PDA

Pogledaj cijelu verziju : KOTOR MMORPG najavljen



mravojed20
18-07-2008, 13:29
http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/mas ... id=6194664 (http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/masseffect/news.html?sid=6194664)

Diskutirajte. :D

Sgt. Bull
18-07-2008, 13:34
Holy Shoes! Konačno i to... pored mora ovih novih MMO igara konačno je red da vidimo pravog i dostojnog predstavnika Star Wars svijeta. Moram reći da ću ovo sa nestrpljenjem dočekati jer sam veliki fan Kotora koji je bio odličan, ali i veliki fan Star Warsa.

CHOLIK
18-07-2008, 13:47
ja sam razočaran jer nisam htio da nastavak kotora bude mmo,tako da ga najvjerojatnije neću igrati.

Srle
18-07-2008, 14:07
Definitivno sux. ima ovo i svijih pozitivnih stvari, ali mislim da je puno pametnije napraviti obicni RPG ... za mene je K.O.T.O.R. mrtav (ne racunam prva dva dijela)

Da_killah
18-07-2008, 14:43
nek naprave pravi kotor 3, pa možda nakon što to odigram dam priiku i ovome, iako mrzim mmo...

Herr Schnitzel
18-07-2008, 14:54
Napravit ce se i treci SP dio kad-tad, to budite bez brige. Sto se ove vijesti tice, radujem se, i itekako se nadam da su nesto naucili iz gresaka napravljenih kod Galaxiesa.

Da_killah
18-07-2008, 15:05
ako ništa, nadam se da ovo neće imati previše (ako i uopće) veze s događajima nakon dvojke, jednostavno to želim u punokrvnom singleplayer kotoru 3

Deadwalker
18-07-2008, 20:22
Napravit ce se i treci SP dio kad-tad, to budite bez brige.

ne vjerujem, jer ako ovo dobro ispadne(a vjerojatno hoće, ipak je Bioware u pitanju) sumnjam da će se raditi novi singleplayer, jer će radnja ovog mmorpg-a vjerojatno sljedit radnju poslije dvojke(nešto drugo izmišljat ne bi imalo smisla). Dalje, ovakav razvoj događaja sam očekivao jer napraviti dobar mmorpg u star wars settingu(a posebice jos s podlogom kao sto je KOTOR) je pun pogodak te nam vjerojatno predstoji hit koji će pokušat otrgnut velik dio mmorpg kolača. Suradnja EA, Lucasarts-a i naravno Bioware-a na ovom naslovu će se izuzetno isplatit. Kao veliki fan ovoga serijala očekivao sam naravno singleplayer, al eto, pošto ne igram mmorpg-eve možda me upravo ovaj naslov navede da počnem.

Da_killah
18-07-2008, 20:24
zašto mora biti nakon dvojke, imaju toliko toga, ja baš mislim da će događaji nakon dvojke biti u nekom sp nastavku, tu mogu staviti mandalorijske ratove, exar kuna i njegove ratove, rat između revana&malaka protiv republike, ima dovoljno materijala...

Hellboy
18-07-2008, 20:26
I felt a great disturbance in the Force, as if millions of voices suddenly cried out in terror and the same mistakes from SWG returned... imam loš filing u vezi s ovime...

Deadwalker
18-07-2008, 20:30
zašto mora biti nakon dvojke, imaju toliko toga, ja baš mislim da će događaji nakon dvojke biti u nekom sp nastavku, tu mogu staviti mandalorijske ratove, exar kuna i njegove ratove, rat između revana&malaka protiv republike, ima dovoljno materijala...

ah mogu, znam da ima materjala ali ipak mislim da će se radnja nastavit s dvojke u ovom mmorpg-u. Razlog tome vidim velik broj fanova serijala koje bi privukli na ovaj novi mmorpg...al to je moje mišljenje, vrijeme će sve pokazat...

