PDA

Pogledaj cijelu verziju : Black Prophecy



W3DR4N
22-07-2008, 18:28
Dostojan zamjenik Freespacea je na pomolu ili samo u meni igra velik optimizam?

Najavljen je najnoviji doprinos žanru space sima koji nam dolazi iz Hannovera, srca Njemačke.
Razvija ga Reakktor Media GmbH, poznati tek po naslovu Neocron, i koji su dio većeg razvojnog studija 10TACLE STUDIOS AG.

Black Prophecy

Priča:
In the 26th century, mankind has expanded across the galaxy, yet only few of its colonies are controlled by Humans. The true rulers are the cybernetically enhanced Tyi and the biogenetically perfected Genides. Their striving for total control over all human species drives them into the territory of an ancient alien race that does not tolerate other cosmic civilisations: the “Restorers”.
To survive this war and uncover the motives of the alien’s destructive behaviour, you are forced to join one of the two dominant human races. Their search for the origin of the Restorers becomes a race for survival of all three human species.
Created in close cooperation with science fiction writer Michael Marrak, the online universe of Black Prophecy lets players jump into countless missions and massive cinematic space battles, to save and sculpt the future of mankind.

Službeni web (http://www.blackprophecy.com/)
HD Debut Teaser (http://www.gametrailers.com/player/37297.html)
Svakako pogledajte video materijale, ali i screenove.

Ono što bi još trebalo napomenuti jest da igru možemo očekivati do kraja 2008. godine, i to ekskluzivno za PC.
Uskoro bi trebalo započeti i zatvoreno BETA testiranje, pa se prijavite što prije, ne bi li vas uzeli u obzir.

Herr Schnitzel
22-07-2008, 19:20
Posto takvih (kvalitetnih) igara fali, sve je dobrodoslo. Dijelim tvoj optimizam.

Necto
22-07-2008, 19:21
Prema ovome dosad vidjenome s Teasera i screensa i meni se igra veoooma svidja.

Ali ovo mi se cini lagano nerealno.

Ono što bi još trebalo napomenuti jest da igru možemo očekivati do kraja 2008. godine, i to ekskluzivno za PC.

Prvenstveno zbog toga jer o igri nema nikakvih informacija nigdi,

Ako izvedu upravljanje brodom ko u Freelanceru bit ce zakon,

ScorpiuS
23-07-2008, 09:05
To bi onda moglo značit da su igru razvijali podalje od javnosti.
Nadam se da će igra biti dobra. Prema ovome što sam vidio već je daleko od lošeg.

Miles
23-07-2008, 18:09
Na prvi pogled mi dobro izgleda i pritom ne mislim na grafički izgled. Mislim na činjenicu da su fighteri zvizdin dim naspram kapitalaca, kao što bi i trebalo biti. Želim igru u kojoj treba vremena da se odvezeš s jednog kraja capital shipa na drugi.
Kod Freelancera me iritirala činjenica što su neki fighteri bili ko 1/5 kapitalnog broda, a bome i veći od gunshipova.
Dakle,first impression: :thumbs2:

Edit: Koga još onaj planet na kraju trailera podsjeća na Death Star?

Bishop_45_(2)
24-07-2008, 03:19
Ma kakav freelancer, sta je vama, freespace != freelancer JAKO !!!

Inace, lijepo, imamo ljude sjebane evolucijom i kesnofobicne aliene koji im kickaju ass, ko po kalupu :P

Malo me hebe u mozak ova grafika, mislim ok za velike brodove, ali za fightere nema potrebe ni za duplo manje odetalja od ovog sto su stavili, pa jbt u freespaceu si drugog fightera vidio u 2 sucaja: 1) gledas mu u motore, lagano deres s primarnim oruzjem i cekas da zasvira missajl lock 2) gledas ga kako letu prema tebu, u kojem slucaju vidis ili eksploziju ili raketu u faci
gameplay je jednostavno prebrz da ides bildat grafiku do boli...

GeForce
24-07-2008, 16:02
fali mi svemir....dobro će mi doći ova igra.

Gwin
25-07-2008, 08:49
prijava je pala.. sad ćemo vidjet hoće li se javit :D

ScorpiuS
25-07-2008, 09:11
I moja, također.

Gwin
07-03-2009, 22:05
info sa nove službene stranice.. (http://blackprophecy-game.com/index.php?id=24)

http://www.imagesforme.com/out.php/t388068_blackprophecyMMO.jpg (http://www.imagesforme.com/show.php/388068_blackprophecyMMO.jpg)

MMO! !"#"#$%%%!!!!!!

a o beti ni slova, kamoli o izlasku igre...

