PDA

Pogledaj cijelu verziju : Morrowind + ekspanzije?...ili ne?



Cazze
18-07-2008, 22:06
Evo nabavio ja Morrowing GOTY ediciju od frenda....pa me sad zanima par stvari:
1.Jel sta valja Morrowind?
2.Dal da prvo odigram Morrowind,pa ond stavljam ekspanzije po redu il da sve odjednom instaliram?

P.S. Jos jedan stvar.Preporuka koji jos rpg da odigram ovih vrucih dana?Titan Quest,Loki il da ponovo instaliram Diablo 2?

Fala unaprijed...

spidEY v2.0
18-07-2008, 22:08
Morrowind je jedna od najboljih RPG igra. A must have!

Instaliraj Morrowind + ekspanzije jer se i uz to popravljaju mnogi bugovi.

Herr Schnitzel
18-07-2008, 22:10
1. Um, ne (smijeh)
2. Nemoj to instalirati, sranje veliko


Salu na stranu, obavezno stivo za svakog igraca RPG-a s imalo samopostovanja.
Doduse, ako ocekujes hack'n'slash, slobodno odustani od ove igre(tine).

Sto se tice ekspanzija, instaliraj odmah.

Thrall
18-07-2008, 22:14
Morrowind je igra koju svaki RPG fan mora igrati barem jednom prije smrti,ne brini se za to jeli dobra,a sa svim ekspanzijama,moći ćeš uživat godinama prelazeći ju.

CHOLIK
18-07-2008, 22:34
Oni su ti već sve rekli, a odgovor na tvoj P.S. je da instaliraš Diablo 2 jer ga igra ekipa sa foruma.

GaTa666
18-07-2008, 23:54
Po meni je morrowind najbolja rpg igra ikada a i naj mi je igra uopsteno tako da imas moju preporuku.
Moj prijedlog ti je da instaliras obe expanzije ali da ne ulazis u pricu ni jedne od njih(posebno tribunala)
dok ne zavrsis main quest.

Ps1ho
25-07-2008, 13:54
cuj instaliraj ekpsanzije al ih nemoj aktivirat ako kreces sa novim likom jer će bit, kak se kaže, belaja
monsteri su prejaki dok ne stignes na neki pristojan level

ako budes igrao morrowind nece ti trebat ni jedan drugi rpg

al usput, ev igram titan quest i oke je igra

The Great Duck
29-07-2008, 13:27
Također bih ti preporučio skidanje dva moda:neslužbene zakrpe koja popravlja dosta grešaka i moda koji odgađa pokušaj atentata na tebe dok ne postaneš dovoljno važna ličnost (pobijediš Dagoth Ura ili postaneš šef neke od kuća).

Booby
29-07-2008, 15:12
Morrowind je najbolja igra. Ikad. Točka.

kad ga pređeš, preporučam ti Gothic. jedan od boljih RPG-ova, IMO

cenobyte
29-07-2008, 16:18
Hehe. Morrowind nećeš nikad prijeć. Čak i ako riješiš sve questove koji dođu sa igrom i expanzijama, imaš milijun modova koje možeš isprobat. Tako da igra je praktički nepobjediva

Rang€r
01-08-2008, 11:58
bolje instaliraj oblivion... ma najbolje witcher al ajd kak oš...

Hellboy
01-08-2008, 14:21
*korisnik lupa glavom po svojoj fensi logitechovoj keybi*
uzmi uže...nađi gredu...i prati markere na mapi kako da se objesiš...ktnxbai...

Karlo_from_Bjelovar
04-08-2008, 08:49
ja sam imao origigi morrowind (dobio s MBO), al ga nemrem nac... :(

igrao sam ga pred negdje 3 godine, al onda mi je bio pretezak (imao sam 10 godina)...

DoctorEvil
07-08-2008, 18:59
te ekspanzije su samo pogoršale morrowind. bloodmoon uopće meni nije bio nešto posebno. ne znam, možda ima veze šta sam bio level 52 pa nije više bilo dostojna protivnika u igri, ali ipak... ova priča s dagothom ur je zakon, a ovo... :thumbs1:

Arbiter of Change
07-08-2008, 19:11
Ekspanzije su nevjerojatno pomogle i moderskoj zajednici, ako to išta ikome znači (bez Tribunala bi bilo koji sheath mod bio nemoguć), tako što su proširile/definirale skripte.

Hellboy
08-08-2008, 09:05
te ekspanzije su samo pogoršale morrowind. bloodmoon uopće meni nije bio nešto posebno. ne znam, možda ima veze šta sam bio level 52 pa nije više bilo dostojna protivnika u igri, ali ipak... ova priča s dagothom ur je zakon, a ovo... :thumbs1:
nemoj tako...iako tribunal nije donio bog zna što, a i priča nije neka baš bila, Bloodmoon je donio fenomenalnu atmosferu...kad prvi put ideš po mraku kroz mećavu, čuješ vukove i dlakovukove, usred ljeta osjetiš hladnoću i nelagodu...a tek kad se pretvoriš u dlakovuka pa kreneš skakati po krovovima Seyda Neena i vrebati Fag...Fargotha...divno...