PDA

Pogledaj cijelu verziju : POMOC-odpada mi koža sa ruku [REŠENO]



Fireblade
21-07-2008, 10:20
evo znaci vec zadnja dva tjedna mi koza opada sa ruku
razlog moze biti sto se ne hranim zdravo i nejedem voce
koji vitamin ili tvar je potrebna kozi(nisam jos isao kod doktora)

Bartuc
21-07-2008, 10:22
Odi doktoru. Tko zna kaj ti je, možda SIDU imaš, a da ni ne znaš.

Fireblade
21-07-2008, 10:54
:shock: :shock:
ma nije moguce
prvo cu malo vise jest voca povrca i toga zdravoga pa cu vidit sa odlaskom u doktora

Bartuc
21-07-2008, 11:06
Ako se jako ljušti, onda nemoj čekati, odi vidi kaj je.

U vezi Side sam se zajebavao, sorry ak sam te zacimao :D

A ako je to neko malo ljuštenje, može biti da ti fali vitamina, upiši u google "zdrava koža", ziher bu ti našao plivine stranice koje imaju korisne savjete. Čak možeš i nekom masnijom kremom to mazati, tipa Melem ili sl.

SkunK
21-07-2008, 11:48
Si se izlagao suncu mozda previse?

CHOLIK
21-07-2008, 13:03
Jbte,meni otpada koža s leđa,ruka,noga,prstiju,jedino čekam kad će mi otpast koža s ku**a.

Fireblade
22-07-2008, 09:15
nisam uopce bio na suncu
opada mi od prstiju do zapesca al nista ne radim samo mi to moze tipkovnica uzrokovat XD
jos jedno pitanje
gdje naci vitam a b i e
sve sam procito na ovoj stranici (http://www.beautymag.net/tijelo/njega_tijela/njega_koze)

Dux
22-07-2008, 12:21
hmm...gle nemoj se ti igrati doktora, već prepusti to pravom doktoru sad ne znam u kojim količinama (jel to sitno ljuštenje ili šta) ali nema tog vitamina koji će ti pomoći odi ti ipak doktoru neka on zaradi svoju plaću.

Frky
22-07-2008, 12:27
nisam uopce bio na suncu
opada mi od prstiju do zapesca al nista ne radim samo mi to moze tipkovnica uzrokovat XD
jos jedno pitanje
gdje naci vitam a b i e
sve sam procito na ovoj stranici (http://www.beautymag.net/tijelo/njega_tijela/njega_koze)

"Centrum - od A do Željeza"
Ali ne očekuj da će ti to proći za nekih par dana ako se šopaš vitaminima; odi doktoru!!!

I ajde na more kupati se! To liječi sve rane!

The Boz
22-07-2008, 15:25
Jel u zadnje vrijeme imaš česte glavobolje? Jel u ustima osjetiš trnce u zubima? Jel ti se tu i tamo neki mišić zagrči? Jel si u zadnje vrijeme išta radio sa radioaktivnim elementima?

Ivan_87
22-07-2008, 15:50
kupi si omega3 masne kiseline i popij svaki dan jednu i bit ćeš 5% zdraviji i sretniji svaki dan :)

Fireblade
22-07-2008, 17:56
Jel u zadnje vrijeme imaš česte glavobolje? Jel u ustima osjetiš trnce u zubima? Jel ti se tu i tamo neki mišić zagrči? Jel si u zadnje vrijeme išta radio sa radioaktivnim elementima?

ne
rjeseno oso sam u doka i reko je da mazem kremu neku i da se bolje hranim
hvala svima :bravo:
sanjo sam da cu ovo jednom rec
moze LOCK