ScorpiuS
08-03-2009, 08:52
Ma kome to plaćaju da tako ukrase reklamne tekstove! State of the art visuals, exciting storyline, rich universe! FTW!!!1

W3DR4N
10-04-2009, 11:45
Sedam i po minuta dugačak gameplay trailer za sve koji očekuju nadolazeći SF MMO.
http://www.gametrailers.com/player/47772.html

Rang€r
10-04-2009, 11:54
ak je već mmo moglo bi se preselit u MMOG podforum...

igra mi ne izgleda niš posebno... i da malo im fps pada u fajtu...

Aral
10-04-2009, 15:05
MMO...skip :D

a bas sam se nadao da se biti SP...mogao bi zaigrat Freespace2 opet ^^

Megger
10-04-2009, 16:18
I ja..
Nista od nje ako je MMO..

Rang€r
10-04-2009, 17:15
jedino ak bude f2p, jer kolko vidim nema baš puno ljudi koi imaju smrtnu želju zaigrat to next đen čudo i još k tome plačat,,,

Morph_OS
17-04-2009, 12:27
Neki dan sam cuo za ovu igru..
Usporedujuci Jumpgate Evo. i ovu igru rekao bi da BP owna Jumpgate.
Jumpgate....eh..imao sam velika ocekivanja ,no cini mi se da ce biti veliko razocaranje od igre na kraju.NPC su blago receno - retardirani..da ne nabrajam ostale nedostatke..
Ocekujem puno od BP,jedino me brine datum izlaska jer jos niti beta nije najavljena.Nadam se da nece biti nesto kao Darkfall :(

DJ Not Nice
21-01-2011, 03:43
Mal infoa o igri, te voiceover-u.

sWEhqR0NprQ

DJ Not Nice
03-04-2011, 23:52
W8qrAdfx9_k

Gwin
05-04-2011, 06:30
vizualno je prejebena, ali gejmplej suxxa maksimalno

crnakuga
11-04-2011, 22:18
vizualno je prejebena, ali gejmplej suxxa maksimalno

Jel istina da igra suxa? Ocu pocet igrat nest ko EVE al da je f2p pa me zanima el se isplati ovo skidat..

Mystery In Space
11-04-2011, 23:53
Igra je katastrofa.

Wolfwrath
12-04-2011, 14:35
Hvala Bogu pa ste to obojica detaljno i argumentirano objasnili...

DJ Not Nice
12-04-2011, 19:38
Ma uvijek si skinem igru i sam si pogledam, preporučio bih i tebi da to učiniš.
Uostalom, rijetko tko da nema flet/flat..kak već.

Wolfwrath
14-04-2011, 16:34
Skinuo sam, i zasad mi se sviđa igra. Ima nešto manjkavosti, al zapravo je vrlo zabavno uletjet u skupinu protivnika i sve ih razbucat :P

DJ Not Nice
14-04-2011, 20:12
Et, najbolje je tak.
Lijepo si skineš i sam pogledaš di, što i kako : )

DJ Not Nice
17-05-2011, 19:36
Čekirajte kak danas izgleda Black Prophecy;
LdbbAw3UAVM

sickpetey
17-05-2011, 22:15
Hmmm mozda si sutra skinem.

Megger
19-06-2011, 18:53
Ja cujem za sad same pohvale.. a i grafika je predivna.
Samo me zanima kada ce doc, beta mi se ne igra..

Kako izgleda kad se vec razvijes.. kad pocnes koristiti neke fore, tj. u potpunosti sto igra nudi.
BEBX_yeCpQg

Gothmog
24-06-2011, 20:15
Igram BP par dana, i vec mi lagano dosadjuje.

Nakon prologa i odabira frakcije (4-5 sati igre), kvaliteta igre drasticno opada.

Ukoliko se odlucite raditi kakve misije izvan instanci, pripremite se za dozu gankanja, koja bi i mazohistima dopizdila. Sustav lootanja u takvom okruzju je uzasan, a ukoliko se i nadjete u okruzju bez kretena koji vas zele silovat, naci cete kretene koji ce vam krasti killove NPC-eva.
Dakle, nema vam druge, doli levelati kroz instance (PvE, PvP/solo, group), a to jako brzo dosadi...

Samo levelanje takodjer ima svojih mana, jer su neki skillovi apsolutno nepotrebni, tako da svi igraci imaju, manje-vise, isti build.

All in all, srednja zalost.

Wolfwrath
26-06-2011, 12:31
Da ne spominjem samo 1 tip broda za svaku fakciju, iako postoje male promjene krila i enginea kad promijeniš dijelove,ali nedovoljno. Loš balans oružja i stvari, i repetitivne misije. Iako ima nekoliko vrsta misija,sve se svodi na isto,a u konačnici ćete se naći da grindate jednu te istu misiju koja ima najbolji omjer težine i nagrada.

*Fila*
22-09-2011, 14:23
Očekivao sam nekog ludo freelancera a ovako dobio trzavu igru sa dosta bugova i random desktop crashinga...a igrat ću ali očekivao sam više. :|

Wolfwrath
22-09-2011, 15:43
Jel ima nešto novo u odnosu na prije 3 mjeseca?