PDA

Pogledaj cijelu verziju : PES 5



mEtAXa
29-04-2006, 18:31
Vidin ja, nestala moja tema, a nije ni lockana ni ništa. Pa iden ća provat otvorit je ponovo, s nadon da će mi neko pomoć. Dakle, PLEASE, HELP!!!

Otvorin ti ja, rođo moj, igru, on učita sva ona sranja Konami itd. a kad bi tribala ić animacija, on ništa, a ja blenen samo u crnilo.

Da stvar bude još gora, isto mi se događa i s peson 4, a pes 4 demo version 2 radi, zamislite-normalno!!!

E, sad, u device manageru,vidin, pod uskličnikon mi je multimedija video controler. El bi to moglo imat kakve veze?

Razmišljan i o tome "možda da kupin original jer ako mi radi pes 4 demo version 2 onda ne vidin razloga da mi ne radi pes 4 i 5 al, opeta šta ako kupin original, a ponovo isti bullshit, pa ispadne da san bacija 369 Kn".

Pleaseeeeeeeee, heeeeeeeelp!!!

:killyou: P.S. Ako mi neko ne pomogne uperi ću ova dva mitralješčića zvana uzi sebi u glavu!!!

Thoroughbred B
30-04-2006, 17:14
Naravno da demo radi kada nije kopija i crackirana igra,prestani vise dosadjivat,nabavi si novu kopiju,jedna od 50 ce ti sigurno raditi :fof:

mEtAXa
30-04-2006, 21:16
Je, je, je, he, he. Problem riješen!!! :fof: Nema animacije, al ništa za to!
U čemu je stvar??? Opališ po enteru dok završava ono s adidason. And, THAT`S IT!!!

MindReader
30-04-2006, 21:17
ak smijem pitat; šta je pes5? jako me zanima :cry:

mEtAXa
30-04-2006, 21:19
PRO EVOLUTION SOCCER 5!!!!!!!!!!!!! HE,HE,HE!!! :D