Da_killah
18-07-2008, 20:35
uostalom, nigdje nije ni službeno najavljeno, samo je neki CEO nešto rekao :D
(tješenje)

Herr Schnitzel
18-07-2008, 20:59
Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.

Deadwalker
18-07-2008, 21:04
Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.

iz tvojih usta u božje uši...al ono, sve se bojim da poslije ovog mmorpg-a neće biti ni volje ni želje da se radi novi SP Kotor

Arbiter of Change
18-07-2008, 21:12
Nema smisla u MMO naslovu nastavljati pricu. Bioware iznimno drzi do svojih igara, i ne bi dopustili da se prica "raspline" u MMO okruzenju.
Stvar je u settingu, iako je donekle održavanje velike priče moguće u MMO igrama (LotR Online kao primjer).

radeoN
18-07-2008, 21:50
nisam zadovoljan
ocekivao sam normalan RPG a ne MMO

Arbiter of Change
19-07-2008, 08:10
Vidi vrag, 2 MMO naslova će biti lansirana pod paskom EA (ovo i Warhammer Online).
Ne mogu reći da će ekipa iz Blizzard/Activisiona biti sretna zbog ovoga.

Thrall
19-07-2008, 08:36
Šta ja znam ,još jedan MMO,već štedim pare za GW2,ali ne smeta mi ako bude KOTOR MMO,ako ne bude pretplate i ako ne budu nastavili priču od KOTOR dvojke,tako da možemo očekivati i KOTOR 3.

Master_of_Soup
20-07-2008, 10:44
mater im, JA BI KOTOR 3 SINGL PLEJER

ako pribace cili kotor serijal u mmo, hebat ću im majku

GeForce
20-07-2008, 10:49
uf...neigram niti jedan mmrpg ali ovo bi zaigrao definitivno....obožavam star wars i filmove i igre i sve što se vrti oko njih :D
ovo će stvaro biti predobro ako naprave kako treba....nažalost kotor mi se nije svidio....neznam zašto....ali valjda će sve biti bolje ovdje.

Svinjoguz
20-07-2008, 11:21
EA i Bioware kuze di je para...vi kao to nebi napravili :wink:

RayDX
20-07-2008, 12:21
Nije sve u parama. KOTOR MMORPG garant će sakati i bit će još jedan u redu upozorenja na postojeće i nove developere da se klone MMO žanra jer uništava gaming industriju... Počeli su pretjerivati i ne sviđa mi se. Što se desilo sa dobrim starim SP-om i guštanjem u obilnoj i sočnoj priči.

Tsumetai Ryujin
20-07-2008, 12:27
Bojim se da ce napraviti upravo suprotno... KotOR MMORPG nece sakati (ne budalama koji ce ga kupit), zaradit ce para i to ce biti jos jedan dokaz svim drugim developerima da ciljaju na MMO zanr (tj na priglupu gamersku populaciju) jer ce tako dobiti pare... sto mislis zake Fallout 3 lici onako kako lici... ... zato ke su htjeli kvalitetne igrace? koji su u velikoj manjini?? ne, nego zato ke su ciljali na onu gamersku populaciju koja nema dume o kvalitetnim igrama ali zato imaju para ko plijeve...

GeForce
20-07-2008, 12:36
ali da moram birati star wars kotor mmrpg ili star wars force unleashed...prije bih izabarao ovo drugo ;)

Arbiter of Change
20-07-2008, 12:40
OK više, dajte se pomirite s tim da MMO naslovi općenito nisu ciljani na one koji nemaju vlastiti izvor prihoda (većina foruma koliko vidim) ili nemaju starce koji su voljni plaćati njihov luksuz (također dobar dio čini se) i garantiram da će bar pola onih koji će se žaliti na igru dolaziti iz tih krugova. Također se pomirite s tim da je MMO pretplata standard ukoliko želite da ta igra bude funkcionalna - reality check, lova za održavanje servera/plaće ljudima ne raste na stablima.

Inače da, i ja sam trenutno zabrinut kako oni točno misle izvesti borbeni sistem u MMO inačici i što će se na kraju dogoditi sa pričom zbog koje je i KotOR bio poznat.

