PDA

Pogledaj cijelu verziju : Steam kupovina



Hell_Master
19-07-2008, 11:56
Planiram kupit Call of Duty 4 koji dodje 50 $ sto je oko 225 i vrlo je jeftino...Pa me sad zanima ako ja njima platim sta ce mi igra doc u my games i morat cu je downloadat...A di mi cd key onda dodje???

Kenyi
19-07-2008, 12:31
igra te ne pita za cd key, ali mozes igrati online i te stvari.

streetrace777
19-07-2008, 12:52
Naravno dobijes i cd key, kada kupis pocni skidat igru malo i ona ce ti se instalirat, zatim odes u registry i tamo ce ti biti cd key :)

spidEY v2.0
19-07-2008, 13:12
Nisam sad siguran, ali ja mislim da Call of Duty 4 CD key sa Steam verzije neće raditi sa retail verzijom. Nikad nisam to probao jer inače normalno skinem ga preko Steama.

olio
19-07-2008, 14:33
Nisam sad siguran, ali ja mislim da Call of Duty 4 CD key sa Steam verzije neće raditi sa retail verzijom. Nikad nisam to probao jer inače normalno skinem ga preko Steama.
pa naravno da će raditi cd key ko cd key

DestructoCRO
11-08-2008, 20:17
Planiram kupit Call of Duty 4 koji dodje 50 $ sto je oko 225 i vrlo je jeftino...Pa me sad zanima ako ja njima platim sta ce mi igra doc u my games i morat cu je downloadat...A di mi cd key onda dodje???

CD-key možeš naći u windows registryju.

Upute za CoD2 i CoD4 digitalne verzije igre kupljene preko Steama:


Postupak za vađenje seriala iz Windows registryja ako imaš medij za instalaciju i ne želiš skidati cijelu igru s interneta.
Copyright: Destructo - eNabava CEO

Napomena: Prvo uninstaliraj CoD2 ako ti je vec na racunalu.

1.Logiraj se na svoj Steam account.
2.Pocni skidati igru CoD2.
3. Nakon 1%, možeš pauzirati skidanje igre.
4. Prepisi CoD2 CD-key iz windows registryja posto ga je steam upisao na pocetku skidanja igre.
Key ces naci pod:

Start - Run - Regedit:
HKEY_LOCAL_MACHINE -> Activision -> Call of Duty 2 -> codkey

Ovo su upute na eng.ako se vadi cdkey za cod4 iz registryja - isto je i za COD2:

a. Go to Start -> Run-> Type regedit -> Hit Enter.
b. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE -> Activision -> Call of Duty 4
c. Double-click codkey


5. Predzadnji korak je prekinuti skidanje igre preko Steama tj. kliknes cancel.
6. Na kraju ubacis svoj cd/dvd sa CoD2 i instaliras igru koristeci originalni cd-key koji si prepisao iz registryja

Pozdrav!

THUNDER_DINIX
11-08-2008, 23:14
pa jel ti nije bolje kupit u nekom game shopu?