek to oces imat neki privatni serverić ili bas public server za mase ljudi da se spaja na njega?
Jer ako je ovo drugo treba ti hmm, server( znaci racunalo na kojem moras dignut datoteke wc3-a za server),mos na svoj ako ga imas, ili u suprotnom moras iznajmit, kupit...Znaci prvo pitanje jel uopce imas server?

EDIT: zast nebi bilo moguce, pa postoji vec pvpgn server, ako postoji jedan znaci da je moguce sam koliko te ce kostat i koliko ti se to uopce isplati radit moras vidit sam s sobom ; )

Systematic Reverse
25-07-2008, 13:12
zar nemislis da ti je pub malo neisplativ?

SkunK
25-07-2008, 17:28
Ma to ce pitat sada, on misli da je to one-click posao, kad vidi da tu treba server, software, stalni tim koji ce ga odrzavati, pa i cak dosta love za pocetak... nista od toga.

Ubizec Corporation
26-07-2008, 00:30
Ovak kao prvo napravio sam wow server ,kao drugo meni netreba pub server za warcraft nego recimo neki manji privatni pvpgn servercic ! :D

ic3cold29
26-07-2008, 09:24
Ako mislis samo s frendovima igrat onda hamachi,ggc ili bnet su idealno rijesenje po moje. Neznam cemu cijeli server onda....

Ubizec Corporation
26-07-2008, 15:22
Imam hmachi ggc i to,al meni treba link do nekog sofware-a ili tuta za izradu pvpgn servera!Dal zna neko kak da to izvedem? :pray:

ic3cold29
26-07-2008, 16:47
Imam hmachi ggc i to,al meni treba link do nekog sofware-a ili tuta za izradu pvpgn servera!Dal zna neko kak da to izvedem? :pray:

Pa sta ce ti server kad imas ggc i hamachi ?

Ubizec Corporation
26-07-2008, 21:32
S Jel zna neko napravit?

Da saznas za sta mi treba moro bi te ubit :rotfl: :rotfl:

thonchek
26-07-2008, 21:47
pa kaj ti nije dovoljan ggc ili hammachi?

Ubizec Corporation
26-07-2008, 23:42
a jeste ljudi pito sam vas da mi pomognete a ne jel mi divoljan hmachi ilil bla bla daj mi hmachi premium acc da mi moze doc vise od 15 ljudi i bit cu zadovokjan :(

SkunK
27-07-2008, 08:49
Hahah :)

Ubizec Corporation
27-07-2008, 12:18
Bas ste pice kaj niko nikad to nije radio :yuck:

AVGstar
27-07-2008, 14:47
Bas ste pice kaj niko nikad to nije radio :yuck:
norm da nije kada imas jako dobre free servere za to

Ubizec Corporation
27-07-2008, 20:57
Eurobattle.net Server-Ubizec Fight Arena
Tko god oce moze se spojt na moj novi battle,net server da biste se spojli na server morate skinut hamachi to je program koj simulira LAN ovgje ga mozete skinut
LInk Hamachi:http://hamachi.en.softonic.com/download
kad ste ga skinuli pokreni te ga i onda cete dole desno vidit jedan gumb kliknite na njega tada ce vam nakon nekoliko sekundi na gornjem djelu prikazat IP.Sad morate otic na hmaciju na dole desno vidjet cete trokutic,kliknite na njega zatim cevam se prikazat join existing network i create vi odite na join i sad cevas trazit user:Ubizec Fight Arena pasw:cro sad ste usli u Lan mrezu na kojoj se nalazi server!
Drugi korak je da skinete Gateway Editor s ovog linka
LINK:http://www.fileden.com/files/2007/3/15/888414/PvPGN/BNetGatewayEditor.zip
njega ekstraktajte i pokrenite zatim pod name upisite Ubizec Fight Arena i pod zone stavite 0 a pod
Ip adresu stavite 5.212.185.252 i zatim izaberite opciju ok i onda stavite set to chosen gateway na Ubizec Fight Arena!
Treci korak je da udete u warcraft i kliknete na battle.net kod ulogiravanja pisat ce vam Create New Account kliknite na to i kreirajte account i Spremni ste za igru!