Deadwalker
20-07-2008, 13:03
da, onaj sustav borbe iz Kotor-a sad u mmo izdanju igre tesko da će se moć koristit...Mislim da će borba biti više akcijski orjentirana, nesto slično kao mass effect...

Thrall
20-07-2008, 14:30
Arbiter-Ja igram GW,odličan MMORPG i ne plaćam nikakvu pretplatu,a ne ovisim o starcima i imam love etc.

Arbiter of Change
20-07-2008, 14:37
Rek'o ja standard - GW je iznimka u MMO svijetu i po njemu se ne treba promatrati čitav žanr.

Akul
20-07-2008, 15:09
Izvrsno. Jedna od mojih najdražij igara prešla je u moj najmrskiji žanr.
Za ovo znam već dugo vremena, ali uvijek se ponovno razočaram kad čujem ove vijesti.

CHOLIK
20-07-2008, 15:15
Ne može ti ovo bit najmrži žanr.Zamisli da su napravili 2D igru ili neku sportsku simulaciju,ko dalje baci light saber.

Akul
20-07-2008, 15:20
Što fali 2D igrama? A sportska simulacija sigurno neće biti kotoR :P A čak i da bude, rađe bi to igrao nego ovo.

RayDX
20-07-2008, 15:27
OK više, dajte se pomirite s tim da MMO naslovi općenito nisu ciljani na one koji nemaju vlastiti izvor prihoda (većina foruma koliko vidim) ili nemaju starce koji su voljni plaćati njihov luksuz (također dobar dio čini se) i garantiram da će bar pola onih koji će se žaliti na igru dolaziti iz tih krugova. Također se pomirite s tim da je MMO pretplata standard ukoliko želite da ta igra bude funkcionalna - reality check, lova za održavanje servera/plaće ljudima ne raste na stablima.

Inače da, i ja sam trenutno zabrinut kako oni točno misle izvesti borbeni sistem u MMO inačici i što će se na kraju dogoditi sa pričom zbog koje je i KotOR bio poznat.

Borbeni sustav definitivno će se promijeniti do neprepoznatljivosti... Ali istina je što kažeš, tu se ubiru pare i tu će većina idiota zaglaviti.. Ali ovo se može gledati kao i prilika. Iz krda developera, izaći će jedan novi i napraviti nešto vrijedno spomena i cijenit će ga svi.

Arbiter of Change
20-07-2008, 15:32
Mene samo zanima kako će biti Jediji prezentirani (ako budeš odmah na početku mogao biti jedan ja ću... o čekaj, još mislim na SW: Galaxies).

CHOLIK
20-07-2008, 15:53
Čisto sumnjam da će se odmah moć postat Jedi,možda tek nakon određenog lvla budemo imali trening ili quest.

Srle
20-07-2008, 17:45
Iskreno me zanima u kom ce se periodu desavati igra, te kako ce zagrizenim "zivim i disem star wars" fanovima objasniti cinjenicu da ce svemirom biti vise jedija i sitha, tj. kako ce pojasniti tu cinjenicu u vremenu kad i nije bilo toliko tih likova. Ali to je problem SW friksa, te ce oni bune dizati. Mada sad kad sam to rekao shvatam da mi je bas glupa cinjenica da ce svako moci biti jedi/sith, ono, ti vitlas saberom a jos stotinu ljudi ("to nisu ljudi vec koreanci" - south park, make love not warcraft), to isto rade oko tebe. Izgubis onaj feel da si neki specijalni lik.

Arbiter of Change
20-07-2008, 17:57
Obrati pažnju na vremenski setting (Old Republic) kad je igra smještena, raspitaj se o njemu i vidjeti ćeš da veliki broj force usera neće biti problem... bar ako gledamo sa Lore stajališta. Druga je stvar što će svaki LOL-er izabrati Jedija i dovesti klasu do prenapućenosti.

Windwalker
20-07-2008, 18:30
Ma neće im taj MMO uspijeti.

Ja još uvijek vjerujem da će netko jednog dana napraviti dobri stari singleplayer KOTOR3 u stilu prva dva.

RayDX
20-07-2008, 21:41
Ma neće im taj MMO uspijeti.

Ja još uvijek vjerujem da će netko jednog dana napraviti dobri stari singleplayer KOTOR3 u stilu prva dva.

Bah, ako nema Bioware prste u tome... Ništa od toga...

Da_killah
20-07-2008, 22:39
ili obsidian s dovoljno vremena :)

Bishop_45_(2)
21-07-2008, 02:14
yay, ajmo grindat Krayt dragone, pa prodam one perlove i kupim si armor od Carla Norda ....

Arbiter of Change
21-07-2008, 07:27
yay, ajmo grindat Krayt dragone, pa prodam one perlove i kupim si armor od Carla Norda ....
Arghz0rz, flashback time...

McPingvin_v2.0
21-07-2008, 09:42
Iako sam se jako veselio pročitavši naslov... A-a.

Koliko god mi je SW drag setting, MMORPG drag žanr (iako ga nisam igrao, ali, hej, PRG s tisućama ljudi ne može biti loš)... KotOR je imao predobro priču, a tako nešto izvesti u MMORPG-u... Teško, gotovo nemoguće.

I think I'll pass :(

GeForce
21-07-2008, 11:09
ja samo mislim da će usrati igru sa tim potezom....previše tih mmrpg se izbacuje vani...

Maloki
21-07-2008, 21:43
Već 3 i pol godine čekam i najmanju (službenu) informaciju o novom KotORu i oni mi kažu da rade MMO. Bog me zbilja ne voli :(
(ovo se bunim jer želim da se priča završi, zbog čega sam obožavo KotOR)

DoctorEvil
24-07-2008, 18:01
umjesto da naprave normalni single player, oni rade ovo s igrom koja ima jednu od najboljih priča na PC-u

=PcP=F@N
24-07-2008, 22:10
umjesto da naprave normalni single player, oni rade ovo s igrom koja ima jednu od najboljih priča na PC-u


word

Kotor je SP igra..kakav MMO ..

Arbiter of Change
24-07-2008, 22:27
Nekako sumnjam da će u naslovu imati 3 tako da luda nada za SP nastavkom još uvijek ostaje.

Srle
25-07-2008, 08:20
Mislim da i niko ne ocekuje da SW KOTOR MMO ima pored broj III, ali ipak nekako mislim da nema sanse da uskoro izadje treci SP dio (argument mi je Blizzard i Warcraft serijal, iako nikad nisam bio ljubitelj istog). Samo se nadam da nisam u pravu

Windwalker
25-07-2008, 08:43
Ma taj MMO će se samo odvijati u doba Kotora, ali vjerojatno kojih 100-200 godina prije ili poslije nego priče iz igri.

Bishop_45_(2)
25-07-2008, 13:46
mora biti prije, nece te valjda baciti u mmo svjet u kojem su svi jediji mrtvi...

Arbiter of Change
22-10-2008, 08:58
Star Wars: The Old RepublicSje konačno otkriven!
http://www.gamespot.com/news/6199726.html?tag=topslot;thumb;1

:)

Hellboy
22-10-2008, 09:05
ovdje sam izgubio fokus i nisam mogao nastaviti čitati članak...

While the cash-minting potential of The Old Republic has executives salivating, many BioWare fans were disappointed the series didn't return to its single-player RPG roots. "There are a lot of reasons why we decided not to do KOTOR 3, and why we decided to do this as an MMO instead," said Nichols. "The unique aspect of storytelling, which is really differentiated for this game, is something the KOTOR franchise did very well, and we felt that just doing a single-player experience with a new KOTOR really misses the opportunity to take this out to a much wider audience."

POSA
22-10-2008, 09:11
kako god
ja sam sretan
bilo je i vrijeme da krenem u mmorpg vode
ali čekao sam onu pravu
....izgleda da je došla

Hellboy
22-10-2008, 09:14
mda...sjeti se SW:G-a...i on je počeo fino...i onda si imao osjećaj kao da su milijuni duša vrisnuli od užasa i zatim utihnuli...jedi klasa je otključana pa su svi klinci radili džedaje i gradove koji su okupirali čitave kontinente... :thumbs1: :(

POSA
22-10-2008, 09:42
a to je bio galaxies i to je bio sony
ovo je old republic i bioware
što opet ne mora značiti da će biti dobra igra, ali prokleto je vjerovatno

Arbiter of Change
22-10-2008, 10:55
Daleko je to još od čega da se izjavim o igri, ali vizualno mi izgleda nekako... off? Ne znam, ne mogu pojasniti.

Duke of Earl
22-10-2008, 11:05
Daleko je to još od čega da se izjavim o igri, ali vizualno mi izgleda nekako... off? Ne znam, ne mogu pojasniti.
Da, Art stil mi najviše upada u oči, uopće mi ne se sviđa, izgleda kao strip ili crtić. Puno bolje bi bilo da idu na nekakav realistični stil kakav je bio prisutan u KoToR 1 i 2.

Deadwalker
22-10-2008, 12:56
Kolko sam vidio artworke, neznam, stil cini mi se nekako neprikladno za ovakav svemir al opet tesko je sada ista govorit posto znamo o igri gotovo nista. Uglavnom, sretan sam sto cemo dobiti mmorpg u SW svemiru samo se nadam da ce to biti bolje od onog viđenom u prethodnom izdanju a.k.a Galaxies...Ipak, možemo se nadati dobrom mmo-u posto rade igru velemajstori iz Bioware-a s time da ovaj put nemogu biti 100% siguran da ce uspjet napravit posao kako bi mi svi željeli jer ipak im je ovo prvi veliki MMO koji rade...

Da_killah
22-10-2008, 12:56
najbolji komentar: "While i yearn for another KoToR and a decent Star Wars mmo, the 2 together does absolutely nothing at all for me, but no doubt when it is released i will buy it as its Star Wars, which is what the they are relying on- the name-"

ako treba, za ovo kupujem novi komp, i to će mi biti prvi mmo koji ću igrati, ali ne znam što bih dao za pravi sp kotor3, i ne bih volio da ovo otkriva cijelu priču nakon kotora 2

edit: tek sad vidim da će se događati 300god nakon dvojke, što apsolutno otvara prostor za kotor3, ali se nadam da neće otkriti previše priče, ili nedajbože zaključiti priče o revanu i exileu kroz crtice iz povijesti

whiskey
22-10-2008, 17:05
Artwork mi se nesviđa. Izgleda mi ka Team Fortress u mracnom KoToR svemiru, zamislite samo dark jedia na korribanu kako liže snjeguljicu ispod kipa od exar kuna jer na to mi ovi pocetni screenshotovi naginju. Za takve mmo pothvate cak i u blaženom sw settingu nedam paru! Za mene to predstavlja jedno veliko razocaranje jer KoToR 3 je triba bit logicni slijed događanja revan storylinea.

Da_killah
22-10-2008, 17:58
a možda i bude, nije isključeno da će ga raditi, ali i ako hoće, velik je minus što ovo prije izlazi, čisto po pitanju storylinea

Deadwalker
22-10-2008, 18:03
A i meni je zao zbog KOTOR-a 3, ali sta je tu je...samo se nadam da ce Bioware biti dorastao zadatku i slozit jako kvalitetan MMO. Ja cu ga sigurno igrat, kakav god bio

Arbiter of Change
22-10-2008, 18:11
Iskreno, mene jako JAKOSzanima taj korak prema kombiniranju MMO žanra sa kvalitetnim storytellingom kojeg Bioware toliko ističe jer bi im to mogla biti glavna odskočna daska u MMO svijetu... bar ako okupe, bolje rečeno SW licenca većim dijelom, dobar dio ljudi koje priča (ne lore, mind you) iskreno i zanima u MMO igrama (svi znamo koliko jednog prosječnog LOL-aša zanimaju takve stvari... da). Jedan od drugih MMO naslova koji se prihvatio priče i učinio je relativno važnom je LotR Online i, u nekoj mjeri, Saga of Ryzom (na svoj sandbox način) tako da je to područje praktički neistraženo.

Srle
22-10-2008, 19:44
Naravno jedno je artwork,a nesto sasvim drugo je konacni izgled.Na ovo manje-vise od samog pocetka gledam negativno.K.O.T.O.R. za mene nije MMO,a cini mi se da ce ovaj sahraniti sanse za tricu u nekom blizem vremenu.
Kad je jos uz mene jedno 10K (min) likova u svakom trenutku,mislim da se jednostavno gubi onaj osjecaj posebnosti i intimae koji sam imao igrajuci K.O.T.O.R. (bez kinky misli molim).Shvatam ja da je jos puno likova uz mene igralo ove iste igre,ali opet je drugacije ovako.Smatram da upravo zato sto je MMO prica oko Revana i Exile-a ce se pojednostavniti i zbrzati.Ali ipak ovo je Star Wars,i to jos SW za PC, ko zna, ako jos uvijek budem primao stipendiju,mozda i zaigram ovo.
OT:Gledajuci klip primjetih nalov da se SW:TFU postane film.Zar im nista nije sveto?

Arbiter of Change
22-10-2008, 20:00
OK... zove se The Old Republic, ne Knights of the Old Republic. Ime je vjerojatno samo poveznica sa tom vremenskom zonom.

Srle
22-10-2008, 20:13
OK... zove se The Old Republic, ne Knights of the Old Republic. Ime je vjerojatno samo poveznica sa tom vremenskom zonom.
To je nebitno (donekle).Bitno je da zbog ove igre nece biti trice jos jako dugo.

SHODAN
22-10-2008, 20:33
Naravno jedno je artwork,a nesto sasvim drugo je konacni izgled.Na ovo manje-vise od samog pocetka gledam negativno.K.O.T.O.R. za mene nije MMO,a cini mi se da ce ovaj sahraniti sanse za tricu u nekom blizem vremenu.
Kad je jos uz mene jedno 10K (min) likova u svakom trenutku,mislim da se jednostavno gubi onaj osjecaj posebnosti i intimae koji sam imao igrajuci K.O.T.O.R. (bez kinky misli molim).Shvatam ja da je jos puno likova uz mene igralo ove iste igre,ali opet je drugacije ovako.Smatram da upravo zato sto je MMO prica oko Revana i Exile-a ce se pojednostavniti i zbrzati.Ali ipak ovo je Star Wars,i to jos SW za PC, ko zna, ako jos uvijek budem primao stipendiju,mozda i zaigram ovo.
OT:Gledajuci klip primjetih nalov da se SW:TFU postane film.Zar im nista nije sveto?

Uz duzno postovanje, ja mislim da ti uopce nemas pojma sto je MMO, niti priblizno.

''Price'' nece niti biti, nije to SP - jednostavno si ubacen u odredeni vremenski period i sve se odigrava pored tebe, sam kreiras svoju buducnost i svoj put... ne kontroliras nekog lika, nemas proslost niti cilj - radis sto te volja i igras kako zelis jer to placas.
I naravno da je uzbudljivo kad radis nesto s drugim ljudima, PvE ili PvP nije bitno to je jedan sasvim novi element igranja, SP igre nisu niti slicne... po tvom postu zakljucujem da nikad nisi igrao nekakav MMO, a takvi ljudi su i najveci kriticari istoga... a garantiram vam da vi svi koji mrzite MMO-e da isprobate neki da bi se potpuno navukli.

