PDA

Pogledaj cijelu verziju : V1 Championship



cham3leon
24-07-2008, 08:48
Ovako, ne-tako-davno je osnovano V1 prvenstvo, natjecanje čiji je cilj omogućiti bilo kome da se natječe (naravno radi se o automobilističkim utrkama i time trial - ovima) prvo u virtualnom svijetu LFS simulatora, a kasnije najbolji od najboljih imat će priliku okušati se na stvarnoj stazi.

više informacija ovdje (http://www.v1championship.com/).

Ako se netko prijavio ove godine ili zna više pojedinosti, pozivam ga/nju da podijeli informacije o ovom projektu sa ostatkom PCP zajednice u ovoj temi.

ivan
26-07-2008, 08:26
prilikom registracije, na 3 koraku ne mogu dalje... prilikom klika na join the v1, ništa se ne događa...

ali čini se zanimljivo...

cham3leon
28-07-2008, 08:03
Da, samo jedini problem je što manjkaju neke informacije, npr. ja bi htio znat koliko je podržano natjecanje nas balkanaca i ostalih non-UK natjecatelja, tj. koliko bi morali putovati u slučaju da prođemo dalje u "pravi" dio natjecanja, odnosno koliko bi nas to koštalo.

Meni i ne bi bio takav problem radi toga otići u Mađarsku i Italiju, dapače, ako bi dospio do tog dijela natjecanja značilo bi da možda imam neke budućnosti u automobilizmu, ali putovanje do Singapura, Kine i Japana je ipak malo previše.

ivan
28-07-2008, 10:18
Imaš pravo... Vjerojatno je to onda rezervirano samo za Britance.
Ali ideja! Svaka čast! Nadam se da će se sve uspješno realizirati, pa možda bude organizirano takvo natjecanje svjetskih razmjera.

cham3leon
28-07-2008, 11:00
Mislim da je namijenjeno cijelom svijetu, ali koliko sam skužio, ovo je tek prva godina ovog projekta, tako da će se morat malo pričekat da to bude malo dostupnije nama šta smo Bogu iza nogu.

ivan
28-07-2008, 14:21
ma nisam imao vremena previše čitat...

aha...cool! :thumbs2: