PDA

Pogledaj cijelu verziju : Browser igra



Halo2
22-07-2008, 22:33
Pozz prijatelji...Prije nego sto zapocnem molim vas nemojte pljuvat po meni jer sam tek pocetnik u tome...Ja i mojih par (pametnih) prijatelja zapoceli smo radit igru.
Radi se o motorima nesto slicno ko onaj crash damagde ali ce se odvijat radnja sa motorima.
Ja trenutno trebam jednu pomoc a to je...kako napravit dizajn u dreamweaveru ja sam nesto isprobavao sa backgroundovima itd.,ali mi sad treba dreamweaver kako bi to sve to pospajo ili pitaj boga sta se u tome radi :shock: :oops: zato molim jedan tut, ili neka mi netko to objasni ako moze...
Kontakt:e-mail:mbukovic@net.hr
matejbukovic@yahoo.com
X-vatra:ifi455
THX SVIMA!!!
P.S. nemojte mi davat one linkove sa C++ itd. jer ce me to izludit :ekipa:

cerberi
22-07-2008, 22:40
haha ha :nonono: ...daj malo više detalja o tome što tražiš. šta ti treba tut za dizajniranje web site-a, za pospajati šta? ili nešto treće?

Halo2
22-07-2008, 22:42
Za dizajniranje web sitea

cerberi
23-07-2008, 00:40
poslao sam ti pm...

Plexihack
23-07-2008, 09:38
/cut

Prvo,ako ste toliki početnici da neznate ni HTML i CSS,dug je put pred vama...
Drugo,site radiš u HTML-u i CSS-u,program je Dreamweaver,a ostalo se radi u PHP-u,koji je teži...je netko u ekipi već programirao?
Onda,trebate imat nekog grafičkog dizajnera u ekipi,jer nitko neće igrat igru bez slika i s užasnim dizajnom.
Dobar hosting je isto osnovna stvar,ako planirate imat više od 100 posjetitelja istovremeno.

Nije to lak posao,ali možete skinuti i već gotov kod i onda samo malo izmijeniti,pa ćete biti 1 od x klonova.

Halo2
23-07-2008, 13:39
Ja sam graficki dizajner ja stavljam te slike i to samo moram sad naucit radit u dreamweaveru a za onog ko radi u php to jos neznamo tko ce bit, poznamo jednog sto zna u tome radit ali on radi na nekom drugom projektu tako da cemo to morat probat sami...A di se mozes skinut taj kod?

fps_gamer
23-07-2008, 14:44
lol... imas tutorijale... ne mozes skinuti programski jezik... to se PISE... neznam di jer nisam se nikad zanimao za PHP... to ce ti drugi kazati...

Luka
23-07-2008, 15:08
on je pitao za:


Nije to lak posao,ali možete skinuti i već gotov kod i onda samo malo izmijeniti,pa ćete biti 1 od x klonova.

fps_gamer
23-07-2008, 15:38
aha... google ti je frend.

Plexihack
23-07-2008, 16:48
http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_a ... index.html (http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/Games_and_Entertainment/index.html)

Gledaj,listaj,tu se nalaze...

Halo2
23-07-2008, 20:04
Thx potrazit cu... e a jel zelite slike modeliranih motora u programima ili slike pravih motora?

Halo2
23-07-2008, 20:57
A onda cu trebat pomoc za to nek se neko javi ko bi htio pomoc...(modeliranje).Plexi jel mi mozes malo pojasnit sta da odredeno trazim jer sam u search piso i browser game itd. al nema bas puno toga ima uglavnom samo arkadnih...

Plexihack
23-07-2008, 22:32
A onda cu trebat pomoc za to nek se neko javi ko bi htio pomoc...(modeliranje).Plexi jel mi mozes malo pojasnit sta da odredeno trazim jer sam u search piso i browser game itd. al nema bas puno toga ima uglavnom samo arkadnih...

Nemoj search,listaj kao katalog.
Naići ćeš na igre,većina slična Bitefightu i OGame-u,ali se lako daju preuredit.

Probaj naći nešto slično bitefightu jer on je najlakši primjer.

Halo2
24-07-2008, 00:10
Ah.. nisam naso bas takve...

Halo2
27-07-2008, 23:16
Hvala ljudi na pomoci al mislim da mi to necemo uspjet posto smo newbie...i tesko je za naucit taj php jezik a uz to nismo nasli nista na onoj stranici sto bi nam moglo pomoc,mi smo sad presli na animiranje stickmana pivotu (stavit cu vam par animacija kad se naprave)...Ponovo hvala puno koji su pokusali pomoc...Sorry zbog double posta moze lock!!!