Srle
22-10-2008, 21:10
Ne igram MMO-e ali ih i ne mrzim.Ali meni licno je glupo, kad sam ja, odnosno glavni lik,netko sitan i bezvrijedan,odnosno neko cije akcije osim na mene nemaju vise nikakav uticaj, a ne kao u odnosu na SP gdje je glavni lik nosilac radnje.Volim da je glavni lik bitan za radnu i odlucuje o toku price.
A upravo igram SW igre zbog price,koje su za mene jedan od njihovih najjacih aduta (osim TFU).
A MMO ne igram upravo iz gore navedenog razloga:Bojim se ovisnosti, cinjenice da se mogu oprostiti sa socijalnim zivotom i faksom.

SHODAN
22-10-2008, 21:24
Ne igram MMO-e ali ih i ne mrzim.Ali meni licno je glupo, kad sam ja, odnosno glavni lik,netko sitan i bezvrijedan,odnosno neko cije akcije osim na mene nemaju vise nikakav uticaj, a ne kao u odnosu na SP gdje je glavni lik nosilac radnje.Volim da je glavni lik bitan za radnu i odlucuje o toku price.
A upravo igram SW igre zbog price,koje su za mene jedan od njihovih najjacih aduta (osim TFU).
A MMO ne igram upravo iz gore navedenog razloga:Bojim se ovisnosti, cinjenice da se mogu oprostiti sa socijalnim zivotom i faksom.


I nemoj pocet igrat, to eventualno poslije faksa :P, ja sam se skinio bas s wowa gdje sam rejdao s ekipom, full endgame content - dobro ne bas full, stao na Brutallusu u SWP-u (wow igraci znaju o cemu je rijec) - rejdanje mi je postalo kao drugi posao, bas kad se vratim s RL posla, sjednem i s pripremim se za rejd koji pocinje oko 7-8 navecer i onda do 11 bez ustajanja... i tako 4-5 puta tjedno dok nisam toj igri poslao odjeb

ahhh...
22-10-2008, 22:04
mmo...ja se ponado nastavku priče :(

Ali bit će dosta nsatavaka pa ne gubim nadu

Da_killah
22-10-2008, 22:23
pa i bit će nastavak priče, samo u daljoj budućnosti :)

btw, shodan, priče će biti, to im je i glavni adut

Hellboy
23-10-2008, 08:51
Ne igram MMO-e ali ih i ne mrzim.Ali meni licno je glupo, kad sam ja, odnosno glavni lik,netko sitan i bezvrijedan,odnosno neko cije akcije osim na mene nemaju vise nikakav uticaj, a ne kao u odnosu na SP gdje je glavni lik nosilac radnje.Volim da je glavni lik bitan za radnu i odlucuje o toku price.
A upravo igram SW igre zbog price,koje su za mene jedan od njihovih najjacih aduta (osim TFU).
A MMO ne igram upravo iz gore navedenog razloga:Bojim se ovisnosti, cinjenice da se mogu oprostiti sa socijalnim zivotom i faksom.


I nemoj pocet igrat, to eventualno poslije faksa :P, ja sam se skinio bas s wowa gdje sam rejdao s ekipom, full endgame content - dobro ne bas full, stao na Brutallusu u SWP-u (wow igraci znaju o cemu je rijec) - rejdanje mi je postalo kao drugi posao, bas kad se vratim s RL posla, sjednem i s pripremim se za rejd koji pocinje oko 7-8 navecer i onda do 11 bez ustajanja... i tako 4-5 puta tjedno dok nisam toj igri poslao odjeb
Brut je lejm... i nitko te ne tjera u raid...fino se pokupiš u Hellfire i tučeš se oko Stadiuma, Overlooka i inih gadarija :D


Inače ima li informacija o tome hoće li otkriti što su Revan i Exile našli?

Herr Schnitzel
23-10-2008, 09:31
Mene najvise plase: 1. Sudbina slicna Galaxiesu.
2. 133t djecica.
3. 133t djecica koja uzivaju u sudbini slicnoj Galaxiesu.