Napomena:Koristi se patch isti ko i za eurobattle.net 1.21

NA SERVERU SVAKI IGRAC KOJ VISE PUTA LEAVA IGRU BIT CE BANNAN OD STRANE ADMINISTRATORA!


WVO DANAS SAM NAPRAAVIO SERVER SAM SAM SVE NASO JESTE LJENI TOVARI NIS EBI NI MALO POMOGLI :P

ic3cold29
27-07-2008, 21:40
Eurobattle.net Server-Ubizec Fight Arena
Tko god oce moze se spojt na moj novi battle,net server da biste se spojli na server morate skinut hamachi to je program koj simulira LAN ovgje ga mozete skinut
LInk Hamachi:http://hamachi.en.softonic.com/download
kad ste ga skinuli pokreni te ga i onda cete dole desno vidit jedan gumb kliknite na njega tada ce vam nakon nekoliko sekundi na gornjem djelu prikazat IP.Sad morate otic na hmaciju na dole desno vidjet cete trokutic,kliknite na njega zatim cevam se prikazat join existing network i create vi odite na join i sad cevas trazit user:Ubizec Fight Arena pasw:cro sad ste usli u Lan mrezu na kojoj se nalazi server!
Drugi korak je da skinete Gateway Editor s ovog linka
LINK:http://www.fileden.com/files/2007/3/15/888414/PvPGN/BNetGatewayEditor.zip
njega ekstraktajte i pokrenite zatim pod name upisite Ubizec Fight Arena i pod zone stavite 0 a pod
Ip adresu stavite 5.212.185.252 i zatim izaberite opciju ok i onda stavite set to chosen gateway na Ubizec Fight Arena!
Treci korak je da udete u warcraft i kliknete na battle.net kod ulogiravanja pisat ce vam Create New Account kliknite na to i kreirajte account i Spremni ste za igru!

Napomena:Koristi se patch isti ko i za eurobattle.net 1.21

NA SERVERU SVAKI IGRAC KOJ VISE PUTA LEAVA IGRU BIT CE BANNAN OD STRANE ADMINISTRATORA!


WVO DANAS SAM NAPRAAVIO SERVER SAM SAM SVE NASO JESTE LJENI TOVARI NIS EBI NI MALO POMOGLI :P

Kaj nije lakse sad ljudima proc na ggc hamachi ili bnet igrat mod nego sve to sriktat da bi se spojili na tvoj server i jos im nije garantirano da ce bit tko online,da nece lagat, i sl...
Di su vremena kad su se djeca igrala rata oko kuce, a ne slagat pvgn server lol...

Ubizec Corporation
27-07-2008, 22:26
gle ja sam taj server digo zato jel battle net laga i ljepo pozovem ekipu na hamach i mogu se spojt 3 put lakse neg na onaj b net nema laga odlicno je i ljepo ce nas bit 30 al nece bit livera i kretena i zajebavat cemo se tak da se isplatilo truda :bravo: ja :D

KI KI
28-07-2008, 06:10
Di su vremena kad su se djeca igrala rata oko kuce, a ne slagat pvgn server lol...

ice to su bila tvoja vremena! ubizec sretno ti bilo ... po meni to bi trebalo lagati gore od battle neta :S

Ubizec Corporation
28-07-2008, 10:34
evo jecer je bila premirea dote moj buraz hosto sa slabog neta i nije bilo laga ide ko beba :D

JA :killyou: Buraz 1:0 dota :D :D :D

Ajde ko oce neg dode napiso sam na prvoj strani kak se spojt server je online skoro cjeli dan jedno kad idem spat¨! :rotfl:

MPxPXel
28-07-2008, 11:00
patch 1,21 :rotfl:

Rang€r
28-07-2008, 19:34
patch 1,21 :rotfl:

šta time želiš reč? :/

MPxPXel
29-07-2008, 01:12
patch 1,21 :rotfl:

šta time želiš reč? :/

ja ga pitam zasto nestavi 1,22, on kaze zato sta je eubnet 1,21 i da na 1,21 ima manje bugova :pray:

Ubizec Corporation
29-07-2008, 16:35
fakat si baja ak stavim 22 verziju kak cu ic na eurobattl net ak cu htjett jedino taj tvoj origigi blizardinjho server koristi 22 patch odi na eurobattle.net pa vidi kaj pishe za 22 patch! :-x

MPxPXel
29-07-2008, 23:52
i gg client koristi 1,22:wink:

Ubizec Corporation
30-07-2008, 08:44
jesi ziher?

Systematic Reverse
30-07-2008, 08:57
Da ziher je, i prestanite spamat sad ok?

Ubizec Corporation
31-07-2008, 10:35
Ja nisam ni poco spamat zato jel mrzim spam i ljepo sam napiso koj patch server koristi i onda dode pxel i pocne pitat zasto ne koristi 22 jel to koristi server za blizzard bla bla!Evo sad cu mu odma odgovorit nekoristi zato je 1.nemam taj patch nemam sad ni adsl da ga skinem jel je riko mi
2.eurobattle net koristi 22
3.mozda se prebaci na 22 kad blzzard bude na 23 :rotfl:

Sad imam jos jedno pitanje ak je neko radio te servere neka mi se javi trebam promjenit background image na serveru kad udem u njega da ne pada snjeg nerva me :yuck: ?
(i sad ce opet neki baja odgovorit filozofskim pitanjem Koj ce ti to? nemres to napravit idt)

Karlo_from_Bjelovar
19-08-2008, 11:33
upravo to... napisao si da eurobattle net koristi 22, za ggclient SVI su na 22, a ti furas 21?

da te ne bi sliko... :kill:

Ubizec Corporation
19-08-2008, 16:19
jeste retardi majkemi nekuzis da sam se zabunijo i slucajno gore u postu napiso 22 umjesto 21 al eurobattl.net ce prec uskorao na 22 ,za ggc mi se osobno boli racku jedno mi valja za cs ostalo je pljuga :? :twisted: ja ne kuzim kaj ste vitolke seljacine da ne razumijete da nesto radi na odredenoj verziji ili frekvenciji i onda vi morate postavljat retard pitanja zato ovo nije ovak zas nije onak pa fakof :hangin:
ja ne razumijem di su moderatori bezveze ste zaspamali ovu temu ,di su sad ti moderator? :-x
umjesto da napisete svoje iskustvo u izradi pvpgn servera i kak ga uredit vi postavljate najadnija pitanja zast?zato! umjesto kako?ovako! da se nesto nauci

Ubizec Corporation
25-08-2008, 13:48
Evo svecano objavljujem da server radi na 22 patchu da mogu neki dozivit orgazam na taj patch 8)

Lord Ragnarok
28-08-2008, 18:37
samo da ti napomenem i malo ispravim battlenet ne lagga kao sto si naveo, ja nisam vec poduze vrijeme tamo nasao na lagavog hosta (cak i ja s 2Mbps/256Kbps mogu 5v5 hostati). za eurobnet to nemogu reci jer su uglavnom tamo rumunji s 56k, koreanci, brazilci i ostale non-euro drzave.
ggc laga, to necu ni spominjati, uzas je :s ali opet se moze naci dosta hosteva na kojima nece lagati. nazalost ne vidim svrhu spajanja na taj tvoj server jer to sve imam (cak i vise) na 3 druga mjesta

sad mi samo trebas reci zasto bi se trebao spojiti na taj vasserver. (probaj to reci kao da mi pokusavas nes prodati, ono da je tam bolje i sve; malo se potrudi)

Ubizec Corporation
31-08-2008, 13:58
KAJ OCES DA TE ZBARIM :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ?
gLE JA SAM TAJ SERVER NAPRAVIO DA BUDE UGODNIJE NAMA EKIPI S HAMACHIJA KAD IDEMO IGRAT :thumbs2: E RIKNUO SAM OD SMJEHA!
Meni isto lagga gc tj delay neznam zas... 8)

Ubizec Corporation
02-09-2008, 23:48
E ak neko zna oko modanja servera pvpgn neka se javi tream help :wink: